• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Valentynko-koukla sem ti do albíčka a koukám, že jste u nás byly na Třešňovce a na parní lokomotivě...s tatkou jsme se vezli několikrát sem a tam :grinning: , jen tedy lilo jak z konve a jedna bouřka za druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
velké sedlo ani neštuduju,bo je u Olomouce, což je dooost daleko na otočku tří dní

tak jsem si permoníka spletla s jinou chalupou :slight_smile:
cena za méně dní není :frowning2:
ale třeba po zeptání by napsali co a jak.

u té paříže je cena za dvoulůžák 600bez jídla, myslíte,že je to za ty dvě lůžka ? asi joo ne?
17. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na třešnovce ??
myslíš v Polici loni ?
17. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak
17. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to nepršelo, bylo krásně.
já jsme teda byla někdy v srpnu nebo září,tak nějak to bylo.
a tu maišnu řídil můj chlap?
17. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že třešnovka je druhý týden v červenci...? A my byly v pátek, to byla jedna bouřka za druhou, pěkněj plavák...nebo v sobotu, každopádně ten další den byl ukázkovej amy dokonale zmokly...myslím rok 2009. My pak sedili v maringotce s tatkou a chlapama...měli tam i nějaký svoje děti....možná jsme se viděly, ani o tom nevíme :wink: . Tatka toho mašinfíru zná...vídá ho i na pivu...
17. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jj u té Paříže to píšou že to je za pokoj / noc
17. led 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem ted úplně zmatená
kdo koho vídá na pivu ??
můj chlap na pivo nechodí :grinning: a tu mašinu řídil jen ze známosti s tím kudrnatým silným chlapem,ale jen jako poslední jízdu.
joo ted si vybavuju, nebyla jsi tam s kočárem na peroně ?? když ta akce končila ?
17. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla sem tam se zeleným X-landerem...a jo, řídil to ten silný kudrnatý, s tím tatka pivkuje :slight_smile:, udělali nám ještě jízdu navíc...a chlapi tam baštili nějakej gulášek :grinning:
17. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pokud byste souhlasily s tou Paříží, tak bych to viděla na 2 pokoje: 2-lůžkový a 3-lůžkový. Koukám, že maj i 5-lůžkový, ale to by byl asi fakt mazec - každé dítko bude usínat jinak, do toho každá nějaké věci, aby bysme tam o sebe zakopávaly si myslím.
17. led 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvůj tatka pivkuje ?

já myslela právě,že myslíš mého chlapa :grinning:

já si jen pamatuju,že tam byla ženská s kočárkem a ještě s nějakou další a nějací dva kluci
17. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak bude večerka pro všechny děti stejná,aspon ráno budou stejně vstávat :grinning: :grinning: :grinning:

mě to je jedno,jak se uspořádají pokoje :slight_smile:

maruško,taky by jsi mohla s námi vyrazit :slight_smile:
17. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, 6e to není brzy :grinning: ...a jaký máte termín holky?
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem tam byla já a mamka-ta právě na peroně hlídala kočárek a my s tatkou-dědou jsme se vozili :sweat_smile: , pak jsme šli pryč, zase začlo lejt, dali jsme si oběd u huberta a mamka šla s malým dom. Já a tatka jsme opět štrádili na mašinu :grinning: ...a pak jsme právě už bez prcka šli do té maringotky...
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tatka pivkuje každý pátek a středu a právě se s tím mašinfírou zná a byl pokecat... :wink:
17. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruško,tak já si tě teda fáákt nevybavuju, promin:frowning2:

proč myslíš brzy ??? chceme jet v květnu
17. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo! :slight_smile: já myslela že plánujete ted v zimě, tak do února :wink: , no tak to bych mohla jet :slight_smile: jedete určitě i s prckama...tak to se rádi přidáme...s některýma se uvidíme určitě i dřív...
17. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijd na srázek do Unionky at náš poznáš, třeba si tu dovču s námi ještě rozmyslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
néé to byla legrace :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme z neštovic dostaly nakonec ještě zánět uzlin :frowning2: Ale už je to lepší.
No s tím výletem mě to docela mrzí, ale jak psala Péťa, tak už jsme domluvené se zářijovkama - v květnu jedeme na moravu.
Ahoj Maru, koukám že se ti s námi asi nechce ven :unamused:
17. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk skorosousedko :slight_smile: , ven jsme vyrazili víc jak po týdnu dnes s babičkou...nikam se přes ty superchodníky nedostanu...už sem se těšila že sníh trochu opadl a zase tohle napdane :astonished: . Prorvali jsme kočár směr Stoupno...ale do vesnice bych se teda neodvážila :unamused: . Jet uprostřed silnice s funícíma kamionama za zády, to neee. Ale jinak jsem četla, že jste taky neštovičkovali...takže určo jste ven nechodili. Ven klidně pujdem, celý týden sem hledala kdo by se přidal...ale jít fakt někam mimo vísku
17. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru nejeli byste do té Lípy? Pondělí či úterý? Vzala bych vás autem..teda jestli mužete už mezi lidi :wink: , my se vás teda nebojíme, už jsme si to užili v létě...
17. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru asi ne, mě není nějan nejlíp, a musím se hlavně šetřit. Zítra jdem ještě k doktorce, tak uvidím asi koncem týdne.
17. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jen se šetři,ted je to potřeba !! :slight_smile:

a uzliny at už jsou v cajku, máte to s těma nemocema teda pěkný :frowning2:
17. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...¨Maruško...do lípy se nechystám....
Nějak mi blbne kůň :unamused: je to pomalý....tak půjdu spát.....dočtu vás jindy :grinning:
17. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem psala orientačně pro info na ten Penzion Malá Paříž,tak až odpoví dám bližší info:slight_smile:
Jinak jsem psala že nás pojede deset tak kdo by měl zájem honem se hlaste:slight_smile:
17. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se teda.... :slight_smile: , i s Kubíčkem, ale tomu budou teprve 2 roky...
17. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, Veru pořádně se vyležte...tak tedy až příští týden, ve čt.máme Prevenar u dr v Ul a v pátek si bere na víkend malýho táta...
17. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vítám Marušku,tak už nebydlíš v ústí???????????Já z lípy do ústí a ty naopak!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky mi pojedem tam kam vy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska-takže se hlásíš na výlet s námi?to je dobře takže další do party:slight_smile:
Takže se hlásí:Marcel
Jitka
Jana
Irenka
Monča
kikimaruska
Ještě někdo aby jsme věděli kolik nás jede,:slight_smile:
17. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monisko ahojky, tak tak...byteček byl totiž podnájem a stát nám odmítl přispět, což jsme finančne tedy nezvládali...takže jsme ted u rodičů...
17. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek