• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Já siříkala,že už nechodíš na diskuzi ikdyž ta je už zavřená co sem si všimla
17. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, maj novou-Ústecký kecalky...píšu si s některejma maminama na facebooku nebo skype :wink:
17. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No abych řekla pravdu já nějak nestíhám co chodím do práce i holky z lípy zanedbávám SORRY
17. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Tak já mám berušku ve školce dnes už do oběda :astonished: doufám, že to zvládne prdelka moje :dizzy_face:
18. led 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!
Koukám, kolik jste toho napovídali :grinning:
Kikimarusko taky tě tu vítám, bylo by fajn, kdyby jsi se k nám přidala s výletkem, alespoň by nás bylo víc.

Myslím, že jako Peklo asi žádný hotel nebude, ale jestli jste vybrali tu Paříž proč ne. :sunglasses: :sunglasses: Já nic lepšího nenašla. :confounded:

Val - teda ty zuby, škoda, že došlo až na antibiotika, ale hlavně, že Filípkovi chutná. No hol budeš muset chvilku odstříkávat, hlavně, aby to zuby vyléčilo a měla jsi pokoj.

Moni - to teda nás pěkně zanedbáváš, ale když jsi ta pracující, tak to berem :grinning: :grinning:

Já měla v pátek hezký den, manža měl volno a tak jsem byla ráno u kadeřnice, odpoledne na kosmetice a večer s kámoškou na salátku. Bylo to prima.
V sobotu jsme byli na zábavě, no zase jsme muflona nevyhráli :cry: :cry: , ale vyhráli alepsoň pytel granulí pro pejsky. Tak alespoň něco. Manža se malinko společensky unavil a v neděli nebyl schopnej fungovat, ležel na gauči a skučel :confounded: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobře mu tak. :sunglasses: :sunglasses:

Za chivlku se chystáme ven na boby, přijde pro nás kámoška s Natálkou.
18. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, určitě to zvládne :slight_smile: je to šikulka hodná :slight_smile:

Iren, hezký páteček jsi si užila :slight_smile:
manžel nemá chlastat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Filípek mi ted spinká, manžel odjel do práce,já vyžehlila.
až se probudí,tak jedem kočárem k doktorce,aby se podívala na ten vpich po TBC a pak bych zašla k dětské,jestli mi Filípka naočkuje proti žloutence
18. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u té paříže nejsou ždáné fotky nějaké herny pro děti nebo i venku něco, nebo jsem to nenašla ??
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val u té Paříže fotky dětských aktivit nejsou a myslím, že tam není ani herna, jen dětský koutek. Což by bylo blbý, kdyby nám nevyšlo počasí. Co potom s dětma vevnitř. :confounded:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě něco, vařit bychom si museli asi sami, že? Páč tam jsou pouze snídaně, tak to nevím, to mi přijde blbý.
18. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se ze všech nabídek přikláním k Peklu :slight_smile:
18. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Kájuška ve školce v poho, tak jsem moooc ráda. Zítra tam maj prej nějaký cirkus, tak mám přinést 25,- - tak budou mít dětičky aspoň veselo :slight_smile:

s tou Paříží nevadí. jinak mě se zamlouvá to UKO - já bych ráda zas jukla někam jinam :wink:
18. led 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem za to s Jituš, Peklo mi přijde nejlepší.
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky hlásím, Kubík už chrní v kočárku (je to spáč, 2,5 hod.po obědě denně žádný problém...ale pouze v kočárku venku, v postýlce přes den neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karolínka je šikulka :slight_smile: , jsem taky zvědavá, jak budem školku zvládat za rok my...
Koukám že tedy není pevně rozhodnuto kam se pojede na srazík? Já se tey taky pokoukám blíž k těm nabídkám...ale že to je bez jídla, to je asi opravdu takový složitý...budem mít tak co dělat s dětičkama..jdu kounout :slight_smile:, jinak jsem měla taky nějaký typy na hotely pro děti, mám je někde uložený a hodím odkazy... :wink:
18. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://uko.hotel.cz/
Tak tady je UKO jen nejde zjistit kolik se platí za pobyt :wink:
Jinak mě je jedno kam se pojede hlavně že bude nějaká další společná akce ale už by jsme se měli na něčem domluvit aby si mohla Monča zařídit dovolenou :slight_smile:
Jinak přeji Terezce Andarce vše nej k narozeninám,hlavně zdravíčko a malá at roste jako z vody :slight_smile:
18. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Andarka má narozeniny jo?
No tak to taky přejem všechno nej nej nej!!!! A pořádnou oslavu!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Od UKO zrazovala Monča, že tam ve vnitř nemají moc velké vyžitý pro děti, což ve špatném počásku je fakt blbý.
No a co teda to Peklo a na to B, nebyli by ale záchod a sprcha na pokoji, tak nočník sebou. Co? Abychom se vyhnuli těm šíleným schodům.
kikimarusko - tak honem s odkazama sem, ať už něco máme.

A měli bychom dát ten termínek, co? Tak kdy!!!!! Konec dubna? Nebo až květen?
18. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://dumalois.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=44

Hm, tak holkx našla sem tento-ale nikde sem se nedočetla co jídlo-asi vaření si sami. Jinak vyžití pro děti tam je a i pujčují postýlky, židličky, nočníky...

a to druhé jsem měla již zde zmiňovaný Hotel Peklo...
18. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termíny volné,takže mužu kdykoliv:slight_smile:horší až začnu chodit do práce,to vás stíhat asi taky nebudu jako Monča,ale to k tomu patří:slight_smile:a mám ještě chvíli čas:slight_smile:
Jinak je mi opravdu jedno jestli se pojede tam kde už jsme byli nebo někam do nových končit hlavní se rozhodnout,udat datum,udělat rezervaci a pak vyrazit:slight_smile:
Takže směle do toho a pul je hotovo:slight_smile:
A bude nás teda s dětmi 6+6:slight_smile:nikdo jiný se nepřidá?:slight_smile:
18. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se časově taky podřídíme... :wink:
18. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj :slight_smile:

jsme konečně doma, hurááá.
zblajzla jsem zelnačku s rohlíkem, Filípek už spinká-ten si dal banán s troškou přesnídávky :slight_smile:

Maruško, Aloise jsme sem už dávala, už ani nevím jakej na něj byl ohlas, myslím že Marcela psala,že by byl dobrý :slight_smile:
jdu ho ještě jednou skouknout :slight_smile:

Jani, snad by mohla s námi vyrazit i Raduš s Pétou.

takže směle do toho a nočníky sebouuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Aloise nic moc herna :frowning2:

ale jana tam myslím psala o nějaké info.

byla jsme v tom DM, dávají šekové knížky tomu kdo má kartičku do DM.
tak sjem dostala se 150body.
docela tam toho je dost, ale hlavně tam byl sunar, škoda že jen na 1ks :sweat_smile:
sunar600g za 120,- z 239,-.

pak jsme měla 100Kč slevu na nutrilon-to mi přišlo od nich, tak jsme vzala zatím jednu krabici banánovou, ještě jeden šek na stovku mám

prsa mám zase nalitý jak blázen,tak budu muset zase odstříkat.
zítra ráno jdu se zubem už k mýmu zubaři, jsem zvědavá co s tím udělá.
Ráno jsem opět měla trošku nateklou tvář a kousek oka:frowning2:
18. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá u aloise se musí vařit, jsou na pokojích kuchynky, tak to néé :frowning2:
to by jsme byli zalezlý v kuchyni :confounded:
18. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2010 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurňa škoda že u Aloise nevaří, tam se mi to líbí
18. led 2010 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky co ten maškarní ??? se mi ozvala je val a už mi ani neodepsala, proč by nemohla přijet do Stráže ???
18. led 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Marcel, stráž je na mě daleko :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to si jako děláš prdel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. led 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže Uko :

840 na dvoulůžák se snídaní, 420 na os.
u třílůžáku je to 1010 pro tři, takže nějakých 336 na osobu
u čtyřlůžáku je to 1220 pro čtyři, takže 305,- na osobu

a v květnu jdou i tři noce.
18. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky maškarní, 13.2. od 14.00, ale jestli půjdem ještě nevím. Ale kdyby ano, můžete se taky připojit :sunglasses: :sunglasses:
No tak já nevím jak tedy to UKO, jestli ho zkusit. Musela by Monča pořádně poreferovat co a jak.
Koukala jsemna peklo a maj termíny na 4 noci a to by nám taky nevadilo. Ale podřídíme se, abychom tam nezbyli sami. :grinning: :wink:
18. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdo má kluka, to je pěknej svetýrek http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=472711
18. led 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek