• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
já na 4 noci ne e :wink:
18. led 2010 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem teda pro Peklo :slight_smile:
18. led 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
joo já taky 4 noci ne e :slight_smile:
18. led 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
4 noci...je nám to jedno, ale asi je to opravdu moc. My navíc musíme vzít sebou cestovní postýlku, protože Jakub prostě neusne jakmile není v ohradě, připoutanej v kočáru...prostě že nemuže nikam utýct...A v květnu to vidím tak, že my nočníček potřebovat nebudeme, jelikož se na něj v tomto období začneme dle doporučení neuroložky teprve učit...takže plenkujem :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Maruško...znova jsem se jukla do albumu na toho tvojeho bojovníčka :slight_smile:
krásně roste :wink:
18. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikusko díky, už je to velkej chlap :slight_smile: , ikdyž pořád je drobnější a o hlavu menší než mladší kamarádi...ale jsem šátstná že se rozchodil a i ty jiný dovednosti zvládá...s tím nočníkem jsme teda pozadu, ale co jsem byla ted u kamarádek a stejně starých dětiček, tak maj nočník taky jen na hraní. Plánujeme to na jaro, až bude moct lítat na zahradě na Adama a tak odhalen... :grinning:
18. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kiki - nočník neřeš, naše Kája na něj začla chodit měsíc před 2. narozkama :wink:
18. led 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně Maruško....
ale stejně...když na něj koukám po narození.....je to opravdu bojovník :grinning:
A plíny do 15ti nosit nebude že :grinning:
18. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky lipský....byly jste v solné jeskyni????¨
Chci tam jít s Matesem......myslím,že na to jeho dýchání to bude dobré...
18. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
V Lípě je solná jeskyně? Je to bych tam s Kubíkem taky chodila...je to dobré na plíce, ale znám jen jednu v Ul...
18. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peto:slight_smile:o solné jeskyni v Lípě vím.Byl ajsem tam cca asi třikrát ale nic jsem na sobě nebo malém nepozorovala,ale prý má jeskyně blahodárné učinky i na jiné problémy ale na ty si ted nevzpomenu:slight_smile:ta skleroza:slight_smile:
Chodí tam kamarádka s klukem a říkala že je to super,že zatím nemají žádné problémy.Ta jeskyně co já myslím je v Moskevské ulici,je to na křižovatce bud do Jiráskové ulice a nebo do náměstí.Je tam starší příjemná paní a je i ochotná.Lze si koupit pernamentku nebo platit každou návštěvu samostatně.
Jinak mě brácha odletěl v neděli pracovně do Ruska na tři měsíce tak je to takové divné.Honzík se na něj stále ptá,tak mu říkáme že letěl letadlem:slight_smile:
Taky jsem včera opět hlídala malou Aničku a ta potvurka nenechala Honzíka spát,takže jsem ho ukládala alespon na chvilku až po druhé hodině když spala i ona.Zkoušela jsem jí dávat kousky neb má hodně zoubku ale to se mi málem poblinkala takže na ně není zvyklá.Má problém udržet se v sedě a o stání na nožičkách nemluvím.Nemá v nich sílu takže se neudrží ale snad se to taky brzy naučí.
Jinak jak teda s tím výletem?Holky čas letí at se už něco pomalu muže podnikat.
Takže co jsem zpozorovala je tu možnost jen znovu do Pekla nebo zkusit to Uko,takže začíná hlasování a podle toho pojedeme.Takže všechny sem a hlasujte a ještě se hlašte kdo jste se nepřihlásili a chtěli by jste se k nám přidat.
19. led 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík....
Maruško..jojo je tam....paní jsem psala mejla,tak nás musím objednat...psala,at jednou zkusíme,jak se tam Mates vůbec bude cítit a tak a pak se uvidí...
http://solnajeskyneumarusky.mypage.cz/

JJJ já vím,kde je :slight_smile: uvidíme,snad to Matesovi pomůže
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Piku, nebyla jsem nikdy v solný, uvažovala jsem o ní,že je tady v Lípě,ale choděj tam právě s dětmi kvůli dýchání,když mají rýmu, že se jim to hezky uvolní :slight_smile:

tak to já se jdu taky podívat na bojovníčka :slight_smile:

Jani, tři měsíce utečou coby dup :slight_smile:

Jani, kolik je Aničce ?? to má ještě na kousky a sezení a stání čas nééé?

hlasuju pro Peklo :slight_smile:

mohla bych se zeptat mojí kámošky, má 17měsíč. chlapečka, jestli by taky nechtěla jet, at je nás teda pořádnej babinec :slight_smile:
19. led 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
JJJ...Mates se taky ještě neudrží v sedu jen chvíli a stát na nožičkách????ani náhodou....
kousky taky neejí,ale on nemá ještě zuby....ani jeden :grinning:
jsou stejně staří ne????myslím
19. led 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak rpocházím albíčko Marušky.

Maruško, to je teda ale fáákt bojovníček a jakej je z něj už velkej kluk :slight_smile:
muselo to být asi hrozně moc těžký,takový malilinký miminečko a tak dlouho v nemocnici :frowning2:
ale je to miláček :slight_smile:

až bude větší chvilku, musím si přečíst příběh
19. led 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak já to brala podle Honzíka,neříkám že to musí už umět ale je vidět že spíše leží než sedí ale tak pokrok je u ní vidět od posledka :wink:
JInak já jí zkoušela dávat kousky pečiva a je schopná si to zoubky už pomoc rozdělat a největší sranda byla když jsme jedli že se sápala po talíři že chce to naše:slight_smile:
19. led 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a kolik jí je ?
19. led 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
JJJ Mates taky leží...na břiše,na zádech....neleze,neplazí se....nic.
Snaha je,ale prostě to ještě nejde....
A sedět stejně děti moc nemají,dokud se sami neposadí kvuli zádům...takže Mates sedí v jídelní židličce,to ano,ale jinak ho neposazuju.
A naše jídlo chce pořád :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem teda taky konzerva a hlasuju pro Peklo.
Jana prý psala na UKO, tak uvidíme co jí odepíšou. Škoda, že se neobjeví Monča, aby poreferovala.
Nám by na 4 dny nevadilo, alespoň bychom mohli procournout okolí a užili si to tam. Ale podřídíme se.

kikimarusko - Elí jsou 2 roky a taky ještě na nočník nechodí, no hold každé mrně to má jinak, taky čekám na ten spásný den, kdy si řekne sama, ale zatím pořád nic. Tak doufám, že to přijde brzy. :wink: :sweat_smile:

Pikus - a kam hedete vy s mimi? Jestli to není tajné? :sunglasses:
19. led 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Aničce jde na desátý měsíc,ale beru v uvahu že je každé dítě jiné a jinak jde do věcí:slight_smile:
Takže koukám,že zatím je to 2:0 pro Peklo takže dál hlasujte a uvidíme a jinak si myslím že ten termín by kvuli počásku byl lepší asi bud konec dubna nebo pulka června?dejte připomínky a náměty:slight_smile:
Mě by taky nevadilo zdržet se déle ale taky to vezmeme s vámi jak se domluvíme:slight_smile:
Takže budou dvě nebo tři noci na přespání?Což by byli tři nebo čtyři dny na cestování po krajině:slight_smile:
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Irenko.....stále máme 2 možnosti....protože jsme z celé republiky,chtěli jsme někde "na půl cesty"
ale jedna holčina má tatínka,co má penzion na Mácháči....tak to asi bude tam a všechna dubňátka budou mít 20%slevu
http://www.ubytovani.atlasceska.cz/penzion-mlyn-u-machova-jezera-doksy/
19. led 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě máme toto....
http://www.navysocine.penzion.com/default.asp?cap=3397
ale asi vyhraje ten Mácháč....
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Neee Irenko...to druhé jsem popletla
http://www.ubytovani-kraj-vysocina.cz/ubytovani/ubytovaci-sluzby/
toto máme jako 2....
19. led 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Kamaradka vcera nasla krasny tehu pasy, tak kouknete pro pripadne dalsi tehu
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=544174
Ceka miminko v dubnu a objednala si fialovej a pani ji prej napsala, ze kdyz si objedna jeste jeden bude ho mit za 250 a bez postovnyho, tak se me ptala jestli nechci taky, prej ze se to da nosit i netehu :wink: No tak jsem rekla, ze jooo a budu mit zelenej.Teda dneska mi da vedet,co pani odepsala :slight_smile:

Jinak dekuju holky za prani k narozkam,nejak to leti sakra :grinning:
Ve ctvrtek mam tu gyndu, tak na me myslete at je ten polyp fuc :unamused:

Jo a Majdinka je od soboty na vsech 4, najednou si klekla na kolinka a zacala perovat, ted to dela furt a vzdycky se odrazi a sjede dozadu, takze couva :grinning: Taky nesedi,ale Pikus jsou deti ktere to uplne preskoci (lezeni,sezeni) a rovnou chodej :wink: a taky rika furt ba ba ba ba ba ba a ja ji ucim mama a to neeee :grinning:

Jinak solna jeskyne je i Boru, Heave tam chodi :wink:
19. led 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko....tak na gyndu držím palce...
a pás krásnej...ještě takovou postavičku--nikde nic a jen pupíček :grinning:
Ty nejedeš s holkama na srazík????Magdalenka už je velká...minule jsi nejela,protože byla malá :wink: ale asi budeš s maminkou doma vid...
Jooo přeskočí....ale to by musel aspo na ty kolínka :unamused:
19. led 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikus-my chceme jet s manzou nekam,ale nevim ani jestli todle vyjde, pac s penezma je to blby :confounded: Mozna si udelame tak akorat vylet na Machac k jezeru, ale jela bych to jooo. Se muzem i domluvit a v lete vyrazit s detma treba do Zoo ne? :wink:
A mama nevim jak to dopadne, jde v unoru na kontrolu a snad uz ji daj tu chodici sadru, takhle jen skace o berlich.Ale nastesti pracuje doma jako ucetni, takze u PC sedet muze. :wink:
19. led 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo...tak my nakonec jedem na ten Mácháč....myslím s holkama.....
ZOO jasně---jsem pro :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čauvec ve spolek :slight_smile: Mě dnes dopo bez Káji opět uteklo ... došla jsem obědnat dort na narozky, něco koupit, mrkla jsem do jednoho sekáčku a koupila tam Káje vyteplený krásně fialový kalhoty :dizzy_face:
Pak jsem se stavila u kámošky mrknout na věci na Káju po její holce - tak jsem tam hned nechala 570,- , ale zas za 7 věcí to je slušný ( jsou tam i riflíky a riflový šaty atd.)

Jinak dort bude kulatý a na něm prasátko Pepina :grinning:
19. led 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori-ja s tim prasetem Pepinou koupila Majde saticky na leto-tenkrat meli vyprodej v Hyperce a jsou to bily saticky, na nich to prase a jeste k tomu lososovy tricko a stalo to 49Kc :grinning: Jinak tudle tam meli zase celou sadu s Hello Kitty, krasny pyzamka,ale za 400Kc! To mi rikali nasi, ze to chteli koupit,ale ta cena :unamused: no a pak jsme tam byli asi za tyden a uz to stalo 200,ale nekoupili jsme, meli samy maly velikosti :angry:

Ale obcas tam maj dobrej vyprodej, okolo 49Kc hadriky na prcky, i na vetsi deticky.
19. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikusko děkuju za podrobnosti, ten druhý penzionek vypadá taky hezky.

Andar - teda ten pás je moc hezkej, takový jednoduchý to je a nadělá to parády, super :wink: :slight_smile: :slight_smile: Do Hyper taky někdy na ty slevy narazím, posledni dobou teda nic moc, maj jen malý velikosti. :confounded:

Jani - já myslela, že jsem se domlouvali na duben a květen a ne na červen, nebo to jsem mimo?

Elí opět po obídku nespala, tak se chystáme ven, tady sněží, tak vezmem boby a jdeme jezdit, ještě se teda ale musím stavit na poště a poslat balíček. Dala jsem totiž na MMB spoustu věcí po ELí tak doufám, že se prodají, abych zase mohla pokoupit něco nového :wink: :sunglasses:
19. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek