• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj Iren:slight_smile:já hlava děravá:frowning2:to víš že je to duben a květen,byla jsem někde mimo:slight_smile:
19. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Jani, jéjda, toto uteklo,že je Aničce už tolik, noo to by sedět už mohla.
ale asi jí brání taky ta váha :frowning2:
ale ono to všechno příjde :slight_smile:

Filípek seděl sám asi někdy kolem 8m, předtím jsem ho dávala sedat na chvilku do kojo polštáře.
Lézt začal až na 9 měsících, když jsme byli na tom welness.
ale za ruce jsme s ním chodili už někdy kolem toho 8, to se mu líbilo,ale jen vždycky chvilku, spíše ležel a válel sudy :slight_smile:

Piku, tak aspon nemusíš jezdit nikam daleko,když to máte na Mácháči :slight_smile:
19. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si odpo s Kájou pěkně dáchly, pak jsem udělala těstovinový salát, taťka už přijel a jedem všichni ke známejm na chvíli - muž tam má něco u sousedů na chviličku pracovního.
19. led 2010 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, bych si taky dáchla :slight_smile:
byla tu mamča a odjela v 16,30, Filípek šel spinkat a chlapa mám v práci až do 1,30 :frowning2: to mě najde spící na gauči :grinning:
ještě dodělávámt u knihu, ted už jen pozadí a rovnám fotky na stránku
19. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak co kam se jede a kdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Moni, ještě to není rozhodnuté :frowning2:
19. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, no Moni, že se taky kážeš čéče :wink:
Prosím tě, jak je to teda s tím UKO, bylo tady, že by se když tak jelo tam. Co ty na to?

Mori - jé já bych si dala těstovinový salátek, jak ho děláš?

Elí už chrupká, manža jel se sousedem na hokej a z Mišáka tady kvetu a těším se až dostane rozum, doufám, že ho dostane, nebo mě to dostane až k Chocholouškovi :confounded:
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - těstoviny vrtule, čínské zelí, světle zelenou papriku, cibule, pepř, olej, ocet - šup s tim do lednice. Já ho dělala prvně, jinak ho dělá manžel :wink:
19. led 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady nějaké tipy od mamin z MMB:

http://www.pension-boruvka.cz/index.html - pouze snídaně, jinak i herna, super hřiště, příznicá cena - Špindlerův Mlýn

http://www.hotel-jezerka.cz/ - i s jídlem to vychází trochu dráž, herna, venku pro děti nic moc, spíš to tam jena koupání - Seč
19. led 2010 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dělám těstovinový salát úúúúplně jinak :slight_smile:

nejradši mašličky, přidám dotho nakrájený rajčata, nějakou šunku-co je doma,trošku česneku, může být i paprika bílá a pak tatarku, pepř a smíchat a navrch nastrouhat sýr a je to mňamka. ty rajčata pustí štávu.
nejradši to máme teplý, takže si nejdřív připravím ingredience a pak už dotoho jen zamíchám horký těstoviny

Iren, tak snad ten rozum bude m9t Míša už brzy, puberta je krutá :confounded:
19. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
borůvka nevypadá špatně,ale jen snídaně :frowning2:

a ta Seč je teda pěkně mastná :frowning2:
19. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

holky pokavaď bude blbý počasí tak v Uko není vevnitř vyžití pro děti a to je myslím takový základ,jediný plus je záchod a sprcha na kyždým pokoji
20. led 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Já mám dítko ve školce, musím zaťukat ťuk ťuk, zatím se tam furt těší :slight_smile:
20. led 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vidím na Peklo :wink: Co?
20. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.penzion-bystre.cz/
http://www.penziony.cz/rokytnice-nad-jizerou/sport-hotel-bohemia/
http://www.sporthotel-bohemia.cz/ubytovani-rokytnice-nad-jizerou

tak jsem ještě našla dvě ubytování,ty poslední dva odkazy jsou společné neb je tam popsané info
takže se ještě koukněte a pomalu budeme dávat návrhy na datum výletu a pomalu dělat rezervačku:slight_smile:
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to první nevypadá špatně, ale píšou, že v restauraci mají pouze dvě židličky, tak to bychom museli chodit jíst na etapy a ta Rokytnice zas pro dětské vyžití moc není, nebo jsem to nenašla.
No já nevím, já bych opravdu dávala přednost tomu dětskému vyžití, ať z toho dětičky něco mají a my máme klídeček na kávičku, i když se stejně musí hlídat a večer na vínečko.
Je mi jasné, že v Pekle je mraky schodů, ale tak bychom to zvládli na B a s nočníkama. :sunglasses: :sunglasses:
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjda, to je až na vysočině :confused:

a tu rokytnici teda nevím, je to hotel pro 150lidí, takže to asi moc útulný pro děti nebude.

to Peklo je vyloženě rodinný a pro děti hlavně.
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že se pojede do Pekla,tak něco už máme ted kdy a jak se domluvíme kvuli autum:slight_smile:
A jak dáme pokoje na ubytování?Já bych šla klidně do stejných pokoju ale podřídíme se většině:slight_smile:
Ted je asi na Irence aby zjistila nějaké ty výlety v okolí s dětmi:slight_smile:
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlasujte holky, kdo kam chcete jet ??

je nás celkem 6
20. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je pravda že je to bud složité s hernou a nebo se stravou:frowning2:ale s tím nic nezmužeme.
Jinak já myslela že by se jelo někam jinam ale zase je pravda,že to Peklo je vyzkoušené,ale je tam docela hodně kopcovitý terén aby nám to děcka chtěli chodit.
Jinak budeme mít k dispozici i auta takže se mužeme jet i někam podívat aby jsme měli všichni vzrušení:slight_smile:
Já konkrétně se přikloním k většině neb budeme rádi že se dostaneme na nějaký výlet s dětmi a tetami:slight_smile:
Jinak datum bych řekla konec dubna začátek května?
20. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted čtu na Pekle,že volná místa jsou jen:

25-28.4.
23-26.5.
3.6. - 6.6.
26.6.-3.7.

holkýýý oni jsou už asi jen volné pokoje A, což je teda budova A

B je už asi obsazený:frowning2:
20. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažím se tam dovolat,ale je obsazeno
20. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituuuu, všechno nejlepší a hodně zdravíčka :slight_smile:
20. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi ještě mládě 27 let, fííha :slight_smile:
20. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já jsem už zase v jiný diskusi, sorry holky, to patřilo někam jinam :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýýýý huráááááááááááááááá
dovolala jsem se, mají volný ještě i pokoje na budově B

paní říkala,že můžu napsat mail, at určitý pokoje prostě zastaví prodej, ale je to garantovaný 48 hodinama,že se rozmyslíme.

pak tak ymají na budóvě A ty přízemní a to je u bazénu, když se vejde do té chodibičky,kde jsme nechávali boty, tak napravo je vchod do pokoje.

takže rozmýšlejte jak se seskupíme.

psala jsem ještě té kámošce, co má 17měs. kluka,tak snad se nějak ozve
20. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby nevadilo, taky bych mohla vzít sebou taky ještě jednu kámošku, má 2 letého klučinu, je to takový neposeda, ale jsou moc fajn.
Tak jaký datmu, já se přikláním k tomu prvnímu 25.-28.4.
20. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nabídla ty pokoje jak je ten odkaz od toho 25-28.4. a nebo 23-26.5.
20. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to vždy od neděle do středy

Iren, mě by určo nevadilo :slight_smile:
20. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek