• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val - jsi šikulka, že to takhle hezky zjišťuješ, dostaneš medajli a dvojky vínečka na víc. :sunglasses: Já bych jela klidně, na celý termín, páč to opravdu není na dlouho. Tak co vy na to? A pak kam teda ty pokoje. Na B, nebo k bazénu a herně.
20. led 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren, u toho bazénu jsou jen tyhle dva pokoje

http://www.hotelpeklo.cz/planypokoju.php?plan=adown

v tom druhým jsou dvě palandy :frowning2:
20. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak já se přikláním k datumu od 25.-28.4.2010
ale jak to vyřešíme s pokoji?
20. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.hotelpeklo.cz/planypokoju.php?plan=bdown

tady je taky v přízemí dvy pokoje, jedn pro 4 a druhý pro 6 :grinning: :grinning:

a ty pokoje v patře na B jsou vždy po 4 postelích, což by akorát vycházelo,kdyby jela moje a tvoje kámoška, bude nás 8
pokud by jste teda chtěli být i po 4 na pokoji, mě by to nevadilo, jsem pro každou prdel :grinning:
20. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, mrkni se na ty odkazy co jsem dala
20. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ted čtu tohle:

Čísla udávají maximální možný počet lůžek. S ohledem na větší komfort standardně například naleznete při objednání dvou lůžek v pokojíčku dvě lůžka, atp.

takže klidně se dají objednat do pokoje jen dvě lůžka kdo bude chtít
20. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebo dva pokoje po 3 a jeden pokoj po 2
20. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren, děkuju, na vínečkové siestičky se těším :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já se taky přikloním klidně k tomu dubnu, chápu to dobře, že jsou to tři noci? nebo čtyři ?
20. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No kdyby jsme se ubytovali na B tak musím vzít nočník neb tam není koupelna
a ta je až někde daleko ne?
a pro kolik lidí společná?
jinak jak se ubytujeme?kdo s kým na pokoji?
20. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito noci jsou to tři:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, mrkni se na ten plánek a tam je zakreslený WC
20. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sprcha je tam na chodbě jak se jde k té velké herně, jak si tam Marcel splachovala obarvenou hlavu :grinning:
20. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - ty jo teď jsem koukala na vaší diskusy že tam máte Cyrila :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, jdna holčina ho dala :grinning: :grinning: hustý
20. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Marcel nepojede:frowning2:
Tak zase o jednu maminu mín:frowning2:ach jo doufám že ostatní zustanou
20. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak teda ty pokoje na ubytování?a kdo s kým bude na pokoji a jak s autama?a do kdy musí být rezervačka a zaplacené zálohy?vše pořádně Jituš zjisti at víme co a jak:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, auta vyřešíme jako poslední.

Já si myslím,že by Marcel mohla jet. zkusila bych tam zavolat paní a řekla by ti Marcel.
popřípadě se dá pak na pokoj dát postel, tam na ty které jsou pro 4.

Jani, tak písni jak chceš bydlet, jestli chceš být spíše na dvoulůžáku nebo čtyř.
20. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
přijela ségr a apak jedu na kafčo do unči, nakouknu večer pa
20. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se s Honzíkem vyspím na jedné posteli jako minule takže se k někomu přifaříme jestli neva?:slight_smile:
Jinak když bude větší babinec na pokoji tak to mi taky nevadí,jen my se budíme večer na záchod tak aby jsme nebudili vás ostatní.
Ok auta vyřešíme naposledy:slight_smile:
20. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám je to s pokojem taky jedno, páč Elí se občas v noci budí na pití, tak abyste na to byli připravené, abychom taky nikoho nebudili. A vstáváme v 8.00 a přes den nespíme. Ale jestli tamjsou nespavci, tak nám nevadí ráno vstáva, zase padne večer dřív.
Myslím, že by Marcel jet mohla, že se určo to dá domluvit. :sunglasses:
20. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsem klidně pro ten dubnový termín. Jinak určitě jedeme-já a Kubík. My se tedy v noci taky budíme na pití-tedy na mléko, jednou určitě. Je to mlíkáč a nebýt mlíka, asi bychom občas umřeli hlady. Má k večeři kaši a v noci (00 +-) a ráno (6+-) má stále mlíko...takže já musim vzít sebou určitě aspon rychlovarku, nebo jestli je tam někde mikorovlknka, bylo by to super věc. Jinak přes den jídla to sní hlavně mléčný výrobky(nakoupim sebou-ale musim někam dát do lednice) a jídla jako taková s ním mám docela boj, protože jako většina nedonošených má se stravou problém. Je to tedy polívkáč, takže na oběd jakmile bude polívka, celou ji dám jemu (pokud nebudou nějaké nevhodné)...a příp.vezmu něco sebou do skleničky... Jinak Kubík po obědě spí...ale není problém kamkoliv jít, spí v kočárku...takže ok. Jinak s auty. Mám auto-fabia combi, povezu dítě a kočár...tedy ještě jednu maminku s dítětem poberu a kočárek pokud to budou golfky taky poberu...a podle tech postýlek atp ještě vezmu cestovní postýlku...ale na to je místa dost, takže jedna mamča muže se mnou. Jinak jsem od CL...A s kým na pokoji, to opravdu nevím, protože vás neznám-zatím, ale jinak jsem nekuřačka...to by možná mohla být taky věc, jak se rozdělit :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mám takový návrh:slight_smile:
co udělat srazík na kávičku?co říkáte,čekám na připomínky nebo návrhy?:slight_smile:
20. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a co třeba konečně taky zajít do toho Pumpkinu, už to říkáme hodně dlouho. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Kikimarusko - tak to je super, že jste takhle přizpůsobený, neboj, lednice tam je a mikrovlna taky dole v kuchyňce, ale ta rychlovarka by se ti asi na to mlíko šikla, páč Jana minule musela lítat dolu do kuchyně. Vařili tam moc dobře, teda mě a Elí to moc chutnalo a to je co říct, páč Elí byla dost vybíravá, teď už je to lepší. U každého jídla si můžeš chodit přidat bez doplacení, což je super. Takže hlady neumřete. Všechna jídla jsou přizpůsobená dětem a na požádání uvařejí i něco jiného.
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi, tak to je super, ryclovarku tedy asi vezmu 100% abychom si mohli udělat třeba kafe, čaj...nebo cokoliv (já ji teda vláčim kamkoliv jedu :grinning:).

jjj: srazík na kávičku by nebyl špatný, aspon bychom se poznali a víc to rozebrali osobně...takže jsem pro... a kdepak je ten Pumpkin?
20. led 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kikimarusko - Pumpkin je mateřské centrum a je to na Špičáku. :sunglasses: :sunglasses:
20. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to nevím, ale najdu si to :grinning:,díky
20. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu , baf :grinning: :grinning: :grinning:

jsem pro srazík a kafíčko a domluvit se co a jak :slight_smile:

já asi budu pro Filípka potřebovat postýlku, bo on spí přes den 2x,tak aby mi nespadl z postele, i když mohl by spinkat v kočáru,snad s emi podaří koupit nějaké super golfky, ve kterých by si mohl dát aspon hodinového šlofíčka :slight_smile:

maruško, já taky minule měla konvici Filípkovi na kašičku, jinak lednice tam je v jídelně.

dneska bylo v Unionce narváno,ale až kolem 15 -15,30, my přišli ve 14,30 a bylo prázdno,ale úplně.
už si v klidu kávičku nevypiju, ten můj zvědavka furt někde cupitá :grinning:
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
do Pupkinu můžem zajít, dejte termín, čas a huráááá :slight_smile:
asi spíše po obědě co ? od těch 14 h. ??
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
OK...čas vyhovuje...(jen ne zítra a pátek) jinak já postýlku taky vezmu svojí...ale jde o to, pokud budem třeba 4 mamky pospolu, zda se tam ty postýlky vejdou :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek