• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky....koukám,jak usilovně plánujete :slight_smile: to je dobře.....chci tak vidět aspoň fotečky jo???
Zítra jedem do té solné jeskyně...tak uvidím,jak Mates bude zase čučet,kde to je :grinning:
20. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pIKU, JOJO USILOVNĚ :grinning: :grinning: :grinning:

hezky si to zítra užijte :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pikusko, tak poreferuj jaký to tam je a tak:slight_smile:, taky jsem zvědavá. Jinak já jsem fotomaniak a foták tahám všude, stále a fotím jak o život, takže o fotky se nebojte :grinning: , jen musí taky někdo pak vyfotit mě s kubíkem, fotím pořád jen kočár, protože mě nemá kdo na samoprochajdách cvaknout :grinning:
20. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško...je to tam super,pro straší dítka paráda.....já jsem si tam matese odnosila a přijela dom stahaná jako pes :grinning:
20. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, já jsem taky maniak na focení, taky foták pořád sebou a v pc miliony fotek :grinning: :grinning:

JJ, Pro Piku s Matým to ještě moc nebylo :frowning2: škoda...
20. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já tam 9kg Fildu taky odtahala, první den jsem ty schody nenáviděla, pak si už zvykla :grinning:
20. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my možná nakonec taky nepojedeme neb hrozí manželovi výpověd takže čekáme každým dnem co se z toho vyklube:frowning2:ted ho ještě přendali na jinou práci,snižují jim platy takže to vypadá bledě ale budu se snažit ze všech sil aby to klaplo.
Jinak jsme byli odpo s Honzíkem venku,potkali jsme kamarády a šli jsme na procházku a po procházce samozřejmě skončil Honzík u Járy,jeho kamaráda,ale tentokrát se mu i chtělo domu ale začal si říkat paní o jídlo takže už jsem ho táhla že nemuže jíst na návštěvě že má doma jídlo a taky že budou s tátou lítat letadlem,tak jsme šli.-)
20. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, toje teda blbý v té práci u manžela :frowning2:
snad to dopadne dobře!

Jani a kvůli tomu by jste nejeli ??
20. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já ho do schodů budu taky nosit, ty ještě nezvládá (tedy ted ne)..a ikdyby tak pár jich asi vyjde, ale pak ho stejně čapnu a pujdem...v současnosti jsme tky na 9 kg stále :sweat_smile: ...ale jinak už v herně bude blbnout...hlavně že chodí :dizzy_face:

valentynko-to je skvělý, mluvíš mi z duše..tak to si pak povyměňujem fotečky :wink:
20. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš snad ano,ale řekl mi to když jsem mu říkala že už máme vybráno kam pojedeme tak mi to přišlo líto a musela jsem to napsat aby jste o to m věděli.
20. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jde o to jak budeme s penězi neb vypadá že se nebudu mít asi už kam vrátit tímhle tempem ani já tak snad nezustanu bez práce což by nebylo dobré
20. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je jasné že se budu snažit ale oznámit jsem to musela.
20. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale já ho tahala i s autosedačkou bo ani v židličce ještě neseděl
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, omlouvá se nedočítám, snad zítra večer...dneska mám nějaký fofry, I FB mi musel obstarávat manžel :grinning:

CHci se jen zeptat jestli nepůjdete s námi někdo do Pumpkinu? Asi příští týden. V pátek mám v plánu zajít k zubaři, zítra to nebudu riskovat, neb máme odpoledne poslední Yamahu a bude to besídka pro prarodiče :slight_smile: Ráda bych vás viděla a do Unionky se mi moc nechce... :sweat_smile:

Jani, teda držím palce ať to s prací dobře dopadne! To je tak příšerná doba :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad peníze přitečou a budete moc jet s Honzíkem na výlet. Pikus píše že se tu plánuje tak zítra dočtu :slight_smile:
Papa dobrou
20. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Kájuška je opět ve školce, ráno jsem jí musela budit v 7.15h, páč chce ráno mléko a do školky jsme přišly tak tak, a to ji máme u baráku :grinning: Pak jsem došla rovnou nakoupit a teď mám klídek :wink:
21. led 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jojo Piku, ty jsi měla makačku ještě s tou autosedajdou :unamused:

i ted,když Filípak přenáším do aut anebo z auta, tak ho nesu v autosedajdě, máme ještě vajíčko,ale už to je taky hodně znát.

jsem dala fildu spinkat, ale nějak si tam houká :grinning:
dnes po dlouhé době vstával v 6,30,ale nevadilo mi,to bo jsem jela v 7 k zubaři vyměnit v zoubku hojivou mastičku:slight_smile: jdu až zase 1.3., bo předtím jsme na horách a nechtěla bych riskovat před horama,že mi bude něco se zubem dělat.
MM má v autoškole zkoušky, tak asi zajde na oběd, tak nebudu muset vařit, jen pro Filípka udělám brokoldu s bramborem a žloudek, už ho neměl delší dobu.
21. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, takže ty taky nechceš počítat do rezervačky nebo jak tedy ?
21. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,rezervačku mi udělej a uvidíme co a jak bude dál.Bylo by mi líto kdybych nemohla jet :frowning2:
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjisti kdyby se něco stalo a muselo se zrušit místo jaké jsou podmínky nebo poplatky,jo?díky:slight_smile:
Ty už budeš ted někdy objednávat místa?
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíem se nejdřív pořádně domluvit a pak se dá rezervačka.

jsem si až ted všimla,že jsi byla na FB

to by mi taky bylo jani líto,kdyby jste s Honzíkem nejeli :frowning2:

Filípek už usnul :slight_smile: byl pokajdeněj a nějak plno elánu :slight_smile:
21. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro rezervaci je nutné složit zálohu ve výši jedné poloviny ceny pobytu. Při zrušení pobytu více než třicet dní před nástupem je účtován storno poplatek ve výši 20% z ceny pobytu. Při zrušení pobytu méně než třicet dnů před nástupem je účtován storno poplatek ve výši složené zálohy. Storno podmínky pro organizované pobyty jsou smluvní.
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - vy máte ještě vajíčko :astonished: :astonished: :astonished: tam už se nemůže na délku vejít ne ??? teda když to beru podle Káji, tak už tam musí mít skrčené nohy ... Kája začala jezdit ve velké asi od 9 či 10 měsíců právě kvli délce
21. led 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, nemá skrčený nohy, má je nromálak natažený,ale vykukujou mu to jo:slight_smile:
vajíčko je do 12kg a píšou,že je nejlepší ho mít co nejdéle kvůli dobré ochraně a halvně jde dát proti směru jízdy, což ostatní větší sedačky už moc né.
ale už musíme koupit, přemýšlím o maxi cosi a nebo babypoint
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme doma ze školky. Dítko tam jako obědvá, přijde domů a chce mlíko - už je samo v pelíšku. Odpo se staví kámojda s prckem, tak máme o zábavu postaráno :wink:
21. led 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....Babypoint má Anetka a dobrý....
já se zhlédla v Romerce....ale je drahá :unamused:
Mates teda taky jetdí pořád ve vajíčku
21. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - my máme taky Babypoint, konkrétně typ Zenith
21. led 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak jsem byla na ty gynde.
Polyp tam nenii, nic jsme na utz nevidely,ale cystu jooo-ale je prej v pohode,neni velka a hlavne nedela mi zadny problemy (spineni,bolesti atd.),takze to nechame a jen kdyby zlobila, tak nekdy treba laparka.Prej to je hormonama, jak jeste kojim a mam MS-je to poblazneny, mozna by pomohla HA,ale tu ja nechci :slight_smile:.Jeste mi braly krev na nejaky testy ty cysty,tak snad to bude v poho. :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Konečně mám chvilku na PC než začne ordinace.
Val - my máme Maxi-cosi Tobi a nemůžu si ji vynachválit, ale taky jsem se rozhodovala mezi Romer, ta se mi taky dost líbila a v testech byla nejlepší, ale ta cena... :confounded:

Jani - co to čtu, tak moc držíme palce, ať se manža v práci udrží a ať je jeden z těch zbylých 600 co v Packardu zůstanou. Jsem zvědavá, kam se vrátíme my co? :unamused: To by byla velká škoda, kdyby jste s námi na výlet nejeli, tak jste se těšili.

Pikus - nebyla jsi dneska kolem poledního v Kaufu? Měla jsi totiž auto zaparkované vedle nás, ELí si hned všimla nálepky Mátýsek....

My dneska dopol byli v Lípě na cvíču, už nám zase začlo, pak na velký nákup do Kaufu a hurá dom. Myslela jsem si, že Elí v autě usne, ale prd. Takže zase bez chrupkání. Odpol. jsme skočili na poštu a potkali jsme kamarádku s dětma, tak se Elí vyblbla s klukama ve sněhu. No v 17.00 by už chrněla, ale to už nejde. Nespala by večer.

Val - do kdy musíme zarezervovat ty pokoje? A když teda budeme na tom B, tak ať máme záchod a koupelku co nejblíž.

Raduš - já bych se klíďo k vám přidala do toho Pumpkinu, už to tady plánujeme dlouho a nic, můžu kdykoli, jen ne ve čt. A čas je mi taky jedno. Přidá se ještě někdo?

Mor - je super, že se Káje ve školce líbi, hned z ní bude samostatná slečna. :sunglasses: :sunglasses:
21. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko...jooooooooo byla :slight_smile:
Byli jsme v té solné jeskyni a pak na nákupu....a vidíš,ještě jsem si říkala,Zafira vedle Zafiry :grinning:
21. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,já taky chtěl romer,ale ta je jen do 18kg a já bych chtěla sedačku do těch 25kg

Mori, babypoint ten zenith bych taky chtěla

tery, to je super,že na gyndě ok a cysta časem zmizí až se srovnají hormony :slight_smile:

Iren, no budou muset napsat holky Piku a Moni jak to tam je na té chodbě podle plánku-jestli vás teda holyk můžu poprosit

a nebo zkusit přízemí A,ale tam je to pro 6lidí-možná by se dalo udělat pro 4
21. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek