• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj já do Lípy jedu zítra hned ráno,naši si berou Honzíka na víkend takže bych šla i na kávu hned zítra ale jinak jsem i pro ten Pumpkin takže se jen domluvit a vyrazit:slight_smile:
Jinak snažit se budu aby jsme jeli ale dopředu člověk neví co bude :frowning2:
Terez gratulka ke kontrole která dopadla výborně:slight_smile:já mám zatím taky klid tak jen aby to vydrželo co nejdéle v klidu a budu spokojená.
Petruš jaká byla jeskyně?já se tam cítila hrozně dobře a nechtělo se mi ani ven:slight_smile:
21. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, byly jsme dnes v Ul na očkování-na třetím Prevenaru.... :wink: . Koukám řešítě autosedačky. Máme Maxi cosi priori a též doporučuji...ale je taky jen do 18 kg...-no dnes Kubu vážili a má "už" 9,4 kg a 78 cm :grinning: . Tak já zas letím, mám tu nějaké papíry..ale zas nakouknu...
21. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kde se mrknout v ČL na dětská kola ? Na námku jsou 2 prodejny že? A ještě někde ???
21. led 2010 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu a Jani -diky :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, občas k Vám nakukuji do diskuze, ale nerada přispívám. Ale Mori se ptala na cykloprodejnu v Č.L. a já za sebe doporučuji Kur sport http://www.kursport.cz/text/65-prodejny/
Mám doma dvojkolového šílence, tak to je náš nejoblíbenější obchod. Teď přes zimu mají velké slevy na kola, tak by nebylo marné se tam kouknout.
21. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nakukovatelka - díky za tip, o této prodejně vůbec nevím :astonished: netuším ani, kde by to v té Mariánské el. mělo přibližně být :sweat_smile: můžeš mi to prosím přiblížit, co je třeba poblíž ???
22. led 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nakukovatelka - aha, teď koukám na mapu a je to až nad děcákem, je to tak ?
22. led 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Musim vam napsat, co se mi stalo: Sla jsem rano pro postu do schranky samozrejme v pantoflich a kdyz uz sem byla doma u dveri, tak mi to uklouzlo a ja spadla primo na hubu (mezi futra na dlazdicky)- mam krasnou bouli nad okem, odreny koleno a loket a narazenou dlan :unamused: ,takze super-jsme tu dva mrzaci, mamka se zlomenou nohou a ja :grinning: :grinning: Jsem ok, ani to nebolelo, ale ta boule mi vadi a to se mi udela krasnej monokl a lidi budou myslet, ze mne manzel mlati. Takze davejte sakra bacha, klouze to tam jak svin :wink:
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Andar - tedy to jsi měla ale veliké štěstí, že máš jen tu bouli, no tfuj tfuj tfuj, málej jste tam byli orpavdu dva lazaři a manža by si musel vzít ošetřovačku, no tvůj anděl strážnej, měl asi co dělat po ránu :wink: :wink:
a co to čteš na novinky po ránu, čéče, to je docela síla, co se nestane. :confounded: :astonished:

Mori - Paudera v Doksech taky prodává kola, do téhle prodejny na Mariánské, je to tam až skoro nahoře u křižovatky, jsme docela rádi chodili, už si nepamatuju, jak se jmenoval pan majitel, ale umřel, tak to převzal asi někdo jiný.

holky tak kdy toho Pumpkina, co třeba v úterý odpol?, když chcete teda radeji odpoledne, nebo hnedky v pondělí, nám je to celkem jedno, ale alespoň bychom se domluvili na tom výletku. Jo a ještě mi prozraďte, kde se tam nejlíp zaparkuje. Já tam ještě nebyla. :confused: :confused:
22. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak nám se včera besídka vydařila. Petrovi i mamče se to moc líbilo :slight_smile: Samozřejmě jsme si zaplatili pokračování, páč vidím na Peťulínovi fakt pokroky. :slight_smile:
Poté jsme si s mamčou otevřlely lahvinku a mě tak rozbolela hlava, že jsem brzo zaplula do postele :sweat_smile:

Napovídali jste toho teda hroozně moc, musím nějak zorganozivat čaš ať vás stíhám...nechápu jak to děláte :grinning:
Většina byla k výletu, jsem zvědavá pro co jste se rozhodli a kdy. Myslela jsem že budete chtít jet v nejbližší době, to bychom už nemohli, ale pokud to bude duben, květen tak o tom pouvažuji :slight_smile:
Jani, snad to s tou prací dopadne dobře :wink:

My měli jet na hory do tý ozdravovny, Péťa není nemocný, ale měli bysme to přes kamarádku - jen ubytování strava, je to tam pěkný a za babku, ale samo že je plno :frowning2: uvidíme v únoru no...snad nám něco vyjde.

Andaro, teda to je začátek dne :frowning2: jak píše Iren, ještě že máš jen tu bouli a odřeniny.... :wink: Venku to bylo i včera šílený...já vytáhla zase kočár na velký nákup a byla jsem ráda, že mě občas jistil :sweat_smile:

Mori, taky jsem ti chtěla doporučit ten obchod v Mariánský, kamarád si kola kupuje jedině tam, je moc spokojený a dost kol měli i na náměstí vedle pošty, kupovala jsem tam před vánocema helmu a pár ochotný, poradil.
Nějak mi uniklo proč Mori nemůže jet na výlet? :confused: Nebo jsem blbě četla a něco přeskočila?
Kája je teda šikulka se školkou :slight_smile: My jdeme v březnu k zápisu :zipper_mouth:
22. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad Pumpkin
OTEVÍRACÍ DOBA V MC PUMPKIN

Pondělí 9 - 12
Úterý 9 - 12 14 - 17
Středa 9 - 12 14 - 17
Čtvrtek 9 - 12 14 - 17
Pátek 9 - 12

když srazík odpoledne tak to vidím asi na to úterý
22. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val já taky zírám, že do roka Filípek vydržel ve vajíčku :sweat_smile: Peťulínovi už brzo vyčuhovala hlavička :sweat_smile:
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tery, tak to je teda pech, vy doma teda řádíte :grinning: tak hlavně at není moňo, ono to pak opravdu vypadá blbě, mě stačilo,když jsem musela jít do nemocnice s tou nateklou hubou, jsme si taky připadala, jak když mě někdo zmlátil :unamused:

Raduš, tak to určo popřemýšlej, ale bylo by super,kdyby jste s námi vyrazili :slight_smile:

Filípkovi hlavička vůbec nevyčuhuje, normálka tam leží jakoby mu bylo 6měsíců :slight_smile: jen boty přečuhujou, jinak je tam fakt v pohodě, máme chicco sedajdu a je dost prostorná
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to teda taky vidím na to úterý :slight_smile:

takže úterý Pumpkin ve 14 hodin, kdo se hlásí ??????????
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě to je s Pumpkinem jedno který den, ale odpo od 14 h s náma fakt nevím - Kája teď chodí opravdu pravidelně každý den spát po obědě, tak nevim nevim zda to stihnem. Ta dopoledne jako jsme se scházely poslední dobou jsou pro nás lepší, páč když je vzhůru a má co dělat, tak vydrží. Ale takhle jde spát ..
22. led 2010 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak my jsme zpět ze školky, už je v pelechu s mlíkem :grinning: Dnes byla naposled, 5 dní v měsíci jsme vyčerpaly. Takže teď jde až v den narozenin 9. 2. To jsem zvědavá, jak jí budu ty 2 týdny vysvětlovat, že teď do školky nemůže :confounded:
22. led 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že se nám i ten Pumpkin komplikuje, no my můžem odpol i dopol páč ELí nespí, tak že se přidáme k většině.
22. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - tu přesně máme, i tu barvu :grinning: to je pěkná cena :slight_smile:
22. led 2010 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-kdybys videla co mam ted na oku,mam to vyfoceny,tak az to stahnu poslu ti to do ip at se pobavis, ven jit nemuzu, hned by mysleli, ze me manza mlati! :grinning:
22. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sedacku uz mame objednanou a vyzvednem ji v Boru v kamennem obchode :wink:
22. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme chicco key1 a spokojenost!! :slight_smile:

ad pumpkin, dopo v PO můžem taky...takže je mi to fuk....
22. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Tery, pěkný oko, si nebudeš muset ani dělat stíny na jednom oku :wink:

to by si opravdu každý myslel,že tě Honza mlátí, to je blbej pocit pak,když to není pravda

Tery a jakou sedajdu kupujete ? a z jakého obchodu ? díky :slight_smile:

no mě zase chodí Filípek spinkat mezi 10-11 :frowning2: takže pro mě by bylo lepší to odpoledne.
v kolik by jste chtěli jít dopolko ? jsou tam od 9 do 11, tak už na tu 9 ??? to bych stíhala a pak před 11 bych šla dát Fildu spinkat.
tak si řekněte holky.

tak tedy to pondělí ráno ???
22. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak jsem jukla na tu chiccho a je taky hezká a ne moc drahá :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-presne tuto a odtud: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1756427 :wink:

Jinak oko fakt krasny no :unamused: asi to budu mit tak dva tejdny ne?
22. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, asi jsem taky pro dopoledne, protořže ve 12 jíme (spíš se perem s jídlem) a od pul 1 až do 15.30 spíme....takže raděj dopoledne. Raděj úterý, ale jinak klidně si to zařídíme na pondělí..a s tím parkováním by mě taky zajímalo , kdepak zaparkovat? Dnes sem chtěla u Crystalu a hruza, přecpáno... :unamused:
22. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...ta je taky do 18ti kil vid....
a jak se majdulce sedí za pultíkem????vím,že jí ještě nemáte,ale zkoušela jsi to ne?????
22. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cybex mám vybranou jako další, čekám až P vyroste :slight_smile:

Parkovánítam je v pohodě..hned vedle je vééélký parkoviště :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska ještě nikdo ?

MM odešel před hdoinou do práce, Filípek už hodinku spinká.

tak jsem jí skoukla a je taky do 18kg a uvědomila jsem si,že do třídveřáku by to nebylo vhodný s tím pultem.
musím ještě pořádně ty autosedajdy omrknout :slight_smile:

jj holky je tam mega parkoviště, pokud pojedete na špičák jakoby za dordu ke country,tak to parkoviště uvidíte a uvidíte i tu školku.
pokud by jste jeli přes špičák, tak okolo country nahoru a doleva nakonec ulice-podél té školky
23. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek