• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
23. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-nezkousela jsem ji tam dat, ale videli jsme ji nazivo, prijde mi to fajn-kdyz nebude zvykla na nic jinyho :wink: Pak urco poreferuju. Jinak dneska modrina na oku taky super, na FB mam aktualni foto :slight_smile:
23. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:tak Honzík je od včera u dědy a babí takže jsem začala uklízet ale zase musít chvilku počkat neb mi manžel spí po noční aby jsem mohla vyluxovat tak jsem tady nakoukl aco je tu nového:slight_smile:
Terezko já jsem venku taky uklouzla ale naštěstí jsem to vybrala ale od té doby mě berou záda neb jak jsem to vybírala jsem se asi hnula dole v zádech a chvílemi je to dost nepříjemné:frowning2:
Hlavně at se oko brzy zahojí a už by jste mohlis Majdou zajít za náma na kus řeči neb jsme se viděli naposledy v Jestřebía to už je zase doba:slight_smile:
Holky jak je to s autosedačkami,dokdy musí být klasika a od kdy podsedák?neb nám začíná taky být sedajda malá ale nerada bych kupovala třeba na rok novou sedajdu :slight_smile:
23. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
valentynko-díky za mapku a popis....takm už víme jaký den a kdy se tam sejdeme? Jo a holky kolik Kč se tam platí a na jak dlouho? Díky...už se těšíme, jen nevím, snad Vás poznáme, abychom tam nešli obtěžovat uplně cizí maminy :sweat_smile:
23. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jdeme do Pumpkinu,to mi uteklo a kdy a od kdy?Doufám že dopo aby jsme pak stihli oběd a spánek:slight_smile:už se těšíme:slight_smile:
23. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....tak snad budeš brzy zase "nebarevná" :grinning: a určo poreferuj,jak sedačka....
mates asi nakonec zdědí ten Babypoint po Anetě----ale chtěla jinou :unamused: novou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdy teda ten Pumpkin ? Jsem ráda, že tedy by šlo to dopoledne :slight_smile: Zda to bude pondělí či úterý je mi jedno.

andara - tak to pak nahoď foto, jak tam Majda sedí. Páč prostě na mě furt působí, že ten pultík dítku překáží ...

Jinak my máme dnes taťku v práci. Dopo jsme byly s Kájou nakoupit, na kávě u mamky, pak vaření, poté Kája spala ... no a teď mám v plánu spáchat tvarohové koblížky pro ty 2 mlsouny :wink:
23. led 2010 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jako vůbec nemám tucha kde Pumpkin je, nikdy jsem v těch končinách nebyla :confused:
23. led 2010 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám tady je nějak mrtvo.
No my když jsem kupovali autosedajdu pro Elí, tak jsem zjissťovala co se dá a okoukla snad všechny testy a tam právě psali, že sedačka která je až do 25 kg neůže ochránit pořádně ani alé ani velké, že nejúčinější je na každou váhovou kategorii. Proto máme tu co máme. :sunglasses: :sunglasses:.
Tak na který den jsme dali teda toho Pumpkina na dopoledne, ale které?
Já si to nějak nedokážu tam nahoře na Špígru vybavit, když byl Míša malý tak do té školky chodil, ale nevím, že by tam někde u toho bylo parkoviště, no snad to najdem.
Dneska jsem vařila k obídku květákovou polévku a gnochi s nivovou omáčkou a šunkou a byla to dobrůtka. Potom jsme tu měli návštěvu a ani jsme nestihli jít ven, teď už je tam zase pěkná zima. Tak už peču vepřové na zítra, abych měla alespoň něco hotovo a zítra akorát knedlík a špenát a nudličkovku. :wink: :slight_smile:
23. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-nekde najdu fotku jak tam ditko sedi, videla jsem to mylsim na MMB a zrovna takova holcicka stara jako Kaja :wink:

Jani-taky dobry, tak hlavne ze si neupadla :unamused: A na kus reci bych sla, bude to lepsi az bude jaro a Majda bude uz sedet v tom sportovnim kocarku,co nam donesl Jezisek (http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/HAUCK-46166/Kocarky-55467/Hauck-Sport/62969.jpg ) da se krasne slozit i do auta :wink:
23. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Jani, ty vůůůbec nedočítáš a to se tu o Pupkinu psalo vícekrát a néé jen jednou, jsem ještě psala solo,že se jde do pumkinu.

holky holyk, vždyt jsem psala jestli teda to pondělko, vy vůbec nereagujete a pak se máme nějak domluvit ??

NAPIŠTE KAŽDÁ, JAKÝ DEN CHCETE JÍT A VYHRAJE VĚTŠINA A JE TO.

jsem pro pondělí !

Iren, já to taky četla,že by se právě neměli kupovat třeba až ty od 15 -36kg ty universál,ale do těch 25kg mi nepříjde takový velký rozdíl oproti 18kg, ale asi to tak dopadne a půjdu do nějaké takové :slight_smile:

holky tak si dejte plánovač trasy néé, ulici víte, tak si to hoďte odkud pojedete a plánovač vám to popíše a určo to podle něho najdete
23. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery, hezký kočárek :slight_smile:
23. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Piku-je to kategorie 9-39kg, ten pultik je nejak do 15-18kg a pak se odenda a da se poutat normal pasem, jakoby se cela prestavi a vypada jako model Cybex Solution X :wink:
23. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem jak pro pondělí tak i uterý:slight_smile:manžel má odpo takže jsme sami doma
A co se týče hodin tak klidně 9.30 hod?:slight_smile:
23. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsou tam od 9 do 11,takže já se pokusím kolem té 9 tam být,at si to Filda řádně užije :slight_smile:

Jitka- pondělí 9- 9,30
Jana- pondělí ( úterý ) 9,30
23. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-mas uz slevy do DM pro deti od 7.mesicu?Ja tudle nadavala, ze mi jeste neprisly a druhej den prisly a hned 2x :grinning:
23. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda taky teď za blázna, páč Jituš tady dala hezky odkázek na Pumpkina a mně nenaskočila žádná vaše diskuze, tak se tady ptám jak tatar. Velká omluva!!! Nějak mě ten MK poslední dobou zlobí, vůbec nevím čím to je. Snad jsem teď dočetla všechno, abych zase nebyla za blázna. :confounded: :wink:
Já můžu v pondělí i úterý, jen nevím na tu 9.00 asi přesně nepřijedem, trošičku déle, páč Elí spí do 8.00, tak než se vyprdelkujeme :sunglasses: :sunglasses:.
Ale už vím kde je to parkoviště, já dřív bydlela na Jílech, což je skorem na proti, no takže to snad nějak najdem, páč když se rozdával orientační smysl, měla jsem děravý koš a vše se mi poztrácelo a nemám nic. :astonished: :frowning2: :confounded:
23. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je veškerá diskuse o pumpkinu :unamused: :grinning: :grinning:

andilekir • 2d • Včera v 11:04

holky tak kdy toho Pumpkina, co třeba v úterý odpol?, když chcete teda radeji odpoledne, nebo hnedky v pondělí, nám je to celkem jedno, ale alespoň bychom se domluvili na tom výletku. Jo a ještě mi prozraďte, kde se tam nejlíp zaparkuje. Já tam ještě nebyla.

perada • 1d • Včera v 11:24

ad Pumpkin
OTEVÍRACÍ DOBA V MC PUMPKIN

Pondělí 9 - 12
Úterý 9 - 12 14 - 17
Středa 9 - 12 14 - 17
Čtvrtek 9 - 12 14 - 17
Pátek 9 - 12

když srazík odpoledne tak to vidím asi na to úterý

valentynka • 1d • Včera v 11:38

já to teda taky vidím na to úterý

takže úterý Pumpkin ve 14 hodin, kdo se hlásí ??????????

mori • 1d • Včera ve 12:24

Mě to je s Pumpkinem jedno který den, ale odpo od 14 h s náma fakt nevím - Kája teď chodí opravdu pravidelně každý den spát po obědě, tak nevim nevim zda to stihnem. Ta dopoledne jako jsme se scházely poslední dobou jsou pro nás lepší, páč když je vzhůru a má co dělat, tak vydrží. Ale takhle jde spát ..

valentynka • 1d • Včera ve 20:27

no mě zase chodí Filípek spinkat mezi 10-11 takže pro mě by bylo lepší to odpoledne.
v kolik by jste chtěli jít dopolko ? jsou tam od 9 do 11, tak už na tu 9 ??? to bych stíhala a pak před 11 bych šla dát Fildu spinkat.
tak si řekněte holky.

tak tedy to pondělí ráno ???
23. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, super, že víš kde to je :slight_smile:

já bych mohla dorazit i s bobama klidně,pokud vydrží sníh :slight_smile:

jdu koupat Filípka
23. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se teda naurazíte,že jsem to sem hodila.

ale nedočítáte, nebo neaktualizujete stránku a pak se blbě domluvíme.... a pak říkáte že jsme se nedomluvily :unamused:
23. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko..jojo mám kuponky už dlouho.....co z nich kupuju už jsem stejně vyčerpala a zbytek asi nepoužiju ani...
Sedačka vypadá dobře...koukala jsem,že to prodává Steeve,ten na e-miminu hodně radí ohledně autosedaček.
Já jsem ale stejně pořád pro Romera,Pepa nechce....že ten babypoint bude mít... :unamused:
A k Pumpkinu...nejdu,nemůžu stejně ani jeden den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning:
23. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,to je škoda, tam by se Matýskovi určitě líbilo v kuličkách
23. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - vzhledově vypadá kočárek pěkně, hlavně ten potah :wink: ale já nejsem zastáncem takovýchto golfek, myslím že to není moc pohodlné. Jsem hrozná co, ti to dnes furt kritizuju :sweat_smile: neber to zle, to je jen můj názor, každému se líbí něco jiného :wink:
Taky se mi 1x stalo, že mi nějaká slevová knížka do DM přišla 2x :grinning:
Tak jsem jukla na ten odkaz - no fakt bych do ní nešla ani omylem. Vůbec to dítě nemůže hýbat nohama. A ta holčička tam je už skutečně větší, ale Majda je ještě malinká a jako jsem zvědavá kam až bude ten pultík mít ... no hoď se pak vaše foto ju, to mě o pravdu zajímá, když v tom bude malé dítko.

piku - ty seš mi matko nějaká zaneprázdněná na tý mateřský :confused: :grinning:

Já jsem klidně taky hned pro pondělí .. holky takže to pojedu od nemocnice rovně nahoru, na kruháči pod Shellkou se dám doprava, tam je pak myslím gympl že? Jedu dobře ??? Ale dál fakt nevim .. na mapy sem pako :grinning:
23. led 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé, JíŤa tu je .. hele co ICQ, furt nic jo ?
23. led 2010 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí musím na komunálku a v úterý máme plavčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Terka má ten kočárek jen na cesty ne???jinak má přece kočárek jiný...
23. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-v poho, to je jasny, ze kazdymu se libi neco jinyho :wink: Ale ten kocarek nejsou golfky, ty vypadaj jinak je to sportovni kocarek :wink: A v cem to podle tebe neni pohodlne?Nemame to na nejaky dlouhy cesty, jen treba na nakup a k dr., pac se to krasne vejde do kufru.
A na autosedacku jsem teda zvedava sama taky :wink:
23. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze Pikus odpovedela taky, jj mam jinak jinej, to je trojkombinace,ale do auta se blbe sklada-musim vyndat kolecka (Jita byla jednou svedkem v Sosnovy ,ze?) :grinning:
23. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem taky pro pondělí, dorazím mezi 9-9.30....jelikož taky netuším kudy tam, mamka mi taky říkala u nemocnice nahoru...ale pak už nevim čeho si mám všímat, kde zastavit...takže budu asi hledat. To je v budově tý školky co tam někde je?
23. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek