• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
to já jsem taky zvědavá, člověk si něco naplánuje a pak to třeba bude jinak....
2. zář 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je 3.9. a termín se nám blíží. Já už funím jako lokomotiva a nejraději bych to už měla za sebou.
3. zář 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prado to teda, máš to za chvilu..já jsem zvědavá na páteční kontrolu a hlavně utz :slight_smile:
3. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak se zase hlásím. O víkendu jsem byla u maminky v Lbc na baráčku, je tam klídek, velká zahrada, tak že naši pejsci se proběhnou kdy chtějí a já se nemusímo ně starat, ale hlavně, jelikož tma bydlí i brácha s rodinou, narodil se jim minulý čtvrtek Mareček, tak jsem si zkusila miminko nanečisto. No je to takový malý uzlíček, ale musím uznat, že je moc hodný! :sweat_smile:
Takže říkáte, že zabalovačky raděj dvě? Spací pytel už jsem si koupila, takový ten oblékací, měli ho v Tescu ve slevě a docela takový hezký. pořád přemýšlím o kočárku, to je ale věda vybrat ten správný. Nevím totiž jeslti ten X-lander není malý.
Prado držím palečky ať to poseldní období zvládnete v pohodě a jste všichni v pořádku!
3. zář 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za podporu.snad bude vše v pohodě.

Perado, pak dej vědět, jak jsi dopadla na kontrole.
3. zář 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se hlásím po návratu z hor! Počasí teda nic moc. Ve čtvrtek jsme měli krásně, tak jsme všichni vyrazili do lesa za hotel - krásný fotečky. Pak nám teda trochu sprchlo, tak to moc na výletování nebylo. Ale byli jsme na bowlingu (my s manželem poprvé a bavilo nás to), pak jsem si užila celkovou masáž - příjemný relax, taky jsme vlítli do výřivky a chlapi se saunili. V sobotu jsme s manželem a Kájou jeli přímo do Špindlu a tam jsme se šli alespoň projít turistickou stezkou podél Labe, protože na lanovku to nebylo (chladno a občas sprchlo). Ale bylo to celkkově fajn. No a bylo nás 6, tak byla zábava.

andilekir - nás taky upozorňovala prodavačka u X-Landeru na velikost. Ale říkala, že pokud čekám dítko v zimě, tak není problém. Následující zimu už bude ve sporťáku (my ho dáme tak za měsíc). A měla pravdu. Protože to už bude sedět myslím bez problémů, tak by ani v té korbě nevydržela. Ale kdo čeká dítko v létě, tak ho nedoporučovala - v zimě by bylo dítěti tak kolem 1/2 roku a to ještě leží a s fusakem by se tam asi moc nevešlo.

Já mám 1 rychlozavinovačku s pevnými vyndavacími zády. Moc sem ji ale nepoužívala, protože Karolínka spala na bříšku. Jen někdy přes den, to jsem ji nechávala i na zádech. Hlavně když byla mrzutá, tak tam byla klidnější. Pak mám druhou půjčenou od známe - má zapínání na zip (bylo to pro jistotu, kdybych tu první prala) - ale nikdy jsem ji nepoužila. Jinak jsem tam pod hlavičku dávala plenku, kvůli ublinknutí.

Myslím, že pytel do začátku není potřeba. Ty mrňouskové se opravdu neodkopávají.

perada - to je dobře, že si tě tam nenechali! Doma se líp odpočívá, v nemocnici je nudááá. Tak ať tam prcek co nejdýl vydrží!!! :dizzy_face:
4. zář 2007 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a konečně jsem si něco vybrala za první zoubky, které jsem našla samo já :wink: V Liberci jsem si vybrala zimní bundu a jsem z ní úplně nadšená. Normálně ani do té prodejny nechodím - SAM v Kauflandu. Je bílo/růžová a je úplně boží :grinning:
4. zář 2007 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem dneska vytáhla manžela do Boru do krámku za kostel a víte jak to dopadlo, máme objednaný X-Lander v tm.červeném provedení, takže otázku kočárku jsem vyřešili teda skoro za dvě hoďky, ale paní byly moc ochotné a všechno nám ukázaly i servis jak chodí na vysvětlily, ale prý ho zas tak moc lidi nepotřebují. Tak doufám, že jsme vybrali dobře. :sweat_smile: Moc se mi líbí!!!
Mori, to je škoda, že vám nevyšlo počásí, ale je fakt, že na těch horách se to mění a je tam vždy o pár stupňu méně než tady.Manžel pochází z Harrachova, takže o tom něco vím :wink:
4. zář 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my máme obývák téměř hotov. Koberec (přivezli jsme ho v pondělí z Liberce) leží, nábytek stojí a vše je zapojené. Už jen zbývá naházet věci do obývací stěny. No mám radost, je to tu hezký :dizzy_face:

Dnes jsme byli s Karolínkou v Liberci na kontrole kyčlí. Minule ještě neměla jadýrka. Už tam nemusíme, má to OK :slight_smile:

A včera jsem s ní byla v poradně. Už váží 8 kg a dostala poslední Hexu. Na kontrolu máme jít zas za 2 měsíce.

andilekir - no vybrali jste dobře :wink: A jaký typ? Co vám ukazovali / říkali o tom servisu?
6. zář 2007 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak se zase hlásím (stále ve stavu 2v1).
Včera jsem byla u dr. v poradně a prý se to už chystá a přenášet bych prý neměla, tak už se docela těším.

andilekir, jaký jste nakonec vybrali?
7. zář 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
mori tak to si ráda, že obývák začíná vypadat k světu, že? My byli včera podepsat smlouvu a objednat základovou desku, tak 26.9.07 bychom měli poprvé kopnout a začít dělat základy a když to dobře půjde v listopadu se budeme stěhovat, raděj si to moc nepředstavuju, jelikož už to budu mít za pár, ale hrozně se těším!!!!
Mori gratuluju ke zdravím kyčlím :sweat_smile:
Prado ty už to máš opravdu za pár, tak se hezky opatruj, už to musí být záhul a nepohodlné, já si na to ještě chvilku počkám :wink: Můžeš mi prozradit kolik si přibrala?
Kočárek jsme nakonec vybrali ten XA 2007, myslím, že je to ten samý jak máte vy, jen v tm. červené, moc se mi líbil a jak jsem tady na něj četla tu diskusi, tak jsem ráda, že jsem si ho vybrala. V prodejně mi paní řekla a ukázala snad úplně všechno co se s ním dá dělat a dostala mě ta lehkost a snadné složení.
Ještě jsme k němu přiobjednali tašku a slunečník, to nebylo v ceně kočárku a pak ještě fusak ve stejné barvě. O servisu mi řekli, že je rychlý a kvalitní, že s ním nikdy nejsou potíže. Že třeba u Jané, se na servis čeká dlouho a je to složité a že ty kočárky ani neberou, že jsou drahé.
Holky tak jak to bude s tím naším srazíkem uvidíme se někdy????
7. zář 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir! tak fusak v barvě kočárku nám v obchodě nenabídli, to je nějaký original fusak x-lander?
přibrala jsem 12 kg a doufám, že už je to konečná váha(3 týdny už je stejná, tak snad už neposkočí).
7. zář 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes jsem naskládala do obývákové stěny nějaké věci a manžel ještě musí přivrtat 2 police. Pak to tedy dodělám.

andilekir - to víš že mám radost, líbí se mi to tu :dizzy_face:

Zítra jedu s kamarádkou do Liberce po nákupech. Už možná juknu na nějakého toho Ježíška. Je sice ještě čas, ale když jedem někam společně s manžou, tak není příležitost, že :wink: Kájuš jede s náma, protože manžel bude po noční. Chcem se taky podívat do nového Globusu, tak jsem zvědavá.
Tento týden jedu do Liberce už potřetí :grinning:
7. zář 2007 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Andílku gratuluju ke kočárku a příslušenství!! :slight_smile: a ještě víc ke skorozapočaté stavbě!! Paráda.

Prado, teda..čím dál blíž :slight_smile:)))) Podle dnešní KO bych tě neměla předběhnout :slight_smile: Otevřená jsem pořád stejně :wink:
Dneska jsem si udělala pořádný kolečko po vyšetřeních...
Byla jsem na krvi kvůli cukru na lačno, pak jsem se nasnídala v čekárně a šla poprvé na monitor...ze začátku dobrý, ale pak mrňous usnul, a nepomáhalo nic. Musela jsem si holt lehnout na záda :slight_smile: Pak jsem letěla na utz, tam fronta jako kráááva...čekali jsme tam skoro dvě hodiny.
Tu přídatnou placentu tam asi fakt mám, takže po porodu mě čeká čištění. Naštěstí se tím nějak nestresuju, je to tříminutová záležitost :slight_smile: Jinak vše OK, průtok pupečníkem, plodovka.. malej bude druhej Šebrle, má hrozně dlouhý nohy dle dr :grinning: odpovídají 39+0, váží 3150g a dle utz jsem 37+5 :slight_smile:
Minule mi dr. posunula termín na 4.10 teď už ne, tak se prostě uvidí, kdy se mu bude chtít na svět...:slight_smile:
Jsem ráda že je vše OK. Dneska mě vyšetřovala sama primářka, brala stěry a pravdu příjemná paní.
Druhý test na cukr po jídle taky OK, tak mám radsot! Kontrola a monitor zase za týden :slight_smile:

Jelikož příští týden můžu už klidně rodit, tak jsem holky pro srazík co nejdřív :slight_smile:

Mori, užij si nákupy. Na ježíška zase tak brzo není..už taky začínáme pořizovat.

Markét, vše OK? Dlouho jsi se tu neukázala...
7. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: koukám že se vám daří dobřě-mě také.Neboj Radko je to ok :dizzy_face: teda ten tvuj mimísek je už pořádnej,když jsem byla na utz. tak mi mimi vážilo 1600g!Ted bude mít manžel konečně dovču,tak v týdnu pujdeme koupit kočárek,autosedačku a sestaví postýlku-už to musím mít všechno nachystané :wink:Tak holky at je vše vpohodě a kdyby jste náhodou už šli rodit-RADKO a PRADO- tak at je to rychlé a hlavně vše vpořádku-přála bych vám takoví porod jako jsem mělá já :sweat_smile: no uvidíte-hlavně se něčeho nebojte a pak to určitě vpohodě zvládnete.Tak hodně štěstíčka a zdravíčka pa pa :wink:
8. zář 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holčiny! Tak jsme zpět z libereckých nákupů. Jely jsem ráno po půl 9 a domů jsme dojely před 19 h. Koupila jsem manželovi pod stromeček triko s dlouhým rukávem v C&A (no aspoň 1 dárek mám tedy přichystaný) a pak různé blbosti do bytu a něco málo Káje. Teda uteklo nám to s kámoškou strašně a najednou bylo tolik hodin ... znáte to :wink: Kájuš byla celkem hodná, jen 2x si malinko v autě brekla, protože byla ospalá, ale pak vždy za chvilinku usnula. Když brečí, tak to je už znamení, že by spinkala.

Ráďo, jak máš v albu ten "fusak od babí ze SpR" - co to je za fusak? Kamarádka mi teď ukázala podobný a já nevím zda to je přesně on. Zajímalo by mě totiž, kde by se dal sehnat. Na netu je, ale já bych ho chtěla vidět na vlastní oči - "osahat " si ho. Ten co mi ukázala, je totiž až do 3 let.
8. zář 2007 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten co mám já je z Quelle, na stránkách by měl ještě být a je rozhodně menší..do třílet určitě nebude. Předpokládám, že bude jen na letošní zimu.
8. zář 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét tak náš malej ve 30 tt vážil dle utz 1500g :slight_smile: od toho 30tt mají přibírat tak 200g týdně..ale on ten utz je hodně orientační...kamarádku strašili že bude mít obříka, musela rodit císařem a nakonec mimi mělo o 500g míň a dalo by se normálně porodit :-/ a druhá kamarádka taky porodila mimi o 500g lehčí než dle utz :slight_smile:
Jinak díky, snad to všechno proběhne v pohodě :slight_smile:
9. zář 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Včera jsem byla s manželem na oslavě narozenin od švagrové(slavila 25 let), grilovalo se a bylo fajn i přesto, že pršelo. Vydržela jsem až do jedné do rána.
9. zář 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda prado,ty si dobrá, ještě takhle ponocovat, já už padám ve 22.00 a to to mám ještě za víc :wink: Ale myslím, že když je dobře, tka je to dobře :sweat_smile:
Orginalní fusak k X-landeru není, ale paní nám nabídla tenc o se do toho nejvíc hodí, myslím, že je to ta značka co jste o něm mluvili a dá se nějak zkracovat a prodlužovat, ale jak se přesně jmenuje opravdu nevím :frowning2:
Mori já mám v Lbc maminku, takže moc dobře vímn, jak se tam super nakupuje a jak to utíká, je fakt, že tam sháním většinu věcí,tady v Lípě toho moc nemají.
Holky abych se přiznala já teď ani nevím, kolik má mimíska váží, ale všichni říkají, že mám mlainké bříško, na to, že už táhneme 6 měsíc, tak snad to nebude veleobr,ale už se začíná dost mrmlat v bříšku a někdy je to až nepříjemné,ale to znáte, že? :wink: :wink: :wink:
9. zář 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radko to mě mimi taky vážili vtom 30 týdnu,tak uvidím jak bude velké.Ale když jsem čekala Tomáška,tak mi říkali že bude malej a nakonec měl 3900g :confused:
9. zář 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem se taky divila, že jsem vydržela tak dlouho. ale nějak jsem potřebovala mezi lidi, doma mi je už smutno.
dneska jsme byli popřát k narozeninám manželově mamince a zítra manželově babičce a pak už budu jenom a jenom doma odpočívat-abych měla vůbec nějakou sílu.
9. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já v Liberci taky ráda nakupuju, jelikož u nás nic není-jen samí vietnamci a to já nemusím.
9. zář 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, kde je tam ta prodejna kočárků v Boru? Chceme se tam jet podívat na nějaký sporťák/golfky. Nějaké vyprané tipy mám, ale chceme si je ještě "ošahat" :slight_smile:

Prado, dneska je úplněk...tak co? že by??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Já dneska byla po dlouhé době cournout ve městě. Docela mě to zmohlo..:slight_smile: ale dalo se to...potkala jsem Bobiska :slight_smile: Moc jí to slušelo a Davídek byl úžasnej v kočárku. takovej hodňoučkej :dizzy_face:

Markét, no necháme se překvapit, jakej macík se nám narodí :wink:
11. zář 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, strašně ti to slušelo. Ve skutečnosti vypadáš úplně jinak než na fotkách. Nechci tim říct, že na fotkách vypadáš špatně, proboha to nééé :slight_smile:
Takový krásně kulaťoučký bíšto

Já jsem byla dneska za babičkou. Dokážu poslouchat hodiny její vyprávění z mládí a z jejícho života. Jednou o ní vydám knížku a bude se jmenovat Babička II. :grinning:

Koukla jsem semka po dlouhý době, nějak to nestíhám. Jsem furt v luftu. Davídek miluje tohle větrný počasí. Krásně se mu spinká nebo pozoruje pohupující se listí na stromech. Je z toho rozčarovanej a tak jsme furt venku.
On krásně hajá a já jak blbec s jednou rukou řídim kočár a v druhý držim chatrnej deštník :sweat_smile: . Co bych pro něj ale neudělala :dizzy_face:
11. zář 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme dneska byli v Mladé Boleslavy a koupili jsme kočárek a autosedačku!Tak jsem ráda,že už to máme nakoupené a doma :slight_smile:
11. zář 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčiny! V neděli večer před spaním, jsem Karolínce čistila zoubky a našla jsem jí další 2 nahoře (to jí blyo zrovna 7 měsíců). A včera jsme s manželem našli nahoře 1 další. Takže už jich má Karolínka celkem 5 !!!
A od včera se sama posadí :slight_smile: No a už to dělá furt :dizzy_face:
Takže samé novinky :grinning:
No a ještě že jsme už dali krytky na zásuvky - už jí začali zajímat a klíďo se knim doplazí. A taky k PC. No hrůza .... :fearful:

andilekir - až budete mít doma ten fusak, tak mi prosím napiš název, ju. Chci vědět, kde se dají sehnat a jaké. Dík!

margaret - a jaký? Fotoalbum nebude?

bobisek - to znám. Zrovna v pondělí jsem s ní korzovala po městě v dešti a Kájuš si krásně spokojeně spinkala. Teda ale na deštník jsem se vyprdla a radši si dala na hlavu kapuci. S deštníkem se blbě kočárkuje.
12. zář 2007 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori ahoj :wink: ráda bych sem dala fotky,ale mě se to tu neobjevuje,myslím tam kam se vkládaj,tak nevím co stím? :frowning2:
12. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je už to tu mám :confused: ,tak to skusím
12. zář 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margaret - no super! Zrovna jsem ti chtěla psát do IP. Tak zkus a já budu sledavat, jestli se zadařilo :wink:
12. zář 2007 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek