• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
tery, taky musíme sundavat kolečka, to je na palici :frowning2:
kdybych to věděla,tak bych vybrala jiný,ale časem jsem si zvykla a měla jsem ho z auta hned venku.

Marcel, jedeš správně :slight_smile:
pojedeš pořád nahoru po hlavní až za zatáčku za Dordu, tam se dáš doprava a hned uvidíš to parkoviště a po levé straně je ta školka

no icq jsem ještě nestáhla :frowning2:
23. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri...hned až dojde sedačka,dej vědět....a co majdulka na to :grinning:
mates je pořád ve vajíčku,vejde se,ale máme krátké pásy :unamused: potřebuju nutně jaro :grinning:
A taky ukecat pepu na Romerku....at Anet zůstane v babypointu---je do 25 kil a to ona zdalela nemá
23. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - no já jsem úplně vysazená na tyhle kolečka - prostě to dítko z toho musí být vydrncaný. Jako každej to pak odůvodňuje tím, že to má jen na nákupy - ale právě ve městech jsou často kostky a já osobně bych po nich nechtěla ten kočár ani řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak váš kočár si pamatuju, vím který :wink: tam máte kola dobrý :slight_smile:

Jako ten můj chlap furt maká. Je sice jen naproti v paneláku, ale doma ho nemáme no
23. led 2010 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jen se nedej, Matýsek prostě bude mít novou tu autosedajdu :slight_smile:

my krátký pásy teda nemáme
23. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě chlap příjde za chvíli,
filípek tady lítá po pokoji a huláká na celý panelák :grinning:

spal do 18,15, takže se nám spaní posunuje, nějak ho ta kaše rozproudila :grinning:
23. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - a proč jaro ??? :grinning:
No Kája když byla ještě ve vajíčku, tak tam vzadu byly krátký pásy, tak musela jezdit jedině v předu. A já seděla sama vzadu :grinning:

val - Dorda je tedy ještě někde nad gymplem jo ? Kua já tak nerada někam jezdim, když to neznám .. no ale tohle zvládnu :wink: zas takovej debil nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad teda :grinning:
23. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - o kaši mi povídej ... Káju v týdnu taky ve školce při svačině rozproudila - poblila se tam z ní :grinning:
23. led 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...já myslím pásy v sedačce víš...jak je nabalenej,prostě jsou jen tak tak....takže jaro proto,že nebude mít bundu :grinning:
V autě ne...tam je to v poho :grinning:
23. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - aha :grinning:
23. led 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...blondýna :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ---to je sranda jo????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jojo nalevo je gympl a napravo je dorda a pojedeš nahoru a hned za dordou je odbočka doprava, to nemineš neboj :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
icq mi nejde, jsem stáhla nový,nainstalovala a nejde to se přihlásit :angry: :angry:
23. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku- a cos z tech kuponku pouzila?Treba to nepouziju ja a muzu ti je dat :wink:

Mori-jasny, ty kolecka nic moc,tak taky uvidime :slight_smile:

Holky, koupila jsem toto na hracky : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29664251 a ono nam to nedrzi na dlazdickach, pac je nemame uplne hladky,ale jako vzorkovany :unamused: :angry:
23. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tak fajn, to najdu. Hlavně že tam je velký parkoviště :grinning: :grinning: :grinning: páč to bych od Kaufu nedala :grinning:
23. led 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporucuju QUIP misto ICQ-to je akorat plny reklam a posila samo spamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - to je škoda, to je moc pěkný :dizzy_face: a co nějakou oboustrannou lepící pásku, to by bylo blbý ???
23. led 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by byla prča,kdyby jsi šla péšo od Kaufu :grinning: :grinning:

Piku,tak to je teda blbý že to nedrží a něco přilepit na dlaždičky a pak na to přilepit tohle ?
23. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by nebya prča, páč bych to nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ha, muž jde
23. led 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj už přišel a ted je u filípka, takže ten asi dneska nepůjde spát, áááá už jsou u mě
23. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte papa
23. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta paska mne nenapadla, to asi zkusime :wink: Mne se to prave taky moc libi a na hracky super,pac je mame vsude po vane :grinning:
23. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky počítám tedy s pondělím dopo :wink:

Andar, oko teda libový :frowning2: bolí to moc? :frowning2: Snad budeš s autosedačkou spokojená a s golfáčema taky. Mě Hauck není sympatická značka :slight_smile: ale na občasné ježdění to bude dobrý. Já golfky využila po prvním roce taky k dr. atp. :wink:

Peťulík z té Chicco taky zanedlouho už vyroste, budem kupovat další..třetí. Souhlasím s Iren...ty sedačky s velkým váhovým rozpětím tolik neochrání. :fearful:

Dnešní den nám utekl pěkně... dopo jsme sjeli na nákup a odpoledne na chatu do Horního Sedla, kamarádi tam slavili narozky, tak jsme jeli popřát a pak řádili ve sněhu! Bylo ho tam po kolema, to byla paráda :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky často se tu stává že se srazíkování zakecá, je 5 verzí kdy kde proč jak....je nepřehledné kdo se jak vyjídřil (ale je super, že to tu poslední dobou frčí) tak co o srazíku debatit v samostatném fóru kde to jistě bude přehlednější. Tehdy ho tu založila myslím mori. Pokusím se ho najít....
23. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...já nic lepit nemusím :grinning: to Andarka..
Teri...používám Hipp kosmetiku,vlhčené ubrousky-ty zelené po 4 v paku,pak jsem kupovala příkrmky,kaše...a to je asi všechno...jooo plíny,DM používám na doma,ale to mám kuponky...
Mám i knížku slevovou za body a asi nevyužiju nic.....na příští srazík jí vezmu.
23. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu-oko boli jen kdyz na to sahnu, proste jak modrina, jinak to nebolelo vubec, akorat to narazeny a odreny koleno au au, nemuzu si kleknout ani :unamused:

S tou sedackou a rozpetim sem to taky slysela,ale tahle vysla jako jedna z nejlepsich v ADAC testech :wink: takze to rozhodlo, koukali jsme samo i na jiny, jako Kiddy a Romer a tadle proste vyhrala.
23. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nenašla, je ta diskuze smazaná ale může se založit ... :wink:
23. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar mě se taky líbí ta Cybex Solution...zírala jsem že má super atesty a přitom není tak drahá..uvidíme ještě je ve hře Chicco key 2-3 :slight_smile:

Naraženiny boli dlouho :frowning2: já mám dneska z řádění ve sněhu bloklou lopatku či co...otrava. :confounded:
23. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a prave ta Cybex Pallas se pak prestavi a je jak Cybex Solution - je to strasne jednoduchy, pultik je taky nastavitelnej do nekolika poloh :wink:
Jinak Majdik nespi, radi tady s tatinkem a na zemi a krici a rika:tata porad :grinning: No udelam ji mliko a snad usne, jinak spi az do rana do sesti, pak si ji beru do postele, dam prso a spime do pul desaty :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ty zeleny myslis Babylove?Ja kupuju ty bily :slight_smile: Jinak Hipp taky no :slight_smile: Z tech dalsich slevovych knizek jsem kupovala praci gely a avivaze :wink:
No a jinak sem koupila ty Pampers ubrousky a Majda se po nich tak oprudila, ze letely do kose :angry: :angry: :angry: :angry:
23. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je paráda :slight_smile: Peťulí dneska vytuhlul naprosto bez problémů :sweat_smile: a budí mě ťukáním do hlavy v 7-8 hodin... :slight_smile: naštěstí poslední výkyv ve vstávání (4 hodiny) už se neopakoval :grinning:

docela dobrý ceny v Pompu http://www.iletaky.cz/pompo-2642
23. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek