• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak já od miminka jela v pampers ubsoukách .... bílých a super...později jsem přešla na bílé babylove a taky paráda :slight_smile: Péťa byl snad jen jednou mírně opruzený...
23. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri...ano babylove...
Mates spí od 8mi...tak spí denně.Kolem 6 jde ke mě a spíme do 7,někdy i do 8mi.
Akorát to moje prso už moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
A jestli chceš na gely a aviváže kupony,dám :wink:
23. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám to téma na srazík založit? nebo už na tom někdo pracuje? Co třeba Srazík mamin z Českolipska 2010? Nebo jiný název?
23. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já taky využívám kuponky, od narození, je to dobrá věc...jen tedy v dnešní době už nekupujeme pampersky, ale babylowe, takže z toho co tu mám, můžu někomu dát kuponky. Využíváme ted sunar(ochucený), ubrousky Babylove, plenky Babylowe a taky prací prostředky, kaše....dřív i příkrmy, ale ty už ted ne. Kosmetiky mám zásobu, takže taky ne a některé zn.ubrousků též ne...takže kdyby se někomu hodili, můžu vyměni nebo dát .. :wink:
23. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikimaruško ahojky, těším se až tě poznám :slight_smile:
Téma srazík...nevím co ostatní, jestli budou pro a budou tam psát, tak ještě počkej :wink:
Kuponky mám taky, měním většinou přes MMB, takže to zaktualizuju a můžu někomu něco věnovat na srazíku :wink:
Dobrou
23. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ochucený sunar - Jahoda jsem teď koupila omylem... :angry: netušila jsem že něco takovýho existuje...chjo, snad to Peťulínovi nebude vadit :pensive:
23. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada-kdyby vadil, koupím ho třeba od tebe Kubíkovi :wink:
23. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupuju nekdy na stridacku Sunar bananovej, mnam :grinning:

Piku-Majda si ode mne taky jen cucne, jen jako svacinku, nebo ji to uspi a rano hlavne :wink: JInak taky radsi papa neco jinyho.
23. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My střídáme banán/vanilka/kakao....a tu jahodu už máme taky v plánu....my máme pořád strašnou spotřebu mlíka...je to mlíkáč malej... :slight_smile:
23. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže je víceméně rozhodnuto, Pumpkin, pondělí 9-9.30? Je to OK? Abych věděla, jinak já ještě jedný mamině dám u nemocnice pyžamko a razím nahoru. Kdybyste některá chtěla třeba vzít po cestě nahoru? Mužu pobrat...jedu po hlavní k nemocnici...a nahoru...a snad to najdu. Tam nahoru jezdím max.do Obi nebo Intersparu :sweat_smile:
23. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska - ted koukám na tvé fotky a vidím, že jsi taky měla X-Lander XA :slight_smile: to už jsi tu několikátá :grinning: já , andilekir, moniska24, verunkaronka :wink: Ale vidím, že jste měli i ten květovaný - nebyli jste s ním spokojeni, nebo jste měli 2 ?
24. led 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska - aha, teď koukám, že jste těch kočárků vystřídali trochu víc :astonished: já tohle moc nechápu, páč my měli od narození až do konce stále XA
24. led 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...
Andarko....no ale když si vzpomenu,že ještě před měsícem jsem kojila v noci i 3krát...a najednou nechce...no je mi to tak nějak líto :unamused:
24. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nechtěly byste některá něco od této paní: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=23393 já budu brát zástěrku na vaření s Pepinou :slight_smile: tak bysme mohly objednat případně společně
24. led 2010 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: chvilku nejsem na netu a vy se takhle rozjedete s povídáním,že pak nemám přehled co ,kde a jak?:slight_smile::slight_smile:
Srazík pondělí 9-9.30 hod. beru na vědomí a budeme se snažit dorazit co nejdříve.
Jinak Honzík u babičky v pohodě tak jen mě je doma smutno že tu neběhá a nechce pomáhat,ach jo:frowning2:ale zase bude mít plno nových zážitku od našich :slight_smile:
Dnes jdeme s manželem večer do kina do Lípy na Avatar,tak jsem zvědavá jaké to je neb každý říká že je to pěkné.
Marcel-k paní jsem koukala a pro nás tam nic nemá tak snad u někoho jiného jindy:slight_smile:
Jinak ohledně těch golfek taky asi záleží na jakou váhu jsou udělané.Terezka muže mít váhu nižší než třeba já když jsem měla Chicco golfky.proto tam jsou menší kolečka:slight_smile:
24. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mori-kouknu a asi bych si něco vzala, tak bychom objednali společně... :wink: . Jinak ke kočárkům: Implast Bolder byl první a hned ze začátku se nám rozsypala konstrukce, reklamovali jsme postupně všechna kolečka a víceméně jednou vykjeli a pak byly bez kočáru...takýže jakmile reklamace proběhla, kočár šel z domu. Pak jsme měli X-landera, ale po přestěhování jsem chtěla díky obřímu kopci co jsme měli u baráčku kočár s brzdou-ruční...a tak jsme měnili.... U našich máme modrého Trend-line ridera na zahrau, který je už dost starý a měli jsme ho tu,a bychom nemuseli pořád vozit kočárky sem tam....a Zopa je místo golfek (nevyhovují mi hole a malá kolečka). Ale ted jak jsme se přestěhovali k našim, tak se kočárky sešli a máme tedy 3. Zopa na cestování a do města, Tren lin, v tom každý den spí a jezdí s ním mamka a zustane tu i pak pro dítka bráchy atp a s Herkulem jezdím já...tady po venku. Ale je to složitější :slight_smile:
24. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jukla a líbil by se mi ten pejsek polštářek se jménem...ale není tam cena, to musím tedy zjistit...
24. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, reda vy jste toho napovídali, ani nestačím dočítat, ale snad jsem dočetla fakt všechno.
kikimarusko - taky jsem kukala kolik máte kočárků, ale proti rzhodně nejsem, když je to pro správnou věc, tak proč ne. My měli taky X-landera a vyměnili jsme ho za golfky Buggstera a jsem s nima maximálně spokojená i s X-landrem jsme byli, jen jediné bych jim vytkla, že nešli otočit aby dítko bylo k mamce. Ale prý už to napravili a nové jdou otočit.

jani - tak to jste měli pěkný odpočinkový víkend co? Ale věřím, že se ti po Honzíkovi zastesklo. :confused: Užijte si dneska kino, kámošky na tom byli v Boleslavi a měli brejličky a říkali, že super. A že i ty 3 hoďky co to trvá, rychle utekli.

Val - koukám, že jsi se naštvala a hezky naší komunikaci sem šoupla, to je dobře, páč se domlouváme nedomlouváme a pak je v tom zmatek.

pikus - kukej zatlačit a koupit Romerku, Matýsek si jí zaslouží!!!! Škoda, že nemůžete jít s námi, i škoda, že výletek taky neklapne. :frowning2:

Mori - paní má hezké věci, ale nám se asi taky nic teď nehodí a něco když se do toho dám, tak ušiju sama, už se k tomu chystám hrozně dlouho, ale jsem lenoch.

Takže zítra dopol do Pumpkinu, tak to se už těšíme. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já x-landera neměla...
24. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

ráno jsme jeli na plavčo, tatík nám oškrábal auto a zatopil, přistavil vůz ke vchodu :slight_smile: a jeli jsme :slight_smile:

po plavání jsme jeli k babče a před chvílí jsme se vrátili.

MM je v práci, šel ráno v 10 a příjde až zítra v 11 :frowning2:
24. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se taky musela podívat na tu plejádu kočárků :grinning:

Iren, jojo naštvala :grinning: :grinning: :grinning:

takže platí zítřek 9 - 9,30 v Pumpkinu, počítám s tím , přinejhorším tam budu sama :grinning:
24. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ne ne, my taky dorazíme :wink:
24. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, takže nás jde zítra 6 :slight_smile:
super :slight_smile:
24. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru - sorry :sweat_smile: Tos nám ale toho teda moc holka nenapsala, na to že jsi vše dočetla :rolling_eyes: Co zítra, nedorazíte s Pepčou ? Ještě má nešrtovice ???

val - sama nebudeš, my dorazíme, těšíme se :slight_smile:
24. led 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším :slight_smile:

asi možná vyrazíme na bobech, no uvidím, oni jsou už chodínky čistý,tak jedině někudy zadem kde je sníh
24. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem děvčátka fakt ráda, že se to přesunulo na dopo, páč Kája si dnes dala 3 h odpoledního spánku :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko....když ta Romerka je do 18ti kil a mates má 11 už ted.... :unamused: tak to asi nemá cenu a musím najít jinou....
24. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, romerky jsou jedině do 18kg i masi cosi , pak mají kategorie až od 15-25 myslím nebo až 36 kg

jedině tu babypoint a nebo nějakou jinou :frowning2:
24. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-11kg. peknej kousek, Majdinka ma 8,5kg :wink: ale nevypada, je hodne dlouha (po tatinkovi) :grinning:
JInak co ty autosedajdy Kiddy? Ty maj tez dobry testy, Babypoint vubec nevim, my mame akorat cestovni postylku tu znacku :wink:
24. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo ta Cybex Solution X 15-36kg :wink: prave ta nase (Cybex Pallas )se pak prestavi na tuto, proto to je kategorie od 9-36kg. V tech 15kg se odenda pultik a pouta se normal pasama :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek