Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
24. led 2010
Val - neboj my taky zítra dorazíme. Už jsem zaúkolovala manžu , aby nám nařídil budík.

Pikus - ty myslíš, že by z ní Matýsek rychle vyrostl? Třeba až začne chodit, tak už tak přibírat nebude, bude mít víc pohybu a sedajda vydrží do 4 let, ja píšou, že to vychází. No je pravda, že za korunu to není, musíš to rozvážit. =-)
andara
24. led 2010
Nebo Recaro,ale ta je taky drazsi :-|
perada
24. led 2010
Ahojky,
koukám docela moje příspěvky/dotazy nějak přeskakujete...no nic...

Zítra jestli Peťulík nevstane s teplotou dorazíme.

Pikus, jak začne Maty chodit, určitě se taky váha stopne 😉, viděla jsem to u nás... Nebála bych se autosedačky do 18 kg....

Andaro, Babypoint tuším nejsou testované vůbec, mají jen ten základní certifikát, bez kterého by je nemohli prodávat...alespoň tomu tak bylo před rokem a půl.

Kikimarusko, když Sunar nebude chutnat, věnuju 🙂 Ale nevím jestli by vám už vyhovoval...je od 24 M. =-)
perada
24. led 2010
nahrála jsem konečně zase nějaké fotky na web http://jaksezijeunas.cz/ v novinkách jsou odkazy, jestli chcete, jukněte ...
perada
24. led 2010
Mori, já taky nic od makkiko brát nebudu, zástěrku už od ní máme 😎
perada
24. led 2010
Val manžel má teda pořádný šichty... :-S
Jani, hned ti chybé ten bežný dětský ruch viď 😃 já dneska vyslala chlapi samotný ven, doma jsem poklidila, upekla ořechový věnečky a pak jsme sjeli do Pompa a DM. Dnešní den mi strašně rychle utekl... :-o
valentynka
24. led 2010
Ahoj Raduš,
ty myslíš dotaz ohledně nové diskuse o srazech ??

to se přiznám, mi úplně vypadlo z hlavy🙂
ale zase tolik toho tady nepíšem,aby se to ztratilo, jen občas někdo dočte letem světem a pak se diví,že je nějaký sraz 😃 😃 😃 😃
valentynka
24. led 2010
koukám,že Péta ti taky pořád uklízí coo? taky pořád bordel všude 😃 mě filda taky luxuje a když vidí,že otírám stůl, bo ho máme skleněný- to je hrůůza mimochodem, tak hned chce taky utírat a hned vezme i koberec 😃

tééda pěkně se Péta vyklopil na bobech =-)

babička měla dobrej ježíškovskej obleček 🙂
valentynka
24. led 2010
jdu dát koupel a umýt hlavu,at se mě zítra neleknete 😃 😃

a čeká na mě v obýváku žehlící prkno se žehličkou, noo tak snad se k tomu ještě postavím :-N :-p
jojinkacl
24. led 2010
AHojky maminy, jsem ostuda, se sem vůbec nedostanu. Ale děkuji Jítě, že dala vědět o srazíku. Já pro změnu dám vědět ráno, zda taky dorazíme. 🙂
Jo a novinka od nás.. 🙂 malej má 10kg, tak že prcek.. 😃 A co se týče autosedačky, letmo jsem zahlédla nějaké hovory o nich, nemůžu si vynachválit MC Tobi, Jiřin bude dědit po Andě, vajíčko je mu už jaksi malé. 🙂
No nic, jdu spinkat. tak snad ráno ahojky.. 😃 😃
valentynka
25. led 2010
ahojky, tak nakuju co Joji 🙂

noo tak to je teda Jiřík taky pěknej macek 😃 to měl filda na roce 10,5 😃
jojinkacl
25. led 2010
AHojky,
Jíťo, tak my tu devátou na 100% nestíháme. 😞 Anďa ještě dospává, Jiřík je sice už vzhůru, ale nevím jak dlouho, rostou mu zuby a celou noc dělal kravál, tak je protivnej a ospalej.
Do kolika tam holky budete? Pokusím se s nima přijít alespoň nějak později.
valentynka
25. led 2010
Hani, jsou tam do 11, pakmají pauzu do 14

tak se pokuste dorazit
pikusa
25. led 2010
Ahojík holky...
hezky si to dnes užijte...
Jojinko....pěkná váha--pořádnej kluk,jak má být 😃
Nooo právě proto ten Babypoint nechci,kvůli testům.....holt zůstane Anetce.....a já si to doma nějak skoulím...
valentynka
25. led 2010
kuk 🙂

tak Filípek usnul u prsa, jsem mu dala,aby neměl hlad,bo na jídlo už čas nebyl,chtěla jsem aby spinkal 🙂
ovšem ted tu sousedi buší v koupelně, sundavají dlaždičky. Pán se teda přišel domluvit,kdy může bouchat a kdy ne,tak to dodržuje,ale posunulo se nám spaní a měli jsme domluvíno,že po obědě už zase můžou bouchat 😃

jsem ted připravila brambory a maso, pak jen obalím, kotlety neměli vůbec žádnou kost, jen dvě malilinký,takže super.
MM šel ted nakoupit jeho mámě,tak čekám až dorazí
valentynka
25. led 2010
jinak srazík v Pumpkinu super, ostatně jako vždy 🙂
měli jsme i čas si poklábosit a nemuseli tolik dítka hlídat 🙂

pak hodím fotečky na rajče
valentynka
25. led 2010
laada
25. led 2010
Ahoj holky,

nechodíte některá k zubařce: MUDr. Melmuková Zdeňka? Nevíte jaká je? 😉
andilekir
25. led 2010
Ahojky holky!
Srazík fajn, jen se nám zatoulala Kikimaruska a nedorazila, ale myslím, že to byla příjemná změna oproti Unionce, co? My máme navaříno ze včera, takže jsem jen ohřála knedlíčky špenát a vepřový a ELí si u krtečka šmakovala. Myslela jsem, že usne v autě, no kdybych jela ještě o kousek dál, tak asi ano, už měla na mále, ale jak jsme zajeli do garáže ožila, takže dnešní spaníčko taky nebude. 😞

Va l - tak ta moje kámoška taky nejede, takže jedem ta naše stará parta, takže to možná už můžeš zamluvit co?

jojinkacl - chtěla jsem se zeptat, jak objednáváš Next u té paní, tak dělá objednávky častěji, nebo jen občas?
andilekir
25. led 2010
Val já chodím k Melmukové a je moc fajn, chodíme tam celá rodina i Elí, já už 10 let a nemůžu si spokojenost. 😎
valentynka
25. led 2010
ahoj Laadu, nechodím 🙂

Iren, jéje, ta Eli nebude šlofíkovat a nebude =-)

ještě počkám co t eda Radka, jak dneska dopadne a jestli se rozhodne s námi jet 🙂
andilekir
25. led 2010
omlouvám se, to bylo na Ladunku, ne na Val. 😞 :-o :-S
laada
25. led 2010
super 🙂 děkuju jediná nás byla schopná vzít jinak nikde neberou 🙂
andilekir
25. led 2010
Ladu já jsem s ní moc spokojená, všechno vylečila, žádný problém a řekla bych, že je i dost důkladná a umí to s dětma a je i milá. No ale uvidíš, každý má jiný názor. Já jsem spokojená. 😎
valentynka
25. led 2010
holky tady je ten odkaz na tu paní Brýdovou, mrkněte 🙂

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/262-neky...

tyhle jsem dělala a super těsto,ale chce to nějakou fáákt hustou marmošku nebo spíš povidla, příště to budu dělat jedině z povidel nebo tvarohu
valentynka
25. led 2010
http://www.brydova.cz/recepty/domaci-pekarna/28...

tohle bych chtěla vyzkoušet, Perada je dělá s ořechama a prý labůžo 🙂
perada
25. led 2010
Ahojík, souhlasím bylo to bezva. Začnu chodit pravidelně, Peťulík se tam fakt vvyřádí.

Val, njn, Péťa je uklízeč a i bordelář..no které dítě ne 😃

Lado dr. neznám, ale díky za info, že bere a Iren že je dobrá...asi budu potřebovat taky jiného zubaře... ]-(
Co Vítek? Jak se máte? x-)

Věnečky doporučuju, jsou fakt snadný a výborný. Včera jsem je zase dělala a pochutnal si na nich i Petra kolega.
S Peklem vám dám dneska večer, nejpozději zítra dopo.

Iren, Péťa byl teda vyřízenej a sotva došel domů, padnul a usnul, a teĎ slyším že se probouzí...to tomu teda moc nedal...njn, alspoň usne brzo večer 🙂

Pěkný zbytek dne holky.
jojinkacl
25. led 2010
Tak to dnes samozřejmě dopadlo jak jsem očekávala. Když se konečně probrala Anďa, tak to zase zalomil Jiřin a spal přes dvě hodiny.. :-| prostě ty děti mi to snad dělají naschvál bo co.. :-N 😃 😃 fotečky máte krásný.. 🙂

Iren - nevím jak často paní Nextík vozí, beru od ní poprvé. Koukala jsem k ní do alba a nijak pravidelně to nevypadá.
verunkaronka
25. led 2010
Ahoj, koukala jsem na fotečky... muselo tam být fajn. Příště vyrazíme s vámy. Původně jsem chtěla dnes dorazit, ale Pepča se probudil s pěkným kašlem - tak jsme vás nechtěly nakazit.
No jinak IUI se nezadařilo 😞 V pondělí jdu na hystereskopii...
andilekir
25. led 2010
Raduš- to se máš, že Péťa takhle hezky odpadl, to Elí ne a ne. A přitom se doma válela na koberci a byla fakt načatá, dám ji do postýlky a prd, oči jak pětikoruny a vstávat. =-) :-S

joji a ty už máš od paní věcičky doma, nebo ještě nedorazili, dej mi prosím vědět, jestli spokojenost,díky 😎

Veru - tak to je škoda, že jste nedorazili, určo by se vám líbilo. Tak se brzy uzdravte a tobě držíme palečky ať se brzy zadaří.

Mori - tak co, sehnali jste helmu?

Dneska ve 13.45 porodila kámoška v lipský porodnici chlapečka Filípka. Tak se na něj jedu ve středu podívat. x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli