• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val - neboj my taky zítra dorazíme. Už jsem zaúkolovala manžu , aby nám nařídil budík.

Pikus - ty myslíš, že by z ní Matýsek rychle vyrostl? Třeba až začne chodit, tak už tak přibírat nebude, bude mít víc pohybu a sedajda vydrží do 4 let, ja píšou, že to vychází. No je pravda, že za korunu to není, musíš to rozvážit. :confused:
24. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebo Recaro,ale ta je taky drazsi :unamused:
24. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
koukám docela moje příspěvky/dotazy nějak přeskakujete...no nic...

Zítra jestli Peťulík nevstane s teplotou dorazíme.

Pikus, jak začne Maty chodit, určitě se taky váha stopne :wink:, viděla jsem to u nás... Nebála bych se autosedačky do 18 kg....

Andaro, Babypoint tuším nejsou testované vůbec, mají jen ten základní certifikát, bez kterého by je nemohli prodávat...alespoň tomu tak bylo před rokem a půl.

Kikimarusko, když Sunar nebude chutnat, věnuju :slight_smile: Ale nevím jestli by vám už vyhovoval...je od 24 M. :confused:
24. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nahrála jsem konečně zase nějaké fotky na web http://jaksezijeunas.cz/ v novinkách jsou odkazy, jestli chcete, jukněte ...
24. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, já taky nic od makkiko brát nebudu, zástěrku už od ní máme :sunglasses:
24. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Val manžel má teda pořádný šichty... :confounded:
Jani, hned ti chybé ten bežný dětský ruch viď :grinning: já dneska vyslala chlapi samotný ven, doma jsem poklidila, upekla ořechový věnečky a pak jsme sjeli do Pompa a DM. Dnešní den mi strašně rychle utekl... :astonished:
24. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Raduš,
ty myslíš dotaz ohledně nové diskuse o srazech ??

to se přiznám, mi úplně vypadlo z hlavy:slight_smile:
ale zase tolik toho tady nepíšem,aby se to ztratilo, jen občas někdo dočte letem světem a pak se diví,že je nějaký sraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám,že Péta ti taky pořád uklízí coo? taky pořád bordel všude :grinning: mě filda taky luxuje a když vidí,že otírám stůl, bo ho máme skleněný- to je hrůůza mimochodem, tak hned chce taky utírat a hned vezme i koberec :grinning:

tééda pěkně se Péta vyklopil na bobech :confused:

babička měla dobrej ježíškovskej obleček :slight_smile:
24. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu dát koupel a umýt hlavu,at se mě zítra neleknete :grinning: :grinning:

a čeká na mě v obýváku žehlící prkno se žehličkou, noo tak snad se k tomu ještě postavím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky maminy, jsem ostuda, se sem vůbec nedostanu. Ale děkuji Jítě, že dala vědět o srazíku. Já pro změnu dám vědět ráno, zda taky dorazíme. :slight_smile:
Jo a novinka od nás.. :slight_smile: malej má 10kg, tak že prcek.. :grinning: A co se týče autosedačky, letmo jsem zahlédla nějaké hovory o nich, nemůžu si vynachválit MC Tobi, Jiřin bude dědit po Andě, vajíčko je mu už jaksi malé. :slight_smile:
No nic, jdu spinkat. tak snad ráno ahojky.. :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak nakuju co Joji :slight_smile:

noo tak to je teda Jiřík taky pěknej macek :grinning: to měl filda na roce 10,5 :grinning:
25. led 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky,
Jíťo, tak my tu devátou na 100% nestíháme. :frowning2: Anďa ještě dospává, Jiřík je sice už vzhůru, ale nevím jak dlouho, rostou mu zuby a celou noc dělal kravál, tak je protivnej a ospalej.
Do kolika tam holky budete? Pokusím se s nima přijít alespoň nějak později.
25. led 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, jsou tam do 11, pakmají pauzu do 14

tak se pokuste dorazit
25. led 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky...
hezky si to dnes užijte...
Jojinko....pěkná váha--pořádnej kluk,jak má být :grinning:
Nooo právě proto ten Babypoint nechci,kvůli testům.....holt zůstane Anetce.....a já si to doma nějak skoulím...
25. led 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk :slight_smile:

tak Filípek usnul u prsa, jsem mu dala,aby neměl hlad,bo na jídlo už čas nebyl,chtěla jsem aby spinkal :slight_smile:
ovšem ted tu sousedi buší v koupelně, sundavají dlaždičky. Pán se teda přišel domluvit,kdy může bouchat a kdy ne,tak to dodržuje,ale posunulo se nám spaní a měli jsme domluvíno,že po obědě už zase můžou bouchat :grinning:

jsem ted připravila brambory a maso, pak jen obalím, kotlety neměli vůbec žádnou kost, jen dvě malilinký,takže super.
MM šel ted nakoupit jeho mámě,tak čekám až dorazí
25. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak srazík v Pumpkinu super, ostatně jako vždy :slight_smile:
měli jsme i čas si poklábosit a nemuseli tolik dítka hlídat :slight_smile:

pak hodím fotečky na rajče
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
25. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

nechodíte některá k zubařce: MUDr. Melmuková Zdeňka? Nevíte jaká je? :wink:
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Srazík fajn, jen se nám zatoulala Kikimaruska a nedorazila, ale myslím, že to byla příjemná změna oproti Unionce, co? My máme navaříno ze včera, takže jsem jen ohřála knedlíčky špenát a vepřový a ELí si u krtečka šmakovala. Myslela jsem, že usne v autě, no kdybych jela ještě o kousek dál, tak asi ano, už měla na mále, ale jak jsme zajeli do garáže ožila, takže dnešní spaníčko taky nebude. :frowning2:

Va l - tak ta moje kámoška taky nejede, takže jedem ta naše stará parta, takže to možná už můžeš zamluvit co?

jojinkacl - chtěla jsem se zeptat, jak objednáváš Next u té paní, tak dělá objednávky častěji, nebo jen občas?
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Val já chodím k Melmukové a je moc fajn, chodíme tam celá rodina i Elí, já už 10 let a nemůžu si spokojenost. :sunglasses:
25. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Laadu, nechodím :slight_smile:

Iren, jéje, ta Eli nebude šlofíkovat a nebude :confused:

ještě počkám co t eda Radka, jak dneska dopadne a jestli se rozhodne s námi jet :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
omlouvám se, to bylo na Ladunku, ne na Val. :frowning2: :astonished: :confounded:
25. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
super :slight_smile: děkuju jediná nás byla schopná vzít jinak nikde neberou :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladu já jsem s ní moc spokojená, všechno vylečila, žádný problém a řekla bych, že je i dost důkladná a umí to s dětma a je i milá. No ale uvidíš, každý má jiný názor. Já jsem spokojená. :sunglasses:
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tady je ten odkaz na tu paní Brýdovou, mrkněte :slight_smile:

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/262-nekynute-satecky-

tyhle jsem dělala a super těsto,ale chce to nějakou fáákt hustou marmošku nebo spíš povidla, příště to budu dělat jedině z povidel nebo tvarohu
25. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.brydova.cz/recepty/domaci-pekarna/282-kynute-venecky-kokos-pernik-

tohle bych chtěla vyzkoušet, Perada je dělá s ořechama a prý labůžo :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík, souhlasím bylo to bezva. Začnu chodit pravidelně, Peťulík se tam fakt vvyřádí.

Val, njn, Péťa je uklízeč a i bordelář..no které dítě ne :grinning:

Lado dr. neznám, ale díky za info, že bere a Iren že je dobrá...asi budu potřebovat taky jiného zubaře... :angry:
Co Vítek? Jak se máte? :dizzy_face:

Věnečky doporučuju, jsou fakt snadný a výborný. Včera jsem je zase dělala a pochutnal si na nich i Petra kolega.
S Peklem vám dám dneska večer, nejpozději zítra dopo.

Iren, Péťa byl teda vyřízenej a sotva došel domů, padnul a usnul, a teĎ slyším že se probouzí...to tomu teda moc nedal...njn, alspoň usne brzo večer :slight_smile:

Pěkný zbytek dne holky.
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to dnes samozřejmě dopadlo jak jsem očekávala. Když se konečně probrala Anďa, tak to zase zalomil Jiřin a spal přes dvě hodiny.. :unamused: prostě ty děti mi to snad dělají naschvál bo co.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: fotečky máte krásný.. :slight_smile:

Iren - nevím jak často paní Nextík vozí, beru od ní poprvé. Koukala jsem k ní do alba a nijak pravidelně to nevypadá.
25. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, koukala jsem na fotečky... muselo tam být fajn. Příště vyrazíme s vámy. Původně jsem chtěla dnes dorazit, ale Pepča se probudil s pěkným kašlem - tak jsme vás nechtěly nakazit.
No jinak IUI se nezadařilo :( V pondělí jdu na hystereskopii...
25. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš- to se máš, že Péťa takhle hezky odpadl, to Elí ne a ne. A přitom se doma válela na koberci a byla fakt načatá, dám ji do postýlky a prd, oči jak pětikoruny a vstávat. :confused: :confounded:

joji a ty už máš od paní věcičky doma, nebo ještě nedorazili, dej mi prosím vědět, jestli spokojenost,díky :sunglasses:

Veru - tak to je škoda, že jste nedorazili, určo by se vám líbilo. Tak se brzy uzdravte a tobě držíme palečky ať se brzy zadaří.

Mori - tak co, sehnali jste helmu?

Dneska ve 13.45 porodila kámoška v lipský porodnici chlapečka Filípka. Tak se na něj jedu ve středu podívat. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek