• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
týýý jo val, ty sis dnes pospíšila s fotečkama :grinning: už jsem taky dodala, tak KUK :wink:

Helmu na kolo jsme sehnaly, hned jsem ji vzala. Kája ani neprotestovala a v klídku si ji vyzkoušela.
Kolo kupodivu měli přesně to, co se nám zalíbilo na Netu :slight_smile: a stejná cena dokonce, tak ho tam mám schované a manžel ho vyzvedne :wink: No je boží: http://bikesport.mimishop.cz/detail.php?zbozi=670925

Pak jsme si daly s Janou něco k snědku, skočily jsme společně do Andy a já pak ještě musela nakoupit v Kaufu. V autě Kája usnula ještě v Lípě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak srazík se nám taky líbil, je to zas jiné než v Unče :wink: no nenudila se Karolínka :dizzy_face: a já si fajně poklábosila jako vždy :wink:
25. led 2010 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2010 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, ještě než se dám do čtení, co jste vykoumaly, tak vám napíšu...co bylo dnes. Celou hodinu sem jezdila po Špičáku, jela i podle ulic co jsem měla napsané v mapě, ale prostě jsem nenašla ani tu ulici, natož centrum. Ptala sem se 6 ženských, 4 nevěděli vubec že taková ulice existuje a dvě mě poslali každá na jednu a pak na druhou stranu...až sem to fakt po 10 hodině vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak jsem ještě čekala skoro hodinu u nemocnice na paní co si měla přijít pro nějakéí věcičky, a nepřišla ani ona, měla pak vyplý tel...no takže dopoledne jak vystřížený....Takže se opravdu omlouvám, ale já tam prostě nedojela!!! :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: . Copak se tam domluvilo, jdu si to přečíst...
25. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé minkote, tys tam někde jezdila a my furt co se asi děje, že nejedeš :astonished:
no škoda žes neměla na nikoho mobil :unamused: jdu ti ho hned písnout do IP a určo se někdo i přidá
25. led 2010 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně...taky jsem toho pak litovala, že nemám mobila, nejdřív sem se zatoulala ke středisku zdravotnímu a pak nazpět už do paneláku, několikrát vyjela u STK, jela okolo Gymnázima, okolo malého Sparu z obou stran, nějaké oranžové cukrárny a kroužila tam, jedna paní mi poradila jezdit a hledat, tak jsem logicky jezdila, ulic jak na..ale žádná co sem potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
25. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokud jsi jela okolo gymplu a pak STK, tak to jsi jela dobře - za STK jsi měla jet doprava na parkoviště
25. led 2010 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš...a já jezdila pořád sem tam a okolo, nemohla sem to najít...no příště už budu vědět! Ale fakt jsem se těšila.. vykoumalo se něco? ten termín a tak ohledně toho srazíku?
25. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:se srazíkem jsem taky byla spokojená a pokec byl super,příště přivedu i Honzíka už je to zase o něco větší kluk takže je to čertík:slight_smile:
kikimaruska-je tak to je škoda že jsi nám takhle zabloudila,mohli jsme se bývali domluvit a bud by jsme na tebe někde počkali nebo by někdo čekal venku aby ti mohl mávat kam jet,tak se příště polepšíme:slight_smile:
Terezko držím moc palečky aby ti to brzy přestalo házet ty krásné barvy:slight_smile:a měla jsi klid.
25. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Andaro-to vypadá hrozivě :confused: , tak snad se to brzy zahojí... :wink:
jjj26 - určitě, příště už to snad klapne :grinning:
25. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Veru, to mě mrzí :frowning2:(
ono u IUI je úspěšnost 12%, což je mizerie, ale snad se zadaří příště ! držím pěsti

Marcel, hezké kolo :slight_smile: to bude Kája frajerka :slight_smile: a helma taky super

Tery, tý voe, čím dál lepší stíny :confounded: :confounded: :grinning:

Maruško, já si myslela,že to určo nemůžeš najít, bo mi bylo divné,že by jsi nepřijela,když jsi slíbila.
škoda,že jsi to nenašla,ale ua STK je jediná odbočka vpravo a tou se dá a přijedeš hned po pár metrech na parkoviště,kde po levé straně uvidíš hned ten objekt školky.
26. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terko, to je mazec :grinning: A co oko, dobrý? vidíš v pohodě ?

Jako dnes zas kosa jako blázen, no nevim nevim zda půjdem ven. Včera jsme docela v Lípě vymrzly ..
26. led 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás krásně svítí sluníčko

jsem vytáhla vysavač,tak jdu s fidou uklízet :slight_smile:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj vidim v pohode, nejdriv jsem mela bouli nad obocim a pak se to rozlilo v modrinu takto, jeste v sobotu jsem mela pres to oko jako pytel a tak sem to furt chladila.Dnes uz dobry, uz mam i normalni oko,jen ta barva-se to tady snazim zamaskovat a nejak nejde :grinning: taky hledam brejle a nemuzu zadny najit! Musim litat pro postu atd. a tak aby se me nelekli :sunglasses: A neboli to vubec ani nebolelo, jen proste kdyz na to sahnu tak jak normalni modrina.

No a jinak tady mame uchylaka, prej obtezoval v Jestrebi nejakou 13letou holku atd. tak ho tu hledala policie, no asi je to furt jeden a ten samej, on sem chodi i obtezovat blaznivy holky, se jednou schovaval v lese. Tak se docela bojim jit ven s kocarem, ikdyz po vsi to asi bude pohoda,ale do lesa se bojim teda :unamused:
No a vcera mi psala Heave a rikala, ze se v blazinci jedna holka udusila bananem, taky dobry a zrovna jedna, co byla fajn :frowning2: nedavno jedna umrela na infarkt a jeste kdyz jsem tam pracovala tak jedna taky moje oblibenkyne :frowning2:
Nejak to tam ubyva.
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem teď trošku flákala fotky, tak jsem doplnila naše od října: http://maarsel.rajce.idnes.cz/
26. led 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery,
tak to bych určitě do lesa nechodila, kort s kočárem, to by jsi nestihla ani třeba utíct :frowning2:

a holky z blázince nepochopí,že je úchylnej,tak se tam ukájí hovado jedno úchylný :angry:

chudinka holka :frowning2: :pensive: :pensive:
oni asi nemají moc dlouhý život vid? kort když jsou takhle zavřený :pensive: :pensive:
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já mám na plotně rajskou polévku, už jsme jí dlouho neměli :slight_smile:

A rozhodla jsem se, že se musím objednat na kosmetiku .. asi v Lípě, páč jsem už jednou u paní byla a i mě líčila na svatbu. Už jako fakt musim, páč mám tu pleť děsnou - hlavně potřebuju poradit nějaký krém, protože čelo se mi vysoveně loupe. Dřív jsem mívala spíš mastné čelo :unamused:
26. led 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Terko - teda to oko je fakt barvička, no to je tak na 14 dní, musela to být pěkná šlupka. Ty máš taky zprávy po ránu, hned úchyl, pak umrtí. DOufám, že se úchyl neuchýlí do Zahrádek a že ho tam u vás chytnou. Měly by mu ho useknout.
Kikimarusko - škoda, že jsi neměla ten telefon na někoho z nás, takhle jsi zbytečně zajezdila, škoda, tak příště už.

Mori - kolo pro Káju moc hezký , to bude mít radost beruška malá. Rajskou taky máme rádi, ale Elí mi jí nejí, nevím proč, nějak jí nepřišla na chuťku.
Já dostala poukázku na kosmetiku od manži k vánocům, už jsem tam jednou byla, úplná balada. Ještě můžu 2x.
Chodím k Vodnímu hradu.

Val - nechtělo by to objednat už ty pokoje v tom Pekle?

Já dopolko uklízela, Elí po obídku zase nespala, teď kouká na Madagaskar a pak půjdeme na poštu odnést balíčky a chvilku na boby, je nádherně. :sunglasses: :sunglasses:
26. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
teda Terko,to je síla....ale holt oči a okolí,tam se to takhle barví.....
Já dnes ráno vylezla z baráku,matese na ruce a co myslíte????spadla jsem s ním---ale naštěstí jsem šla do kleku,nic se nestalo....ale teda zatrnulo mi.
Byli jsme plačit po dlouhé době a super----jen to oblíkání šílený :unamused:
26. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak včera jsem přivezla Honzíka domu:slight_smile:a hned večír na mě zkoušel že musím s ním spát v posteli a když jsem odmítla začal brečet neb jak byl u našich tak mamka s ním spí v ložnici na posteli a on si během chvilky zvykne na něco jiného,tak jsem ho uklidnila vysvětlila a musela jsem alespon sedět u postele než usne aby byl klidnější.
Včera jsem Honzíkovi koupila v Lípě modelínu že budeme tvořit tvořítky obrázky a on se začal tak čílit že to tak nechce až se ho musela klidnit proč se tak zlobí?no on prostě nechtěl vykrajovat ale plnit ty tvořítka a nakonec jsme dělali kuličky a musela jsem mu stavět z nich komín což samo moc nedrželo tak na mě koukal že to neustále padá no hruza:frowning2:jak jsem myslela že koupím něco nového a zajímavého tak jsem moc nezabodovala,ale naštěstí jsem koupila i voskovky na malování a s těmi uspěch na sto procent:slight_smile:tak alespon něco
Já k obědu dělala bramborový guláš neb tam mám zbytky pečiva tak aby se to dojedlo:slight_smile:a hlavně oba kluci ho mají rádi takže jím nic neskazím:slight_smile:taky tam zbyl už jen pulka hrnce ještě že dělám vetší hrnec:slight_smile:
Jito,jinak jsem koukala na stránky Pekla a už mají zase nějaké další termíny obsazené tak by bylo dobré ta rezervace a by jsme pak měli kam jet.
26. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jen zběžne.... dočtu večer, s Peklem s námi nepočítejte :zipper_mouth:
26. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar a v jakym blázinci jsi dělala?
26. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru-tady u nas, mam to hned vedle baraku :wink: http://www.domovslunecnidvur.cz/kontakt.html neni to blazinec jako takovej,ale ustav-teda ted uz domov pro osoby s mentalnim a telesnym postizenim.

Jinak mne moc mrzi to IUI :frowning2: tak drzim palce at se to uz povede!
26. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - tak aspoň ty voskovky že se líbily :wink: a modelínu vytáhneš za čas a určo ho to taky chytne :slight_smile:
Jinak jsi mě nalákala tím br. gulášem, asi ho brzo zařadím do jídelníčku :grinning:

U nás se právě koupe a já ještě rychle udělala rybí pomazánku :wink:

piu - hlavně že se vám nic nestalo .. je to teď držku venku no :confounded:
26. led 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se koupe ted....ale jen tatík,malej už spí...
usnul hned po kašičce,bobeček malej můj :slight_smile:
26. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nakukuju v rychlosti.

Iren, já čekala na vyjádření Radky víš ?
včera psala,že dá vědět večer nebo dnes,tak jsem čekala a ted vidím,že píše,že s ní počítat nemáme :frowning2:
škoda :frowning2:

zítra se vrhnu na objednání

Piku, se nedivím,že ti zatrnulo :frowning2:
já takhle uklouzla s Filípkem s autosedačkou, to mu byl tak měsíc, jeli jsme k doktorovi, naštěstí to bylo na rovince,že jsem si kecla já, ještě že jsem měla autosedajdu,tu jsem v pádu postavila

oblékání na plavču hrůůza,ale naštěstí filda je hodnej,dám ho na zem na podložku,šoupnu mu čaj,on si leží a bumbá, zatím se obléknu já a věci si odnosím k zrcadlu k přebalovákům a tam si ho v klidu obléknu.
po plavču ještě zůstáváme chvilku v brouzdališti, zatím se to trošku ve sprchách a šatnách protříbí, nené tma pak tak narváno, ale Maty je ještě malej na brouzdaliště.

jedině se zdržet déle v páře, nám ji naschvál nepouštějí, prej at si zaplatíme 80,- a pustí nám jí, jeden naschvál za druhým dělá bazén :frowning2:

Jani, tak třeba bude mít modelína úspěch za nějakou dobu,uvidíš :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, takže termín ten 25.-28.4.

jede : Jitka,Jana,Iren,Monča,Maruška
Marcel ??

takže pokoje vezmu :
1x 3 lůžka
1x 2 lůžka s možností přidání jednoho

ty pokoje jsou velký,takže i když jsou tam tři postele, furt je tam dost místa si myslím i na cest.postýlky
26. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu rezervačku teda poslala, až paní odpoví,hned vám to zkopčím do IP ju ??
26. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank jsem psala Monče na FB,kde ráno byla a psala,že razí za dětma, at se na nás příjde podívat :slight_smile:
tak snad sem taky zavítá
26. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! jako ženy tady je furt -15 :astonished: :astonished: :astonished:
27. led 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek