• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahooj holky,

Marcel, Kája taky kouká na školku vid ?
Filípek taky :slight_smile:
tak snídám rychle u netu

no u nás je taky pěknej samec
27. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no jasan, právě se dívá :slight_smile:
27. led 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Val,včera nás na plavču moc nebylo,tak to šlo i ve sprše....ale stejně je to síla.....
Byla jsem jen nakoupit ráno a teda kosa je veliká :astonished:
27. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky představte si,že ted došel ten fotorámeček co jsme objednával v prosinci a poště se ztratil.
firma mi vrátila peníze, s tím,že to u pošty vyreklamovali a dnes mi to přišlo, ho našli a poslali.

ty tam teda mají bordel, i když se nedivím v tom množství balíků.

takže mám fotorámeček, supéééér

tak budto si ho nechám a nebo bych ho mohla dát mamče k narozkám, mám pro ni fotoknihu filípka a říkala,že by si koupila obroučky na brýle
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val a to je ten digi????
27. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ten digi,stál 1600

noo a vlastně celá zásilka byla za 1800
ted dotoho koukám a mám tu i ty dvě 2GB karty
27. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda ono fakt dost mrzlo, tady bylo v noci -20st. no brrrr! Ještě, že máme teploučko, to mi manža ani nechtěl dovolit pootevřít okno v noci v ložnici. :confused:

Val - to je docela dobrý, že najednou se objevil, tak to jsi měla docela radost ne? Jsem zvědavá, co ti písnou z toho Pekla, doufám, že to je ještě volné, abychom měli kam jet. :sunglasses:

Nám se teď přes zimu na plavčo chodit nechce, ale začneme zase na jaře, uvidíme co to s Elí udělá. :wink: :slight_smile:

Dneska odpol. jedem za kámoškou do porodnice, tak se těším na mimi. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko...Mates je malej a nechtěla jsem,aby to z plavča přes zimu zapoměl.....
A pozdravuj miminko :slight_smile:
Val....tak to je dobrý s tím rámečkem ne????ale že se až ted našel vid :astonished:
27. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, já ještě koupím další kurz pro fildu,bo je taky ještě malý,tak at si na vodu co nejvíce zvykne :slight_smile:

joo a jinak už mi přišlo 1000 od zdrávky, si pospíšili :slight_smile: kde to člověk najde že ?

filda se nečekaně vzbudil po 1,15 hod., jindy spinká vždy dvě hodiny

tak už teda vařím a ted jde papat, má brambory s brokolicí a žloudkem

paní s eještě neozvala z pekla :frowning2:
nakouknu odpolko, a když nic, tak jí zavolám juu?

papa
27. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - já netrpělivě čekám, kdy bude Peklo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Piku - je lepší chodit pořád, aby si děti hezky zvykly na vodu, mně se s Elí v zimě nechtělo, navíc mi přišlo, že v zimě byla v bazénu víc zima a Elí když vylezla z vody, klepala kosu. Tak jsme přerušili a na jaře to zkusíme zase, ale budeme chodit normálně od bazénu, ne k Šafrum.

Zítra nám odpadlo cvíčo, tak asi pojedeme ke kámošce do Janova, už jsme tam dlouho nebyli. Má stejně starou holčičku jako já Elí, tak bude mít Elí kámošku. :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako teď jsem se nasr..a :angry: Objednávala jsem barvy do tiskárny, účtujou si poštovný asi 110,- a na bublinkový obálce vidím 37,- :rolling_eyes: Ještě chápu že pár korun stojí ta obálka. Ale jako rozčílilo mě to, tak jsem psala mail s žádostí o vysvětlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kua sem to musela ventilovat :grinning:
27. led 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marcel, to jsou dobrý žiďáci, tak dej vědět, co ti odepsali, jestli ti vůbec odepíšou. :astonished:

Holky potřebuju poradit, nevím jakou bundičku pro Elí

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29864970&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19883036&tab=0
27. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren-mne se libi ta prvni, ze je i delsi a pekna barevna kombinace :wink:
27. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko...určo ta 1.
Mori,barvy do tiskárny kupuju v Mimoni---bez poštovnýho :grinning:
Andarko....jsi v kontaktu s Heduš ze cvíča???Myslím,že jsem jí včera viděla s malým na plavču...
27. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....

Iren me se taky líbí ta první :slight_smile:

U nas rano -22 brrrrr a v tom jsme jeli do Prahy auto nám začlo topit až někde bůhví kde jsme zmrzlý jak rampouši :slight_smile:
27. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-ano,mam na ni mobil i mail a je na facebooku a na plavco chodi :wink: tak jestli ji uvidis tak ji pozdravuj.
Ja si zatopila v krbu a je mi sileny vedro :grinning: :sunglasses:
27. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a tata nam ted privezl sedacku z Boru, tak sem na ni zvedava. :wink:
27. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkouska: http://img62.imageshack.us/img62/953/sedajda.jpg

Majdince se tam libi,pultik ji evidentne nevadi a nozkama muze v pohode hybat :wink: Takze jsem rada.
27. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, dobrý vydřiduši :angry:

Iren, tak u mě rozhodně vede ta první bundička, je fááákt parádní :slight_smile:

Tery,Majdince sedačka sluší.

já s enakonec rozhodla asi pro Maxi cosi

jiank paní z Pekla neodpověděla,což mě teda zaráží :frowning2:

zítra budu volat, bere telefony jen do 17h. :frowning2:
27. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO jinak nekdo uz videl na FB,ale vcera prijel manzel vecer z prace a prej nam nejakej dobrak naboril auto na parkovisti u nej v praci - no krasa fakt, dvere na odpis!!!!Nastesti to nebyl hajzl a nechal tam listek, udelal to dokonce jeho novej kolega z prace jak zjistil- prej vyjizdel a proste do naseho auta nacouval!Takze to pujde pres pojistovnu, takze kdyz se dari, tak se dari!
27. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery, jojo včera jsem viděla, je to síla,ale budte rádi,že vám nechal telefon,že to nebyl hajzl a neujel.
nevím jak se to pak vypořádá s pojištovnou,když není pachatel :confused:
27. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-pekna maxi kozy :grinning:
27. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, se ke mě ani nic jiného nehodí, než maxi kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - já jsem za tu hnědou bundičku :slight_smile:

piku - kde a za kolik ? Máme tiskárnu Epson, tak jestli to tam maj

teri - jak jsem říkala, ten pultík má Majdík hrozně vysoko na můj vkus :unamused: a s nožičkama si asi taky moc nepokope, páč za chvíli povyroste, no nevim ... ale to uvidíte časem, až budete absovovat více jízd autem
Hlavně že vám tam nechal ten kontakt na sebe, tak se to určo rychleji vše vyřídí.

val - neříkalas že chceš sedačku do 25 kg ? nejsem si jistá :sweat_smile:
27. led 2010 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musi se to jeste nastavit podle ditete samozrejme, ma to nekolik poloh. :wink: No a treba Pikusky Mates by za chvilku ten pultik nepotreboval, pac v 15kg se odenda a pouta normal pasem :wink: Ale s nozickama hybat muze.

Chlapek dneska napsal jeste smsku, at mu Honza zavola az bude mit cas, tak uvidime.
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráďo - koukám na vaše fotky - co to má Péťa ? je to taková bílá tabulka se žlutým rámečkem
27. led 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za názory, no já jsem asi spíš taky pro tu hnědozelenou, paní mi má dnes večer poslat míry, tak uvidím. Ta Malinová by Elí šla. :sunglasses: :wink:
Val - třeba v tom mraze jim v Pekle namrzli dráty a nešel internet, tam tam raděj zítra cinkni ať víme na čem jsme. Autosedajda moc hezká, já vybírala mezi Priori a Tobi, ale Tobi se mi líbila víc.

Herest - že se vám chtělo v takovém mraze vejletovat, br, já byla ráda, že nikam nemusím.

Andarko - sedajda pěkná, jen mi taky přijde ten pultík tak jako dost vysoko, ale má to asi tak být, no hlavně, aby se Majdince líbila. A s tím autem to je teda velké štěstí, že pán byl slušnej a nechal tam lístek, to se vidí hodně málo.

Jo a miminko v porodnici, filípek to teda je, byl úžasnej, ještě takovej pomačkanej, takový prďátko. Nokouzelnej, jo kde ty časy jsou, když byla Elí taky taková. No a je to podobné tatínkovi, takže to nevyměnili :grinning: :wink: :grinning:. Jen prý chuděrku kámošku šili skoro hodinu, přestala tlačit, tak museli na malého vzít kleště a trochu ji i potrhali. :confounded: :confounded:
27. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak já se pustila do třídení dokladů, papírů, výpuisu, mám v tom po dalším stěhoivání zas pěknej bordel... Na plavčo chci s Kubíkem taky začít chodit, ale též až trochu na jaře, je skoro stále nachlazený přes zimu, takže b\ychom toho moc nenaplavali asi. Jinak s tím Peklem holky, vidím to tak že paní pošle rozpočet a bude požadovat zaplacení pulky zájezdu, aby se uznala rezervace...teda co sem četla, všude to tak dělali....tak snad by nám to alespoň podržela...ty pokojíky. Já už se hrozně moc těším :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco-ja si vcera poustela video z porodnice, jak byla Majda prtava :slight_smile: ale stejne nechapu jak se mi tam vesla a ten pruchod tou dirkou dole uz vubec ne :grinning: :grinning: Jinak moji kamosku zase sil doktor dvakrat!Prej ji zasil a pak vyparal a sil znovu a prej to komentoval slovy, ze to bylo krivy tak aby se to tatkovi libilo, tak to predelal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: Bych ho asi kopla kamsi-jeste to byl ten samej, co sem mela u porodu ja. :sunglasses:
27. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek