• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Čauky holky, včera jsem byla nějak bez nálady... :unamused: dneska mi ji dodala kadeřnice :slight_smile: Konečně jsem ostříhaná, obarvená a omelírovaná. :dizzy_face: Konečně jsem sebrala odvahu a šla do něčeho nového. Nikdy jsem nic takového na hlavně neměla, vlastně krom před pěti lety bílého melíru na krátkých vlasech a vypadala jsem v tom na 40 let :grinning: Jsem spokojená, hlavně ostříhat jsem potřebovala jak sůl....měla jsem už děsně vlasů.

Veru, to je mi líto že to nevyšlo, přeju ať se brzo zadaří!!!
Fotky pěkný ze srazíku, Peťulín byl pěkně vyřízenej :wink: V pátek půjdu dopo asi zase, zítra máme náhradní Yamahu.

Terez, oko teda libový :sweat_smile:, autem síla, ale ještě že to tak dopadlo a sedača bezva :slight_smile: Hlavně že jste spokojený. :wink:

Jani, děti jsou pěkně chytlavý, Honzík si to určitě ale dá vysvětlit, že je velký a musí usínat sám :wink: Další noci byly už vpohodě?

Iren, miminečko bych si taky hned pochovala :slight_smile: Třeba se brzo dočkám :sweat_smile:

Val co ty věnečky, chutnaly? Moc se ti povedly!!!! mňam!!!

Mori, kolo a helma pěkný, to bude Kája koukat :slight_smile: ad dotaz co je to na fotce, tak to je oboustranná tabulka..na jednu se píše fixou a maže druhou stranou fixy a na druhé straně tabulky jsou pod deskou barevný magnetky, který pomocí červeného ukazovátka, či jak to nazvat, umisťuješ do různých tvarů, obrazců.
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren jsem taky pro tu první budnu, je krásná :slight_smile: Topolino je bezva značka ale dělají věci dost úzký, ale Elenka je tintítko oproti Péťovi...holky my ho předevčírem měřili a má 96 cm!!!!

Jo a zapomněla jsem vám napsat, že jak tak v kadeřnictví povídáme, povídáme, tak ona bydlela od narození do konce ZŠ ve Stráži, dokonce v naší ulici a nakonec si sedla na zadek protože jsme zjsitlili že jsme se stěhovali po nich do bytu kde dodnes bydlí moji rodiče :grinning: takže jsme probrali společné učitele, sousedy atp. :grinning:
27. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - tak to je gól s kadeřnicí ze Stráže :grinning:
27. led 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky pro první bundičku... a stím že má Topolino uzké souhlasím, ale to sem nevěděla. Koupila sem Kubulovi před týdnem už nošenou krásnou bundičku, myslela sem že mu to bude tak na jaře..a ona už je ted...protože pak by ji už nedopnul :confounded: :cry: ...sem vybrala špatně no :confused: , ale je hezká...
27. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jj, to bude mamča koukat až jí to budu o víkendu vyprávět :grinning: :grinning:

Tak já jdu zasednout k TV, snad vydržím na Džungli na Primě :slight_smile:
DObrou
27. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jojo původně jsem chtěla autosedajdu do 25kg, ale ani maxi cosi ani romer jí nedělají a ctěla jsem jednu z nej sedaček

maruško, jéé tak to přijed ke mě roztřídit tohle všechno, mám to naházené ve skřínce a ne a ne se k tomu dokopat to pozakládat.
halvěn to chci probrat co je už založené a povyházet to,at je místo na další,ale je to nekonečný s těma papírama odevšad
28. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, dobrá story s kadeřnicí :grinning:
svět je malej

na džungli taky čučím :slight_smile:

holky psala paní z pekla:

DObrý den,

zdravím z Pekla - moc nás těší Váš zájem o pobyt u nás :slight_smile:
Pro rezervaci prosím o detaily rezervací, jména rodinek, uspořádání v pokojích, data narození dětí a požadavky na stravu a postýlky...

Vybavím pak rezervační listiny se zálohami obratem.

Přeji poklidný večer,

lenka

takže holky všechny údaje zaslat do IP !!! at to můžu rozeslat
28. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a ještě si písněte jak chcete chrupat :slight_smile:

zda chcete někdo být spolu po těch dvou a zbytek půjde do třílůžáku

a doufám,že jako nakoukne Monča,aby mi taky poslala údaje
28. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituš díky :slight_smile:

my teĎ razíme ven, musím do obchodu a trošku se vyblnout na sněhu :grinning:
28. led 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:tak jsem ráda že už bude ta rezervačka a budeme mít zajištěný výlet s dětmi,už se moc těšíme:slight_smile:
My už byli venku v tom novém sněhu,pro Honzíka je to uplně žužo:slight_smile:
má sníh moc rád a hlavně se v něm hrabe a pak se diví že má sníh všude a rukávy plné sněhu:slight_smile:
28. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...nějak hodně jste toho nakecaly nemám sílu dočítat.

Jsem vás zanedbávala dlouho..od srazu jsem lítala po doktorech, jsem zdárně po operaci, ale řeknu vám do Lípy nikdy více......doktoři jsou hrozný, člověk se nesmí na nic zeptat berou to jen asi na body a pak dlouho dlouho nic....jinak nevím

V pondělí mě přijali na příjmu jsem čekala asi 4 hodiny takže pak už bez oběda, večeře hnusná ohřátá pak už nic dopo jsem měla jít na sál šla jsem až odpo a druhý den ráno mě propustili domů.......takže celkem fofr jak na běžícím páse.
28. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti,
tak to máš teda hoodně špantou zkušenost :frowning2:
a jak se cítíš jinak ??

a co děti, kdo ti pomůže ??
28. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy holky!
Jituško díky za to Peklo, už se moc těšíme! :sunglasses: :sunglasses:
Jo a ještě k tomu holky asi dáme plnou penzi ne? Minule jsme stejně obědy dokupovali.

Radko - že by se u vás na něčem malém pracovalo, nebo je to v plánu :sunglasses: :sunglasses: . To je dobře, že kadeřnice udělala své a jsi dobře naladěná a zase krásná, i když musím říc, že co jsme se viděli v Pumpkinu, tak ti to moc slušelo.

kikimarusko - já mám věcičky od Topolina ráda, bundičku máme už 3 a i kombinézu, je to kvalitní, krásně vypracované a levnější třeba než Next. Tak jsem už u paní objednala ten zelenohnědý kabátek, míry jdou krásně, že to půjde i na podzim, takže ouzká určo nebude. :wink: :slight_smile:

hajmar - zdravíme po operaci a jak je? No nejsi jediná, co není se zdejší nemocnicí spokojená. Ale už jsi doma a zvládneš ty tvé 3 robátka, musíti hodně pomoct manžel a sehnala si nějakou tu výpomoc? My už mysleli, že jsi se nás po srazíku zalekla a už s námi nechceš nic mít. :wink: :grinning: :wink:

U nás krásně sněží, ale Elí vadí když jí padá sníh do obličeje, ale po obídku půjdeme ven, musím zase na poštu odnést balíčky. Tak vezmem boby a půjdeme. :sunglasses: :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak bolí to ale dá se to vydržet dnes je to lepší zítra bude zase o něco líp......manžel je doma zítra jde na noční bude velkej kluk zvedat děti a koupat....musí jinak jezdí o volnech tchyně mají to s manželem tak nějak naplánovaný do půlky března.

No doufám, že moje mamina oběhá doktory do půlky února a přijede. Zatím to zvládáme...je to pohoda vše mi dává pod nos vaří stará se o děti.

A nezanevřela jsem na vás...to určitě ne..jen toho bylo moc........jsem lítala na krev moč, rentgeny, internu a nějak doma vše nachystat aby toho nebylo moc teď.
28. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se musím přidat k Iren, že ti to Raduš slušelo :slight_smile:

Marti, já holkám říkala,že jsi byla na té operaci, že jsi na nás určo nezanevřela :slight_smile:

tak at se to brzy zahojí a jsi fit !!
28. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme zpět z venku. Napadlo toho přes noc dost, a ještě furt sype :grinning: Kája má fakt radost ze snížku :slight_smile:

Za chvíli půjdu kuchtit oběd - přírodní vepř. steak a na to Hermoše, aby se roztekl a k tomu am. brambory a okurkový salát :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajmar-nejak mi uteklo, ze si sla na operaci :confused: tak hlavne, ze uz si doma.Moji mamku operovali pred vanocema a lezela na traumatologii a prej vsechno super -ona jinak nesnasi nemocnice.

Mori-teda mnam, to bych si dala :wink:
28. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá ku*va, Monča píše, že má pocit, že konec dubna je už obsazen v práci kvůli dovče :unamused: :unamused:
28. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jiného nepíš,e že jí nejde net, tak snad jí půjde a příjde

tak se teda modlím,at ten termín výjde a nemusíme rezervovat jiný
28. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
my byli zase plavčit,náhrada za nemoc.....
Andarko,na FB nechodím,jen málo,takže Heduš neuvidím :grinning:
Mori.....u autobusáku na rohu,než se k němu zahne je malý krámeček..PC vybavení a tak a tam mají barvy.Máme taky Epson....ale cena přesně nevím--kolem 700????asi,musím taky koupit,tak pak budu vědět přesně.
Hajmar....tak se nech obletovat,hlavně---at je ti brzy dobře
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Val....tys objednala sedačku a zkoušela jsi to před tím někde s Filípkem????já chci Matese do toho posadit....a taky by se to mělo vyzkoušet přímo do auta...
tak až bude líp,pojedu do Liberce....a zkusím...
Andaro...sedačka dobrá...jen kdyby měl Mates 15kg třeba v roce a půl nebo ve 2,přišlo by mi divný pásat jen pásem.....
28. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-jak to myslis s tim pasem? A cim jinym? :confused:
28. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já kupuju epson od firmy, co mi to nabízí v pc když mi dojde barva, myslím,že je to přímo Epson a jsou z německa a je to bez poštovného
28. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, nezkoušela, ale jsou to nejprodávanějšá autosedačky, takže si myslím,že to stopro pasuje

nestraš mě :grinning:
28. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val nestraš, že když jsme se konečně domluvili, že by Monča nemohla, no doufám, že to půjde, abychom nemuseli hledat jiný termín.
Já myslím, že autosedačka bude sedět hezky, Filípek je tak akorát, hold Maty je kus chlapa, to chce raděj vyzkoušet, ale Jituš budeš určo spokojená. :sunglasses: :sunglasses:
28. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....myslím autopásem....nebo v sedačce jsou 5ti bodové pásy???jako myslím zabudované....
Val...nestraším :grinning: jen že s Matesem buřtíkem to chci fakt zkusit
28. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ahaaa :grinning: ne ne pouta se normal pasem co je v aute, ale moje znama ma asi dvouletou holcicku a jezdej porad s pultikem a prej super, ze si tam ta mala poklada hracky atd. :wink: a ted ma asi pulrocni holcicku a budou ji porizovat opet sedacku s pultem. Jasny, ze kazdymu vyhovuje neco jinyho, tak to urco zkus nazivo s Matesem :wink: Pak se pochlub jakou si vybrala :wink:
28. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko právě....u "menších"dětí pultík OK,ale u Matese asi neeee a pak aby měl jen auto pás....no to asi ne :unamused:
Určo dám vědět,co nakonec koupím....
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...jen na kukačku---toto vypadá hezky
http://www.snekin.cz/index.php?view=home
28. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek