• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
28. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar..tak teda takhle neleze ani Mates :grinning: ten začal ted v týdnu a pořád zapomíná jednu ruku pod sebou
Mám vše natočené,ale nevím,jak to sem dostat.Z kamery to stáhnu ale jde mi jen zvuk :unamused:
28. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, takto se ji to povedlo az dneska, jinak taky zapominal ana ruce a obcas spadla na tlamicku :grinning: On ji trenuje muj tatka, porad ji ukazuje nejaky hracky,aby za nima lezla a ja dneska zjistila, ze ty zviratka (na tom videu) jsou neeej, po tech jde vzdycky :grinning:

Mas to tedy na kamere nebo na fotaku?Mohla bys to nahrat na youtube, nebo pres ten imageshack jako ja :wink:
28. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám to na kameře.....
na youtube jsem to zkoušela...nic.Prostě zvuk jde,obraz nejde.....
28. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já lákám Matese na telefon :grinning:
28. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Divny a co to je za format toho videa?
Jinak telefon a notebook (hlavne ta svitici mys u nej) jsou neeej :grinning:
28. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andark....formát nevím....ale i když si stáhnu film z netu,jde mi jen zvuk :unamused:
28. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, teda to je něco venku co? Peťulínovi se v noci spustila rýma :frowning2: takže ráno vstávačka v pět...masakr...jsem si pěkně odvykla :grinning: DOpo jsme museli do lékárny pro Synflorix a kapky na rýmu+ menší nákup, vzala jsem kočár aby se v tom sněhu nebrodil a nevěděla jsem jestli se mu nerozjede teplota a teda mákla jsem si neskutečně... a to jsem jela jen do Sparu a do lékárny na ŠPičáku, já bych tak vyflusaná že jsem to odpo zalomila s Péťou :slight_smile: Teď už spí s nosníma kapkama v nose, natřený nos balzámem a v pokojíku dýchá eukalyptus...snad to brzo zaženeme, případně se to nerozjede, v so jsem chtěla jet na noc k našim a v neděli do Phy :unamused:

andaro Majda je šikulka!!!! Gratuluju! :slight_smile: To bude hlídánííčko :slight_smile:)))

Hajmar, přeju ať jsi brzo zase fit!! :wink:

Holky díky za pochvalu, se úplně červenám :slight_smile:

Pikus, penzion je moc pěkný!
28. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky......................to čučíte co..............SORRY vůbec nemám čas ani nakouknout,ale taková malá novinka,dneska jsme byly kvůli hypotéce a do konce příštího týdne by sme měli vědět jestli jí dostaneme,tak prosím držte pěsti DÍKY a tady odkaz,aby jste věděšli kam že by jsme se stěhovaly http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/nestemice-usti-nad-labem-1978630838

Prosím jak je ten termín do Pekla,zítra na to juknu v práci..................dneska se mi dvakrát změnila pracovní doba přes víkend,jen doufám,že v neděli mi zůstane volno,bude mít Táda oslavu,tak abych nemusela do práce :unamused:
28. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori to zní dobře, hermelín na steak...my si dneska taky chrochrali doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zapečená kotleta se žampiony,sýrem a smetanou a opečené brambory s bylinovým máslem .... těch našich jednoduchých klasikách co jsou poslední dobou to byla príma změna :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monis, ať vám to vyjde! Držím palce!
28. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted holky vy tu pěkně vyváříte a děláte chutičky. :grinning: :sunglasses: :grinning:

Perad - tak to jsis v tom sněhu a s kočárem fakt musela dát do těla. Tak hlavně ať Péťu ta rýma přejde a ještě víc se mu nerozjede. Já mám osvědčení Physiomer, nedám na něj dopustit. Vždycinky ELí nosánek prožene a všechno hezky zažene. :wink: :wink: :sweat_smile:

Moni - no nazdárek, to je dost taky, že se ukážeš. To je ten baráček, co jsi ho posílala i minule viď? Držím palečky ať to vyjde a máte hezký bydleníčko. Termín Pekla je 25.-28.4., tak si to koukej zařídit!!!
A jaký bude mít Tádik dortík? :sunglasses: :sunglasses:

Pikus - na ten penzionek jsem koukala, ale přišla mi ta herna docela malá a nic moc vybavení, ale je fakt, že jsem nakochaná Peklem. :confused: :confused:
28. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko...dala sis 3D prohlídku????mě teda přijde o moc hezčí a větší než tam :astonished:
28. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu napsat do Ip informace Valentynce...a pak Vás zkusím dočíst :grinning:. S kým do pokojíku netuším, ale jak sem psala, Kubík se v noci budí na mléko, tak abychom vás moc nerušili...a jinak mám stále volbné místo pro jednu mamku i s prckem....tak se hlaště a mužeme třeba být na pokoji spolu....v kolika lůžkovém je mi jedno :wink:
28. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: omlouvám se že jsem tu včera nebyla ale jeli jsme k našim když napadl snížek a malý mohl dělat hlouposti. :wink:
Uklízel u našich před barákem svojí lopatou,jezdili jsme na saních,což se líbilo i babičce :wink: a taky jsme byli s dědou v krámu pro náš klasický rohlík :slight_smile: :slight_smile:
hajmar-přeji brzké uzdravení a hodně elánu :wink: a aby jsi mohla zase někdy s námi na kafčo :wink:
Raduš-hod odkaz jak jsi nyní ostříhaná když už jsi chtěla změnu :wink:
kikimaruška-ohledně aut se ještě domluvíme,minule jsme jeli taky po dvou v autě aby jsme nejeli zbytečně autami navíc :wink:
Dneska budu vařit brambor a lečo neb dlouho nebylo :wink:
Taky byl manžel na technické a emisích,tak jsme zaplatili 1000,-kč ale máme to zase na dva roky vyřízené:slight_smile:
29. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tery,majdička už hezky leze :slight_smile: šikulka.
filda začal na 9,5 měsíci

Piku, hezký objekt :slight_smile:

noo tak koukám,že Monča tu nic nezanechala :frowning2:

Moni, pospícháme s rezervačkou,aby byl volný termín, už je toho spousty zamluvené !!!

Maruško, jeden pokoj je dvoulůžák a tam bude Jana s Iren, a pak bude trojlůžák a tam budem ty,já a Monča
29. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak koukám,že tu nebyla Marcela od včera, psala jsem jí sms, myslela jsem,že vámt o sem hodí,ale to nic, písnu to tedy ted

včera po poledni,když se Filípek probudil, tak přijela akorát mamča a Filípek běžel přes pokoj,kde má na koberci ještě jeden hrací koberec, jenže se mu nějk pod nožičkama shrnul a spadl na okraj postele,kde je dřevo-je to jednolůžko s úložákem,takže dotoho dřeva,kde se zvedá ten poklop.
strašně začal brečet, já myslela,že se bouchnul do čela, chlácholila jsem ho a najednou koukám a ona mu tekla z nosu krev !
no málem mě odváželi, ještě že tam byla mamča a pomohla mi s ním, jinak nevím.
strašně chudinak brečel, byl k neutišení, studený na to nechtěl.
tak jsem rychle volala tátovi, aby přijel a odvezl nás do nemocnice.

měl chudina ten nos úplně bílý,jakoby si ho zlomil-ale ještě tam má naštěstí chrupavky,ale bála jsem se aby neměl nějaké krvácení vnitřní do hlavičky.
na chirurgii nás hned vzali a hned nám řekl,že budu s Filípekm v nemocnici na pozorování,raději.
ještě jsme šli na rentgen, kde to bylo šílený.
nedalo se ho udržet,aby ležel, drželi jsme oho oba s manželem.
holky, on měl úplně hysterický pláč, musela jsem ho vždy uklidnit a zase položit a on zase.
od té doby pak celý den měl úplně panickou hrůzu,když jsem ho chtěla posadit, nedej bože položit.
dokotrka na příjmu ho musela poslouchat ve stoje u mě,protože se strašně bál.
no já furt brečela,kdybyste ho viděli chudinku malýho, byl úplně zničený.

každý dvě hodiny ho chodili kontrolovat, měřili mu srdíčko a sledovali očička-zorničky.
ještě dnes byl celý rozmrzelý,ajk byl v jiným prostředí, furt poplakává :frowning2:

po obědě nás pustili domů.
byla jsem ráda,že si nás tam nechali, pro jistotu .
takže včera den úplně hektický.

takže tolik naše trápení :frowning2:
29. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a snad dorazí Monča,abych mohla paní napsat co a jak :slight_smile:
večer nakouknu

pa
29. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jsem napsala paní,že se omlouvám,že jsme nenapsala dříve,ale že ještě čekám na vyjádření jedné paní a hned napíšu, aby si nemyslela,že už nemáme zájem a nedala ten termín někomu jinému.
tak uvidíme večer

papa
29. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš no prosím tě vy jste měli zážitek :astonished: :frowning2: ale hlavně že je Filípek v pořádku,no ted už to bude samá boule,samé odřeniny ale tohle snad bylo první a poslední velké trápení.
A nic není příjemné když se chudinky nemužou brámit,ale raději ze sebe udělat hysterku a opečovávatelku než nechat vše být a pak aby neměl nějaké problémy.
Na Monču jsem zvědavá jak to nakonec vymyslí:slight_smile:
Jinak my byli opět venku ráno i odpoledne a je to super v tom sněhu kor když tu nikdo nikde není a mužu dělat hlouposti s Honzíkem což pro mě není žádný problém:slight_smile:myslím si že by se měl každý jednou za časuvolnit a udělat něco střeštěného ale zase v mezích normy:slight_smile::slight_smile:
29. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-jeziis, to je hrozny, chudinka malej, to bych se asi zblaznila,ale hlavne ze to je v poradku, za chvilku na to zapomene :wink: Dovedu si to predstavit jak brecel :frowning2: :frowning2:
Posilame s Majdinkou pusinku.
29. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - tak to je teda síla, no vůbec ti to nezávidím, jak asi Filípek plakal je mi jasné. Když jsme byli s Elí na té kýle, bylo to taky strašný. Chudinky malý nechápou co se s nima děje a neumí se jinak bránbit než pláčem. No ještě, že z toho nic nebylo. Ale alespoň si měla úplnou jistotu, že je Filípek v pořádku. :confused: :confused:

Jani -taky chodíme dopol i odpol blbnout ven do sněhu, dneska nebyla ani taková zima jako včera, to dost foukalo. Odhazujeme s Elí cestu, já velkou lopatu, Elí malou. :sunglasses: :slight_smile:

Zítra jedem do Lbc k mamce na oběd, bude husa, tak už se docela těším. :wink: :sweat_smile:
29. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - co to čtu :astonished: no ještě že to nakonec nic nebylo, dobře že je brouček v pořádku. Chudáček, je mi jasný jak musel brečet :frowning2:
Jinak úplně zírám, že jsi mi psala sms - mě totiž od tebe nic nepřišlo :confused: jinak bych to samo večer holkám písla

My včera jeli odpo pro to kolo do Lípy a manža si koupil konečně nový mobil, už ho potřeboval jako sůl, páč starý fakt už zlobil. Pak jsme ještě do Nového Boru pro záclonu, ale měli jen 1, tak druhou mi doobjednali a bude příští týden :wink:
29. led 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, ale fakt jistota byla jistota, doktor hned řekl,že si nás tam nechají,tak asi věděl proč, tak jsem mu to samozřejmě nevymlouvala.
29. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jojo psala, bylo to ve 3 sms, právě jsem si íkala,že ani nepíšeš zpět, bylo mi to divný,tak jsem se podívala do odeslaných a bylo to tam, tak nevím,kde se stal zádrhel :frowning2:
29. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - odkaz s ubytováním jsem zkoukla a vypadá to parádně. Hned bych tam jela :wink: jen teda škoda, že nevařej - teda aspoň jsem to nenašla :unamused: v pokojích jsou kuchyňky, tak asi opravdu ne

val - taky jsme 1x byli s Kájou na pohotovosti na RTG a byl to fakt mazec udržet jí ležet - a to jí nic nebolo, tehdy jsme nevěděli, zda něco nespolkla, možná si vzpomeneš .. asi jak to neznala, i když jsem tam byla s ní, tak chuděra breeečela až až

iren - tak to si nechte pěkně chutnat, od maminky chutná nejlép co :wink:

My dnes měli taťku doma, tak jsme dopo odvedli Káju k babičce a my došli ošéfovat jak to bude s prodejem bytu. Už máme návrh kupní smlouvy, takže během pár měsíců bude byteček konečně náš :slight_smile:

jo a asi jsem si vybrala lustr do kuchyně - my tam totiž žádný nemáme, jen bodovky nad kuchyňskou linkou a světlo nad stolem mi prostě chybí - ti předchozí nájemníci tady totiž v kuchyni lustr neměli, tak jsme to nějak nechali, ale chybí to no .. tak manža zatím nějak provizorně připevní kabel, než se bude dělat celá kuchyň :wink:
tento: http://www.massive-lights.cz/kuchynske-svitidlo-417823210-417823210-p-624/ teda ještě nejsem pevně rozhodnutá. co na něj říkáte ?

moni - tfuj tfuj tfuj, ať to s baráčkem klapne :wink: :slight_smile:
29. led 2010 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - dokonce 3 jo :astonished: opravdu nic nepřišlo :confounded:
29. led 2010 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-mne se moc libi a v teto cervene? :wink:
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...ježiš,to je teda...úplně mě mrazí.....hlavně,že se nestalo nic vážného a malej je v pořádku.Bych se klepala jako ratlík.
Mori....lustr myslím OK :grinning:
29. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek