• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
maruška, do pumpkinu néééé, ted to je do Uinonky, do 1.patra.

uvidíme jak bude většina a vyladíme to :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBROU ŽENY
29. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Unionka, OK, to vím kde je...super :slight_smile:..taky jdu,..pa pa
29. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak normal bych byla pro dopo, ale Kája už bude ve školce, takže půjde po obědě domů, skočíme do auta a jedem na sraz - snad si dřímne v autě, jinak teda nevim :sweat_smile: Zda to bude 11. či 12. února mi je jedno :wink:

Koukáte někdo na Pláž ? já jo, jsem to dlouho neviděla
29. led 2010 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Pláž jsme opět koukali,jako tradičně,i když ne od začátku a né do konce.
tam jsme totiž holky před 9lety byli na té pláži,ale naproti,když oni na ní stáli a koukali na ty skály,tak je tam vidět taková malá plážička a tam jsme zakotvili lodí a potápěli se tam :slight_smile:
nádhera, nádhera :slight_smile:

i když to prezentují jako,že ta pláž je tam uprostřed toho ostrůvku,že se tam jako jinak nedostaneš než tím lesem, tak sice je,ale normálně se tam vpluje mezi těma skálama:slight_smile:
30. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
srazík????snad nám to vyjde.....po obědě mates spí......
ale jak to tady znám,stokrát se to změní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - týýý jo paráda, to to jste zavzpomínali :slight_smile:

Já ráno skákla nakoupit, a k obídku manžel dělá buřty na pivě :grinning: ňamina. Kája má samo něco jiného :wink:
30. led 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to víš, že se to 100x změní :slight_smile:

takže ty jsi spíše pro dopolko ? chápu dobře ?

Marcel, jojo vzpomínáme vždy :slight_smile: a říkáme si " tak tam jsme byli, neskutečný :slight_smile: "

marcle, tobě furt manžel vyvařuje, ty se máš :slight_smile:

čekám na manžu až dorazí z prác,e Filípek ještě spinká a pak jedem k mamče.
jenže jsme ráno jeli do Obi a sparu a nějak jsme se zdrželi a pak mi Filípek nechtěl usnout půl hodiny :frowning2:
takže usnul až v 11,45 a ve 13h. máme být u mamči.

a jiank jsem zase zapadla,když jsme chtěla zaparkovat, pod tím sněhem je ledovka, naštěstí tam byli dva kluci,tak do mě zatlačili,ale už je to moje durhý zapadnutí, už jsme jako fakt nasraná na ten sníh :angry: :angry: :angry:
30. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no když má volno a chce se mu, tak co bych si od plotny neodpočinula že :wink: hele ono to je bez práce, nahází to do pekáče a šup do trouby :wink:
To seš frajerka, že ve sněhu jezdíš - já teď ne :grinning: až budou čistý silnice. Jak byl sraz v Pumpkinu, tak se jelo výborně - sníh sice byl, ale silnice čisté :sunglasses:
30. led 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byhc je taky chtěla zkusit, ještě jsem je nikdy nedělala :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jela do města,ted je malej s mamkou venku...
Val....mates jak kdy s tím spaním,ono záleží,kdy ráno vstane víš......
takže když brzy,jde spát kolem 9 ráno a pak po obědě a když si pospí,tak jde třeba v 11 a pak až odpoledne....
Jooo a takhle ráno zase zapadl Pepa při vyjíždění....pod sněhem led a bylo to....soused pomáhal.
A já jsem asi pako.....ale docela ráda jezdím ve sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
30. led 2010 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada: Za půl roku na kontrolu a na odběry, jinak je to lepší začíname s kysanýma jogurtama (který samozřejmně nechce jíst :frowning2: ) a tvrdým sýrem tak uvidíme :unamused:
30. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak to jo, mě se ten den a jeho spaní taky odvíjelo od toho ranního probuzení :slight_smile:
teprve v ten den jsem mohla vždy říct co a jak :slight_smile:

tak mě ve sněhu nevadí jezdit, jsem si zvykla za ty léta ježdění ráno do práce a z práce,ale se*e mě ten neodhrnutý sníh v ulicích po špičáku a že nemůžeš zaparkovat a nikdo si kolem svého auta ten sníh neodklidí.
Manžel to dělal už po 2x a kdyby to udělal každý kolem svého auta, tak bude hned líp

heresto, tak to je dobře,že se vám to lepší :slight_smile:

zkus třeba holandii ovocnou, ta je výborná a nebo jen čistě bílou a dotoho banán, má v sobě taky ty bifido
30. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paní z Pekla ještě nenapsala.

jen vám písnu, sand se Monča nebude zlobit,že jsme to napsala já a ne ona :wink:

pojede ještě Monči ségra, ta co byla v Unionce a bude tedy s námi na pokoji, tak ještě musím doplnit rezervačku,ale počkám až paní napíše,abych jí nemátla několika mailama a odepíšu jí na ten její, jde jen o přidání postele,takže by neměl být problém :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....a kam by jako odházeli od těch aut???? :grinning:
Pepa ráno zapadnul,ale prostě to není kam odházet...jedině s lopatou běhat 10 metrů minimálně....a zase----všichni běhat na stejné místo :grinning:
Hollandii baští Mates mooooc rád :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tady taky viděla asi 2 lidi odklízet si sníh od aut, páč nemohli vyjet. Dnes ráno si měli tady lidi přeparkovat u nás auta, že to město odklidí ... no manžel přeparkoval poctivě obě auta, ale z celého parkoviště dali lidi asi polovinu aut pryč. Ty co tu auto maj jsou na tom blbě, páč ten sníh maj teď hooodně okolo aut :grinning: si to lidi dělaj sami no, mohli to mít odklizený
31. led 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka: to jeste nevime jestli se nám to lepší pač Yvonka ty jogurty nechce :frowning2:
31. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Piku, no vždy to jde někam odházet, i kdyby měli pár metrů jít s tou lopatou se sněhem, dá se to náházet pdo stromy, na trávu a tak.. v tom bych problém neviděla,jen v lenosti lidí...

Mori :slight_smile:

Petro, já myslela,že když jsi psala,že je to lepší,takže jako jo.
a ty dáváš jen bílé nebo s ovocem ?
mě tu holandii filípek jí,ale chce to dotoho dát sladší ovoce jako banán třeba a nebo trošku medu-to jsem ještě nezkoušela

tak jsme sami, manžel odjel před chvílí do práce a příjde v 1 v noci a zítra jde v poledne a opět v noci domů :frowning2:
31. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás tatík opět vaří :sunglasses: sám se vrhnul na česnečku (už to tu voní česnekem) a já pak udělám krůtí řízky, brambor a žlutou fazolku - tu uvařím, v kastrůlku si rozpustím máslo se strouhankou a pak přeleju - mňam :grinning:

a odpo povlíknu postele, takže zase bude praního a žehleního :zipper_mouth:
31. led 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tý voe, už to ani nepiš, že ti manžel vaří :grinning: :grinning: :grinning: to je k nasrání přímo :grinning: :grinning: :grinning:
néé prča :slight_smile:

taky jsem si ráno říkala,že bych mohla povléknout nové povlečeníčko co jsem koupila :slight_smile:
31. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nový joo, tak to určo povlékni, to se pak budeš furt chodit dívat, jak je to pěkný :slight_smile:
Nás čeká koupě velké deky a polštáře + aspoň 2 povlečení pro Káju - to z postýlky už jí začíná být krátké
31. led 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Venku je přímo nádherně, jéééé to je krásná zima, už se těším příští víkend na lyže!!!!!!!
Koukám, jak tu nadáváte na parkování, podle mně na síldišti je blbý zaparkovat i když sníh není, tak jsem tak ráda, že máme garáž a dlouhou příjezdovou cestu a parkoviště u baráku, kde si to hezky odházíme a nikdo a nic nám tam nevjede, no není to nádhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Mori - teda ty se máš, že manža vaří, když se o to pokoušel ten muj, tak spálil i topinky, tak už ho tam raděj nepouštím, ale docela mně vaření baví, páč mi to ti moji chlapi vždycinky pochválí a pro takové strávníky se vaří dobře. Jen teď musím vymyslet nějakou polívku pro ELí a fakt vůbec nevím, nemáte někdo nějaký nápad.

Včera jsme byli v Lbc u mamky na obídku, byla husa, knedlík a zelíčko a knedlíčková polívka, mňaminky Elí snědla talíř polívky a 2 knedlíky, to jsem úplně koukala. No a je tam mraky sněhu, děti šli pak ven a ELí zapadávala do sněhu po pás. :grinning: :grinning:

Moni - přejeme dodatečně Tádikovi k narozeninám a posíláme hubana.

Herest - uvidíš, třeba tomu jogurtíku přijde Yvonka brzy na chuť, ono jim občas chvilku trvá, když je to něco nového. :confused: :confused:
31. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - no jo, u babičky chutná vždycky :grinning: to už jsem poznala u Káji, že kolikrát doma obědu nic moc nesní a u babičky skoro vše, nebo opravdu vše :wink:
31. led 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýý,
tak filípek právě usnul.
byli jsme odpo na bobech,bylo krásně, svítilo hezky sluníčko,ale pofukovalo.

Iren, mamča včera dělala vývar s knedlíčkama, tak měl Filípek poprvé a šmakovla si a dnes ji měl taky :slight_smile:
jéé ted čtu,že jste taky měli knedlíčkovou :slight_smile:

já jí naposled dělala v těhu a to jsem se málem pob...,ale udělala jsem jí :slight_smile:
já moc nemusím ty játra a kort to škrábat :frowning2:

my měli včera u mamči roládu,knedlík a špenát a ještě mi dala domů,takže jsem dnes nevařila a zítra taky ne, je tam ještě maso i knedlíky. akorát měl manžel dnes polívku než šel do práce, bo v 10 hodin bych do něj oběd nenarvala
31. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja myslela lepší tím že už to můžem zkoušet ale to jsem nevěděla že to vůbec nechce jíst, už jsem vyzkoušela snad všechno, ještě zítra zkusím ji tam přidat marmošku mame nakazano :grinning: davat zatim jen bílé jogurty... no uvidim nutit ji to rozhodně nebudu...
31. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:tak zrovna píšete o odklízení sněhu a manžel si dnes udělal před barákem brigádu aby se dalo parkovat u baráku a když odklidil a šli jsme domu tak přijeli lidi z baráku a hned todali na to očištěné:slight_smile:a to ještě štěstí že už byl on zaparkovaný neb věřím že by mu zaparkovali i na jeho místo což by ho asi docela vyvedlo:frowning2:
Jinak jsem na vážkách ohledně výletu neb se mi naskytla možnost si domluvit práci jen nevím zda vyjde ale kdyby ano tak bych začala od března už dělat a to by mi dovču ještě nedali neb budu v zaučení,takže na jednu stranu bych jela na výlet ale na druhou je přednější práce,kor když je jí nedostatek.
Jinak si s Honzíkem užíváme snížek dokud je ho dost a dosti:slight_smile:
Na srazík bych raději dopo neb Honzík chodí kolem jedné spát takže bych musela přijít opět sama:slight_smile:
31. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jani takové zprávy, ne že bych ti práci nepřála to ne, ale my bychom tě chtěli na výletě, nejdřív jako že hurá hurá a pak nic, tak si to koukej zařídit! :wink: :angry:

Ohledně srazíku 11.2. dopol máme cvíčo do 11.00, takže to nemůžu, potom bychom na vás někde mohli počkat, pátek je v poho. :slight_smile:

Elí před chvilkou usnula, dneska si poo. dáchla jsme úplně koukala, potom jsme byli venku, bylo nádherně. Manža jel do sauny, tak jsme s Míšou sami doma. V telce nic tak se dám asi do žehlení. Mám toho tu mraky. :confounded: :confounded:
31. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak pokud budou srazíky dopo, tak my se tam už nedostanem, když my jdem už do školky :unamused:
31. led 2010 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě Filípek spinkal 2,15 h., šikulka.

ted jsem ho před chvílí dala spinkat, roštáka :slight_smile:

Noo Jani, asi tak nějak jak píše Iren, néé že bych ti práci nepřála,ale...
řekni,že už máš zaplacenou dovolenou, ty tři dny ti určo dají,když o tebe stojí :slight_smile:

kdy to budeš vědět s tou prací na jisto ???

Iren, já dneska prala, ted suším a připravená je další pračka tmavého prádla a přemýšlím,jestli to mám dát ještě prát a nebo zítra :slight_smile:

zítra možná půjdu odpo s Filípkem do pumpkinu,pokud mamča nedorazí,bo MM jde po obědě zase do práce, no takže uvidím

takže to vypadá na pátek s tou Unionkou ???

Marcela-dopo - čtvrtek i pátek
Iren-dopo - pátek
Jitka-dopo -pátek
Kikimaruška - dopo - pátek
Jana -dopo - čtvrtek i pátek
Monča
Pikuska ??

a toje asi vše,kdo se hlásil o srazík že ??
31. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek