• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
no tak vydrž,asi to chvili potrvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy!
Tak si představte, že v pondělí jsem naposledy v práci, asi mi to ještě nedochází, ale už se těším, že se konečně vyspím, takhle mi na to moc času nezbývá a ještě k tomu naši pejsci si usmysleli, že potřebujou jít ven i v noci a místo aby budili manžela, budí mě, takže kolem 2.00 hod. straším před barákem, ale beru to jako přípravu na miminko :wink: :wink:
perado prodejna kočárků v Boru je za kostelem, první odbočka v pravo, je to brák na levo, hned u silnice a teď je u něj lešení. Dá se zaparkovat i tam.
Tak uvidíš jestli tam bude něco na pokoukání.
margaret prozraď jaký kočárek jste koupili, taky mě to zajímá.
V pátek mě čeká vyšetření na cukrovku a kultivace, tak jsem zvědavá, jaký ten sladký blivajz je, snad se mi neudělá zle, jako poslední dobou ze spousty věcí :confounded:
Jé holky tak vy takhle jezdíte po větru? To máte asi malé větrníčky :grinning: Snad se naší malé nebude líbit sněhová vánice, to bych asi nezvládla :wink: :wink:
Tak se mějte krásně Iren!
12. zář 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Iren no tak se máš,že už budeš doma co a pořádně si budeš užívat vklidu těhu,tedy až na to noční vstávání s pejsky :wink:kočárek je od BABY smile :confused: snad jsem ty fotky dneska dám :rolling_eyes:
12. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heave - koukala jsem, že jsi přidala nové foto. Teda Lukášek je krásnej kluk, opravdu! A všimla jsem si, že máte stejnou hrací deku s hrazdičkou jako my - od Canpol Babies Lev, že jo :wink: Kája sina ní ráda hraje, je hezky barevná. Ale pro ní je už dost malá, leze všude :grinning:

andilkir - ty já vůbec nevím kde je v N. Boru kostel. My jsme v N. Boru kupovali Káje, když byla ještě v bříšku hracího pejska. Dole v prodejně je knihkupectví, tak možná budeš vědět.
Jinak já ráda v N. Boru kupuju záclony - je tam super ocbchod, ten určitě znáte holky ne?
12. zář 2007 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Bobísku díky za chválu :dizzy_face:. No já babi taky hrozně ráda poslouchám, ale ony ty příběhy jsou docela dost dokola, nepamatuje sí, že mi to už 8x vyprávěla, takže si to moc neužívám už :grinning:. Ale manžel jo.

Marcelo, gratuluju k zoubkům a Markét tobě ke kočárku!!! Baby smile je hodně podobný X-landeru, že? Taky jsem po něm pokukovala, pak ještě po Atlanticu.
A jak jste na tom se jménem pro holčičku? :sunglasses:

Andilku, to už jdeš naposledy do práce??? Týý jo :slight_smile: Díky za info o obchůdku s kočárkama, příští týden bude snad čas a zajedeme tam juknout na nějaký ten sporťáček/golfky. Pořád váháme co pořídit.
Držím palce s páteční kontolou. Mě čeká taky :slight_smile:

Holky a koukám, že se tu nakonec k tomu od konce srpna nikdo nemá..co ten srazík? Já už trajdat můžu, tak navrhuju třeba pondělí 17.9. hodina a místo je mi jedno. :slight_smile:
13. zář 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Radu tak vpondělí se mi to klído hodí,ale spíše dopoledne :wink:
13. zář 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klíďo, co vy ostatní?
A místo? No já nejraději chodím do Unionky..dole zahulíno nebývá, ale pro jistotu můžeme zajít nahoru do dětského :wink: Nic jiného mě nenapadá...
13. zář 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy!
tak jak rostou bříška a miminka? :wink: :wink:
Nějak mi to začíná docházet, že v práci končím, teda je to tak, že mám od úterka do konce měsíce dovolenou a od října jsem doma na nemocenské, vlastně jen končím o měsíc dřív.No po 10-ti letech, je to změna. Snad se mi nebude moc stýskat.Ale už mi to dává zabrat a pan doktor nakázal. :confused:
Mori kostel v Boru je za náměstím,to víš, kde je ne? Vlastně tou cestou se dostaneš zadem z Boru do Sloupu.Záclony myslíš v Šicím ráji?
Holky mám novinu, dneska volali z krámečku,že už tam máme kočárek, jéééé
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Srazák je fajn, ale jelikož právě 17.9. v pondělí je poslendí den co jdu do práce a pak k doktorovi na kontorlu do Lbc, tak já opravdu nemůžu :frowning2: :frowning2:
Tak se mějte krásně a opatrujte se!!!!
Iren
13. zář 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren tak jak třeba roste bříško mě se mužeš podívat :wink: ale nesměj se :angry: ,mám tam i ten kočárek-jak ses ptala!Tak to jsi pro něj zítra jdete že ,abys už také mohla popojíždět po bytě jako já?-už se nemůžu dočkat až budeme kočárkovat :dizzy_face:
13. zář 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš no jooo Andílku...jsem trubka. Tak klidně v úterý může být srazík :wink:
13. zář 2007 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: Radu v uterý taky né-to mám doma Tomáška,proto že sním půjdu na logopedii :confused:né žebych ho nechtěla vzít sebou,ale ono by ho to tam bavilo tak 5 minut :frowning2: a co středa?,to jdu sice doporadny a na pracák,ale do 10 hod.to pak stíhám se kvám přidat :confused: takže jak chcete,nechci vám překazit plány.Pa Markéta
14. zář 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak holčiny plánujete na víkend?My jedeme k rodičům,dneska máme výročí-6let manželství :dizzy_face: ,takže po dlouhé době asi půjdeme na véču :wink:Tak si také hezky užíjte víkendík :sweat_smile: ahojky
14. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, kočky.
S některými z vás už se znám a ty co ještě neznám, zdravím. Tak i já už se řadím mezi vás, těhulky. 2 těhotenské testíky vyšly a v úterý si to jdu ověřit k doktorovi. Ale možná tu bude jeden problémek. Ve stejné době početí jsem byla očkována proti žluté zimnici, z důvodu dovolené a 3 měsíce po očkování by se nemělo otěhotnět, tak se bojím, co mi pan doktor řekne. :unamused: Jinak všem hezký víkend. :dizzy_face: Eva
14. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunko - no to je krásný! Doufám, že to dobře dopadne!!! Moooc ti to přeju!!! Určitě dej pak vědět, ju.
A co svatební cesta? Povídej.

Na srazík bohužel v pondělí nedorazím. Moc bych ráda, ale bohužel musím do Jablonného na gyndu. Došly mi antibaby a já je mám začít v pondělí brát. Takže posunout to fakt nemůžu.

margaret - no to je krásný 6 let :slight_smile: Tak si to hezky užijte to výročí!
Já neplánuju na víkend nic, neb nám taťka odjel do neděle na vandr. No chci zas doma něco málo porobit, jak jinak.

Dnes jsme byli dopoledne v České Lípě pro tu rohovou lavici do kuchyně. Zatím je teda v krabicích, ale brzo se bude jíst spořádaně v kuchyni u stolu :dizzy_face:

andilekïr - náměstí vím kde je, ale ten kostel si nějak nemůžu vybavit. Až tam pojedem a uvidím to, tak se zorientuju. Ty záclony - nevím jak se ten obchod jmenuje, ale mají tam super výběr. Určo to bude ono. Je to teď přestěhovaný (už trošku dýl).
14. zář 2007 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori - na svatební cestu odjíždíme za necelých 14 dní, 28.9. takže poletíme už i s prtětem. Manžel to ještě neví, chci mu to říct až tam. :grinning: Bude tam slavit i narozeniny, tak to spojím do jednoho dne, snad to vydržím neprozradit. Uf. Je mi den ode dne hůř, tak piju zázvorovej čaj a ten fakt zabírá. A co Kája, nečekáte pomalu na první zoubečky?? :slight_smile: Zatím pa pa
14. zář 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - nečekáme - už jich má 5 :grinning: První 2 jsem našla v den, když jí byly 4 měsíce. Další 2 jsem našla v den, když jí bylo 7 měsíců (teď v neděli to bylo) a další 1 jsme našli s manželem teď v úterý.
14. zář 2007 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko ahojky, držím palce ať je vše vpořádku a pane jo...říct o mimi na svatební cestě :wink: krásný, leč já bych to nevydržela :grinning: :grinning:

Já na ponedlí netrvám, jelikož už jste dvě co nemůžete, a zrovna deset nás sem nechodí :grinning: tak to přehodíme na jindy..navrhněte kdy..mě to sand překazí případně jen porod :slight_smile:

Markét u nás bude odpočívací víkend :slight_smile: NIc extra nechystáme. Večer si zajdeme na dobré jídlo, pak nějaký ten filmeček. Musíme užít ještě klídku :wink:
15. zář 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a prada už porodila a dokonce je doma :dizzy_face:. Snad nám sem časem napíše podrobnosti :slight_smile:
15. zář 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak včera nás pustili domů z porodnice. byl to fofr, ještě jsem se z toho ani nestačila vzpamatovat.
15. zář 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado no to je paráda! To tedy bylo všechno v pořádku :slight_smile:) Rodila jsi tedy tady v ČL? A spokojená? :slight_smile:
15. zář 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou moc gratuluju, Michalka je krásnej drobínek :slight_smile: už jsem jukala na záříjovky na míru a váhu :slight_smile: Přeju moc sil a spokojenosti!!
15. zář 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v České Lípě jsem byla naprosto spokojená. všechno přišlo tak náhle...
v sobotu jsem byla na oslavě narozenin (spát jsem šla asi kolem půl 2 v noci), v neděli jsme po obědě jeli na návštěvu, tak to jsem si taky moc neodpočala a v jednu ráno v pondělí mě přepadly bolesti-myslela jsem, že to jsou poslíčci. ale když to nepřestávalo, tak jsem se v pět osprchovala a o půl 6 jsme vyrazili, s tím, že mě maximálně pošlou zpátky domů.
Po příjezdu mi natočili monitor a vyšetřil mě doktor. závěr-byla jsem otevřená na 4-5 a nechali si mě tam. pak to šlo nějak rychle,alespoň mi se to zdálo jako fofr.
15. zář 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já chci taky takový rychlý porod! :slight_smile: Moje kamarádka-prvorodička rodila taky úžasně, hodina bolestí a za další půl hodinky byl malej na světě :slight_smile:

A byla jsi na nadstandartu nebo normálně na pokoji? na normálním pokoji jsou max dvě maminy, vůbec by mi to nevadilo tam být..ale hodně uvažujeme o tom nadstandartu, aby tam manžel mohl být co nejvíce se mnou...
15. zář 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - no to je beruška! :dizzy_face: Moc gratuluju a přeju Michalce jen a jen štěstí!!! To je teda překvapení, já myslela, že pěkně doma odpočíváš a ty už jsi měla mimi v náručí :slight_smile:
15. zář 2007 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prada - moc blahopřeju k miminečku :dizzy_face: hezky si ji užívejte :slight_smile:
mori - tak to koukám, to si s těma zoubkama hezky pospíšila, viď? :grinning: Teta má šestiměsíční holčičku a zoubkům se ven ještě nechce :confused:
15. zář 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám hezký večer :slight_smile: no je je překvápko,že už má Prada Michalku na světě :dizzy_face: tak vám holky přeji- moc moc zdravíčka a štěstíčka :wink: vítám Evu a přeji jí,aby vše bylo vpořádku :dizzy_face:
15. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
margaret - děkuju ti, sice moc nevěřím že bude vše v pořádku, ale naděje umírá poslední. V úterý se dozvím jak to vše vůbec je. Hezkou neděli všem.
16. zář 2007 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko proč nevěříš?? Musíš myslet pozitivně!!! :wink:
16. zář 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Především moc moc gratuluju Pradě, že všechno zvládli tak hezky a je z toho zdravá krásná holčička! tak ať vámd ělá jen a jen samou radost!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
margaret, kočárek už máme, ne sice doma,ale u mamky na baráku v Lbc, byla jsem tam celý víkend a to víš, že jsem si to kočárkování užila :sweat_smile: No jsem z něj nadšená!!!!
Holky, jestli by šel srazík ve středu,tak to už můžu!!! Nebo i jindy, v pátek jsem byla na testu na cukrovku, jezdím do Lbc a jsou tma všichi moc hodní až mi to přijde divné. Ale jsem za to moc ráda :dizzy_face: A zítra jedu opět do Lbc ke svému gynekologovi do poradny, tak sand budeme v pořádku, poseldní dobou mě dost bolí břicho.
Jé evunko,tak ty si tady už taky? Tak tě moc vítám a držím palečky, ať je všechno v pořádku, ale si normálně dobrá, já bych nevydržela to manželovi neříct.
Přeji všen hezký večer, Iren! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada - moc děkuju, snažím se myslet pozitivně, ale jedna slečna mi psala že po tomhle očkování je bláznovství otěhotnět a riskovat postižené dítě. Ale gynekolog by mi přece měl říct jestli bude postižené nebo ne a pak se přeci dá rozhodnout, ne? Jinak já si asi jednou nechám dát nadstandard. Je to lepší. Nevíš s kým tě dají na pokoj a já viděla že tam jsou po třech. Asi by mě mrzelo kdyby ty ostatní děti byly hodné a to moje pořád brečelo. Měla bych z toho nervy že ruší ostatní. Na nadstandardu si může křičet jak chce.
V úterý budu vědět víc. Jinak mám docela cukání, abych to manžovi neřekla dřív než si budu jistá co jak je. Nevím jestli to vydržím až do Keni do jeho narozenin 10.10. Jsem dost ukvákanej živel. No uvidíme. zatím pa pa pa všem.
16. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek