• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jéé ted koukám,že jsi tu marcel písala

ale ted ještě na srazík dopo dorazíte nee? psala jsi,že ted raději dopo
31. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se tentokrát nehlasíme na srazík.. Obě pěkně nudláme :frowning2:
31. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ve čtvrtek bych ani nemohla jedu na pohřeb :frowning2:
31. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sraz má být až příští týden ne ? a to jdem už do školky
31. led 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto :frowning2: :frowning2:
31. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky nějak ten sraz domluvte,já se nějak podřídím,takže za mě " je mě to jedno kdy to bude,jestli dopolko nebo odpolko juu?
31. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my nemůžeme ve čtvrtek dopol. jinak nám je to taky jedno. :sunglasses:
31. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevím zda jste všechny postřehly, že jsem psala že už bude Karolínka ve školce - proto bych byla ráda, kdyby byl sraz odpoledne, až jí vyzvednu po obědě. Což by bylo tedy ve čtvrtek, to Monča může i odpo jak psala.
Snažíme se ted dělat srazíky když se to hodí Monče, tak bych byla ráda kdyby se přihlédlo i na nás :wink: děkujiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: páč jako na srazy chci chodit i nadále, to je jasňačka :wink:
31. led 2010 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK Marcel :slight_smile:
to je jasný,že se na vás přihlédne, jsi zakladatelka a tak nesmíš chybět :wink:

čtvrtek odpoledne :

Iren
Marcela
Jitka

pátek dopoledne kdo ?
31. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ve čt.odpoledne nee, musíme být po 14 hod.u Dr.v Ul :wink:
31. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tady dnes nikdo ??

Maruško,tak to je škoda,že nedorazíte, tak snad už na tuty příště :slight_smile:

manžel ted šel odházet sníh, bo včera soused ze zdola si konečně asi po 14dnech ometl z auta sníh a nahýzel ho k našemu autu ,no a MM to prostě šel odklidit a 100x mu můžu říkat,at na to prdí,že s autem vyjedem,ale nee, musel noo

filípek ted usnul a já si holky taky ještě dáchla na gauči, jsme si po snídaní lehla a to jsem neměla dělat, pak mě MM přikryl a v tu ránu jsem byla tuhá,tak asi hodku jsem si šlofla a oni si hezky hráli a byli jak myšky :wink:
1. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak srazík vypadá na čtvrtek jo? Ještě musíme domluvit teda čas, mně cvíčo končí v 11.00 a když bude odpo dlouho, tak nevím jestli se mi v té zimě bude chtít někde čekat.

Val - ty jsou na tebe ale hodní, takhle tě nechaj dáchnout. :dizzy_face: :dizzy_face:

Elí vstávala dneska v 7.30, ale noc měla nějakou špatnou, pořád byla vzhůru, tak nevím co se děje. Snad to bylo jen dneska :confounded: :confounded:
1. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky byla s fildou vzhůru od 4,15 - 5,30 :angry: nějak nemohl zabrat, pak si brekem vynutil prso,tak jsem polevila,ale nějak se celou noc furt mrskal,lezl po mě, takže spánek na nic.

manžel dorazil z práce v 1,30 :frowning2:
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám že noc byla špatná všude:frowning2:my nejsme vyjímky.Honzík se vzbudil na čurání v pul třetí a ještě za hodku nespal,stále koukal a broukal,pak usnul a spal do sedmi.
Jinak na srazík se bude snažit dorazit,bud sama nebo s Honzíkem,ale raději bych s Honzíkem ale dopředu nemužu říct jak bude ráno dlouho spát aby třeba vydržel i odpoledne.
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
ono brát teda ohledy na všechny co a jak kdo kdy už je docela těžký co....
my zatím ani ve čtvrtek ani v pátek nic nemáme :grinning:
ale přesně....v kolik nevím,podle spaní....
1. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý, přišel vám taky mail z toho Pekla ???
mrkněte se ju ?
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme pokoj B2, jaký máte vy ?
je to nějak u sebe ?
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že B2 je v přízemí a je to pokoj kam se vejde 6 postelí,takže dooost prostoru.
musím tedy ještě doobjednat ségru Monči
1. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted mi přišel ještě další m ailik,že máme pokoje vedle sebe, jste na B1 :slight_smile:

http://www.hotelpeklo.cz/planypokoju.php?plan=bdown
1. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jak teda s tou rezervačkou ??
jedeš nebo ne ?

do 7 dnů se musí splatit záloha.
1. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bodystudio.cz/rekondicni-stoly/

holky, už jste na tom některá byla nebo někdo ze známých ?
moje kamarádka na to chodila a říkala,že dobrý
1. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš už nám to taky přišlo z Pekla, přesně jak si psala máme B1, takže vedle sebe, ale Jana se musí rozhodnout co a jak, nevím za 7 dní jestli to bude vědět, abych tam pak nebyla sama :astonished: :astonished: .

Na ty stoly co se na nich cvičí chodilo spousta kámošek, možná něco i zhubli, už ani nevím, ale jednu dobu to byla hitovka
1. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, no právě, jde mi o uspořádání a objednání pokojů ještě taky pro Mončinu ségru

snad dorazí večer marcel a písne co a jak...
1. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teď jsem dorazila z Frýdlantu.... No jinak ve čtvrtek odpoledne by jsme asi mohly přijet....
1. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, meilík dorazil, jsme na B2, je prý třílužkový a dvě postýlky...tak nevím zda je tam postýlka i pro nás, protože tam zas psali, že pokud chceme postýlku, musí se doobjednat...ale zas baby tam nebylo přepostýlkováno :confused: . Jen nevím, to je ten pokojík ze sociálkou a vodou n pokoji, nebo jsou to ty bez vody? A nevíte jak daleko je to do nějaké té koupelničky? Díky... :wink:
1. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě mrzí ja to nestiham ani odpolene :frowning2: tak snad příště
1. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď mi psala manželova neteř, že včera v Provodíně na ní vyběhl ten úchyl asi kolem 17.30h - Teri ty budeš vědět, u hospody prej. Prej na něj zařvala že jsou tam někde policajti, tak se lekl a otočil. Pak prej zas za ní, ale dobrý nic se jí nestalo, utekla k nějaké kamarádce ..
1. únor 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super ty pokoje vedle sebe :slight_smile: lepší jak loni :wink: a k herně blizoučko :dizzy_face:
Ale já nejedu :unamused: holt příště. Ale budu letos těěěžce závidět :sweat_smile: Ale věřím, že se domluvíme někdy na nějaký jednodenní výlet :wink: abysme podknikly s váma něco i my s Kájou

marusko - pokoje to jsou bez sociálky, ale koupelna je blízko :wink:
1. únor 2010 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, to o té postýlce bylo pro mě, já si ji neobjednávala, seženu si cestovní a vezmu sebou.
přepostýlkováno bude, bo jsou děti ještě malý,ale je to pokoj pro 6postelí,takže v pohodě :slight_smile:
pokoje jsou bez sociálky, pouze je na pokoji umyvadlo.
sociálka je na chodbě a protože jsme v přízemí,tak sprchy v patře, záchody myslím v přízemí jsou,bo je tam jídelna.

Marcel, takže na sto pro nejedeš joo ?
jsem tiše doufala,že pojedeš :frowning2: :frowning2: ale co se dá dělat.....

tak snad dorazí ještě Jana a napíše ona co a jak, no snad nenapíše taky že nejede :cry:

veru, tak super, pokud bude ve čtvrtek,tak doražte :slight_smile: ale je to ten další čtvrtek joo,aby jsi tam nešla už tenhle :grinning:
ve Frýdlantu dobrý ??? zase IUI ? pokud ano,držím pěsti :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jitu - stopro, bohužel no. Ale já očíhnu net a vymyslím nějaký výletík na 1 den na jaře, co říkáte holky ?
1. únor 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek