• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Marcel, očíhni, vyrazíme :slight_smile:

jiank manžel pojede v květnu na 14dní na dodatkovou dovču od práce, takže taky můžem někam vyrazit,ale to je ještě za dlouho :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za informace holky. Tak to je supr že máme aspon umyvadýlko, to nebudem muset lítat pro vodu na kafíčko a taky když bude potřeba prcky utřít nebo omýt, umýt lahvičky :slight_smile: . Já nejprv taky chtěla brát cestovní, ale nakonec sem teda objednala-a teda mylně se domnívala, že je to i s ložním prádlem. Nu což, vezmeme deku a polštářek sebou. A na jednodenní výletík bych jela klidně ráda...až si pevně dohodnete tu Unionku, a vyjde to na ten čt.odpoledne, zavolám dr a zkusim se objednat už na středu...abych mohla a viděla Vás... :wink: , tak jdu do hajan..pa pa
1. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruško,tak paní písni,že tu postýlku rušíš ,ale já minuel měla i polštář a deku v postýlce
1. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a maruško, budem v přízemí,kde je ta jídelna,kde je lednice, konvice, voda v barelech, nádobí pro děti, takže si to v poho třeba připravíš i tam :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, jdu na to prádlo, mám tam dvě pračky.

ve čtvrtek mi tady haldu vyžehlila mamča, to jak jsme jeli do nemocnice, tak tu na mě čekala a tak prý aby se neudila :slight_smile:

manžel dorazí někdy po 1 hodině.

mějte se paaaa
1. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já myslela, že ty pokoje jsou na patře jak herna. Jsem netušila, že u jídelny jsou pokoje :confused:
2. únor 2010 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:)jdu se nahlásit že jedu dneska ohledně té práce a doufám že mi řeknou hned co a jak aby jsem věděla jak s výletem,ale je jasné že by jsem ráda jela :slight_smile:
Jinak opět napadl sníh takže se to Honzíkovi líbí a už mi říkal že pujdeme ven na sníh:slight_smile:
2. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Marcel, no píšou, že pokoje jsou v přízemí, takže si myslím,že jsou tam někde na stejno jako je jídelna, bo ta je tady v přízemí né? ale pokoje jsem tam neviděla, možná to bude úplně jinak :slight_smile:
je tam plánek jen toho pokoje,ale né celkově té budovy

Jani, tak at to s prací dopadne dobře a hned se přiznej k dovolený juu? nezapomeň ju?
a pak hned příjd napsat co a jak, doufám,že napíšeš samé pozitivný zprávy ohledně práce i výletu !!
2. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem před chvilkou přijela domu:slight_smile:
Pohovor dobrý,šicí test dobrý a ted už jen aby zavolali že mě vezmou,což musím počkat,ale když to vyjde tak nastupuji k 1.3. a mám měsíc zaučení na šití což mi znemožnuje jen s vámi na výlet:frowning2:což je mi líto:frowning2:
Jestli by Jíto bylo možné tak tu mojí rezervačku nechám Monči ségře.
Jinak na srazík dorazím sama nebo s Honzíkem aby jsme dali řeč tak kdy že se bude konat?:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mně mrzí, že nejede ani Jana, no hold si musíme vystačit sami, ale já myslím, že to zvládneme ne? :sunglasses: :sunglasses:
2. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, na 100% to zvládnem :wink: :wink:
2. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebudte smutné:frowning2:mě je to taky líto až se mi chce brečet:frowning2:
2. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi teď manža psal, že jede v únoru na 14 dní na služebku do Rotrdamu,tak budem bez taťky. :frowning2: Ale zase si procvičí angličtinu což on fakt potřebuje, aby konečně mohl být ten velký šéf :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dopo jsme byly v MC co tu včera otevřeli - bylo fajn, Kája si pohrála :slight_smile: a já tam dotáhla asi 3 větší hračky, s čím si Kája nějak nehrála a dokonce mi to malá dáma i odsouhlasila :wink:
Teď už dávno spí, přišla dom docela unavená. Zítra tam jdem se 2 kamarádkama, musím toho využít, než začne školka :grinning:
2. únor 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren,tak to budem pořád kafíčkovat v unionce néé?
a manžel velký šéf joo?? hmmm supééééér :slight_smile:

Marcle,tak to je dobře,že se líbilo :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marcel to máte fajn, když tam máte MC, tak to máte hnedky vyžití.

Val - no manža má na to předpoklady a šéf co tam je, tak chce odejít, tak se manža musí šrotit anglinu, aby to dotáhl daleko. To víš, bylo by to fajné :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face:

Holky kdy budete platit to peklo?
2. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš napiš jestli si tu mojí rezerveci vezme Monči ségra nebo jak to chceš udělat?nemusel aby jsi zbytečně zase objednávat místo pro ní jestli už to teda nemáš vyřízené.
Jinak Honzík spí od pul druhé tak vařím na zítr a azačínám uklízet a až přijde manželdomu budeme pokračovat všichni aby nám to šlo rychle od ruky:slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to děláte nějakej generální úklid né, že celá rodina je zapojená :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Elí už chrupká, já ještě stihla vytřít celý barák, teď vyřizuju poštu na PC, musela jsem si domluvit v práci, kdy mám přijít podepsat daně, aby z toho taky něco bylo a pak se jdu plácnout na gaučík k telce. Zítra jsem se domluvila s kámoškou co má stejně starou holčičku, že jdeme dopoledne na boby. :sweat_smile: :sweat_smile:
Manža je ještě v práci, volal, že se zdrží, páč fakturujou, takže je to na dlouho, tady zase sněží, tak musel slíbit, že pojede opatrně. :confused: :wink:
2. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám tady asi nikdo už není .. já na chvíli teď zasedla, páč manžel kouká na kriminálku a mě to až tak neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpo jsem upekla Jogurtovník z krabice :grinning: ale je to dobrý, takový vláčný a jemný těsto. K večeru jsme byli všichni u mamky, barvila mi vlasy :wink:
2. únor 2010 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky opět nestíhám.......SORRY :frowning2:
jak to bude teda stou rezervačkou pro ségru prosím něco sem přečetla a nějak tápu DÍKY.......my dneska razíme do miniškolky :slight_smile:

Marcel u vás ti vemou Káju do školky celý rok??????????Neb u nás jsem pěkně na prášky,zápisy jsou v květnu a nastupuje se se v září a to mu bude 2,5 a to prej ho asi nevemou,až příští rok tak nevím co budu dělat půl roku než ho vemou do školky............Musím obvolat snad všechny školky v ústí jestli ho někde vemou nebo budu muset sehnat soukromou na ten půl rok,ale tose asi prohnem :frowning2:
3. únor 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren takový normální uklid jako vždy ale pomáhá Honzík takže je to s ním složitější,ale je od něj hezké že ho to baví a chce pomáhat :wink: ale doufám že mu to vydrží i až bude starší.
Jinak odpo jsme byli venku a Honzík viděl nějaký holky jak dělají hlouposti ve sněhu tak se hned mezi ně vecpal,takže koukali ale za chvilku už si hráli i s ním tak dneska spal celou noc až do pul sedmé :sunglasses: což jsem na něj v noci byla kouknout jestli mu něco není a vydržel i s čuráním,takže pro něj dneska velká pochvala :slight_smile:
3. únor 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni :wink:
tak se zkus zeptat že chodíš do práce tak aby mohl být malý alespon dopoledne ve školce neb další rok čekat tak to je síla:frowning2:
Vím že v Lípě v některých školkách to umožnují když máma je v práci,ale uvidíš jak pořídíš u vás ale přeji štastnou volbu aby jsi nějakou školku našla:slight_smile:
Jinak jsem psala Jítě že moji rezervačku klidně tvojí ségře přenechám tak je rozhodnutí ted na vás:slight_smile:
3. únor 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - vy jste případ jak my - já chtěla taky Káju už od loňského září, ale to jí bylo 2,5 roku, takže smůla. Naštěstí se teď uvolnilo místo v prosinci, tak jí vzali. Teď od narozenin už bude chodit na stálo. Ale ty u zápisu když řekneš že pracuješ, tak ti třeba dají přednost - pracující matky maj asi ve všech školách přednost.

Já musím zaťukat (ťuk ťuk) docela se nám daří Káju už přesvědčit, že musí spát u sebe v posteli. Už nějakou dobu nepřišla do ložnice, jen zavolá že chce přikrýt nebo čůrat a spí dál. Teda mě se to daří - muž by jí u nás nechal, pacholek jeden. A musím k ní chodit v noci jedině já, páč když by tam přišel taťka, tak to by bylo tati hají (aby si lehl k ní) nebo by najednou nechtěla dělat hají atd. - na mě tohle nezkouší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes se jdem s kamarádkou a jejím synem podívat zase do MC, tak bude o zábavu postaráno :wink:
3. únor 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, Jana nejede do Pekla, čekala jsem s tou rezervačkou pro tvoji ségru,protože jsem to čekala,že Jana nepojede,tak abych tam nepsala 100x.
musím jí dnes napsat co a jak a překopat to.

ségra teda jede na 100%

když nejede Jana,tak je volný místo u Iren,takže bych byla s ní na pokoji a na tom druhém ty, ségra a Maruška ju?
3. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tak čtu na seznamu o tom špiclování lidí ve firmě zda jsou na internetu a tak a najednou na mě řve trojský kůň :angry: :angry: :angry:
chápete to ? normálka server novinky.cz :confused:
3. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem paní napsala tu změnu v rezervačce

Moni,kdyby jsi nahlédla, úísni mi do IP jak se ségra jmenuje a její datum narození,kdyby ho paní z Pekla chtěla juu?
3. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, tady se koukám řeší dovolená. :slight_smile: Bych jela taky, ale se dvěma dětma sama, to bych nemusela přežít.. :grinning: :grinning: a mimoto stejně už mám letos naplánovanou dovolenou s dětičkama, bez tatínka, jen s babí. Tak jsem zvědavá zda to přežijeme.. :D:D

Jinak jsem vám chtěla nabídnout, vozím na objednávku zboží značky Topolino. Pokud by jste měla některá zájem, dovezu co budete chtít. :slight_smile: Více info do IP, ať tady s tím neprudím. :grinning:

pikus - Nextík paní v neděli přivezla z UK, teď třídí, tak čekám každým dnem, že pošle podklady k platbě. Dám pak vědět. :slight_smile:

Iren - od paní jsem Nextík objednávala poprvé, ještě ho ale doma nemám, ale zatím spokojenost. O všem paní informuje atd. Tak myslím že bude spolehlivá. No dám vědět, až budu mít zbožíčko doma.. :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, škoda,že nejedeš s námi :frowning2:

klidně to hod sem o tom topolinu, prudit nebudeš :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Jani s prací paráda! Tak ať ti to vyjde, veřím že jo a hlavně ať se ti tam líbí! Kam nastupuješ? Honzík je šikulka!!!

Joji, Topolino je super ale na hubeňoury :grinning: Peťulínovi zatím ty tři věci od nich moc neseděly :frowning2:

Val tady píšou o nivinkách a trojským koňovi :grinning: - http://www.novinky.cz/internet-a-pc/191041-antivir-avast-chybne-detekoval-virus-na-serveru-novinky-cz.html

My víkend u našcih fajn, v neděli jsme dali s Petrem Ikeu, v kidu si to prošli ponakupovali a pak vyzvedli Peťulína a frčeli domů :slight_smile: Rýma už je fuč, jsem ráda že se to nerozjeli, takže zase vyrazíme do Pumpkinu. :slight_smile:

ad školka, nám to šasově naštěstí vychází, že od září nastoupí Péťa, ale vím, že jinak v dosti školkách se musí držet místa než dítě dovrší 3 let...takže jako papírově nastoupí normálně v září, platí se jen školné a dítě začne chodit až po narozeninách....
3. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek