• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Tak my jsme doma z MC, Kája chtěla hned mlíko a šla spát. Obědvat tedy bude až se vzbudí, ale což no, se svět nezhroutí že - občas to tak u ní je, že až po probuzení :wink:

Taťku máme doma a jde právě kuchtit čínu :wink: kdyby jako někdo záviděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: Karolínka bude mít pečený kuř. stehýnko s bramborem, už jsem to připravila včera
3. únor 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, vybírat na www.topolino.de :slight_smile: dodání 2-3týdny. Kurz 31kč. :slight_smile:
Raduš - aha, no já s ním nikdy problém neměla, ale je pravda že Anďa je ten hubeňour. :sweat_smile: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
joji - teda, že jsem to nevěděla o tom Topolinu dřív, už mám u paní objednanou a zaplacenou bundičku a šaty, no to mě mrzí. Té paní co od ní bereš Next jsem psala, kdy zase bude objednávat a prý začátkem března, tak to už taky něco objednám. Klidně by si s námi mohla do Pekla jet, určo bychom ti se vším pomohli a Anička už je na víc velká, takže by nebyl problém.

Holky už tu někdo psal, na kolikátou je vůbec zítra ten srazík v Unče? :sunglasses:
3. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren - to neva, tak až budeš zase něco objednávat, tak si na mně vzpomeň.. :wink: jo věřím že by jste mi pomohly, no ono to s Ani není jednoduchý, právě protože je větší. Mám teď takový blbý období a dělá pořád jen naschvály. Mě fakt bude stačit jet s nima a s babí a v září ještě s manžou na firemní dovču. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlava, příští týden na kolikátou je sraz!?
3. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji kupuju každý rok Elí bundičku na jaro od Topolina a na zimu jsem kupovala i kombinézu. Topolino mám ráda, tak příště si na tebe určo vzpomenu.
3. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, noo tak to je ončo co jsem psala o tom trojským, tohel mě avast taky takhle detektoval.

až půjdete do Pumpkinu,tak dej vědět, půjdem rádi s vámi :slight_smile: a možná se třeba ještě někdo i přidá :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jako neprovokuj jooooooooo s tím manželovým vařením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo budu fááákt závidět :slight_smile:

já dělala kýtu se smetanou,cibulí a brambory, přišla dnes i mamča,tak jsem jí taky dala.

ted šel manžel s Filípkem ven, šel s ním sám,bo já jsem načuřená :angry: :angry:
3. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, já vůbec se srazem nevím :frowning2:

nikdo se nějak nehlásil, takže jestli je teda ve čtvrtek na tuty nevím.
3. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - já myslím, že s tím počítají všici, ale ještě tu hodinu doladit. :sunglasses: Co ti zas manža udělal čéče, že lítáš u stropu? :sunglasses: :sunglasses:
3. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se dala na úklid :sweat_smile: umyla jsem okno v kuchyni a celou koupelnu. Večer mě čeká halda žehlení :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a chcete nas..t ? :grinning: manžel dělá palačinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren ááále..... to máš pravdu, jsem byla skoro u stropu :grinning: :grinning: :grinning:

tý vole marcel, ty už fáákt jako sereš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sedám do auta a jedu k vám :sweat_smile:
3. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
jako sraz zítra????tak jsme já blb a myslela jsem,že to je příští týden :astonished:
Jojinko...jasan jasan písni mi pak IP
3. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, nejsi blb, je to za týden :slight_smile:

tak jakou jste koupili sedajdu, pochlub se nám :slight_smile:
jsem tě zahlídla na hlavní stránce :grinning:
3. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak jsem tu, a tady se spí...třídila sem nějaké prádýlko po Kubulovi a naskok sem. Já jsem zálohu na Peklo odeslala dneska...jinak do Unionky se s váma chystám...ale snad v úterý budem už vědět jaký den...a podle toho pojedu k Dr už ve středu, nebo ve čtvrtek...Holky vy se máte s těma tatínkama vařícíma :slight_smile:, ale ne, nám tady uvaří babička...po pravdě sem když jsme žili sami vařila jen pro Kubíka a sama často jedla nějaký nezdravosti, protože sama pro sebe vařit, nic moc, to mě nebaví :confounded: :frowning2: . U se opravdu nemůžeme dočkat na ten vejletík....a na srazík taky dorazíme...Tak dobrou, pa pa :wink:
4. únor 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

Piku, hezká sedačka, taky jsme koukala na chicca, takže nakonec jsi si prosadila novou sedajdu pro Matyho joo? to je dobře :slight_smile:

Maruško, tééda ty jsi ponocovala :slight_smile:
supe,r že dorazíš na srazík,aspon tě poznáme, snad sinerozmyšlíš to Peklo až nás poznáš :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala paní z Pekla :

V pořádku, děkuji za zprávu - paní sestra tedy užije k platbě symbol a proposice po paní dušánkové...

díky za doupřesnění,

lenka

Jani, prosím tě, pošli Monče ty tvoje údaje o placení ju ?
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jíto potřebné info pošlu Monče na IP:slight_smile:jsem ráda že to alespon takhle vyšlo.
Jinak my už stihli být venku,nakoupit pečivo a Honzík sis samo vybral dobrutku:slight_smile:,vyvenčený pes a umyté nádobí.
Dnes mě čeká žehlení,snad to stihnu než se Honzík vyspí neb spí už jen hodinku po obědě.
4. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - sedajda super :slight_smile:
Hele holky mě docela překvapilo, že tam u té sedačky doporučujou dávat tyto sedačky vzadu doprostřed :confused: Já mámjako pocit, že je lepší jí dát za přední sedačku, že tou sedačkou je dítě lépe chráněno, kdyby třeba při autonehodě vlítla do auta třeba větev apod. .. rozumíte. Máte ji někdo uprostřed ?

kiki - zkus přehodit toho dr. na středu :wink: že by sraz tedy byl ve čtvrtek ju

Dnes nemusím ani kuchtit, jsou zbytky ze včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A přišel mi před chvílí balíček z MK, riflíky pro Káju, jsou moc pěkný. Zatím mám na zbožíčko štěstí, že vypadá opravdu jak nové :slight_smile: Zrovna od této paní jsem už brala 4x.
4. únor 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak Monče poslány info do IP:slight_smile:
My máme sedačku taky vzadu za přední sedačkou aby byl Honzík krytý.Vím,že i jako malá kdy sedačky ještě nebyli naši nechtěli aby jsme seděli mezi sedačkama že to vlastně není nijak kryté,tak nevím.
Marcel ke kalhotám gratulace:slight_smile:hlavně že jsi spokojená a Kája bude velká frajerka:slight_smile:
4. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - jj, přesně. Já taky vždy chtěla lézt mezi sedačky a čumět dopředu, ale naši mi to zakazovali.
4. únor 2010 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
byli jsme plavčit...
A Val....jojo vymohla jsem si novou,ale P neprotestoval :grinning:
Jen ja jsem chtěla tu Ropmerku,tak jsem do ní Matese posadila a jemu se v ní vůbec nelíbilo....
měla to polstrování kolem hlavy,což je super,ale Matesovi se to prostě nezamlouvalo...
4. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to mě překvapuje,že doprostřed.
já tedy nikdy neviděla autosedajdu uprostřed, za sedadlem je chráněný dítě.

jojo, si pamatuju jak jsem jako dítě chtěla furt stát urpostřed sedadel a čučet dopředu :grinning:
jenže tenkrát jezdilo pár aut a nedalo se s nima lítat 160 a víc, se jelo max 80 a byli rádi :grinning:

Piku, to je dobře že P neprotestoval, ještě aby viď ? :slight_smile:
tak ještě že jsi vyzkoušela, by to jinak bylo blbý,kdyby jsi ji vzala on v ní pak brečel

tak filda konečně po hodině v postýlce usnul.
klasika-všechno vyházené z postýlky :grinning:

já ho vždy přebalila když šel spát a ted se nějak stalo pravidlem,že se pokakal v postýlce, takže ho nechám hrát, pak tam jdu, cítím smrádeček, tak je to jasný, přebalím a pak většinou už usíná,ale musí si tam prostě zalumpačit :grinning:

já dneska udělám nějakou směsku z kýty, zbyla mi ze včera,takjsem is to už včera pokrájela.
ted jsem zase předělala dva fochy ve špajzu a v chodbě ve skříni taky, bo nějak věci přibývají a místo nějak ubývá
4. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky.
pls - mohly by jste mi některá napsat kdy přesně je ten srazík příští týden v unionce? Děkuji.
4. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
joji, čtvrtek, hodina se ještě neví, bude to odpoledne
4. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo dík :wink: tak napište hodinu a my se budeme snažit dorazit. :slight_smile: pro nás ideál kolem druhé.. :slight_smile: ale námi se prosím moc neřiďte.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu vařit a udělat štolu, mám tu tvaroh :slight_smile:

zatííím
4. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...jojo ještě že jsme to zkusili,by se mu tam za rok nevešla hlava :grinning:
4. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek