• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky,

Pikus, určitě budete spokojený, tuhle autosedačku máme v šedé :wink:

Val, do pumpkinu zajdeme zítra dopo, můžete se přidat :slight_smile:

Neplánujete někdo zajít na karneval? Je 18.2. od 15.00 Je to sice ve čtvrtek, kdy je yamaha, ale na chvilku zajdeme :wink:
4. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Před chvilkou jsem se vrátila z Lípy z nákupu. Jela jsem sama, ani na cvíču jsme nebyli, páč Elí měla v noci tepotu, vůbec nevím z čeho, večer byla ještě dobrá a v noci horká jak kamna, takže byla zase noc, než zabral čípek a v klidu usnula. No teď už je v poho a pěkně tady blbne, doufám, že to bylo jen takové minutí imunitního systému. Zítra máme spich s kámoškouv Unče, tak snad to bude dobré. :confused: :confused:

Tak já Peklo taky už zaplatila a už se moc těším, snad nám nic nebude a všechno dopadne. :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

My tu máme maškarní 13.2. tak už pracujeme na masce. Bude červená karkulka :sweat_smile:

Pikus - sedačka pěkná, to je fajn, že jsi se nakonec rozhodla pro novou, přeci nebudete dědit nějakou holčičí. :wink: :wink:

Mori - to je fajn, že obchldky na MMB vychází, já mám dvě špatné zkušenosti, ale nakupuji a prodávám hodně, takže se to v tom ztratí. :sunglasses: :sunglasses:
4. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
wau to jsou mi novinky :sunglasses: Mori moc vám gratuluju! ty jsi teda tajemnice tajemná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Přeju ať je vše v pořádku a máš pohodové těhu!
Péťa být klidnej jako Kája, tak už jsem v těhotná dávno :grinning:
4. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori - taktéž blahopřeji.. :slight_smile: a překvápko je fajn.. :grinning:
4. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Juu jdu sem a co nevidim?Mori moc gratuluju a preju take pohodove tehu. :slight_smile:

JInak Majda uz nebude upirka, lezou ji obe jednicky nahore :wink:

Piku-sedacka pekna a jakou barvu teda (ted nevim jestli si psala)?

Jo a mamka byla vcera na KO a ma sadru konecne dole,ale porad berle a musi si nozku setrit.
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, k těm autosedačkám, my máme taky za sedačkou spolujezdce....a doprostřed bych si ani nedovedla představit jak ji dát, když nám se připíná 3 bod.pásama v autě a uprostřed je pouze dvoubodový...ale viděla sem u kolegy sedačku uprostřed v Octavii, kde ten tříbodový pás je i uprostřed...takže podle mě je to i podle toho pásu. Holky my tu řešíme, zda dát doprostřed nebo za spolujezdce, a já sem jednou viděla rodinku, co jela s novorozenýma dětičkama, bylo jich víc, a ve vajíčkách byly v zavinovačkách (tech klasických) a všechny vzadu po směru jízdy....docela sem valila oči, kdyby se cokoliv stalo, tak ty dětičky letí dopředu všichni i se zavinovačkou, protože ty pásy tam opravdu byly tak jen jako dekorace :confounded: ... :confounded:

JINAK K dR POJEDEME TEDY DŘÍV, TAK SNAD UŽ JE TEDY PEVNÉ, ŽE SRAZÍK BUDE VE ČTVRTEK :wink:
4. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš, zítra ráno máme v 7,45 plavání,takže ten pumpkin nevychází :frowning2:

ten karneval je v pumpkinu ???
4. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem skoukla pumpkin

no nemáme žádnou masku :frowning2: tak uvidím
4. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no já si už myslela, že si snad toho ani nikdo nevšimne :grinning: únorovky to objevily hned :grinning:
Moc děkuju holky :slight_smile: nemohla jsem to ventilovat dřív kvůli práci, na Netu se hned vše provalí - dnes už jsem tam byla, už to tedy vědí a já to tedy můžu křičet do světa :grinning:

kiki - fajn, že můžete jet do UL ve středu :slight_smile:

Takže sraz: ČTVRTEK 11. 2. v Unionce a viděla bych to tak od 14 h, jasný že někdo dorazí později, ale nevadí, páč se tam určo zdržíme co ženský :wink:

perada - ty jsi nám to minule neobjasnila, jak to je s tím, že se třeba dočkáš pochování malého mimi :wink:

Já dnes trochu pokračovala v úklidu - takže vymytá kuchyň. linka a pokojík :sunglasses:
4. únor 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a kdyby byl někdo zvědav, tak jsem konečně vložila vánoční fotos: http://maarsel.rajce.idnes.cz/VANOCE_2009/#
4. únor 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
MARCEL TAK TED TEDA OFIC GRATULUJU A AT JE VŠECHNO JAK MÁ A OBA JSTE V POŘÁDKU :wink:
4. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Mori-také moc moc gratulujeme a ať vše ve zdraví a v pohodě...až do konce :slight_smile:

OK, čtvrtek unionka...holky s kočárkem se dovnitř může? Tam nahoru je výtah nebo nějaký nájezd? já totiž jen vím kde je (naproti parkovišti mezi Andy a Banku že?), ale nikdy sem tam nebyla...a nahoře už vubec ne...tak abych zas nelezla kam nemám :sweat_smile: :confused: :fearful:
4. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Maruško,s kočárkem do výtahu a až dovnitř :wink:
4. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok, díky :wink: , Pikusko, to se tam konečně po tom roce uvidíme, že :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím,
dneska jen v rychlosti,Jani díky a pošlu ségře ať to co nejdřív zaplatí

Marcel tak oficiálně GRATULUJU,tchýně my hlásila a já na to UŽ VÍM HEČ :grinning:
4. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Marcel,si nemela davat ten odkaz na fotky-sem dostala chut na rizek se salatem :grinning:
4. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moni - tak to je naše babča pěkná drbna, páč Martin jí to řekl teprve předevčírem, když se tam stavoval z práce.
A stejně jako ostatním děkuju :dizzy_face:

teri - no byl výbornej salátek :grinning: ale to není moje práce, dělá ho mamky přítel.
4. únor 2010 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík....
Maruško...no to snad uvidíme,konečně :grinning:
5. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, aspon vidíš, jak se vše šíří rychlostí blesku :grinning:

maruško, ten vchod je z boku, hned pod prodejnou zlatnictví , vejdeš tam a nalevo jsou výtahy a pojedeš do 1.patra.

sraz beru v potaz,ale ve 4 musím domů, Filípek půjde zase spinkat

dnes půjdem odpo do města, docházejí mi kašičky, mám ještě nějkaý kupony do DM

Marcel, nezapomen pak nakoupit, ty kupony jsou jen do března myslím, mrkni na ně,at ti to nepropadne,byla by to škoda :slight_smile:

my ránojeli v 7,30 na plavčo na náhradu, pak ještě rychle pro pečivo a nějaký salám a zse rychle domů, bo manžel jel v 10 do práce,tak abych mu stihla udělat sváču
5. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...tak kvuli sváče pro chlapa bych se dom já teda nehnala :grinning: :grinning:
A náhradu my měli včera.....o jarních se neplave a pak máme obednaného profi kameramana a udělá nám DVD d filmečkem,fotkama,takový průřez palvčem,bude tam s námi tak 3krát...tak na to se pak těším :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, tak to já jo, bo mi mi odjel bez sváči a je do večera v práci,ale hlavně jsme doma neměli už žádný pečivo

tak to máte super s tím DVD a fotečkama.

s námi byl jednou MM tak udělala přes 100 fotek :grinning: a na začátku to taky byl natočit na kameru, to když jsme byli ještě ve whirpoolu, ještě s námi bude muset zajít někdy,aby natočil jak jsme už v plavečáku :slight_smile:

my máme v neděli poslední plavčo a pak už tu nejsme ,to budem na horách,ale až přijedem z hor v sobotu, tak hned v neděli nám začíná další kurz, ještě do jednoho půjdem, to bude dokonce dubna a pak už an to asi prdím, uvidím
5. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel , máme stejný svícen :slight_smile:
to domino je moc hezký

kráááááááááááásnej dáreček dostal tatínek, lepší si nemohl přát :wink: :wink: :wink:
5. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj... tak včera jsem byla na tom pohřbu... no děs běs doufám e ted aspon 30 let žádnej nebude byla jsem úplně hotová :frowning2:

Jeeeee Marcel ty čekáš mimi?? MOC MOC GRATULUJU!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...no můj názor je že je dospělej,ví kde je krám a má uce a nohy :grinning:
5. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Péto, tomu se bohužel nevyhneš :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Val....já jo :grinning: ale to nemyslím nějak proti tobě,fakt,ale však p.je dopspělý a ví,kde je obchod a když doma není pečivo,at zajde,když já zrovna někde jsem.
Jak má týden volno,má na starosti vaření....to jde mimo mě....
ale samo,že mu taky někdy sváču udělám :grinning:
5. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
téééda Piku,tak to P. moc doma servis nemá co? :grinning:
5. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ale zase na druhou stranu to máš dobře zařízený, to já už těžko po 13 letech změním :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...servis má,když stíhám :grinning: když ne,postará se....
ale u nás je to nutnost víš,když má volno,má tady děti,tak prostě musí funfovat.
5. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já se srazíkem uvidím, páč nám cvíčo končí už v 11.00 a do 14.00 je dlouhá doba a znovu do Lípy se mi nechce, tak asi teď budeme chybět. :frowning2: :frowning2:

My dneska dopol byli v Lípě v Unče bylo tam asi 6 maminek s dětma a slavily narozky nějakého chlapečka, no fotečky na povel a gratulování na povel, tak nám to přišlo s kámoškou tak jako na hlavu, no ale každý je jiný, že? :grinning: :grinning: :wink:

Včera večer jsme měli s holkama slet v místní hospůdce a bylo to moc fajn, ale domů jsem dorazila zavčasu, ale za to Elí měla super noc ve 2.00 se vzbudila a fakt spát nechtěla, tak povídala, zpívala si, přešlo jí to až kolem 4.00 no fakt nářez. :confounded: :confounded: Doufám, že si to vybrala a bude zase klid, neb by mě z toho mrsklo.

Val - kam vůbec jedete na hory? jé ja bych jela taky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek