• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Iren, no to je dlouhá doba na čekání :frowning2:
ale byla by škod,akdybyste nedorazily ..

jsem před chvílí dorazila dom,byla jsem u ségry, tgak než domasírovala tak jsem tamu ní chvilku počkala, přišla i mamča,bo si šla pro psa ségry, bo zítra jedou do rakouska na týden na lyžovačku,tak bude mamča hlídat.
pak jsem sjela do města a ségra tu hodinku Filípka pohlídala, bo mi úplně překopala plány :grinning: místo její návštěvy u nás, jsme jela já k nim, chtěla jsem původně do města právě kočárem.

byla jsem nakoupit v DM, koupila jsem Filípkovi kuskus, tak jsem zvědavá :grinning:
pak nějaký ty kaše a pleny, no nechala jsem tam 800 a šla jsem :grinning:

filípek mi už chrupká a ju popíjím kafíčko a cpu se štolou, mimochodem se mi mooc povedla ,hodím vám sem odkaz a udělejte si jí a když by někdo nevěděl jak se to těsto pak tvaruje, tak se udělá menší placka,která se přes půlku přehne.
já do ní ještě pokrájela mandle,dala hodně rozinek a je jak vánočka :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, jste zase měli slet joo?
tééda Elinka v noci teda pěkně řádila:frowning2:
ale ted to filípek taky dělá, se probudí a hodinu nespí a já samozřejmě taky a pokud je manžel doma,. tak si pak dchnem spolu k večeru,když spinká, tak se aspon dospím :slight_smile:

Iren, jedeme do Rokytice, ČD tam mají chalupu o 7 pokojích, vejde se tam 25 lidí a je vždy plno, josu tam dvě kuchyně velké, pak taková kulturní místnost-říkáme kůůlturka a tam je televize, stoly,křesla a dvě válendy,když se chce někdo válet a jinak si tam samy topíme uhlím, u chalupy stoupnem na lyže, sjedem 50m k lanovce a je to :slight_smile: a pak zase ze sjezdovky přijedem rovnou do chalupy, takže žádná dřina někde s taháním lyží :slight_smile:
k chalupě nás vždycky vyveze skútr taxi-teda né nás,ale tu bagáž,takže je to dobrý :slight_smile:

jiank tam jezdíme každý rok už 12let :slight_smile:
minulý rok jsme vynechali
5. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=70691&order=1

tak tady jde vidět postup a paní to roluje, dobrý nápad.

v neděli ji budu dělat znova, máme návštěvu-děti, tak udělám tohel ,je to rychlovka :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky zaplatila to Peklo :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Valentýnko díky za upřesnění, tak to zajisté trefíme...a ten čas je tedy na 14 hod? Nebo ještě není pevný čas, totiž ve 12 dám obídek, pak pojedem a mužeme tam být už kolem 13 hod...tak se tam trochu projdem poveku, kubulka usne a pak by mohl ještě dospávat i tam...takže bych měla na vás dost času a přitom se Kubík prospí jak potřebuje...takže kdybyste některá chtěla jet dřív a projít se ještě, přidáme se :wink:
5. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauvec!
Já dnes byla u obvoďáka, chtěli nějaký papír v práci a já si nechala hned potvrdit těhu průkazku - jako nechápu, bylo to úplně zbytečné ... ptal se mě na výšku, váhu a změřil tlak - to se dělá jak víte při každé kontrole na gyndě. Pak se ptal zda to je tedy 2. těhu a zda nejsem alergická na nějaké léky, toť vše :confused: Tohle vše gyndr. ví že

Odpo jsme jeli nakoupit do ČL do Kaufu a skákla jsem i do KIK - Káje jsem tam koupila zlevněné kalhoty ze silnějšího plátna i s podšívkou za 149,- a pásek. Sobě triko na doma a spoďáry :grinning: Potom jsme jeli ještě vyzvednout do Provodína manžovu babču, bude u nás na víkoš, hlavně kvůli zítřejší oslavě Karolínky narozek :wink:

kikimaruska - včera dorazil balíček, tak to přivezu na sraz :wink:
5. únor 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy když začnete povídat tak potom to dočítání stojí za to:slight_smile:
My včera byli celý den již od rána v Lípě u našich neb jsem potřebovala udělat pořádný nákup a pak jsem stříhala Honzíka aby byl zase fešnej kluk:slight_smile:
Jinak kdyby jste některá nevěděli kam se lítá letadlem,tak na měsíc:slight_smile:to říká Honzík neb máme ted strejdu v Rusku a když si na něj vzpomene tak to říká:slight_smile:
Včera jsem si taky udělala radost a koupila jsem si už bundu na jaro-podzim nebo teplejší dny zbytku zimy:slight_smile:,kalhoty a svetřík takže jsem po dlouhé době měla štěstí na nákup oblečení:slight_smile:
Ještě si budu muset koupit botky aby to vše k sobě ladilo:slight_smile:
Jinak kdyby mi nevyšla práce vezmete mě s sebou na výlet jako dodatečného cestujícího?:frowning2:
Jituš musím ti konečně vzít na srazík ty plínky aby jste je ještě využili:slight_smile:
6. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se musím pochlubit že my už spíme celou noc:slight_smile:ani na čurání se nebudíme,vydržíme až do rána:slight_smile:a pak vstáváme na šestou ,pul sedmou.
6. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
mě dostihla mrcha červená a bolí mě břicho :unamused:
JJJ gratuluju k nočnímu spaní :wink:
Mates taky spí skoro celou noc,na jídlo už se nebudí,ale tak 2krát si cucne čaje......
ale ted už asi poleze konečně zub :grinning: tak v noci plakal a jak mi nebylo dobře,šupla jsem ho do postele pepovi :grinning:
6. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, to asi hlavně chtěli v práci ten tlak, ale stejně nenastupuješ, tak to bylo zbytečné :frowning2:

Jééé Karolínka dneska slaví narozeninky :slight_smile:
přejeme s Filípkem všechno to nejhezčí a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:

Já taky koupila spoďáry v KIK,bavlněný a vepředu krajkový a jsou super, byly troje za 150,-

holkýý vy teda nakupujete, si taky asi budu muset udělat radost :grinning:

Jani, no to tě teda už na výlet nevezmeme dodatečně.. néééé to byla legrace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale lekla jsi se,co to píšu viď ? :wink: :wink: :wink:

tak to je Jani Honzík šikulka, jen by to chtělo tu vstávačku třeba spíše 7 - 7,30 coo?

no Filípkovi už taky zase lezou další zoubky, dole dvojky už tam čouhaj, ted mu to leze všechno najednou, stoličky a ještě přední, dneska v noci plakal u mě v posteli,asi ho to bolelo,ale vždy jen tak lehce zaplakal a bylo ticho, za chvilku zase,ale jen chviličku,pak už jsem zase kolem 6 spali, v 5,15 šel ke mě do postele :slight_smile:

ted jsem dodělala obídek filípkovi, jeden je krůtí masyko,mrkev,petržel,porek a hrášek a k tomu brambory a druhá půlka bude jako příloha kuskus, už ho tam máčím,tak snad mu bude chutnat :slight_smile:

doprala mi pračka, tak jdu vyndat prádlo.

joo a v 8 ráno jsme už smažila řízky :grinning:
manžel šel v 9,15 do práce a má tu dlouhou šichtu,že spí v Boleslavy a příjde až zítra v 1 :cry:
tak jsme samy, ale možná pojedu k mamče na chvilku
6. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted pokrájela jídlo,dala do skleniček, mám jich celkem 5.
a můžu říct,že ten kuskus je dobrý a myslím si,že bude Filípkovi chutnat :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky, jsme vůbec nevěděla, že Bendová je těhotná a čumím jak blázen

http://video.super.cz/supervidea/supervidea-doporucujeme/?videoId=3212&page=1
6. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...jsi pozadu :grinning:
6. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem teda ale těžce pozadu

a tady jako celý dne nikdo jen já joo?

jsme před chvílí dorazili od mamči,ještě jsem byla nakoupit ve sparu na zítřek

filípek hned usnul, šikulka :slight_smile:

jo oa zítra štolu nepeču,bo mamča dneska dělala moravský koláče-vynikající a napakovala mě i domů :slight_smile:

ještě teda musím pro ten nákup do auta, bo jsem to nepobrala :frowning2: ale nechce se mi tam :unamused:
6. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak tady je bez malýho takový hrzný ticho, že jsem se pustila do většího úklidu....a pujdu si dát a horkou vanu a něco si přečtu.
Mori: t je super, tak polštářek už budeme mít dřív, super :slight_smile:
Jinak též se připojujeme ke gratulacím oslavencovi a hodně zdravíčka a štětsíčka :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata:slight_smile:
my byli dneska na výletě.Puvodně jsme měli jet do Prahy do Ikei ale manžel nakonec nechtěl tak daleko v tomhle počasí tak jsme jeli do Ustí.
Potřebovali jsme Honzíkovi koupit lampičku neb chce večír usínat se světlem a museli jsme svítit na chodbě a ted je rád že má svoje světýlko a bude usínat s ním:slight_smile:
Jela s námi i moje mamka a vybrali jsme jí nový šicí stroj,dokonce ho měli ještě laciněji než v prvním krámě a to o 600,-kč což je síla:frowning2:
Zítra jdeme s Irenkou poprvé cvičit tak jsem na to zvědavá kor když jsem dostala dneska menzes,no ale co by jsem pro sebe a své tělo neudělala:slight_smile:
Jito,to víš že jsem se lekla,když jsem četla že už mě nechcete s vámi:slight_smile:ale pak se mi ulevilo když jsem to dočetla do konce:slight_smile::slight_smile:a jsem ráda.
Také se přidáváme k přání všeho nej Káj,hlavně aby byli rodiče hodní a nezlobili:slight_smile::slight_smile:
Jituš,držím palečky se zoubkami,ale musíme si tím projít všichni a samozřejmě i ostatním mamčám které prožívají toto období,za chvilku je to pryč:slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Káje přejeme všechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: k narozeninám

Piku - u nás mrcha červená už hodně dlouho nebyla, nechala jsem si dát tělísko a od té doby nic, mám klid :wink:

Val - teda takové nedostatky ve vzdělání nevíš, že Bendová je těhu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani - ty ses pěkně rošoupla, to budeš za kočku co? To víš, že tě nenecháme před hotelem, kdyby jsi náhodou jela s námi :sunglasses: :sunglasses: . Honzík je šikula, že už tak hezky spinká, tak ať mu to vydrží.

My dneska odpo byli na návštěvě u známých co mají malé mimi, na zpáteční cestě jsme se stavili pro pizzu na Špičáku a pak jsem byla ve škole na našem babském nácviku, no bude to na Babském bále sranda :grinning: :grinning: :grinning:
Normálně včera jsem zjistila, že už jenom dva díly a končí "Sex ve městě" můj oblíbený seriál, na co já budu koukat. :frowning2: :frowning2:
6. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tu.

filípek mi spinkal dvě hodiny, asi ho procházka pěšky unavila, takže spal do 19,15, pak si dal mlíčko.
před chvilkou jsem ho uložila a zatím klid, tak asi už usnul, nakouknout můžu až dýl, někdy jen tak leží a cumlá flašku.

Iren,taky sleduju sex ve městě, je to super a i se u toho zasměju :slight_smile:

viděla jsi už ten dvouhodinový film sex ve městě ? je to udělaný jak se jim žije po 5 letech a je to taky bomba.
Božskej jí nepříjde k oltáři, no napínák jak prase :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
Val,viděla jsem to snad 5krát už :slight_smile: je to můj oblíbený :slight_smile:
Irenko....tělísko nechci,když bych chtěla další mimi do dvou let...
A Karolínce taky vše nej nej nej :grinning:
7. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Val - ten film jsem bohužel neviděla, nedávno ho dávali na HBO a to mi smůla nemáme, no snad to někdy budou dávat, ale ten seriál mi bude fakt chybět. :frowning2:

Pikus - no je mi jasné, že bude ještě rozšiřování rodiny, to jen mi co už máme spolněno, to nějak musíme zarazit, ale já s ním moc spokojená nejsem, takže přemýšlím, že si ho nechám vyndat a dám se na něco jiného. :confused: :confused:

Tady krásně svítí sluníčko, tak jukneme na nedělní pohádku a půjdem ven. Dneska nám s Janou začíná cvíčo, tak už se těším. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem byli u těch drbů, koukala jsem, že Belohorcová už porodila, já se to teda dočetla až dneska...
7. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme za přáníčka :slight_smile: jinak narozky má Kájuška až v úterý :wink:

Oslavička včera fajn, Karolínce se dárky moc líbily, na kole se naučila jezdit během odpoledne v obýváku - fakt to neuměla vůbec a už jezdí :grinning: šikulka naše :dizzy_face: Později hodím fotky na net :wink:

My dnes dopo sjeli na pohotovost do ČL, páč ráno když jsem vstala a šla na WC, tak jsem měla na papíře krev :unamused: sice jen 1x, pak už ne, ale pro ten klid duše jsme jeli. Stalo se mi to i při Karolínce a nic to nebylo, že prý tehdy třeba nějaký vřídek a že to je v těhu víc prokrvené ...
Tak mě vzali na UTZ a vše OK. Dr. mi udělal celkové vyšetření, tak už tam v týdnu nemusím na UTZ ve 12 tt, tak aspoň nemusím čekat (třeba jako minule přes hodinu). Mimouše jsem krásně viděla a mám i fotečku - dr. byl nějaký hodný, že jsem ani platit nemusela :grinning: Pak mě ještě prohlédl na ambulanci a říkal, že už vůbec nekrvácím. No jsem ráda, že jsme jeli, páč bych stějně na to furt myslela, zda je vše v pořádku ...

Jo a podle dnešního UZT jsem skoro o 2 týdny dál :sweat_smile: Podle poslední MS bych měla být 11 + 5, ale podle dneška 13 + 2 :grinning: Přeměřoval to 2x. Tak mám jít dřív i ke své gyndr. na ty testy na vrozené vady.

Jinak o Bendovce vím, že je těhotná, ale o Belohorcové čtu tady prvně že už porodila, tak musím mrknout po netu :wink:

Jani + Iren - tak ať se vám dobře cvičí :slight_smile: a jsem zvědavá na dojmy :grinning:
Jinak mě docela zaujalo to cvičení na těch stolech, jak dávala odkaz Jíťa ... ještě to musím jednou pořádně pročíst
7. únor 2010 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nejak dnes nestiham, meli jsme navstevu-tchanovce a kamosku ze stredni :wink:
Spani mame ted pekne rozhazeny, usne az kolem 22-23h :unamused: ale spi az do rana, teda treba jeste usne od 19 do 20h, trapej ji ty zuby - nahore uz ma tu jednicku pekne videt, ale je takova mrzuta ubrecena :frowning2: snad bude lip.
Taky uz se postavila v postylce a o nabytek, takze mam pekny hlidani :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to certik.

Mori-teda to mi pripomina muj zazitek z tehu (akorat ja byla s krvacenim 3x na pohotovosti) a dokonce jsem taky jednou neplatila fotku a doktor udelal celkovy vysetreni a zmeril NT atd. Jakej tam byl?Treba to byl ten samej :slight_smile: Je fajn, ze to nic neni,ale vydesi to co?Jo a taky byla Majdik vetsi asi o tyden :grinning: A fotecku nam ukazes?

Ja mam ted tehotnou kamosku, ma termin na konci dubna a nenechaji si rict, co cekaj, tak jsem zvedava,ale tipuju kluka :wink:
7. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a auticko uz mame v oprave, bude tam asi 14dni :unamused:
7. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Marcel, v těhotenství neplatíš, tak by to mělo být i na pohotovosti néé? ale teřba ybl fakt hodný :slight_smile:

halvně, že to nic není !!!!!

fotečku určo hod aspon na FB,at se pokochám tím chlapákem ,kterýho čekáte :grinning:

a s tím měřením, oni to špatně změří a je to hned jinde, příště zase budeš mít méně dnů, uvidíš, furt je to půlus mínus
7. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-myslim, ze fotka se plati vzdy, 50Kc :wink: Ale ja mela tenkrat pred Vanocema jednu zadaco,asi jako darek :grinning:
7. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,mluvila jsem s heduš...jen ona si mě už nepamatuje....ale mám tě pozdravovat.
Mori....já fotečky platila jen jednou,ale to mi udělala dr.asi 4 :slight_smile: ale hlavně,že jsi v pořádku.
Belohorcová jak se dalo měla strašné komplikace---ale partner byl celou dobu s ní--kdyby to bylo taaaak strašné,musel by ven ne???no prý malá měla omotanou šňůru kolem krku.
Ale to Mates taky--2krát a bulvár o mě nepsal :grinning:
7. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ano mela chudak tezkej porod,pac mala mela omotanou snuru a pak dostala zloutenku,asi tak :grinning: no comment proste,musim se smat!
7. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, rychle běžím popřát Káje všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a spokojenosti. Dočtu zítra, nějak nestíhačka.
Pěkný večer holky.
7. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek