Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
5. únor 2010
Iren, no to je dlouhá doba na čekání 😞
ale byla by škod,akdybyste nedorazily ..

jsem před chvílí dorazila dom,byla jsem u ségry, tgak než domasírovala tak jsem tamu ní chvilku počkala, přišla i mamča,bo si šla pro psa ségry, bo zítra jedou do rakouska na týden na lyžovačku,tak bude mamča hlídat.
pak jsem sjela do města a ségra tu hodinku Filípka pohlídala, bo mi úplně překopala plány 😃 místo její návštěvy u nás, jsme jela já k nim, chtěla jsem původně do města právě kočárem.

byla jsem nakoupit v DM, koupila jsem Filípkovi kuskus, tak jsem zvědavá 😃
pak nějaký ty kaše a pleny, no nechala jsem tam 800 a šla jsem 😃

filípek mi už chrupká a ju popíjím kafíčko a cpu se štolou, mimochodem se mi mooc povedla ,hodím vám sem odkaz a udělejte si jí a když by někdo nevěděl jak se to těsto pak tvaruje, tak se udělá menší placka,která se přes půlku přehne.
já do ní ještě pokrájela mandle,dala hodně rozinek a je jak vánočka 🙂
valentynka
5. únor 2010
Iren, jste zase měli slet joo?
tééda Elinka v noci teda pěkně řádila😞
ale ted to filípek taky dělá, se probudí a hodinu nespí a já samozřejmě taky a pokud je manžel doma,. tak si pak dchnem spolu k večeru,když spinká, tak se aspon dospím 🙂

Iren, jedeme do Rokytice, ČD tam mají chalupu o 7 pokojích, vejde se tam 25 lidí a je vždy plno, josu tam dvě kuchyně velké, pak taková kulturní místnost-říkáme kůůlturka a tam je televize, stoly,křesla a dvě válendy,když se chce někdo válet a jinak si tam samy topíme uhlím, u chalupy stoupnem na lyže, sjedem 50m k lanovce a je to 🙂 a pak zase ze sjezdovky přijedem rovnou do chalupy, takže žádná dřina někde s taháním lyží 🙂
k chalupě nás vždycky vyveze skútr taxi-teda né nás,ale tu bagáž,takže je to dobrý 🙂

jiank tam jezdíme každý rok už 12let 🙂
minulý rok jsme vynechali
valentynka
5. únor 2010
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=70691&ord...

tak tady jde vidět postup a paní to roluje, dobrý nápad.

v neděli ji budu dělat znova, máme návštěvu-děti, tak udělám tohel ,je to rychlovka 🙂
valentynka
5. únor 2010
tak jsem taky zaplatila to Peklo 🙂
kikimaruska
5. únor 2010
Ahojky holky
Valentýnko díky za upřesnění, tak to zajisté trefíme...a ten čas je tedy na 14 hod? Nebo ještě není pevný čas, totiž ve 12 dám obídek, pak pojedem a mužeme tam být už kolem 13 hod...tak se tam trochu projdem poveku, kubulka usne a pak by mohl ještě dospávat i tam...takže bych měla na vás dost času a přitom se Kubík prospí jak potřebuje...takže kdybyste některá chtěla jet dřív a projít se ještě, přidáme se 😉
moriautor
5. únor 2010
Čauvec!
Já dnes byla u obvoďáka, chtěli nějaký papír v práci a já si nechala hned potvrdit těhu průkazku - jako nechápu, bylo to úplně zbytečné ... ptal se mě na výšku, váhu a změřil tlak - to se dělá jak víte při každé kontrole na gyndě. Pak se ptal zda to je tedy 2. těhu a zda nejsem alergická na nějaké léky, toť vše =-) Tohle vše gyndr. ví že

Odpo jsme jeli nakoupit do ČL do Kaufu a skákla jsem i do KIK - Káje jsem tam koupila zlevněné kalhoty ze silnějšího plátna i s podšívkou za 149,- a pásek. Sobě triko na doma a spoďáry 😃 Potom jsme jeli ještě vyzvednout do Provodína manžovu babču, bude u nás na víkoš, hlavně kvůli zítřejší oslavě Karolínky narozek 😉

kikimaruska - včera dorazil balíček, tak to přivezu na sraz 😉
jjj26
6. únor 2010
Ahoj holky vy když začnete povídat tak potom to dočítání stojí za to:-)
My včera byli celý den již od rána v Lípě u našich neb jsem potřebovala udělat pořádný nákup a pak jsem stříhala Honzíka aby byl zase fešnej kluk🙂
Jinak kdyby jste některá nevěděli kam se lítá letadlem,tak na měsíc🙂to říká Honzík neb máme ted strejdu v Rusku a když si na něj vzpomene tak to říká🙂
Včera jsem si taky udělala radost a koupila jsem si už bundu na jaro-podzim nebo teplejší dny zbytku zimy🙂,kalhoty a svetřík takže jsem po dlouhé době měla štěstí na nákup oblečení🙂
Ještě si budu muset koupit botky aby to vše k sobě ladilo:-)
Jinak kdyby mi nevyšla práce vezmete mě s sebou na výlet jako dodatečného cestujícího?😞
Jituš musím ti konečně vzít na srazík ty plínky aby jste je ještě využili🙂
jjj26
6. únor 2010
Jinak se musím pochlubit že my už spíme celou noc🙂ani na čurání se nebudíme,vydržíme až do rána🙂a pak vstáváme na šestou ,pul sedmou.
pikusa
6. únor 2010
Ahoj holky....
mě dostihla mrcha červená a bolí mě břicho :-|
JJJ gratuluju k nočnímu spaní 😉
Mates taky spí skoro celou noc,na jídlo už se nebudí,ale tak 2krát si cucne čaje......
ale ted už asi poleze konečně zub 😃 tak v noci plakal a jak mi nebylo dobře,šupla jsem ho do postele pepovi 😃
valentynka
6. únor 2010
ahoj holky,

Marcel, to asi hlavně chtěli v práci ten tlak, ale stejně nenastupuješ, tak to bylo zbytečné 😞

Jééé Karolínka dneska slaví narozeninky 🙂
přejeme s Filípkem všechno to nejhezčí a hlavně hodně zdravíčka 🙂

Já taky koupila spoďáry v KIK,bavlněný a vepředu krajkový a jsou super, byly troje za 150,-

holkýý vy teda nakupujete, si taky asi budu muset udělat radost 😃

Jani, no to tě teda už na výlet nevezmeme dodatečně.. néééé to byla legrace 😃 😃 😃 😃 ale lekla jsi se,co to píšu viď ? 😉 😉 😉

tak to je Jani Honzík šikulka, jen by to chtělo tu vstávačku třeba spíše 7 - 7,30 coo?

no Filípkovi už taky zase lezou další zoubky, dole dvojky už tam čouhaj, ted mu to leze všechno najednou, stoličky a ještě přední, dneska v noci plakal u mě v posteli,asi ho to bolelo,ale vždy jen tak lehce zaplakal a bylo ticho, za chvilku zase,ale jen chviličku,pak už jsem zase kolem 6 spali, v 5,15 šel ke mě do postele 🙂

ted jsem dodělala obídek filípkovi, jeden je krůtí masyko,mrkev,petržel,porek a hrášek a k tomu brambory a druhá půlka bude jako příloha kuskus, už ho tam máčím,tak snad mu bude chutnat 🙂

doprala mi pračka, tak jdu vyndat prádlo.

joo a v 8 ráno jsme už smažila řízky 😃
manžel šel v 9,15 do práce a má tu dlouhou šichtu,že spí v Boleslavy a příjde až zítra v 1 😢
tak jsme samy, ale možná pojedu k mamče na chvilku
valentynka
6. únor 2010
tak jsem ted pokrájela jídlo,dala do skleniček, mám jich celkem 5.
a můžu říct,že ten kuskus je dobrý a myslím si,že bude Filípkovi chutnat 🙂
valentynka
6. únor 2010
tý jo holky, jsme vůbec nevěděla, že Bendová je těhotná a čumím jak blázen

http://video.super.cz/supervidea/supervidea-dop...
pikusa
6. únor 2010
Val...jsi pozadu 😃
valentynka
6. únor 2010
no to jsem teda ale těžce pozadu

a tady jako celý dne nikdo jen já joo?

jsme před chvílí dorazili od mamči,ještě jsem byla nakoupit ve sparu na zítřek

filípek hned usnul, šikulka 🙂

jo oa zítra štolu nepeču,bo mamča dneska dělala moravský koláče-vynikající a napakovala mě i domů 🙂

ještě teda musím pro ten nákup do auta, bo jsem to nepobrala 😞 ale nechce se mi tam :-|
kikimaruska
6. únor 2010
Ahojky, tak tady je bez malýho takový hrzný ticho, že jsem se pustila do většího úklidu....a pujdu si dát a horkou vanu a něco si přečtu.
Mori: t je super, tak polštářek už budeme mít dřív, super 🙂
Jinak též se připojujeme ke gratulacím oslavencovi a hodně zdravíčka a štětsíčka 🙂
jjj26
6. únor 2010
Ahoj děvčata🙂
my byli dneska na výletě.Puvodně jsme měli jet do Prahy do Ikei ale manžel nakonec nechtěl tak daleko v tomhle počasí tak jsme jeli do Ustí.
Potřebovali jsme Honzíkovi koupit lampičku neb chce večír usínat se světlem a museli jsme svítit na chodbě a ted je rád že má svoje světýlko a bude usínat s ním🙂
Jela s námi i moje mamka a vybrali jsme jí nový šicí stroj,dokonce ho měli ještě laciněji než v prvním krámě a to o 600,-kč což je síla😞
Zítra jdeme s Irenkou poprvé cvičit tak jsem na to zvědavá kor když jsem dostala dneska menzes,no ale co by jsem pro sebe a své tělo neudělala🙂
Jito,to víš že jsem se lekla,když jsem četla že už mě nechcete s vámi🙂ale pak se mi ulevilo když jsem to dočetla do konce🙂🙂a jsem ráda.
Také se přidáváme k přání všeho nej Káj,hlavně aby byli rodiče hodní a nezlobili🙂🙂
Jituš,držím palečky se zoubkami,ale musíme si tím projít všichni a samozřejmě i ostatním mamčám které prožívají toto období,za chvilku je to pryč🙂
andilekir
6. únor 2010
Ahojky holky!
Káje přejeme všechno nej nej nej x-) x-) x-) k narozeninám

Piku - u nás mrcha červená už hodně dlouho nebyla, nechala jsem si dát tělísko a od té doby nic, mám klid 😉

Val - teda takové nedostatky ve vzdělání nevíš, že Bendová je těhu 😉 :-p

jani - ty ses pěkně rošoupla, to budeš za kočku co? To víš, že tě nenecháme před hotelem, kdyby jsi náhodou jela s námi 😎 😎 . Honzík je šikula, že už tak hezky spinká, tak ať mu to vydrží.

My dneska odpo byli na návštěvě u známých co mají malé mimi, na zpáteční cestě jsme se stavili pro pizzu na Špičáku a pak jsem byla ve škole na našem babském nácviku, no bude to na Babském bále sranda 😃 😃 😃
Normálně včera jsem zjistila, že už jenom dva díly a končí "Sex ve městě" můj oblíbený seriál, na co já budu koukat. 😞 😞
valentynka
6. únor 2010
tak jsem zase tu.

filípek mi spinkal dvě hodiny, asi ho procházka pěšky unavila, takže spal do 19,15, pak si dal mlíčko.
před chvilkou jsem ho uložila a zatím klid, tak asi už usnul, nakouknout můžu až dýl, někdy jen tak leží a cumlá flašku.

Iren,taky sleduju sex ve městě, je to super a i se u toho zasměju 🙂

viděla jsi už ten dvouhodinový film sex ve městě ? je to udělaný jak se jim žije po 5 letech a je to taky bomba.
Božskej jí nepříjde k oltáři, no napínák jak prase 😃 😃 😃
pikusa
7. únor 2010
Ahojík holky....
Val,viděla jsem to snad 5krát už 🙂 je to můj oblíbený 🙂
Irenko....tělísko nechci,když bych chtěla další mimi do dvou let...
A Karolínce taky vše nej nej nej 😃
andilekir
7. únor 2010
Ahojky holky!
Val - ten film jsem bohužel neviděla, nedávno ho dávali na HBO a to mi smůla nemáme, no snad to někdy budou dávat, ale ten seriál mi bude fakt chybět. 😞

Pikus - no je mi jasné, že bude ještě rozšiřování rodiny, to jen mi co už máme spolněno, to nějak musíme zarazit, ale já s ním moc spokojená nejsem, takže přemýšlím, že si ho nechám vyndat a dám se na něco jiného. =-) =-)

Tady krásně svítí sluníčko, tak jukneme na nedělní pohádku a půjdem ven. Dneska nám s Janou začíná cvíčo, tak už se těším. 😎 😎 😎
andilekir
7. únor 2010
Když jsem byli u těch drbů, koukala jsem, že Belohorcová už porodila, já se to teda dočetla až dneska...
moriautor
7. únor 2010
Děkujeme za přáníčka 🙂 jinak narozky má Kájuška až v úterý 😉

Oslavička včera fajn, Karolínce se dárky moc líbily, na kole se naučila jezdit během odpoledne v obýváku - fakt to neuměla vůbec a už jezdí 😃 šikulka naše x-) Později hodím fotky na net 😉

My dnes dopo sjeli na pohotovost do ČL, páč ráno když jsem vstala a šla na WC, tak jsem měla na papíře krev :-| sice jen 1x, pak už ne, ale pro ten klid duše jsme jeli. Stalo se mi to i při Karolínce a nic to nebylo, že prý tehdy třeba nějaký vřídek a že to je v těhu víc prokrvené ...
Tak mě vzali na UTZ a vše OK. Dr. mi udělal celkové vyšetření, tak už tam v týdnu nemusím na UTZ ve 12 tt, tak aspoň nemusím čekat (třeba jako minule přes hodinu). Mimouše jsem krásně viděla a mám i fotečku - dr. byl nějaký hodný, že jsem ani platit nemusela 😃 Pak mě ještě prohlédl na ambulanci a říkal, že už vůbec nekrvácím. No jsem ráda, že jsme jeli, páč bych stějně na to furt myslela, zda je vše v pořádku ...

Jo a podle dnešního UZT jsem skoro o 2 týdny dál :-N Podle poslední MS bych měla být 11 + 5, ale podle dneška 13 + 2 😃 Přeměřoval to 2x. Tak mám jít dřív i ke své gyndr. na ty testy na vrozené vady.

Jinak o Bendovce vím, že je těhotná, ale o Belohorcové čtu tady prvně že už porodila, tak musím mrknout po netu 😉

Jani + Iren - tak ať se vám dobře cvičí 🙂 a jsem zvědavá na dojmy 😃
Jinak mě docela zaujalo to cvičení na těch stolech, jak dávala odkaz Jíťa ... ještě to musím jednou pořádně pročíst
andara
7. únor 2010
Ahojky holky, nejak dnes nestiham, meli jsme navstevu-tchanovce a kamosku ze stredni 😉
Spani mame ted pekne rozhazeny, usne az kolem 22-23h :-| ale spi az do rana, teda treba jeste usne od 19 do 20h, trapej ji ty zuby - nahore uz ma tu jednicku pekne videt, ale je takova mrzuta ubrecena 😞 snad bude lip.
Taky uz se postavila v postylce a o nabytek, takze mam pekny hlidani :-p Je to certik.

Mori-teda to mi pripomina muj zazitek z tehu (akorat ja byla s krvacenim 3x na pohotovosti) a dokonce jsem taky jednou neplatila fotku a doktor udelal celkovy vysetreni a zmeril NT atd. Jakej tam byl?Treba to byl ten samej 🙂 Je fajn, ze to nic neni,ale vydesi to co?Jo a taky byla Majdik vetsi asi o tyden 😃 A fotecku nam ukazes?

Ja mam ted tehotnou kamosku, ma termin na konci dubna a nenechaji si rict, co cekaj, tak jsem zvedava,ale tipuju kluka 😉
andara
7. únor 2010
Jo a auticko uz mame v oprave, bude tam asi 14dni :-|
valentynka
7. únor 2010
ahoj

Marcel, v těhotenství neplatíš, tak by to mělo být i na pohotovosti néé? ale teřba ybl fakt hodný 🙂

halvně, že to nic není !!!!!

fotečku určo hod aspon na FB,at se pokochám tím chlapákem ,kterýho čekáte 😃

a s tím měřením, oni to špatně změří a je to hned jinde, příště zase budeš mít méně dnů, uvidíš, furt je to půlus mínus
andara
7. únor 2010
Val-myslim, ze fotka se plati vzdy, 50Kc 😉 Ale ja mela tenkrat pred Vanocema jednu zadaco,asi jako darek 😃
pikusa
7. únor 2010
Andarko,mluvila jsem s heduš...jen ona si mě už nepamatuje....ale mám tě pozdravovat.
Mori....já fotečky platila jen jednou,ale to mi udělala dr.asi 4 🙂 ale hlavně,že jsi v pořádku.
Belohorcová jak se dalo měla strašné komplikace---ale partner byl celou dobu s ní--kdyby to bylo taaaak strašné,musel by ven ne???no prý malá měla omotanou šňůru kolem krku.
Ale to Mates taky--2krát a bulvár o mě nepsal 😃
andara
7. únor 2010
Piku-ano mela chudak tezkej porod,pac mala mela omotanou snuru a pak dostala zloutenku,asi tak 😃 no comment proste,musim se smat!
perada
7. únor 2010
Ahojky holky, rychle běžím popřát Káje všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a spokojenosti. Dočtu zítra, nějak nestíhačka.
Pěkný večer holky.