Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andara
7. únor 2010
Jo a diky za pozdrav 😉 .
No a tys to videla, ze ji mel omotanou,nebo ti to rikali? =-)
pikusa
7. únor 2010
Andarko....já to viděla,položili mi ho jen na chvilinku a hned honem sestro,vemte ho pryč......a hned ho vzali sestřičky pryč.Malej byl celej modrej a Pepa říkal,že měl strašnej strach....
A pak jsme to četla ve zprávě z porodnice.
andara
7. únor 2010
Jee tobe ho dali na bricho?Mne neee 😞 😞 hned ji odnesli a to ji nic nebylo,rvala jen co ji vylezla hlava 😃 ani snuru nedali prestrihnout,asi zalezi na doktorovi no.A zprava z porodky?Vseho vsudy 4vety i doktorka rikala,ze mi tam toho teda napsali, sem mela brat zelezo a ani nebylo napsany proc atd.Musela tam volat a zjistila, ze sem mela velkou ztratu krve a brala celkem silnou davku,ale to mi jaksi nenapsali! :-|
pikusa
7. únor 2010
No mě ho dr.položil,Pepa střihnul a už byl mazec....rychle pryč ....
moriautor
7. únor 2010
andara - jmenoval se David Hradec. Byl fakt pečlivej, i zjišťoval co a jak první porod, jaké byli komplikace ...

val - jj to vím že jako těhu nemusím platit poplatky. Ale já myslela, že jsem nemusela platit fotečku 😉 U Káji jsem teda taky jednou fotku neplatila, bylo to před Vánocema a že prej to je k Vánocům 😃

perada - neboj pozadu nejsi 😉 do úterka času dost 🙂 No zítra musíme koupit bombónky, aby vzala sebou dětem do školky v úterý 😃
andilekir
7. únor 2010
mori - je dobře, že to byl jen planý poplach, ale je to nic moc pocit, tak máš alespoň klid.

Jé, mně taky dali Elí hned na břicho, ještě celou špinavou a od krve, pak ji za chvilku vzali, taťka přestřihl šňůru a odlesli udělat procedury 😎 😎 Jo jo ale to už je dávno......

Tak holky cvíčo bylo super, no nohy asi budou bolet, ale bylo to takové mix tanečno sexy, počkejte jaké budeme mít s Janou prdelky vypracovaný 😃 😃 😃
andara
7. únor 2010
Mori-tak toho neznam,ale pry je fajn 😉
To vam zavidim, ze jste je mely na brise-ja ji jen videla jak ji doktor drzel a pak predal sestre,rvala jak na lesy 🙂 Manza sel s ni a fotil a mne ji pak donesli jako kuklu 😉 A pak ji mel Honza jen pro sebe asi pul hodky.Ale byla to nadhera x-)

Iren-a na jaky cvico chodite?Mi nejak uniklo.
pikusa
8. únor 2010
Ahojík....
Andarko,však já si to položení taky vůbec neužila.....až pak kuklu 😃
valentynka
8. únor 2010
joo ahá, jsem si nevšimla že se jednalo o fotku na gyndě, tak to za fotku se platí vždy,ale kdžy mají dobrou náladu,tak dají třeba i více fotek
andilekir
8. únor 2010
Ahojky holky!
Dopol jsem byla v Packradu pro papír na daně, tak jsme poklábosili a zavzpomínali na staré časy a že to stojí teď za prd. Na obídek doma a teď jsme se s Elí vrátili z venku.

Val- já úplně zapomněla k těm horám, vím kde máte tu chatu, brácha tam jezdíval s kámošema taky, teď co má děti se tam moc nedostanou. Je to tam fajn. Zvlášť když je dobrá partička 😎 😎

Andar chodíme s Janou na Dirty Dancing aerobik a včera jsme začínali rozcvičku Zumbou docela odvaz. 😃 😃 😎 😎
valentynka
8. únor 2010
já se ted vrátila s filípkem, manžel s dcerou šli ještě za babi, filda po cestě domů usnul v sedačce, tak už je v postýlce, byli jsme na obědě ,pak dali ještě kafíčko a já palačinku
valentynka
8. únor 2010
iren, jste začínali zumbou jo?
jsem viděla video -zumba s latinskými tanci a to bych asi nedala,ale vypadalo to lákavě 🙂
moriautor
8. únor 2010
Tak manžel právě odváží babču do Provodína a pak jede na florbal. Byla tu od pátku a v poho, vůbec mi nevadila. Dnes mi radila s rajskou omáčkou 😃 ještě jsem jí nedělala, tak jsem toho využila, že tu byla a zas jsem se přiučila další recept. Dělala jsem s koulema z mletýho ... Kája snědla 3 knedlíky a 1 kouli, jsme nechápaly :-o a hodinu na to si dala Tvaroháčka 😃
Jinak i o víkoši parádně jedla, byl kuřecí vývar a oba dny si přidala - u ní to je nevídaný jev, a dnes se to opakovalo s knedlema.

Od zítra jde už Kájuška do školky - už to jako potřebuje, páč už někdy neví co dělat. Chce si s něčím hrát, ale úplně je vidět, jak je otrávená. Tak jí to mezi dětma prospěje 😉
valentynka
8. únor 2010
Marcel, tuhle rajskou s masovýma koulema taky dělám,ale s těstovinama
moriautor
8. únor 2010
fotečky z oslavy narozek http://maarsel.rajce.idnes.cz/3._NAROZENINY/ 🙂
pikusa
8. únor 2010
Mori...jestli Kájuše aky nezačala jíst za 2,asi s tebou drží basu 😃
moniska24
8. únor 2010
Ahoj holky

tak ve čtvrtek já můžu být taky dřív v lípě,neb když dám Tádu doma spát tak se jen tak nikam nedostanem.

Holky já se na vás těším,kdo všechno bude na srazu??????????A čas????????

Jóóóóóóóóóóóó a novinka MÁME BARÁČEK 🙂
moriautor
8. únor 2010
moni - já vííííím 😃 :-p a gratuluju 🙂
Sraz cca od 14 h, dorazim já, val, jana, kikimaruska, iren neví - dál nevim kdo
moniska24
8. únor 2010
Marcel jak víš???????
andara
8. únor 2010
Teda zapnu seznam a vyskoci na me toto 😃 http://www.novinky.cz/koktejl/191536-pokousala-...

Monco-gratulka k baracku 😉 at se vam krasne bydli.

Jeee Marci-opozdene blaoprejeme Karolince k narozeninkam, je to uz velka slecna vid? 🙂

Irenko-to se mate, ja se nikam nedostanu,chteli jsme nekdy pred 2roky chodim s manzou do tanecnich, kde je lektorka jeho segra a ja otehotnela,takze smula,ale tancovat bych se chtela naucit 😉 Mozna az bude Majda vetsi, ted je na me zavislak 😉
andara
8. únor 2010
Marcelko-fotky super, Kaja dostala moc pekny darecky, dort s Pepinou 😃 a jaky ma uz dlouhy vlasky koukam. Jo a ty mas pekny cerveny tricko 😉
moriautor
8. únor 2010
moni - babča říkala

teri - opožděně néééé, až zítra má narozky 😉
andilekir
8. únor 2010
Marcel zkoukla jsem fotky, Kája je taková Beruška, dort moc pěkný a jak chutnal? Určo dobrůtka co?

Moni - velká gratulace k baráčku super, že to vyšlo a je to ten jak jsi posílala odkaz? Tak jste se taky zařadili mezi baráčníky 😎 😎

Já se srazíkem nevím, páč 14.00 je na nás blbý čas, když končíme se cvíčem v 11.00, tak dlouho se mi v Lípě čekat nechce.

Jé ani jsem se nepochlubila, jestli to vyjde, tak jedu začátkem dubna na víkend lyžovat do rakouských Alp, huráááááááááááááááááááááááááááááááá 😎 😎 😎 😎 😎 😎
moniska24
8. únor 2010
Irčo tak se můžem sejít v jedenáct pryč a pak se holky přidaj jak budou moct
moriautor
8. únor 2010
pokud v Unče už někdo bude, tak my asi taky přijdem s Kájou dřív, kol 13 h počítám - ze školky jí vyzvednu ve 12 h a pojedem
andilekir
8. únor 2010
Moni super, tak to jo, já jen ještě teda skáknu nakoupit do Kaufu, takže budu tak kolem 11.45 😉
andilekir
8. únor 2010
Ale musím vymyslet Elí oběd, ona by byla pak hladová protivná a že to umí :-S :-S
jjj26
8. únor 2010
Ahoj holky🙂
musím souhlasit s Irenkou,že cvičení bylo super jen jsem dneska jak zmlácený pes🙂nojo no,dlouho se tělo ulejvalo tak ted bude trochu trpět🙂
JinakMoni taky velká gratulace k uspěšné koupi baráčkua a musíš nám říct všechny podrobnosti,jo?🙂
Jinak jestli se mužu přidat tak přijdu do Unči taky asi dříve neb se musím se spaním podvolit Honzíkovi aby byl odpočatý.
Moni napiš v kolik budeš v Unče a my ti budeme taky dělat společnost🙂Jinak doufám,že v práce je stále všechno ok🙂
valentynka
8. únor 2010
Moni, je to super s tím baráčkem,že vám to vyšlo, ted se už jen nastěhovat 🙂

takže holky srazík bude v cca v 13 a pro dříve došlé prostě dřív o hodinku 🙂

já uvidím podle filípkova spaní, pak se nají a vyrazíme 🙂
se těším 🙂

jdu skouknout rychle fotečky, ž tu je dcera,byli si zakouřit
valentynka
8. únor 2010
fotečky hezké a dortík taky 🙂 určo byl vynikající 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli