• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Jo a diky za pozdrav :wink: .
No a tys to videla, ze ji mel omotanou,nebo ti to rikali? :confused:
7. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....já to viděla,položili mi ho jen na chvilinku a hned honem sestro,vemte ho pryč......a hned ho vzali sestřičky pryč.Malej byl celej modrej a Pepa říkal,že měl strašnej strach....
A pak jsme to četla ve zprávě z porodnice.
7. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee tobe ho dali na bricho?Mne neee :frowning2: :frowning2: hned ji odnesli a to ji nic nebylo,rvala jen co ji vylezla hlava :grinning: ani snuru nedali prestrihnout,asi zalezi na doktorovi no.A zprava z porodky?Vseho vsudy 4vety i doktorka rikala,ze mi tam toho teda napsali, sem mela brat zelezo a ani nebylo napsany proc atd.Musela tam volat a zjistila, ze sem mela velkou ztratu krve a brala celkem silnou davku,ale to mi jaksi nenapsali! :unamused:
7. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ho dr.položil,Pepa střihnul a už byl mazec....rychle pryč ....
7. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - jmenoval se David Hradec. Byl fakt pečlivej, i zjišťoval co a jak první porod, jaké byli komplikace ...

val - jj to vím že jako těhu nemusím platit poplatky. Ale já myslela, že jsem nemusela platit fotečku :wink: U Káji jsem teda taky jednou fotku neplatila, bylo to před Vánocema a že prej to je k Vánocům :grinning:

perada - neboj pozadu nejsi :wink: do úterka času dost :slight_smile: No zítra musíme koupit bombónky, aby vzala sebou dětem do školky v úterý :grinning:
7. únor 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - je dobře, že to byl jen planý poplach, ale je to nic moc pocit, tak máš alespoň klid.

Jé, mně taky dali Elí hned na břicho, ještě celou špinavou a od krve, pak ji za chvilku vzali, taťka přestřihl šňůru a odlesli udělat procedury :sunglasses: :sunglasses: Jo jo ale to už je dávno......

Tak holky cvíčo bylo super, no nohy asi budou bolet, ale bylo to takové mix tanečno sexy, počkejte jaké budeme mít s Janou prdelky vypracovaný :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-tak toho neznam,ale pry je fajn :wink:
To vam zavidim, ze jste je mely na brise-ja ji jen videla jak ji doktor drzel a pak predal sestre,rvala jak na lesy :slight_smile: Manza sel s ni a fotil a mne ji pak donesli jako kuklu :wink: A pak ji mel Honza jen pro sebe asi pul hodky.Ale byla to nadhera :dizzy_face:

Iren-a na jaky cvico chodite?Mi nejak uniklo.
7. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Andarko,však já si to položení taky vůbec neužila.....až pak kuklu :grinning:
8. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ahá, jsem si nevšimla že se jednalo o fotku na gyndě, tak to za fotku se platí vždy,ale kdžy mají dobrou náladu,tak dají třeba i více fotek
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dopol jsem byla v Packradu pro papír na daně, tak jsme poklábosili a zavzpomínali na staré časy a že to stojí teď za prd. Na obídek doma a teď jsme se s Elí vrátili z venku.

Val- já úplně zapomněla k těm horám, vím kde máte tu chatu, brácha tam jezdíval s kámošema taky, teď co má děti se tam moc nedostanou. Je to tam fajn. Zvlášť když je dobrá partička :sunglasses: :sunglasses:

Andar chodíme s Janou na Dirty Dancing aerobik a včera jsme začínali rozcvičku Zumbou docela odvaz. :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
8. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ted vrátila s filípkem, manžel s dcerou šli ještě za babi, filda po cestě domů usnul v sedačce, tak už je v postýlce, byli jsme na obědě ,pak dali ještě kafíčko a já palačinku
8. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iren, jste začínali zumbou jo?
jsem viděla video -zumba s latinskými tanci a to bych asi nedala,ale vypadalo to lákavě :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak manžel právě odváží babču do Provodína a pak jede na florbal. Byla tu od pátku a v poho, vůbec mi nevadila. Dnes mi radila s rajskou omáčkou :grinning: ještě jsem jí nedělala, tak jsem toho využila, že tu byla a zas jsem se přiučila další recept. Dělala jsem s koulema z mletýho ... Kája snědla 3 knedlíky a 1 kouli, jsme nechápaly :astonished: a hodinu na to si dala Tvaroháčka :grinning:
Jinak i o víkoši parádně jedla, byl kuřecí vývar a oba dny si přidala - u ní to je nevídaný jev, a dnes se to opakovalo s knedlema.

Od zítra jde už Kájuška do školky - už to jako potřebuje, páč už někdy neví co dělat. Chce si s něčím hrát, ale úplně je vidět, jak je otrávená. Tak jí to mezi dětma prospěje :wink:
8. únor 2010 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tuhle rajskou s masovýma koulema taky dělám,ale s těstovinama
8. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
8. únor 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...jestli Kájuše aky nezačala jíst za 2,asi s tebou drží basu :grinning:
8. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak ve čtvrtek já můžu být taky dřív v lípě,neb když dám Tádu doma spát tak se jen tak nikam nedostanem.

Holky já se na vás těším,kdo všechno bude na srazu??????????A čas????????

Jóóóóóóóóóóóó a novinka MÁME BARÁČEK :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - já vííííím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gratuluju :slight_smile:
Sraz cca od 14 h, dorazim já, val, jana, kikimaruska, iren neví - dál nevim kdo
8. únor 2010 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel jak víš???????
8. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda zapnu seznam a vyskoci na me toto :grinning: http://www.novinky.cz/koktejl/191536-pokousala-u-porodu-asistentku-odsedi-si-dvacet-tydnu.html

Monco-gratulka k baracku :wink: at se vam krasne bydli.

Jeee Marci-opozdene blaoprejeme Karolince k narozeninkam, je to uz velka slecna vid? :slight_smile:

Irenko-to se mate, ja se nikam nedostanu,chteli jsme nekdy pred 2roky chodim s manzou do tanecnich, kde je lektorka jeho segra a ja otehotnela,takze smula,ale tancovat bych se chtela naucit :wink: Mozna az bude Majda vetsi, ted je na me zavislak :wink:
8. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko-fotky super, Kaja dostala moc pekny darecky, dort s Pepinou :grinning: a jaky ma uz dlouhy vlasky koukam. Jo a ty mas pekny cerveny tricko :wink:
8. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - babča říkala

teri - opožděně néééé, až zítra má narozky :wink:
8. únor 2010 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel zkoukla jsem fotky, Kája je taková Beruška, dort moc pěkný a jak chutnal? Určo dobrůtka co?

Moni - velká gratulace k baráčku super, že to vyšlo a je to ten jak jsi posílala odkaz? Tak jste se taky zařadili mezi baráčníky :sunglasses: :sunglasses:

Já se srazíkem nevím, páč 14.00 je na nás blbý čas, když končíme se cvíčem v 11.00, tak dlouho se mi v Lípě čekat nechce.

Jé ani jsem se nepochlubila, jestli to vyjde, tak jedu začátkem dubna na víkend lyžovat do rakouských Alp, huráááááááááááááááááááááááááááááááá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo tak se můžem sejít v jedenáct pryč a pak se holky přidaj jak budou moct
8. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokud v Unče už někdo bude, tak my asi taky přijdem s Kájou dřív, kol 13 h počítám - ze školky jí vyzvednu ve 12 h a pojedem
8. únor 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni super, tak to jo, já jen ještě teda skáknu nakoupit do Kaufu, takže budu tak kolem 11.45 :wink:
8. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale musím vymyslet Elí oběd, ona by byla pak hladová protivná a že to umí :confounded: :confounded:
8. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
musím souhlasit s Irenkou,že cvičení bylo super jen jsem dneska jak zmlácený pes:slight_smile:nojo no,dlouho se tělo ulejvalo tak ted bude trochu trpět:slight_smile:
JinakMoni taky velká gratulace k uspěšné koupi baráčkua a musíš nám říct všechny podrobnosti,jo?:slight_smile:
Jinak jestli se mužu přidat tak přijdu do Unči taky asi dříve neb se musím se spaním podvolit Honzíkovi aby byl odpočatý.
Moni napiš v kolik budeš v Unče a my ti budeme taky dělat společnost:slight_smile:Jinak doufám,že v práce je stále všechno ok:slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, je to super s tím baráčkem,že vám to vyšlo, ted se už jen nastěhovat :slight_smile:

takže holky srazík bude v cca v 13 a pro dříve došlé prostě dřív o hodinku :slight_smile:

já uvidím podle filípkova spaní, pak se nají a vyrazíme :slight_smile:
se těším :slight_smile:

jdu skouknout rychle fotečky, ž tu je dcera,byli si zakouřit
8. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky hezké a dortík taky :slight_smile: určo byl vynikající :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek