Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moniska24
8. únor 2010
Holky díky sem bulela jak malá 😃

V práci dobrý,Jani tobě to za chvilku taky začne cóóóó???????Ještě přesně nevím ,ale dáme spicha na dvanáctou cóóóóo´?????
moniska24
8. únor 2010
Marcel zítra jsem v práci tak to napíšu dneska..............Karolínce všecičko nej k narozeninám,Táda posílá pusinku a já pohlazení pá
moriautor
9. únor 2010
Dobré ráno! Tak Kájuš už je ve školce, šel s náma i taťka, aby se podíval kde má třídu a skříňku, kdyby ji vedl či vyzvedával někdy on 😉 Jen jí přestěhovali skříňku mezi ostatní děti, předtím měla trošku bokem - měla lísteček, teď má jahůdku 😃 A nesla dnes bombonky 😃

moni - díky x-)

val - dortík byl luxusní 😎 🙂 už není :-p
pikusa
9. únor 2010
Ahoj holky....
Moni....super,že máte baráček 😉 😉 😉
Ve čtvrtek dorazíme jakto vyjde.....včera Mates vstával v půl 8,tak šel spát před obědem,dnes ale vstával v 6,tak spí ted.....tak uvidíme... 🙂
moriautor
9. únor 2010
Tip na neděli 21. 2. - MIMOŇ - Masopust http://www.mestomimon.cz/news.html?id=306,
pikusa
9. únor 2010
Jojo Masopusta máme u nás 😉 uvidím se s někým????
jjj26
9. únor 2010
Ahoj všichni🙂
my dnes vstávali v šest hodin takže jsme mohli bafnout na tátu když přišel z práce domu🙂což se Honzíkovi líbilo.
Venku u nás ráno -13 stupnu takže na ranní procházce jsem byla sama,s Honzíkem pujdeme až odpoledne a asi jen na chvilku jestli to nepovolí.
Honzík je už po obědě a je v posteli a doufám že brzy usne,chci si udělat nějaké věci a jde to rychleji bez jeho pomoci🙂
Dnes jsem dělala drobenou polévku a bram.knedlík,hovězí pečené plátky na česneku a zelí,ale to mají jen chlapy neb já držím pust aby jsem shodila nějaké to kilečko:-)
Na Honzíka asi něco leze,ale uvidíme jestli to v něco propukne nebo to bude ok,podle toho by jsme bud ve čtvrtek přišli a nebo ne😞což by byla škoda.
perada
9. únor 2010
Ahojky holky, o mě se od pátku něco pokoušelo,,,dneska teprve je mi dobře ale dopo jsem šla na KO se zubem, tak ho mám rozvrtaný až do dásně, takže to pěkně bolí 😞 chjo... jinak vše v pohodě, táta i Peťulík, ten tentokrát vůbec nebrečel a nechal si v pohodě kouknout do pusiny 🙂

Mori fotky krásný, Kája měla hezké narozeniny. 🙂

Mončo, tak to moc gratuluju že vám konečně vyšel baráček!!!! Ať se vám tam krásně bydlí!!! x-) x-) x-) Je to hned k nastěhování, nebo vás tam čekají nějaké práce? Letošní léto bude super co?

Pikus, možná my se tam ukážeme 😉

Jani už se ti ozvali s praci?
pikusa
9. únor 2010
Peradko....tak jo 😉
Mates spí,já zase čučím tady,místo něčeho pořádnýho 😃
moriautor
9. únor 2010
pikus - já bych se taky chtěla jet podívat, páč na Masopustu jsem nikdy nebyla. Tak doufám, že bude slušný počásko
pikusa
9. únor 2010
Já taky nikdy nebyla....ale půjdeme asi až po obědě...zabíjačku faaakt nemusím :-|
andilekir
9. únor 2010
Ahojky holky!
Takže srazík ve 12.00 v Unče? Ještě budu muset vymyslet Elí nějaký obídek, aby nebyla proťa a hladová k tomu.

Jé já na masopustu taky nikdy nebyla, ale my máme 20.2. ten Babský bál, tak nevím jak budeme schopní 😎 😎 a zabijačku já můžu, kdysi jsme chovali prasátka i doma, takže zabíjačka byla každý rok, mňam. 🙂 🙂

Dneska tady do rána bylo -14st. no zima jak v ruskym filmu, ale odpoledne svítilo sluníčko, tak jsme s Elí vytáhli boby a po tom uklouzanym to panečku jezdilo. 😃 😃
K večeři jsem udělala bramborový placky a ELí snědla jednu a půl jsme úplně koukala. Taťka nám přijel dom zase pozdě, dal Elí hubana ve vaně a jel vyprošťovat sousedku někam k Lípě, volala, že píchla a soused je na hokeji, tak se manža obětoval a jel. Akorát že to už je druhý den co ho Elí neviděla. No zvykáme si v pondělí odletí na celý týden a pak zas. 😞 😞
kikimaruska
9. únor 2010
Ahojky holky. Tak Dr.jsme už zvládli a máme tedy na čtvrtek volno 🙂- Ten srazík je tedy už ve 12? My na 12 obědváme a než se oblečeme, dojedeme, zase vykopeme z auta do kočárku atp, tak to vidím, že dorazíme + - - do 13 hod 😉 , až pujdu tak chci aby cestou usnul...a bude pak spinkat tam...určitě aspon hodku až dvě spí po obídku.... Takže nás čekejte, už se moc těšíme 🙂
pikusa
9. únor 2010
Tak my taky vyrazíme po obědě,jak ho znám,usne mi v autě.....jak ho budu přendavat proberu ho.....
tak snad nebude protivák
kikimaruska
9. únor 2010
Piku: my taky usnem v autě...ale přendám ho do kočárku a než dojedu k Unče, tak bude zas mít pulnoc 😉
moriautor
9. únor 2010
kikimaruska - my taky nedorazíme dřív jak ve 13 h 😉 Ve 12 h půjdem teprve ze školky
kikimaruska
9. únor 2010
Takže to bude tak na tu 13 asi..holky pokud vás tam nepoznám, klidně se k nám hlaste sami jo 😉 , kočárek máme tu černo-červenou Zopu a já červeno-černo-bílou bundu, prostě tak jako na fotce...tak abych se tam nehnala k někomu cizímu. Dá se tam dát ke kafíčku nějaká dobrota, jako dortík a tak? Mě zas honí mlsná, jsem minule chtěla jít do Splitu na dortíka a nechytala sem se... 😢
moriautor
9. únor 2010
kiki - jasně že tam dobrůtky mají 😉
moriautor
9. únor 2010
kiki - teď koukám na fotky, že už nejsi blondýna ... a my minule v Pumpkinu sledovaly z okna blondýny 😃
kikimaruska
9. únor 2010
😃 dobrá zpráva 😃 , já se tak těšila do toho Splitu, vymrzlá, doxcela fakt mrzlo...a nikam sem se nevešla..tedy místo bylo, ale ty lidi evidentně u stolu pro 6, přestože tam byli jen 2 nestáli o kohokoliv dalšího, tak jsme se šli ohřát ke konkurenci k Hrabalovi, ale tam nemaj takový výtečný....ale aspon jsme nezustali s kočárkem na mrazu.
kikimaruska
9. únor 2010
Mori: no jo, už ne 😃 , a všichni co mě znají mi to schválili, tak nějaký čas určitě nebudu....možná zas na léto 🙂 ...ted odpovídám fotce s kočárkem ve sněhu...
jjj26
10. únor 2010
Ahoj holky🙂
tak dneska to vypadá že není taková zima jako včera,ale i tak se musíme neustále oblékat😞už se těším na t až se bude chodit jen ve svetru nebo i bez🙂to už bude ale léto ikdyž za chvilku je konec unora a jde se na další měsíc🙂
Jinak Honzík měl přes noc zvýšenou teplotu ale jinak kromě toho že moc nejí mu nic není tak nevím?😞
Perada-z práce zatím žádná odezva,tak nevím,al etak laespon jsem to kdyžtakzkusila kdyby se neozvali.Ještě mají čas,mělo by se začít až 1.3. tak uvidím,kdyžtak bych jela ještě s holkama na výlet jestli by se našlo malé místečko 😃
Dneska dělám kuřecí maso se zeleninou a brambor aby ty mí chlapy měli co jíst a já si dám rybičku🙂
moriautor
10. únor 2010
Dobré ráno ! Kájuš je samo ve školce 🙂 Ráno opravdu nebyla taková zima jako včera.
Odpo jdeme na MěÚ ohledně bytu, tak se to rýsuje, že už bude brzo náš 🙂
Dnes budu dělat šunkofleky, manžel si vyžádal 😉 a k tomu okurkový salát, páč ten jako můžu fuuurt 😃
pikusa
10. únor 2010
Ahoj holky....
zrovna jsem myslela na to,že už by mohlo být teplo....oblíkat,svlékat,na palici....
mori,vy ho budete kupovat????
valentynka
10. únor 2010
ahoj holky,

Jani, jsi to nějak vzala vážně s tím hubnutím, neblázni,at nepříjde ve čtvrtek jen kost a kůže 😃

já jsem ráno udělala uzenou plívku s krupkama a pak udělám uzené s kaší
moriautor
10. únor 2010
piku - nooo, konečně bude náš
valentynka
10. únor 2010
marcel,tý voe, už 13týden joo? toto teda jede 🙂
pikusa
10. únor 2010
Mori...tak to je super....taky bych ten náš hhed koupila....ale neprodávají je...
Val...a budete pěkně uzený 😃
valentynka
10. únor 2010
😃 Piku, to jsem si vždy přála 😃 😃
moriautor
10. únor 2010

Začni psát odpověď...

Odešli