• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky díky sem bulela jak malá :grinning:

V práci dobrý,Jani tobě to za chvilku taky začne cóóóó???????Ještě přesně nevím ,ale dáme spicha na dvanáctou cóóóóo´?????
8. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel zítra jsem v práci tak to napíšu dneska..............Karolínce všecičko nej k narozeninám,Táda posílá pusinku a já pohlazení pá
8. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Tak Kájuš už je ve školce, šel s náma i taťka, aby se podíval kde má třídu a skříňku, kdyby ji vedl či vyzvedával někdy on :wink: Jen jí přestěhovali skříňku mezi ostatní děti, předtím měla trošku bokem - měla lísteček, teď má jahůdku :grinning: A nesla dnes bombonky :grinning:

moni - díky :dizzy_face:

val - dortík byl luxusní :sunglasses: :slight_smile: už není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Moni....super,že máte baráček :wink: :wink: :wink:
Ve čtvrtek dorazíme jakto vyjde.....včera Mates vstával v půl 8,tak šel spát před obědem,dnes ale vstával v 6,tak spí ted.....tak uvidíme... :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tip na neděli 21. 2. - MIMOŇ - Masopust http://www.mestomimon.cz/news.html?id=306,
9. únor 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Masopusta máme u nás :wink: uvidím se s někým????
9. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni:slight_smile:
my dnes vstávali v šest hodin takže jsme mohli bafnout na tátu když přišel z práce domu:slight_smile:což se Honzíkovi líbilo.
Venku u nás ráno -13 stupnu takže na ranní procházce jsem byla sama,s Honzíkem pujdeme až odpoledne a asi jen na chvilku jestli to nepovolí.
Honzík je už po obědě a je v posteli a doufám že brzy usne,chci si udělat nějaké věci a jde to rychleji bez jeho pomoci:slight_smile:
Dnes jsem dělala drobenou polévku a bram.knedlík,hovězí pečené plátky na česneku a zelí,ale to mají jen chlapy neb já držím pust aby jsem shodila nějaké to kilečko:slight_smile:
Na Honzíka asi něco leze,ale uvidíme jestli to v něco propukne nebo to bude ok,podle toho by jsme bud ve čtvrtek přišli a nebo ne:frowning2:což by byla škoda.
9. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, o mě se od pátku něco pokoušelo,,,dneska teprve je mi dobře ale dopo jsem šla na KO se zubem, tak ho mám rozvrtaný až do dásně, takže to pěkně bolí :frowning2: chjo... jinak vše v pohodě, táta i Peťulík, ten tentokrát vůbec nebrečel a nechal si v pohodě kouknout do pusiny :slight_smile:

Mori fotky krásný, Kája měla hezké narozeniny. :slight_smile:

Mončo, tak to moc gratuluju že vám konečně vyšel baráček!!!! Ať se vám tam krásně bydlí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to hned k nastěhování, nebo vás tam čekají nějaké práce? Letošní léto bude super co?

Pikus, možná my se tam ukážeme :wink:

Jani už se ti ozvali s praci?
9. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko....tak jo :wink:
Mates spí,já zase čučím tady,místo něčeho pořádnýho :grinning:
9. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - já bych se taky chtěla jet podívat, páč na Masopustu jsem nikdy nebyla. Tak doufám, že bude slušný počásko
9. únor 2010 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nikdy nebyla....ale půjdeme asi až po obědě...zabíjačku faaakt nemusím :unamused:
9. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Takže srazík ve 12.00 v Unče? Ještě budu muset vymyslet Elí nějaký obídek, aby nebyla proťa a hladová k tomu.

Jé já na masopustu taky nikdy nebyla, ale my máme 20.2. ten Babský bál, tak nevím jak budeme schopní :sunglasses: :sunglasses: a zabijačku já můžu, kdysi jsme chovali prasátka i doma, takže zabíjačka byla každý rok, mňam. :slight_smile: :slight_smile:

Dneska tady do rána bylo -14st. no zima jak v ruskym filmu, ale odpoledne svítilo sluníčko, tak jsme s Elí vytáhli boby a po tom uklouzanym to panečku jezdilo. :grinning: :grinning:
K večeři jsem udělala bramborový placky a ELí snědla jednu a půl jsme úplně koukala. Taťka nám přijel dom zase pozdě, dal Elí hubana ve vaně a jel vyprošťovat sousedku někam k Lípě, volala, že píchla a soused je na hokeji, tak se manža obětoval a jel. Akorát že to už je druhý den co ho Elí neviděla. No zvykáme si v pondělí odletí na celý týden a pak zas. :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak Dr.jsme už zvládli a máme tedy na čtvrtek volno :slight_smile:- Ten srazík je tedy už ve 12? My na 12 obědváme a než se oblečeme, dojedeme, zase vykopeme z auta do kočárku atp, tak to vidím, že dorazíme + - - do 13 hod :wink: , až pujdu tak chci aby cestou usnul...a bude pak spinkat tam...určitě aspon hodku až dvě spí po obídku.... Takže nás čekejte, už se moc těšíme :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky vyrazíme po obědě,jak ho znám,usne mi v autě.....jak ho budu přendavat proberu ho.....
tak snad nebude protivák
9. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku: my taky usnem v autě...ale přendám ho do kočárku a než dojedu k Unče, tak bude zas mít pulnoc :wink:
9. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska - my taky nedorazíme dřív jak ve 13 h :wink: Ve 12 h půjdem teprve ze školky
9. únor 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to bude tak na tu 13 asi..holky pokud vás tam nepoznám, klidně se k nám hlaste sami jo :wink: , kočárek máme tu černo-červenou Zopu a já červeno-černo-bílou bundu, prostě tak jako na fotce...tak abych se tam nehnala k někomu cizímu. Dá se tam dát ke kafíčku nějaká dobrota, jako dortík a tak? Mě zas honí mlsná, jsem minule chtěla jít do Splitu na dortíka a nechytala sem se... :cry:
9. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - jasně že tam dobrůtky mají :wink:
9. únor 2010 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - teď koukám na fotky, že už nejsi blondýna ... a my minule v Pumpkinu sledovaly z okna blondýny :grinning:
9. únor 2010 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobrá zpráva :grinning: , já se tak těšila do toho Splitu, vymrzlá, doxcela fakt mrzlo...a nikam sem se nevešla..tedy místo bylo, ale ty lidi evidentně u stolu pro 6, přestože tam byli jen 2 nestáli o kohokoliv dalšího, tak jsme se šli ohřát ke konkurenci k Hrabalovi, ale tam nemaj takový výtečný....ale aspon jsme nezustali s kočárkem na mrazu.
9. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori: no jo, už ne :grinning: , a všichni co mě znají mi to schválili, tak nějaký čas určitě nebudu....možná zas na léto :slight_smile: ...ted odpovídám fotce s kočárkem ve sněhu...
9. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak dneska to vypadá že není taková zima jako včera,ale i tak se musíme neustále oblékat:frowning2:už se těším na t až se bude chodit jen ve svetru nebo i bez:slight_smile:to už bude ale léto ikdyž za chvilku je konec unora a jde se na další měsíc:slight_smile:
Jinak Honzík měl přes noc zvýšenou teplotu ale jinak kromě toho že moc nejí mu nic není tak nevím?:frowning2:
Perada-z práce zatím žádná odezva,tak nevím,al etak laespon jsem to kdyžtakzkusila kdyby se neozvali.Ještě mají čas,mělo by se začít až 1.3. tak uvidím,kdyžtak bych jela ještě s holkama na výlet jestli by se našlo malé místečko :grinning:
Dneska dělám kuřecí maso se zeleninou a brambor aby ty mí chlapy měli co jíst a já si dám rybičku:slight_smile:
10. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Kájuš je samo ve školce :slight_smile: Ráno opravdu nebyla taková zima jako včera.
Odpo jdeme na MěÚ ohledně bytu, tak se to rýsuje, že už bude brzo náš :slight_smile:
Dnes budu dělat šunkofleky, manžel si vyžádal :wink: a k tomu okurkový salát, páč ten jako můžu fuuurt :grinning:
10. únor 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
zrovna jsem myslela na to,že už by mohlo být teplo....oblíkat,svlékat,na palici....
mori,vy ho budete kupovat????
10. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, jsi to nějak vzala vážně s tím hubnutím, neblázni,at nepříjde ve čtvrtek jen kost a kůže :grinning:

já jsem ráno udělala uzenou plívku s krupkama a pak udělám uzené s kaší
10. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - nooo, konečně bude náš
10. únor 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel,tý voe, už 13týden joo? toto teda jede :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...tak to je super....taky bych ten náš hhed koupila....ale neprodávají je...
Val...a budete pěkně uzený :grinning:
10. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Piku, to jsem si vždy přála :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek