• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
viděla, krásný :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko-krasnej broucek :wink: a teeda pres 6cm,to je fakt vetsi -ja kdyz byla v 11+5 na utz na pohotovosti,tak Majda mela 5cm a odpovidala 12+5tt :wink: no a pak as dr rikala, ze je o 14dni mensi.

Holky ja se zamilovala:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30816783&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30713763&tab=1

Jak je to s tim Topolinem,maji vecicky mensi?Nevim jakou velikost :unamused:
10. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel..krásný miminečko..... :wink:
Andarko,ta tunička je úžasná
10. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, krásný věcičky :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, já má zkušenosti s Topolinem, že velikosti odpovídají, jak mají. Věcičky jsou krásné, to by byla Mjdinka parádnice :sunglasses: :sunglasses:
10. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže zítra spich od 12.00 v Unče ju? Mám zamluvit stůl? No odpovím si sama, asi by to bylo lepší, že?Abychom byli hnedky u koutku. Tak zaúkoluju sousedku.
Dnes dopol jsme byli s kamarádkou a dětma venku a odpol jsem jela vyřizovat něco do Lípy, Míša pohlídal Elenku, tak jsem byla ráda, že jsem si všechno oběhala sama. Zítra ještě musím vyzvednou lístky na muzikál. Jedem na Děti ráje, tak jsme na to zvědavá, prý je to hezké. Ale byla to fuška objednat správná místa ve správný čas, všechno lepší je vyprodané až do konce. :frowning2:
10. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě dotaz, kolik nás vlastně bude?
10. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, koukám že srazík je už na dvanáctou :grinning: mám dotaz, do kolika to vidíte? Ten náš taťka jede z práce až ve čtyři, tak abycom tm pak neseděli sami. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Pikus - tak ještě pořád to nepřišlo.. chjo.. doufám že zítra dopo, jinak mě s toho omejou.. :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko,,,,nevadí...... :wink:
10. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak zítra se kolem 13 na vás těšíme...
andara: krásný oblečeníčko, je to hezky veselý...mít holčičku a menší, taky ji to objednám :slight_smile: já budu za chvilku řešit jarní bundu kubíkovi, protože ta z podzimka je nám malá, ale zatím nikde nic sem nenašla, jen jeden model v Tescu a ta se mi teda neeelíbila...no ono teprv přijde zboží...Tak yuž si říkám at je teplo a hezky...ale zas nám hlásí sníh a sníh...tak sem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no Iren, určo to bude lepší zamluvit,at jsme co nejblíž k dětem.
a kolik nás vůbec je ??

marcel,jana,jitka,iren,monča, maruška, pikuska.

Joji, no ve 4 hodiny tam už stoprocentně nebudem, já pojedu tak v 15,30 domů
11. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
mates spí,v půl 12-12 dáme oběd a můžeme frčet :slight_smile:
joji....sama tam jistě nebudeš,já nikam nespěchám :grinning:
11. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marcel nepřijede......ona vám ale písne :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,vezmu s sebou konečně ty plíny aby jste je mohli využít:slight_smile:
Jinak asi dorazím sama neb Honzík pujde chrnět před polednem protože byl dneska vzhuru už v 5:15 hod.:frowning2: a nevím jak dlouho bude spát aby jsem vás stihla.
11. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky :slight_smile:

Marcel moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: druhé mimi :dizzy_face:

jůů dnes máte sraz ..jdu do města, ale bohužel nám na dvanáctou vychází kojení takže musím běžet domů ... jinak bych vás šla pozdravit ...s Vítečkem to zatím na vysedávání není :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ladunko......díky :wink:
Tak snad příště se ukážete ne?????
a právě že s prckem to je nejlepší :grinning: nic ještě nechce a jen leží :grinning:
A Víteček je taky krásnej bobek :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten váš kluk má teda řasy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude švihák :dizzy_face:

No náš neleží on se chce nosit a musíme chodit po bytě ukazovat mu zrcadlo to se směje pak jdeme do kuchyně tam bliká trouba a mikrovlnka naše trasa pokračuje do ložnice kde kouká po lustru :grinning: on je docela akční :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo....už ho to začíná zajímat vid.....
tak až bude lepší počasí,doufám,že se stavíte a prcka nám ukážeš :wink:
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_9.-10.mesic/
jinak tady aktuální fotečky,jestli chceš :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky !
Tak jak píše piku, bohužel nepřijedu. Zase jsme po 22 h jeli na pohotovost, protože ze mě vyšel úplně kus krve :astonished: což mě samo vystrašilo. Mimi je tedy v pořádku, prý se to někomu stává, že prý asi z čípku. Tak do příští kontroly u gyndr. nemám nic dělat a ležet, abych pak nemusela náhodou ležet v nemocnici - to fakt nechci.

kikimaruska - o polštářek se neboj, čeká tu na tebe, předám ti ho jindy ju :wink:

Když nikam nejedem, tak bude Kájuška ve školce spát - poprvé :slight_smile: tak jsem zvědavá, ale ona to určo zvládne, řekly jsme si ráno co a jak, ona je dost chápavá, tak věřím že to proběhne v poho.

laada - děkuju ! :slight_smile: Doufám, že tě už na příštím srazíku uvidíme :wink:

piku - kdybyste se příští týden některý den s Matyáškem nudili, tak byste mohli třeba přijet a já bych na to rovnou jukla :wink: Já tě ráda uvidím a Karolínka bude taky určo ráda, když by přijel kamarád :wink:
11. únor 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouknu :wink: ted kojim a rayime ven pa :wink:
11. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel...mě to napadlo,ale nechtěla jsem k vám vnucovat :grinning:
tak se nějak kdyžtak domluvíme ju???? :wink:
11. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - Vítek je nádhernej !!! No povídám, příště musíš dorazit - nutně si potřebuju pochovat miminko :grinning: :wink: :slight_smile:

piku - fotečky supeeer :slight_smile: v tom koši na prádlo to je bomba :grinning: ti aspoň nikam neuteče viď :wink: Tatínek taky vtipálek v tý polici :grinning:
A ten červený obývák je u kamarádky ? Se mi zdá že ho má tvarově stejný jak my. A nemáteho ho i vy stejný jak my ? Já jen že furt koumám, jak to tady v budoucnu předěláme, páč chceme rohovou sedačku.
Teď nás ale čeká kuchyň - nemáš jí taky stejnou? Potřebuju inspiraci. Vím že má stejnou laada - na střeše.cz má foto, tak to taky pečlivě pak očíhnu :wink:
11. únor 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ano,červený obývák je u kamarádky.....a mají ho větší než my....
váš si pamatuju,ale nevím,jestli ho máte stejný rozměrově.
A kuchyn chci taky..... :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Teda marcel-to jsou stresy co?Ja byla na ty pohotovosti 3x a naposled jsem spinila jeste pres tyden a taky nevedeli z ceho to bylo, prej z pochvy, ne z delohy-ja se tak bala, pac sem mela jeste cystu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamoska ted ceka prcka v dubnu a taky ze zacatku krvacela, ted to ma kazda druha tehule.

Pikus-na fotecky jsem jukala vcera :wink: jakou tam mel Mates slecnu peknou :wink: a ty rasy ma fakt uzasny a kolik ma vlasku a jak jsem ze zacatku rikala celej tatinek, tak ted mi prijde na tebe :slight_smile:

Laadu-ahojky,teda uz pres 2mesice mas svuj pokladek, taky jsem jukala na fotecky a nej je ta ve vanicce :grinning:

Oblecky jsem objednala,tak bude frajerka.

Jinak uz ma dve modriny na cele, jak si furt stoupa a pada :unamused: ted uz nastesti ze stoje na zadek,ale predtim furt na zada, to sem ji parkrat v letu chytla.

jinak auticko mame v servisu uz tyden a jeste tyden bude :unamused: Mamka je v nemocnici-vyndavaj ji srouby z nohy, tak snad uz to bude dobry a nezlomi si to zase.
11. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a ke mne muzete taky na navstevu holky, jsem tu porad sama jen s Majduli :grinning: a dneska upecu dva strudliky :wink: :wink:
11. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....tak na příští štrůdle jedem :grinning:
A stoupání?????to u nás ještě nehrozí :grinning:
11. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-jen se stavte :wink: a bud rada, ze si nestoupa, pac to padani neni nic moc :unamused: a bude hur.Ona nejdriv klecela a pak si najednou stoupla v postylce.Ted jsem ji natocila, tak to sem zkusim hodit :wink:

Jinak na strudl mame ve sklepe specialni jablka zvany strudlaky :grinning: a to je potom mnamka a nedavam tam orisky ani hrozinky nic, jen jablka a skorici :wink:
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a co to na ne delaj za ten preliv v Unce?To je nejakej vanilkovej ze?
11. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to něco jako vanilkový pudink ne?????
A dítě mám ted zrovna půlkou těla v botníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek