• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
holky, psala mi ráno Monča, já na to přišla před chvílí.

na sraz nedorazí, má 40 horečky a je jí blbě, takže se omlouvá a všechny zdraví
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjda Marcel :frowning2: :frowning2:
tak hlavně odpočívej,at je dobře ! ten spodek je prokrvený,tak třeba z toho, neměla by jsi mít ted měsíčky ? to taky někdy může být a nebo třeba malý hematom,který tohle dělá :frowning2:

Kája to určo zvládne
11. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, je to normálka vanilkový puding

takže jak to vypadalo dobře se srazíkem, tak ted nás bude málo coo?

já,iren,Piku,Jana-bez Honzíka :frowning2:, Maruška ale i tak dobrý počet :slight_smile:

Jani, že ti prosím tě honzík tak brzy vstává ??
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě filda ještě né a né usnout, to je vždy jak naschvál, furt tam rajtuje a rajtuje, už jsem mu dala třetí pití a furt nic
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdeme obědvat a pak klidně můžeme jet.....
ale to tam asi ještě nikdo nebude co.....
11. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kod tam měl být na tu 12 ?

určitě Iren tam bude
11. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky. Tak my opět nedorazíme. :( ANinku v noci bolelo bříško a zvracela... :unamused:
11. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - já dělám štrůdl taky jen s jablkama a skořicí. Jako ořech ještě přežiju, ale rozinky fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se zas někdy ráda stavim až budem mít cestu do Provodína :wink:

jejej, tak i Monča nejede :unamused: chuděra 40tky, to jí musí být hrozně :confounded:

holky ještě že jsem na tý neschopence .. stejně bych teď musela zůstat doma.
11. únor 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak kdo tam bude????????????
11. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, přečti si příspěvek o pár řádků výše
11. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo......tak jo......
teda fučí to tam jako blázen......
v půl jedný vyrazíme a jedem :grinning:
11. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě filípek usnul až před půl 12, takže to vidím že dorazíme kolem 13,30
11. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se ještě stavíme u Jojinky pro věcičky z nextu,co došly a přijedem :grinning:
11. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na FB dala to video :wink:
11. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, u nás jsou taky dveře pro vás otevřený :dizzy_face: už jsem vámto tu psala
Iren, škoda že jsem to nečetla dířv, po cvíču jste mohly počkat u nás, dát obídek a pak vyrazit na sraz. My dopo byli v MC, peťa se tam zase vyřádil. Já už mu to dlouho slibovala, ale trpěla jsem se zubem, dneska je to konečně v pohodě tak snad budu mít zase dlouho kid.

Pikus, fotky úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: Mates je fakt sluníčko.

Mori, no to bych byla tady vyděšená :confounded:, hlavně že je to dobrý a odpočiváš. :pensive:

Andar, Majda bude teda frajerka, oblečení krásný :slight_smile:

Val, toje jak na schvál viď s tím spaním...taky to u nás bývalo a je...děti to vždy vycítí ana just to bude jinak :grinning:

Monče přejeme brzké uzdravení! Teď to prý zase začíná řádit, já to naštěstí ustála :unamused: a kluci doma taky.

Včera jsem byla večer posedět s kamarádkama, tak jsem se zase zrelaxovala, nasmála a zavzpomínali jsme na práci :grinning: bylo to príma.
Zítra má mamča dovču tak přijede k nám a courneme po krámech. Dny rychle utíkají, když je furt co dělat.
11. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar a jak je mamce? Čekají ji nějaké rehabilitace? Hlavně aby jí to dobře srostlo a neměla následky :confounded:
Jdu juknout na video. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co vůbec s tou prací? Už ti dali vědět? a kam to je? Já zatím furt sbírám informace a kontakty a v červnu se vrhnu něco shánět :confounded:
Mori a jak je to vůbec s návratem do práce? V den narozenin končí RD a následující je nástup do práce? :confused:
11. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky našla jsem zajímavou stránku pro dětičky - větší, jukněte :slight_smile: http://www.hraveuceni.cz/
11. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori narozeninový fotky parádní! Kája dostala krásné dárky, s kolem šikula. Peťulín už taky drandí na tříkolce po bytě :grinning: Ten potravinový košík vypadá skvěle, já ho viděla jen na netu. K svátku dostane nakonec něco jiného :sunglasses:
11. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráďo - nástup do práce jsem měla mít v den narozenin. Jen tedy místo toho mám neschopenku
Stránky už mám uložené dýl, myslím že to dával někdo na únorovkách :wink:

Kájuška spaní ve školce dobrý, jen prý jak šli na sváču po spaní, tak mě sháněla, ale ustáli to prej :wink:

Tak kdo vše se ukázal na srazu ?
11. únor 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýý
tak na sraz dorazily :
Iren,Jitka. Maruška a Pikuska

marcel, tak jak je ?? už je to v pohodě ? jak se cítíš ?
11. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - mě nic není, nic nebolí. Doufám že to tak i zůstane. Dnes jsem opravdu celý den polehávala. Dobře že Kájuška chodí do tý školky, tak můžu opravdu dodržovat klid

Jinak povídám teď večer manželovi, že mě napadlo a zalíbilo se mi jméno pro holčičku - a on to uhodl :astonished: :grinning: Gábinka - prej ho to napadlo před 2 dny u Ordinace, stejně jako mě :astonished: :grinning: dobrý co :dizzy_face: Tak o holčičce asi je rozhodnuto, když jsme se oba shodli :wink: Ještě teda kluka - manžel chce Marka, ale to mě se nelíbí. Tak musíme najít nějaké jméno, na kterém se taky takhle parádně shodnem :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel-Gabinka je pekny jmeno, ja chci kluka Vojtiska a pokud bude druha holcicka,vubec nevim-manza prej ze ale holku vybere tentokrat on :slight_smile:

Radu-mamce to dneska rezali a vyndavali srouby v lokalni anestezii,takze ted ji to trochu boli,ale srostly to prej ma dobre (ona se nastesti dobre hoji) :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu se ještě jednou omluvit,když jsem vás nezastihla alespon v Unče neb jsem se tam stavěla když jsem šla do lékárny pro nějaké léky neb se Honzík najedl a začal mi zvracet a mít prujem tak jsem ještě narychlo k doktorovi a ten doporučil něco na podporu dehydratace a proti prujmu.Byl chudák jak gumová figurka,ale ted spí a snad bude i noc klidná a brzy bude klid:frowning2:
Já naštěstí zatím v pohodě a doufám že to i ustojím.
Jinak doufám že jste si v pohodě pokecali a příště to bude i u nás ok a budeme s vámi.
Jinak Marcel co to tu čtu :frowning2:snad už je vše v pořádku a koukej se šetřit.Hold se mimčo ozývá že je s tebou v tělíčku a třeba jsi dělala něco co nechtělo,takže pozor.
Raduš z práce se mi stále neozvali a už jsem z toho docel špatná,že nevím jestli jo nebo ne:frowning2:
Jinak bych měla dělat pod Trimkem ve Stráži,ale pracovala bych v Mimoni kde dělají menší pobočku.
Peti malý Matýsek je kus chlapa:slight_smile:a fotečky jsou užasný:slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Mori...vše v pořádku????
Gábinka--pěkné a hezky jste se shodli,tak ještě koukněte na nějaký seriál at máme i pro kluka :grinning:
JJJ,ono se u nás zase šije???já myslela,že už to zrušili,tak jsem mimo dění :slight_smile:
Val.....Pepa se hned ptal,co to má Mates na čele,ak jsem mu řekla,že se bouchnul o hračku :grinning:
Srazík super,až na tu maminku.....byla tam holky jedna,byla sama a s klučíkem a byla na něj pěkně hnusná :frowning2:
A děkuji za pochvalu matese..... :wink:
12. únor 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Tery, tak to je dobře,že to má mamča srostlé dobře :slight_smile:

Marcel, tak to jste se hezky shodli, no mě se teda Marek taky moc nelíbí, je to takový tvrdý, můžeš jedině zdrobnělinu Marečku, ale na stopro to bude kluk :slight_smile:

Piku, no to bylo pěkný bouchnutí :unamused: něco mu tam zůstalo ?

Filípek se ráno lehce bouchnul o autosedačku, ani neplakal a po chvilce koukám,že se kousnul do spodního rtu, brouček, no trošku mu to oteklo,ale nebolí ho to.

jojo, mamina v Unionce, hrůůůza, jsem z toho byla špatná ještě večer a před usnutím jsem na to myslela :frowning2: chudinečka malej, doufám,že to byla jedna z mála situací a chlapeček je jinak v pohodě.
12. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....večer tam ještě měl a ted už jen takové 2 červené tečky--takže už vlastně nic :grinning:
Marek....moc jsem to jméno nemusela,ale kamarádka má Marečka a tak nějak se mi to začalo líbit.
Ale můj favorit je David,Vojtík....
12. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - jj vše OK :slight_smile:

Koukám že se tam vřdy najde nějaká "povedená" maminka :confounded: A co křičela na něj či co ?
12. únor 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....pořád mu říkala,at za ní přijde až se uklidní,pak že jde pro čerta a zvedla se,no kluk hysterák,až se pak začal kousat do ruky,brečel,až se zalykal.......celej rudej...
12. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to mě mrzí :frowning2:

jen aby holky pochopily o čem se tu bavíme, tak Maty ležel na zemi a Filípek k němu přišel a jakože mu dá pusinku na čelo-poprvé dobrý a po druhé nějak se o něj opřel horníma zoubkama a než jsem stihla doběhnout, tak už je měl Maty na čelíčku a začal plakat, chuděrka :frowning2:

Marcel, no klouček byl asi nějak neposlušný, nevím co tomu přecházelo, ale pak jsme si všimla jak tam pořád u tý mámy brečí a ona ledově chladná tam seděla, říkala mu,že až bude hodnej kluk,tak at za ní příjde a vždy ho vzala a odnesla na koberec, ten v tu ránu se za ní rozeběhnul,že už je hodnej,ale brečel a chtěl k ní a ona ho furt odstrkovala,že není hodný a zase ho vzala a znovu na koberec, takže takhle pořád dokola, klouček už vzlykal, klepal se, byl úplně hotový a ona jen seděla a furt ho odstrkovala, pila si kafíčko, on se k ní furt lísal, nemohl k ní, byla přilepená křeslem ke stolu a on se tam furt prodíral a on aho prostě nevzala a nepochovala.

kdyby to tak udělala, on by se uklidnil a šel by si hrát, ale ona ho furt deptala takhle, pak už chtěl domů, tak ho pak chvilku vzala na klín ,ale on vzlykal pořád,očička ubrečený, no horzný.

ve mě se vařila krev, bylo mi z toho fakt ouzko, další pár taky nechápal co to tam předvádí, no bylo mi kloučka líto, hned si člověk pomyslí jak to třeba je doma...

byla to maldá holka, tipuju tak kolem 24
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek