• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val....v pohodě,vždyt Matesovi se nic nestalo.... :wink:
12. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

marcel : hlavně že jste oba v pořádku :slight_smile:

jjj26: mate nastoupit do Pakardu?? Moji tete ted volali ma 1 brezna nastup, takže řešej co s terezkou pac do skolky ji někde nevemou, Nabiraj pry lidi na Audiny.. By la z toho chudák hotová počítala s vypovědí aby mohla bejt s terkou doma...
12. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. jsem tu na skok...včera to bylo moc příjemné posezeníčko :slight_smile: ...pak cestou jsme s Piku ještě pokoupili nějaké dárečky...no nemělo to hcybu..už jen aby bylo trošku víc teplo.

Mori: určitě to bude v pořádku, držíme všechny prstíčky...já měla od 12-15tt také problémy s krvácením...a bolelo mě pak i břicho, ale bylo to prý také z čípku a brala sem na to Ascorutin. Já v tý době ještě dělala 12 ky noční, vedoucí chtěl abych ještě vydržela a noční tak měsíc dělala, ale když sem pak jednu celou noc místo služby proseděla na wc a pak tohle, tak mě dr.šupem poslal na rizikovku..i kvuli té mé práci...
12. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ta koukám že srazík opět super,jak jinak:slight_smile:
My byli dneska na kontrole jak Honzík od včera jestli je to lepší,tak ho mám hlídat jinak vypadá že to byl zase nějaký střevní problém ale nevím z čeho,ale prý se to někdy muže stát,tak hlavně jestli už je konec tak je to super:slight_smile:
Při té příležitosti jsem si koupila novou žehličku neb ta stará mi odešla ale zustala jsem opět u značky Tefal:slight_smile:
12. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, tak to je teda něco dělat v 12tt dvanácky a ještě noční :confounded:

už se taky těším na teplíčko:slight_smile:

Jani, taky mám tefal.

ted tu melu mák, budou bram.šišky, melu ho v pokoji,bo je to jediný místo,kde se dá přichytit mlýnek :grinning:
12. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka: ono by o to ani nešlo, já bych to ten měsíc dosloužila, ale já byla takřka neustále nafouklá jako balon, do toho byl prosinec, takže zima, sloužilo se venku a navíc mít několika kg opasek s kompletní vybavou, co mi na to břicho nabucaný tlačil...takže jsem se těšila až to odložím...ale nechtěla sem kolegum rozvrtat směny...no ale příroda si to vyřešila sama...pak doma sem asi měsíc snad jenom spala a spala jak medvěd v zimě :grinning:
12. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě co jsi dělala ? ty jsi byla u policie ?
12. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Teda Piku-to dostal Maty kousavou pusu vid? :slight_smile:
A fotky ze sraziku budou?

Zitra jedem na oslavu k Gingerlady -jeji Dominik ma uz rok,tak prej bude kinderparty :grinning: Akorat nas musi hodit tatka, pac autinko jeste neni opraveny :unamused:

No holky ja kdyz jsem zjistila, ze jsem tehu, tak jsem mela zrovna dovcu (byla streda) a v pondeli jsem volala na gyndu a sestricka at prijdu v utery na krev.No a v to pondeli jsem sla jeste do prace,ale fakt jsem se bala-ono kdyz tam litaj obcas kresla, zidle a stoly atd. :unamused: a jeste ke vsemu jsem mela mit uplne sama odpoledni (od 13-21) s 37holkama, noo a nej bylo, ze kdyz sem dorazila, tak kolegyne z ranni smeny na me volala-Ani sem nechod, mame tu svrab! :astonished: Takze to mi taky nepridalo.No ale dosla jsem za nasi soc.pracovnici a rekla ji, ze jsem asi tehotna a ze uz mozna neprijdu a ona mi na tu odpolku dala kolegyni z vedlejsi budovy -tak byla hodna, takze jsme se zavrely v ordinaci a vychazely jen v nejnutnejsich pripadech :grinning: Sem se bala i na cokoliv sahnout!Kdyz prisla nocni -v 19h, tak jsem ji to rekla a ona at uz jdu domu.No a druhej den krev, doktorka mi hned napsala neschopenku a pak sem si teprv volala ve 12 o vysledek-potvrdili mi tehu a ja sla do prace uz s neschopenkou, mela jsem mit opet sama odpol a soc.prac. to vyresila, takze jsem ji dala papir a sla obratem domu :wink: No byla jsem fakt strasne rada, ze uz tam nemusim.
12. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško....jen doufám,že plyšový dáreček použiješ a bude z něj mít obdarovaný radost :grinning:
12. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si našla na netu receptíky na jídlo tak kuchtím:slight_smile:
První receptík je na znojemskou,kterou zkouším poprvé taksnad se vydaří a druhý recept je na kuřecí plátky v nějaké marinádě tak uvidíme jak se vydaří pokusy:slight_smile:když se zadaří dám sem odkaz na receptík:slight_smile:
Jinak honzík mi nechtěl spát tak jsem mu řekl aže stačí aby jen ležel a když jsem se šla podívat tak už spinkal a nějak zapoměl na to že nechce a nebude spát:slight_smile::slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase hledám nepečené dortíky,udělám k valentýnku :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to byla nějaká mladá pipka, co potřebovala klid na kafíčko - to by mě fakt zajímalo jak se k němu chová doma :confused:

val - já taky dělala na začátku těhu 12tky, doma jsem zůstala až nějak po 3. měsíci těhu. Ale já zas na recepci jen seděla, tak to je taky jiný.

jinak já mám taky žehličku Tefal :grinning:

kiki + piku - copak jste to kupovaly za dárečky? pochlubte se

jjj - znojemskou nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

piku - našla jsi něco na ten nepečený ?
12. únor 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...na MMB jich je milion.....tak nějaký z toho udělám....
ty máš prima recept??
12. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-co klasicke Turamisu, mnam to si snad udelam a nebo jsem vzdycky koupila ten piskotovej korpus-na to pudink, ovoce a zalit zelatinou :wink: ale ty to ovoce nemusis vid?
12. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No ta holka včera byla jasná s tím chlapečkem, to mi úplně píchalo u srdce, asi proto taky odešla dřív. Fakt pipka.
Srazík včera takový komorní, ale fajn, jen jsem teda v Unče seděla asi hoľku sama, ale přežila jsem, pingl se snažil mně bavit, tak to šlo. Akorát nejsou fotečky, nikdo neměl foťák a páč Mori nebyla, tak nejsou :frowning2:

Mori - je dobře, že tojsou vždycky jen plané poplachy a že je vše v pořádku, tak se opatruj mamino :sunglasses:

Perad - děkuji za nabídku, tak třeba někdy příště toho využiju, jsi moc hodná díky!!! :wink: :wink:

Herest - a není ta práce v Packardu náhodou jen na 2 měsíce? Mně říkali, že budou propouštět ještě 600 lidí, ale teď stahujou výpovědi 200 lidem na 2 měsíce, že rozšířili výrobu.

piku + kiki - do kolika jste tam zůstali v té Unče, než se Kubík probudil?

My máme zítra maškarní, ELí jde za Červenou Karkulku, tak jsem zvědavá, zkoušela jsem jí dát čepeček, ale nechtěla ho, tak snad zítra si dá říct.

Já mám v plánu na Valentýna manžovi udělat krtkův dort, už mu ho slibuju dlouho a když mi v pondělí odletí, tak ať si to alespoň osladí. :frowning2:.

Jani je fajn, že už je Honzíkovi líp a jak se povedla znojemská, tu já mám moc ráda, mňaminky, v Packarku v závodce mi moc chutnala. :sweat_smile: :sweat_smile:, ale sama jí nedělám, asi budu taky jednou muset vyzkoušet. :sunglasses:
12. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko koukala jsem, že paní bude znovu objednává Next, teď už teda má libru za 35,-, ale já si u ní teď už objednám. Včera jsem to dala dohromady a dneska jí písnu, alespoň bude Elí frajerka. :sunglasses:
12. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mí drahouškové šli vena a na poštu, tak tu mám klídeček :slight_smile: Káje se teda nechtělo, že prej tam je zima, ale řekla jsem, že maminka musí odpočívat, tak si tak nějak dala říct :wink:

piku - nemám. spíš že bys mi dala tip, jsem myslela :grinning: mám jen 1 takový recept, ale to určo všechny znáte: piškoty, meruňky (či jiné ovoce), kysaná smetana + rum + cukr atd. a vrstvit
12. únor 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. My tam zustali jen chvilku, takřka jsme razili hned po Vás :wink: a pokoupily si dárečky v DM - já koupila babi krémík (sem nevydržela a hned obdarovala :grinning: ), sobě a Kubovi balzám na rty-sobě s kokosem, to je vůůůně...pak v kniže sem koupila Kubíčkovi takovou knihu pro malý děti-tvrdou od Reba-první slova, s obrázkama... a zamilovanýho plyšáčka...a PIKU: nesmím veřejně...ale my to vyhráli....tu večeři :sweat_smile: .....na Větruši v Ul....
12. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško....nekecej.....fakt,,,,,????????????????????????,
tak to je super :wink: :wink: :wink:
12. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no fakt...tak se moc těším a uvidíme jak to dopadne... :dizzy_face:
12. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak znojemskou jsem nikdy nedělala,ale když jsem chodila z práce na obědy, tak jsme si jí občas dala,ale to bylo před 10lety ještě v Joce

holky,Filípkovi se udělala taková krupička mezi prstama u ručiček, nevíte z čeho by to mohlo být ??

v pondělí s ním půjdu kvůli té žloutence píchnout a hned jí to ukážu,popřípadě zajedu ke kožní, ta to rozpozná hned

měl před dvěma dny půlku kiwim,ale nemyslím si že by to bylo z toho a taky poprvé se oprudil,ale v třísle pravým, tak to mažu imazolem a vypadá to na dobrý cestě, neměli jste to taky někdo ??
12. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - to vůbec nevím co může být, uvidíš co ti poví dr., Elí měla taky občas nějakou opruzeninku a Bepanthen to zařídil, ale krupičku ti nevím. Snad bude brzy po a nebudeš muset nic řešit. Jsou to hold našibobánci náchylní. :confounded: :frowning2: :wink:

Kiki -sice moc nevím o čem se bavíš, možná mi trošku problikne, že taťka, ale držím palečky ať to dopadne nad očekávání a ať jste s Kubičkem šťastní.

Moriv - no to je úplně super schoda s manžou na tom jméňě, teda vy jste se hledali až jste se našli, tak ještě chlapeček a je to jasný. Má švagrovka má Marka, říkaj mu Maří, je to tvrdší jeméno , ale mají Martina, Veroniku a Marka, tak to docela k sobě pasuje. Mně by se líbil Vítek jak má Ladunka. :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir: Joooo tak to ja nevim, Ale vim ze pred 14 dnema tam sla pani z MD a tu propustili rekli ji ze ani nemusi chodit ze ma vypoved a vcera volali tetě že at nastoupi uz 1. Pritom ma MD do 5 myslim... Ale na jak dlouho nevim... A navic by ji to asi strejda rekl pac ten dela ve vyvoji v bakove a ten vi snad vsechno :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky chtela vedet az se bude objednavavt ten next mam tam vybrano par veci hlavne tu bekovku s Peppou pigem nad slintám uz 2 mesice :grinning:
12. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi bysme Marka mit nemohli :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,proč ne????????
A náhodou Karolínka a Mareček----Mori,to jde ne???
13. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - náhodou by to bylo origoš :wink: to jen tak někdo nemá :slight_smile:

piku - né že by to nešlo, ale moc se mi to jméno nezamlouvá ... ale my jistě na nějaký pěkný klučičí přijdem, času zatím dost :wink:
jo a udělám ten dort, co jsem včera o něm psala :wink:

Manža jel pracovat a cestou se teď staví v Nové Boru pro objednanou provázkovou záclonu :grinning:
13. únor 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pikuuu, no přeci mají příjmení Marek, Marková :slight_smile:
tak by to byl Marek Marek :slight_smile: to by bylo opravdu blbý
13. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my máme s Kájou dort hotový, už se chladí :slight_smile: vydatně mi pomáhala :wink:
13. únor 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest - já jsem teď objednala Next u této paní
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=7095
dávala sem na ní odkaz před nedávnem Jojinka a práý spokojenost, jen před tím měla libru za 34,- teď už za 35,- no ale Elí jsem něco objednala. Tak snad budu ráda.
No já byla v Packardu v pondělí na personálním a mzdovce, tak mi holky říkali novinky a taky to o tom propoštění a nabírání, ale prý to nejlíp ví, jen nejvyšší z nejvyšších.
13. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek