• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val....ajoooo to mi nedošlo...
A Mori s mužíčkem jistě na něco přijdou :slight_smile:
13. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak maškarní byl fajn, nejdřív teda ELí protestovala, že nechce oblíknout do Karkulky, ale pak dostala lízátko a bylo. Tancovala i soutěžila a největší úspěch měly balonky, takový nafukovací dlouhý, oni šly hrozně blbě nafouknout, to byla docela sranda, jak se tatínkvé předháněli, komu to půjde :sunglasses: a pití, kafčo a čaj bylo zase zadarmo, super. :sunglasses: . Elí jsme odtamtud nemohli dostat. :grinning: :grinning: Až stáhnu fotečky, dám sem.

Večer jsme zase měli s ženskýma nácvik našeho tanečku, už se nám to blíží, příští týden máme bál, tak musím dávat postupně dohromady převlek. :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou Valentýnskou neděli :dizzy_face:

tak já zas musela vyvinout nějakou činnost v podobě žehlení, ale mám to :sunglasses:
manža jede před polednem na turnaj ve florbale, tak nás hodí k babče do Provodína, ať furt nesedíme s Kájou doma

ehm, manža vaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den a krásného valentýnka :slight_smile:
Pepa taky vaří v tom týdnu,kdy má volno....takže mu to příští týden začne :grinning:
Mori a co kuchtí dobrého????no ještě aby ne,ty máš odpočívat :grinning:
14. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Iren, tak jste si karneval hezky užili :slight_smile:
a příští týden bál taky zvládnete :slight_smile:

Marcel, já žehlila včera večer, noo skoro o půlnoci :slight_smile:
manžel dorazil po 1 hodině a šli jsme spát v 1,30

zase popichuješ s vařením ?? :grinning: :grinning: :grinning:

my byli včera u mamči až skoro do 20h., byl atam ještě ségra chvilku

jůů 13týden, toto letí

:wink:
14. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.....kuk do alba,co se dnes povedlo Matesovi :slight_smile: sice mu to dalo práci,ještě se neudrží,ale i tak-----šikulka můj to je :slight_smile:
Val....žehlení tady mám teda řádnou hromadu :unamused:
14. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

mrzí mě,že jsem spunktovala sraz a pak nedorazila,tak snad příště mi to vyjde.SORRY

Péťo šikulka to je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já budu příští víkend dělat manželovi k narozkám tohle,snad se mi to povede http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=68811

Je mi už super,jen sem spíš unavená jak sem od črvrtka jen ležela.

V březnu ale na 100% dojedu ať domluvíme Peklo

Zatím pá
14. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nazdááár, dobrej nápad, určo se povede :slight_smile:
a v březnu se teda budu těšit, snad tě neskolí zase teploty

Piku, Maty už udělal první krůčky ? šikulka :slight_smile: ted už to pojedeeeeeeeee :slight_smile:
14. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Táda už zase vyrostl :fearful:

se taky těším až budem chodit na labutě,ale někdy jsou agresivní :frowning2:
14. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,kdepak,jen asi 3 vteřiny stál :grinning:
14. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - čína byla, dělá se sojou. Maty je velkej šikula :dizzy_face:

moni - pívo super :slight_smile:

My v Provodíně fajn.
Zítra Karolínka do školky nejde, jdem na 10h k dr. na 3-letou prohlídku :wink:
14. únor 2010 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu ráno s Filípkem ke kožní kvůli těm ručičkám, vždy když jde spát tak mu to mezi prstíčkama namažu imazolem, trošku se to zlepšilo,ale myslím si,že kdybych to přestala mazat,tak je to zase tam,kde to bylo, jen to chrání,ale neléčí.

a Filípek se mi taky poprvé oprudil, jsme z toho hotová,bo nikdy se mu to nestalo.
nejdřív to bylo v třísle a ted i prdelka, mám podezření na ty pleny z DM ty babylove, prootže fakt nikdy se neoprudil a to jsem měla plno druhů plenek, značkové i neznačkové a ted tohle, tak nevím.
takže zase dávám ty stejné jako předtím, na noc pampers a přes den pleny albert.
dneska jsme ho při každém přebalení sprchovali a hned jsem namazala sudocremem, tak ten taky z 50% zabral.

ale fakt je mi z toho ouzko :cry: :cry: :cry:
14. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mori-neco pro Kajus http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22295805&tab=7 :grinning: :wink:

Piku-vidis sikulka, ted uz to bude jen a jen lepsi a za chvilku ho budes honit po byte :wink:
14. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Val - nebuď smutná, dr. určo poradí, co máš na Filípkovi mazat a zase to bude dobrý, hold jeden nikdy neví z čeho ty naši mrňousci ty pupínky mívaj. Elí měla nějaký ekzém, na ručičce a nožičce, ale jen na pravé straně a dr. říkala, že to mohla být i nějaká vyroza a muselo se to samo ztratit, vypadalo to hrozně, ale ze 8 týdnu, jak řekla dr. to bylo pryč. Jsou to hold moribundusy teď na tom světě. :frowning2:
Receptík sem si uložila vypadá to mňamkovsky, někdy zkusím.

Pikus - velká gratulace k prvním krůčkům, za chvilku bude lítat po bytě a nebudeš stíhat a pak vyběhá to co nabral a budeš mít kluka jako buka :grinning: :grinning:

Moni - škoda, že tě to tak přepadlo a nemohla jsi dorazit, těšili jsme se na vás, tak snad příště už to teda určo vyjde, musíš nám poreferovat o baráčku. :wink: :wink:
15. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsme s Filípkem zpět, ten už ted spinká, ještě jsme to tu pofackovala, dala prát prádlo a dopíjím kafe z rána.
ještě jsme se od doktroky stavili u mamči v práci, byla tam moje babča,tak aby viděla Filípka.

u doktorky jsme čekali 3/4hodiny, pak nám paní řekla at si jdem dovnitř, i ostatní říkali ,že můžu jít,když jsem tam s dítětem, bo byla plná čekárna,protože měli týden dovolenou, no ale vydržel to hezky, byl hodnej :slight_smile:

noo a teď ten problém,který máme, jsem na doktorku valila oči,když mi řekla,že to vypadá na plíseň,která šla do exemu :cry: :cry: tak mě tak hlavou prolítlo, ježišmarjá, jaká plíseň, z čeho.
najednou se mě ptá, jestli náhodou nechodíme plavat, no a bylo to jasný :unamused: :unamused:
prý to lítá vzduchem ,no drží se to tam,kde je vlhko.

holky,asi bude nějak háklivej po tom, co po narození chytnul v tý porodce tu kožní infekci,tak už to má asi nějak v těle...

napsala nám mastičku, po obědě jí manžel vyzvedne.
nicméně jsme se teda zeptala,že mám zaplacený další kurz plavání a jestli to mám raději zrušit, tak říkala,že nemusím,že to bude dobrý, případně ještě promazat modrou indulonou nebo infadolanem.
vzala mu stěry na tu plíseň a za týden budou výsledky a půjdem se ukázat.

takže holky tak :confounded: je mi z toho smutno..
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - to bude dobrý, halvně, že přišli na to z čeho to je, kdyby nevěděla, bylo by to horší. Budete mazat a bude to dobrý uvidíš, Filda z toho vyroste a než se ožení nebude mít ani flíček. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-tak to je fajn,že přišli na to coto je a jak léčit a jak píše Iren než se ožení toho bude mít ještě hafo a zahojeno

Marcel Kája má ráda Hello Kitty co něco pro ní
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4883015
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4882922
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, ale znáte ten pocit,když sedíte u doktora a on vám řekne něco špatnýho, jsem si připadala jak ...

až půjde spinkat,tak mu to máznu, už ted to má po tom imazolu lepší, dělá mu to takovou ochranu.

Iren,tak už jste samy co? ale uteče ten týden, uvidíš :slight_smile:

manžel dorazil na půl hodinky domů, najedl se a ještě šel na jednu jízdu.

filípek je ted po obědě, měl červenou čočku s bramborem a vajíčko
15. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - sponečky super, ale nevím co by do nich Kájuš dávala :grinning: :wink:

moni - tetooo, tos nějak popletla, Kája Hellou Kitty ani nezná. My jsme na prase Pepinu :grinning:

My dnes u dr. na 3-letce dobrý, Kája jedním okem na dálku poznávala zvířátka, měří 1m přesně, váží 13,4 kg. Celkově dobrý, tak jsem ráda. Ještě že jsme byly objednaný na určitý čas, páč byla plná čekárna a ještě bysme určo dotáhly nějaký bacily domů ...

Jinak Kája mi kašle. Včera jak jsme byli v Provodíně, tak si tam odpo dáchla a jak se vzbudila, tak začla :unamused: Hned jsme teda nasadili Hedelix, ještě dnes dopo zakašlala párkrát, ale teď odpo to je už horší. Jsem v poledne volala i do školky, že zítra zůstane doma, ale vidím na dýl :unamused:

val - mastička určo zabere :wink: Horší fakt je, když na kožním nevědí co je za problém :zipper_mouth:
15. únor 2010 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Val: tak tak u Policie...
Jinak večeře byla nádherná, rádio tam dělalo i fotky, tak čekám až se objeví na netu...a pošlu Vám odkaz a požádám jestli by mi je neposlali ve větším formátu na památku. Pak jsme se šli ještě projít do Fora a v CaA jsme koupili Kubulkovi krásný džínečky, už větší co sem scháněla za 75 Kč ve slevě, pak ještě 2 větší bodyčka...tak jsem ráda že jsem sehnala. Koukla sem tam i po bundách, ale ty ceny skoro 800 za tu co se mi líbila, nebo za 600 :sweat_smile: :confused:....no, ale aspon vím, kam jít pro větší bodyčka...ty jsem nemohla nikde moc sehnat :wink:
15. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - s kým jsi byla na večeři ? něco jsi tu minule psala, že jsi vyhrála, ale asi jsi to říkala jen holkám na srazu :confused:
15. únor 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori : s naším ta´tkou...ikdyž zatím to není oficiální...tak tomu necháme čas... :wink:
15. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paráda :slight_smile: taky furt říkáme, že se tam musíme podívat. ale co se manželova babča odstěhovala z Ústí, tak do Ústí jezdíme už zřídka. a když jo, tak jen na otočku ..
a co bylo obsahem soutěže ?
15. únor 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak at je Káje brzy dobře:slight_smile:
a je teda hubenďourek :slight_smile: Filípek má 10,7 kg na 14měsících, no asi to bude pořádnej chlap :slight_smile:

Jinak dokotrka na kožním je hodně dobrá, chodíme ke Kalousový do ul.čs armády, bývalý OUNZ

Maruško,týjo a bavilo tě to jo? a kde jsi dělala, tady v Lípě ?

Marcel, mě debata taky v Unionce unikla o taťkovi,tak jsem taky lehce mimo :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tak je to dáma viď :wink: Filda je chlap, tak nebude žádná třasořitka že jo :sunglasses:
15. únor 2010 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :slight_smile:

a co dneska Marcel manžílek vařil ?? :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes já :sunglasses: přírodní roštěná. no a už zas můžu přemýšlet nad zítřkem že .. furt jen to vaření, no jo matky, co bysme chtěly že jo
15. únor 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek