• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori: muž musel napsat vyznání partnerce....co nejhezčí...dám si to do albíčka, pokud byste si ho chtěli přečíst...
valentýnka: ne ne, na Hřensku na HP (hraničním Přechodu), taky občas na HP Krásný Les a výpomoc na letišti Ruzyně....ale ted spadám pod DC....ale kdo ví kde nakonec zakotvím, protože školky a hlídání nejsou ....když mi ho nevezmou, tak se pujdu klouzat :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Pak z těch vybraných se myslím losovalo...a oni zavolali té partnerce, která to musela zvednout samozřejmě, oni jí to přečetli...a tím se to vyhrálo...byly 3 páry...
15. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no to mi povídje furt o vymýšlení co vařit :angry:
a když se zeptám chlapa, tak řekne,že je mu to jedno,ať něco udělám :grinning:

Maruško, takže ti jako tvůj chlap napsal to nej nej nejhezčí vyznání :slight_smile: no to je teda ale romantika .-)
15. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - rada nad zlato co :grinning:
15. únor 2010 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
valentýnka: nevím jestli nej nej...ale rozhodně se překonal maximálně...nikdy se mi takhle nevyznával, spíš neuměl dát city najevo a je trochu jako slon v porcelánu...a navíc vím že Valentýna on neuznával nikdy...a tohle zpunktoval absolutně sám bez mého vědomí.... :confused: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
noo tak to je teda machr Maru :slight_smile:
to jen tak chlap neudělá a né každý ..

marcel, jojo není nad dobrou radu :grinning:
15. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
KUk.
Marusko-to je krasny pranicko a tobe to moc slusi s tema tmavyma vlasama :wink: :wink:
15. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůů Maruško, tobě to sekne :slight_smile: jsi úplně jiná ,když jsi namalovaná :slight_smile:
a přání mooc hezké, až jsem měla husinu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:díky holky... jo jo...fintila sem se.....jsem moc zvědavá na ty fotky z té večeře....z rádia nás fotili jednotlivě u stolů (byly jsme v salonku jen sami ty 3 páry) a pak s jídlem...a navíc když byla čokoládová fontána, tak to si fotil pán z Restaurace a ty fotky si dají určitě na net zase oni na Větruši...protože fontánu nafocenou ještě nemají...tak pořád sleduju kdy už :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
včera jsme byli s Honzíkem na výletě s našima v Liberci a Honzík byl spokojený že jsme byli autem,má moc rád jízdy autem.No a při zpáteční cestě se rozhodl že chce jet ještě k babí a dědovi takže jsme domu přijeli až večír.Pak byla rychlá koupel,večeře a šupky dupky do postele :wink:
kikimaruska-koukám že jsi měla práci při které jsi se nenudila :wink: jinak gratulace opožděně k výhře a určitě jsi si to užila :slight_smile:
val-jak ti předám ty plíny aby jsem je neměla nevyužité doma :wink:
mori-Káje brzké uzdravení a usměv na tváři :slight_smile:
Jinak jsme byli s Irenkou opět cvičit a bylo to prima :wink:
16. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Maruško,tak nám zase nějakou fotku pak ukaž :slight_smile:

Jani, no minule jsi psala,že mi je bereš na sraz,ale asi jsi zapoměla,jak Honzík onemocněl.. takže nevím..
bude srazík v březnu:slight_smile:
16. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš klidně ti je dovezu i k Tobě domu nebo se někde sejdeme.Je mi za to trapně neb jsem je minule zapoměla,omlouvám se:frowning2:
16. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,t o ti nemusí být vůbec trapně :slight_smile:
já plíny mám, netrpím nedostatkem,takže v pohodě :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....
dočetla jsem asi na 1O krát a už si zase nic nepamatuju...
jen k Marušce...jsem ráda,že jsme na dobré cestě,vyznání krásné a držím vám palečky :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čauky děvčátka !
Tak já jsem dnes Káju odhlásila ze školky až do konce týdne, neb se jí slušně rozjela i rýma k tomu kašli, no kdybyste viděly ty její očička skleněný od rýmy :unamused:

Já dnes byla "šikovná" - jsem vařila oběd, už to mám skoro hotové a opařila jsem se od páry - ač jen asi takový 4 cm flíček pod palcem, ale bolelo to jak čert, teď už to jde

jjj - kdepak jste byli v Lbc ?
16. únor 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem asi tele, máma na mateřský a blondýna v jednom, já to vyznání ani žádné fotky nenašla, jak se na to juknu? :astonished: :astonished: :confounded:

Maruško - držím palečky ať vám to dopadne, ale já mám s tímhle špatné zkušenosti, ale třeba ten tvůj chlap se chytne za rypák a bude sekat latinu.

Jani - co práce už se ti ozvali? Teda Honzík je zatím prototyp dobré partie, rád chodí nakupovat, rád jezdí autem, jen ať mu to vydží a dveře s ženskýma se u vás netrhnou :grinning: :grinning: :grinning:

Mori - tak to Kája začla s tím maroděním ve školce brzy, ale je fajn, že si jí můžeš nechat doma a nic se neděje. Tak ať jste brzy zdravé holky. :sunglasses: :sunglasses:

Já včera mluvila s manžou přes ICQ, je hotový z angličtiny a že to je tam docela makačka a žádná dovča. No snad se mi tam z toho nezvencne. :confounded:
My doma zatím v poho, včera jsem teda nemohla jít cvičit, ani na vinárničkový dýchánek, ale já to pak doženu. :grinning: :grinning: :wink: :wink:
16. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
byli jsme nakoupit na hory, tak tu mám dvě tašky velký

chci si připravit do mrazáku sekanou,že ji pak jen hodím do trouby a taky ty masový koule-budu tam dělat s rajskou, pak skoro dvě kila masa na upečení .. no snad to všechno dáme do auta :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren :grinning: :grinning: :grinning:
najdeš to u Marušky v albíčku :slight_smile:

vinárničkový dýchánek jooo??? to příáště příjdeš nad ránem néé,aby jsi to dohnala :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Marcel byli jsme s našima jen jako doprovod:slight_smile:byli shánět nějaké věci tak jsme se svazli a zároven pokoukali a Honzík samozřejmě kde mohl tak se musel svést na nějakých autíčkách a nebo mašince:slight_smile:
Jinak Marcel opatrně na sebe,máš ležet a ty si nakonec ještě ublížíš:slight_smile:
Káje i tobě přeji aby jste to přestáli co nejdříve zase jako zdraví :wink:
Val-dovča se vám blíží i sníh by měl ještě nějakou dobu vydržet takže si to snad užijete suprově:slight_smile:
Jinak mi tu odpo měli dědu a babičku neb si to Honzík přes telefon domluvil,až jsem se smála:slight_smile:jakou už má vyřídilku.Do toho mu přišel kamarád na hraní,malý Jára,takže jsem se nenudila:slight_smile:
Navařila jsem i na zítra tak snad tam do rána něco zbyde :frowning2:neb má manžel odpo a když přijde z práce tak vymetá co kde jde :frowning2:
16. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Val - dík, já tu hledám odkazy a ono je to takhle. :wink: :sunglasses:
16. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - netuším kde si co Kájuš uhnala, kašlat začla v neděli odpo :confused: Jako ale dnes fakt vypadá hrozně :confounded:

Jinak mi děcčátka pěkně během cca 2 týdnů narostl pupek :confused: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcel, to lítá vzduchem všechen tenhle sajrajt, už at je jaro a hezký počásko :slight_smile:

joo a Filípek mi dneska bojkotoval sunar, ten jsem mu udělala jen ze 100, takže jsem mu pak z toho udělala kaši,měla jsem tu jednu nemléčnou, no a tu taky vůbec nechtěl,tak šel spát nenajedenej, naposledy měl v 17,30 tvaroháček, tak možná mu lezou zoubky a nemá chut, nevím, nikdy se nám to nestalo.

joo a prdelka už je krásná, ten sudocrem výborně zabral, ještě tam tedy trošku je,ale je to už světlé,ale stále sprchujeme přes den a natírám :slight_smile:

No Marcel, už jsem si všimla minule,že je už trošku pupík víc vidět, tý voe ale ted čučím do pasu a ty už tam máš 14tt je to možný ?????
ted už bříšenko hezky poroste :slight_smile: co váha ?
16. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
mám chvíli,dítko spí,jinak už mě nenechá tady vysedávat :grinning:
Val....Sudokrem je super a já zase nedám dopustit na mastičku z DM...takový zelený kelímek.
Marci----no jo,pupíček roste?????hele a necháte si říct,co tam je,nebo to bude zase překvápko.............aaaa už to vidím,koukla jsem do pasu,takže překvapení :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a Kájinka at je brzy v pořádku :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak my dneskavstávali už v pul šestý takže to asi po obědě zalomím taky aby jsem to trochu odhnala:slight_smile:
Jinak Marcel je dobře že bříško roste alespon je vidět že si prcek dělá místo,kde muže plavat:slight_smile:
Dneska povezu psa na stříhání tak z něj bude zase pěknej pesík:slight_smile:
17. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Piku, hele já to vidím u Mori na chlapíka :slight_smile: musí být páreček přeci :slight_smile:

Jinak počkej tak za 2měsíce, to už si k pc nesedneš, jedině když bude spát :grinning:
jakmile si sem sednu,když je vzhůru,tak ot je hned u mě a hned si chce sednout na stůl,tukat do klávesnice,jezdit s myší

my dneska vstávali v 6,15,ale vydržel ještě v posteli semnou do 7
17. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my vstávali po 5,do půl 7 jsem se s ním válela,tak proto už ted spí.....
No taky to vidím na kluka----páreček to musí být :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak chřipajzna už leze i na mě :rolling_eyes: tak piju čajíky s medem a citronem. Snad to ustojím bez léků, páč se obávám, že bych stejně nic moc nesměla ...
Manža ráno cítil záda, což u něj taky znamená nástup chřipky. Tak jsem zvědavá .. Teď je na nákupu, já jsme raději zůstala doma, aby se mi to moc nerozjelo.
Vůbec jsem se nevyspala, asi 8x za noc jsem musela ke Káje - vždy volala, buď chtěla smrkat, napít, přikrýt ... dnes furt polehává, je vidět, že jí není dobře. Ráno na chvíli usnula na gauči a teď už zas, což by se normálně nestalo

val - to přesně říkám já, že to nechci vidět tak za ty 2 měsíce, to bude už mazec ... ke konci budu mít určo ranec jak u Káji :grinning: Jako samo už nosím těhu kalhoty, abych pupíka neškrtila. A na srazy si pro mě budete jezdit, páč se nevejdu zachvíli za volant :grinning: manža jako byl vtipnej, že prej si dám dál sedačku, ale to já bych pořádně nedosáhla na pedály :grinning: :grinning: :grinning:
No už je pupek vidět i přes zimní bundu, zrovna včera mi mamka říkala, že se jí ptala prodavačka v drogerii, zda náhodou nebude opět babičkou :grinning:
17. únor 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel, sedačku dál a na nohy boty brikety :grinning: :grinning: :grinning:

noo tak jestli už jde vidět přes bundu,tak to asi budeš mít pěknej pupík :grinning: ,ale zase dobrý na léto kvůli oblečení

jsem si ted připravila tu sekanou a masový koule do mražáku ,zalila kytky a jdu si rychle umýt vlasy.

odpo chci sjet do města koupit Filípkovi bačkůrky, kšandy a rukavice šusťákový
17. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes nevařím, mám ze včera chlupatý knedlíky se zelíčkem, cibulku s krkovičkou :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek