• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
holky jdu do toho :

http://www.bodystudio.cz/

mají akci, tak si to zajedu koupit, vybrat se to může prý příštích 6měsíců, takže až se vrátíme z hor, začínám a k tomu dietka a bude to
17. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak my dneska vylezli z pelíšku v 7.45 a Elí spala kupodivu celou noc, jen ráno se vzbudila v 6.00, napila čaje a pak zase usnula. Míša než šel do školy nám ráno zatopil v kamnech a na obídek navařeno mám ještě z neděle, takže si dneska s Elí plážujeme.

Mori - to je dost nepříjemný tak chřipka, myslím, že nějaká homeopatika jsou na těhu chřipku, ale už si to moc nepamatuju a vím, že se dali cucat Propolky ty se můžou i při kojení a byli docela dobroučký. Tak ať te to brzy pustí a Káju taky je to hrozný, když jsou broučci nemocní. No jo je to hned. To je hezké že ti roste bříško, alespoň miminek bude mít prostor na lumpačiny. :grinning: :sunglasses:

Val - super, že mastička Filípkovi zabrala, koukám, ty se taky chystáš na rázné hubnutí, Jana už začla, teď ty, no to chcete být do Pekla za modelky co? :grinning: :sunglasses: :wink:

kikimaruš - moc ti to na té Větruši sluší, to musel být přítel paf co? :sunglasses: :wink:
17. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, no Jana s hubnutím vůbec nemusela začínat, z ní zbude akorát z kozy duch :grinning:
ale já jsem na tom podstatně hůře a už s ena sebe nemůžu ani dívat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...že bych do toho šla taky???? :grinning:
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nebýt zrovna teď těhotná, tak do toho jdu s tebou. Já si budu muset počkat na podzim - jako něco dělat se sebou musím. I mě zaujali ty stoly, jak už jsi dávala tento odkaz nedávno .. asi bych se tam i poradila, co by bylo pro mě vhodné

holky mě dnes bolí celý člověk, nic nedělám, ležim, chjo .. no aspoň teď dodržuju ten klidový režim :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondělí jdu na gyndu, tak uvidím co mi dr. řekne
17. únor 2010 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho ahoj a hubnutí zdar !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Piku, pojď :slight_smile:
mají akci do zítra.

dnes jsem teda pro to byla, ségra byla náhodou na námku,tak mi pohlídala Filípka a já tam zaběhla.

ty stoly mě taky zajímají, se tam poptám a pak bych mohla po téhle kúře zkusit ty stoly, k tomu bych hodila nějaký to solárečko :slight_smile:

Marcel, určo to ležení pomůže a v pondělí bude vše v pořádku :slight_smile:

joo a na jaro se těším, budu chodit na inline brusle, jsem si je koupila před 2roky , jezdila jsem asi tak 5x a pak jsem otěhotněla, ale už se na ně těším, mamča mi říkala,že může jezdit i po sosnový a že mi bude hlídat filípka

jooo a já dneska šáhla filípkovi du pusiny, tak už mu ta stolička hezky leze a z boku má pořádnou bouli, takže to nehcutenstív je asi k tomu,ale vydržel spinkat až do rána a přitom nepapal.
ted už taky chrní,manžel taky -vstával ve 2 do práce a přišel ve 3.

jooo a Filípek se mi po dlouhé době táák posrandil,že to proteklo punčocháčema a samosebou i špinavá postel, povlečení a deka, takže ted už peru ,aby mu to do večera uschlo
17. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy budete za modelky, bi aby jste nebyli s kozy dech všici :sunglasses: :wink: :grinning: .

Val - víš, že teď se hodně mluví o solárkách, že jsou nebezpečné jo? Zrovna dneska jsem to četla na netu. :astonished:

Mori - koukám bacily ti dávají zabrat co? Tak se hezky poť a šetři se ať od tebe co nejdřív utečou pryč.

Elenka už chrupka, Míša před chvilkou přijel z Boru od nějaké slečny a teď si smaží hranolky a to ještě neví, že se se mnou rozdělí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mě čeká žehlení a večer psaníčko s manžou, už se na nej těším. :wink: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, jsem tu na skok, od včera mi padá PC a nemám připojení, tak píšu nrychlo od sousedky. Tak holky, abyste byly v obraze co je ten muj-bejvalý -chlap za podrazáka a ....(píp), tak celá ta akce-vyznání na rádiu, večeře atp.byla jen fraška a divadlo...on to s tou Pražskou neměl vubec ukončený, ta se to dozvěděla a asi mu dala pěknou čočku...a on aby ji neztratil a tak víte co? nekomunikuje se mnou, dal si na internet fotky s ní a s její holkou a ona si dala také spoooustu fotek jak jsou spolu a onformace o tom jak se milujou. No, tak konečně sem otevřela oči a vidím co je to zač...místo vlastní rodiny a svýho syna je mu přednější ona a její odrzlá dcerunka...a to mě celejch 3/4 roku co s náma nežije přesvědčoval o opaku...No, konečně vím na čem sem... a podle toho se zařídím... :wink:
17. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,to je zmetek.....
ale dobře,žes na to přišla ted,než později...
nakopat ho do k....
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/2/2968/2968759_d42b18bcc93ec990e21df0b278dfcab6/images/PC080278.jpg
podvodníčci :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak piku...krásná fotka, je tam i Tvuj malej?
17. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano...druhý zleva :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikimaruško - no čekala jsem, kdy s tímhle přijdeš. Jsem se tě chtěla zeptat co ta druhá, jestli o tomhle všem ví a co se děje na druhé straně, ono to takhle dopadá, je dobře, že se to provalilo dřív, než si udělala nějaké naivní kroky zpět k němu, z čeho by si pak byla nešťastná a za blbce. Ale večeře byla dobrá ne?
Tohle už mám za sebou, jestli chceš můžem třeba v Pekle pokecat :sunglasses: :sunglasses: .

Pikusko - no to je krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jestli máte chuť tak jukněte na fotečky
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=80499
17. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko...super :slight_smile:
a myslím,že to křesílko z IKEI nutně potřebuju :grinning:
17. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku krásný :slight_smile:
andilekir: určitě popovídáme, budeme mít dost času :wink: ...je to totiž dost zamotaný...ale já už sem dokonale rozmotaná teda. A jinak veča byla opravdu nam nam....beru to jako náš společný večer na rozloučenou.... :confused: :fearful: :pensive: :wink:
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki.....aspoˇses někam podívala...
a uvidíš,on bude stejně jednou litovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si taky Piku...oni jsou na osrří nože celejch 3/4 roku a to spolu ani nežijou, jen se vídají...a to že je alergickej na její rozmazlenou dcerunku je známá věc...a žít s ní bude muset pod jednou střechou nejmín dalších případnách 12 let....jeho rodina h nechápe, nejraděj by mu dali jednu přes pusu...takhle se chová prosím 27 chlap...no, necháme to koňovi, on na to jednou taky dojede...
17. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, jojo, vím,že se mluví o solárkách, včera jsem to v televizi viděla.
byla to síla,že to ten chlap 4x překročil, měli by mu to solárko zavřít za tohle, vědomě to dělal..

mě taky čeká žehlení, ale nechce se mi teda :frowning2:

Piku, fešák Matýsek pod vodou :slight_smile:

Maruško, tak to je teda opravdu křivák :frowning2: :frowning2:
ale jak holyk píšou,lepší když se to provalilo dříve, než kdyby tě takhle tahal delší dobu a ty by jsi v tom naivně žila, i když to pro tebe musí být hodně těžký.. :frowning2: nedokážu si tohle vůbec představit a ještě k tomu malýho kloučka. Kdyby nebylo dítě, kopneš ho do koulí hned
17. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dneska objevila na mimibazaru ženskou co jezdí do Ikea,ale není teda z Lípy a gto křeslo tam taky měla, nějak kolem 1400 bylo
17. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak...jenže stýkat se s ním budu muset do konce života...a vycházet s ním a případně vidat jeho "novou rodinku", ale jak říkám...jednou přijde na to o co přišel...už ted ztratil 3/4 roku svýho syna, jak dělal ze dne na den nový pokroky...a až si to začne uvědomovat, bude to ještě horší, bohužel i pro Kubíka...
17. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruška, nejhorší je to vzhledem ke Kubíkovi, to je to nejsmutnější.
ale třeba brzy najdete lepšího taťku a budete nová rodina :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkyy :slight_smile:

Mori-tak at se Kajuska brzo uzdravi a ty taky-v tehu muzes homeo Oscillococcinum (nebo jak se to pise),ja byla nachlazena ke konci a brala jsem je a hned to bylo pryc :wink:na kasel muzes pripadne Stodal a cucat ty Propolki a do nosu Pinosol -jsou toolejovy kapky, sice pekne hnusny,ale nic jinyho nemuzes, teda jeste Vincentku do nosu. :wink:
A teda prekvapko bude?No ja premejslim, jestli si to u druheho necham rict,nebo uz se na to vyprdnu a pockam zas kdo na nas vykoukne :grinning:

Val-chudak Filda a zuby, Majdince lezou nahore jednicky-jedna uz je venku a druha leze,ale je v pohode.Jinak Honza ji naucil rikat Hepčí :grinning: takze to porad rika,tudle jsem ji dala krupku a rikam:hezky hačej a ona na mne Hepciii :grinning: :grinning: Je to sranda,ale musim ji hlidat, porad se stavi a kramuje vsude-nejlepsi je zradlo pro rybicky v policce!

Iren-super fotky, karkulka je krasna :wink:

Pikus-to je boziii fotecka vodnicku :dizzy_face: ale ja bych stejne nedokazala potopit Majdu pod vodu :unamused:

Marusko-ted jsem nejak mimo, co to bylo s tim chlapem,manzelem?On s vama nezije a hral na obe strany? :angry: :angry: Teda hajzl jeden!!!!!Drzim palce at uz je to za vama a jste s Kubikem stastni :wink:
17. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...potopila :grinning:
Maruško,najdete si lepšího tatínka :wink:
A Matyáš je stále bezzubák :grinning:
17. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ja neviiim, bych se bala ji potopit, ze se utopi :slight_smile: a jinak ma uz 6 zubaku,roste jeden za druhym,ale zvlada dobre nastesti,maximalne je uknourana a chce porad chovat.
Ja dnes byla v hospode se zenskejma z prace :wink: Hlidali nasi.
17. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,děti se nejdřív naučily signál a jak mu to řeknu ví,že půjde pod vodu... :slight_smile:
17. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt to funguje?A jak dlouho je pod vodou?
17. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara: 3/4 roku s náma nežije...a hral to na 2 strany, stýkal se se mnou....a v Praze měl zatím rozvedenou , o 6 let sraší paní s 6l holkou....která mi ho ale přebrala už před lety kdy s náma jela s malou jako svobodná matkak moři a my ji vzali sebou. Oni se mi tam "sprskli" a neustále to ale zapíralio...ale vicemeně neustále to mezi nima jiskřilo, až to vyustilo v rozchod nás dvou a oni se pak dali dohromady oficiálně....(ale jen se stýkaly a táta tvrdil že to není jak to vypadá a prostě nám patlal med kolem pusy...) a já byla naivní k....protože sem ho pořád milovala a hlavně doufala, že bude mít Kubík svýho tatínka...zpátky, byla to chyba.
17. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marus- :confused: :frowning2: to me mrzi, chjooo ti chlapi!!!!Jeho chyba,jak pises jednou bude litovat.A co ho u te pani drzi nechapu :angry:
17. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško až to budeš mít za sebou za nějakou dobu, tak už ti bude jedno s kým žije a jak se má, dokud ho pořád řešíš a chceš slyšet jak to má samozřejmě nechceš slyšet nic dobrého, venku z toho nejsi. Je to těžké, ale možná je to dobře i pro Kubíka, že to takhle dopadlo. když to hraje na obě strany teď, může to dělat pořád a nervově zhroucenou a vysátou maminku si Kubík nezaslouží. Takže přestaň poslouchat co kdo o něm říká a vymaž ho z hlavy jako potencionálního milence a atd. Až mu budeš přát ať se má jak si zaslouží a možná i fajn, pak jsi z toho venku!!! :wink:

Andarko - teda vám ty zubáky jedou. To jsi měla pěkný odreagovací večer co? :sunglasses: Chtěla jsem se tě zeptat neznáš nějaké Škodovi z Jestřebí, mají dvě holky Lucku a Janu. :confused:
17. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím., říkají mi to všichni...a já to nějak neslyšela...nebo nechtěla slyšet asi...díky :wink:
17. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren-jj,pekne jsmepokecaly,ja si dalahorkou griotku a papanicko, byly jsme na Rychte :wink: A to jmeno mi neco rika,mamka je urco znat bude,proc?
17. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek