• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky :slight_smile:

Péťo Mates je kouzelnej i ostatní děti se úžasný :wink: :grinning:

Marcel a Káje posíláme pohlazení a hubana a ať jste brzo zdraví :slight_smile:

Andar děti se rychle naučej signálek a třeba Táda si vodu užíval maximálně...........jsem ho postavila na kraj bazénu,řekla TÁDO ŽBLUŇK a hned skočil do vody...holky v Pekle viděli.....................a propo to mi připomělo dneska jsem se bavila s kamarádkou a oni jedou do Pekla od středy do středy,to je náhoda cóóó :grinning:

Maruško to je mi moc líto co prožíváš,ještě že Kubík to moc nevnímá có.Zrovna dneska sem se bavila s holkama s ústí co ty atd..........tak sem jim líčila tu story s vyznáním a večeří a oni byly rádi,že jste to daly k vůli malýmu dohromady,tak to jim zítra řeknu pravdu................doufám,že ti nevadí,že sem to řekla,když se ptali.........Byla to Terka-teruse a Péťa-kaplanka.............a jak píšou holky,určitě najdeš pro Kubíka mnohem lepšího taťku a sobě hodnýho a věrnýho chlapa

Tak dneska jsme s chlapem nakupovaly na Aukru
koupelnový nábytek hnědý http://www.aukro.cz/item927436246_koupelnovy_nabytek_koupelnovy_set_ltd.html
a nábytek do předsíně http://www.aukro.cz/item923511543_predsin_g_2_akce.html

Tak dobrou pá
17. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem zase ráno byla u zubáka, nějak mě poslední dobou zase trošku bolel krček,ale už jsme ho měla spravený a taky mi vypadlo trošku sádry u toho léčeného zubu. včera mě ten krček ale bolel dost-na tpelý, na studený,sladký, tak jsme pro jistotu ráno jela-sádru doplnil a krček namazal něčím proti citlivosti, prý si to mám koupit v lékárně,že to pomáhá, tak zítra koupím.

Táda hezky dělal v Pekle žbluňk :slight_smile: Filípkovi se taky voda líbí a hrozně rád do ní skáče.

Moni, takže tam kámoška jede ve stejný termín jako my ? ona jede sama s dítětem nebo ještě s někým ? se mohou přidat a uděláme zase pááárty v dětským koutku :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, takže už postupně začínáte zařizovat do domečku jo?
kdy se budete vůbec stěhovat a tak ?
18. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - obojí nábytek pěkný :slight_smile: to je bájo to zařizování co :wink:

kiki - teda mazec, když jí ještě znáš :zipper_mouth: Ale naprostý souhlas s holkama, že dobře, že jsi na to přišla teď, než kdybyste se třeba k sobě vrátili ...

Jinak já asi před pár dny viděla pořad v televizi, o českých rodinách - jak se rozváděj a proč - to člověk čumí, co ty chlapi někdy dokážou :astonished: fakt chudáci ženský a hlavně ty děti

andara - téda, Rychtu závidím - já už říkala manžovi, že tam musíme někdy zajet na papu a musím si dát tu jejich výbornou česnečku :grinning:

Mě i Káje je dnes líp. Tak snad to ustojím bez léků. Kája už dnes i řádí, tak je vidět zlepšení. A mě asi taky to včerejší ležení prospělo :wink:
18. únor 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajhoj holky....
Iren a Andarko.....Škodovi z Jestřebí???A Lucku???ta se mnou chodila na peďák :slight_smile: kde je jí asi konec.....
Andarko...tak tak,řeknu-Matýsku AAAA Žbluňk a on už ví,že jde pod vodu...
Jinak jsem půl noci strávila na WC...je mi blbě.....a nevím z čeho.....
18. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...Tak prdola usnul a já jdu něco poklidit. Zítra si jede pro malýho táta, tak ám zase volný víkend (lépe řečeno nudný víkend, vubec nevím co dělat když nemám malýho doma)...už se neumim ani nějak sama zabavit :frowning2: :unamused: :confounded: .

moni:klidně jim to řekni...je fakt, že už jsem je taky pěkně zanedbala a nepopovídala...budem to pak muset napravit třeba nějakým kočárkováním, kdyby se v Ul zase plánovalo - tak se rádi přidáme :wink:

Holky dnes mi volala paní z DC z plavání, jestli nechceme chodit že maj místo, tak sem ji řekla, že zájem jsem měla, ale minulou zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a to před rokem.... musím se optat v té Lípě...ale nechce se mi moc chodit sama, raděj bych začala s nějakou maminou...neplánujete někdo nový kurz s prckem?
18. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My se vrátili před chvilkou ze cvíča a z nákupu a ELí mi usnula v autě, tak jsem jí hen přenesla do pelíšku a v klidu vybalila a poklidila. Čekám až se vzbudí, nají se a zase razíme za kámoškou do Janova, už jsme tam dlouho nebyli. :sunglasses:

Na holky "Škodovky" jsem se ptala, páč jsem s nima za mlada hodně kamarádila, jezdili jsme o jarňákách do Příchovic na chatu OÚNZ jako rděti zaměstnanců se rekreovat. Bylo to vždycky moc fajn, měli jsme prima partu a pak jsme se nějak rozprchli a tk mě napadlo, jestli v tom Jestřebí pořád ještě nejsou. Paní Škodová někde vařila a moc dobře, ale už nevím kde. :frowning2:

Maruško - člověk si potřebuje taky trošku odpočinout, je mi jasné, že tě napadají hrozně myšlenky, ale to přejde uvidíš. Zase bude líp. :wink: :wink: Já přemýšlím, že asi bych začla s Elí na plavčo jezdit, takže se můžeme domluvit a jít spolu až teda otevřou zase nový kurz, teď myslím, že začne v březnu??? Pozeptám se někde.

Mori - je fajn, že už vám je líp, přece jen s tím 2v 1 je to větší zátěž, opatrujte se všici tam ve Stráži!!!! :confused: :confused:

Moni - koukej podat hlášení ohledně baráčku, ať taky něco víme. :sunglasses: :sunglasses:

Val - teda ty zuby tě pořád zlobí co? No snad už to přestane a budeš mít klid.
18. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko,taky by mě zajímalo,co je s Luckou ....
jsem nepožitelná,ještě jsem nejedla,bojím se co by na to řekl žaludek....tak jdu zase spát....
Pepa je doma,tak je to dobrý.
18. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo to by bylo dobrý,tak když se pozeptáš a najdeš něco, tak bychom mohli chodit spolu :wink: Určitě chci začít chodit a právě ten březen je tak nějak ideální.

Pikusko tak mu nabídni třeba piškotky v čaji? Nebo suchý rohlík? Piškoty v čaji si dělám občas doteď k snídani :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. únor 2010 v 15:55 • eveluska
mrkněte se holky

http://jidlo.ihned.cz/c1-40613210-pravda-o-ceskych-kuratech-proc-misto-masa-kupujeme-vodu

mrkněte, já už delší dobu koukám i na složení balených řízků vakuovanách a je to síla 80% masa-zbytek voda, škroby.....
18. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, jsem skoukla fotečky a moc hezký a taky mám dojem,že křeslo ikea budem nutně potřebovat :grinning:

a ta fotka jak je Eli skladná :grinning: :grinning: no je to rošťanda
joo a pěkně sněhu na zahradě, to jste si dali s odklízením cooo?

Maruško, já jdu zase do kurzu,který začíná 28.2.
chodí se v neděli ráno v 8,45 nástup do šaten
je to pro prcky od od 1do 2 let, platí se 810,-
ovšem nejsou tam ty dvě náhrady,takže kdyby jste onemocněli nebo nemohli přijít na plavčo, tak ta hodina prostě propadne.
jinak se plave 20minut.
je to plavání pod Libertinem a vyučuje pí.Šafrová,kdyby jsi chtěla telefon,písnu ti ho do IP

pak je ještě plavání v bazénu, kam chodí Pikuska.

jen nevím,jestli by jste plavali spolu nebo jestli by už Eli nebyla u straších..
18. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

lehce jsem dočítala... nejdřív se chci ale zeptat Iren, Monisko...od kolika do kolika je tam zítra dr. Konopková, tušíte? :pensive: Díky za odpověď! U nás se "marodí" od pondělí odpoledne má p teploty ale vůbec nic mu není, myslela jsem že půjdeme dneska, ale celá dopo v pohodě, tak jsem to nechala být no a odpo měl zase 38 :frowning2: nějak začal popotahovat tak zítra půjdem, když nás furt teploty pronásledují, jen si vůbec nemůžu vzpomenout jak tam dr. zítra je :frowning2:

Mori, vám přeju také brzké udravení! Já v těhu brala na virozu homeopatika - Homeogene a Oscillo a paráda..dostala jsem se z toho rychle :slight_smile:

Iren, fotky super! Nasmála jsem se :grinning: Křesílko si taky pochvalujeme!!! :slight_smile: I když teĎ s tím už p pěkně lumpačí.

Maruško je mi líto jak to dopadlo...ale jak tu zaznělo, hlavně že jsi se to dozvěděla včas :pensive: Věř bude zase líp!!

Pikus, parádní fotka! Já ti děti prostě obdivuju :grinning: já se potápím se zavřenýma očima a zacpaným nosem :grinning: :grinning:
Tobě přeju ať je taky brzo dobře :confounded: Asi si nesedlo nějaké jídlo :frowning2:

Val, tak snad zub už bude v pohodě a na horách budeš mít klíd, kdy vlastně jedete?

Monisko, nábytek pěkný a cena myslím taky super!
18. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a 4x dneska kadil :frowning2: takže jsem zvědavá co z toho vyleze :frowning2: chjo fakt mi to hrálo na zuby
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak to vypadá,že od prvního dubna tam už budem,i kdybych měla zatím vařit na přenosným vařiči,to zvládnu

Radko doktorka chodí na osmou a ordinujou do půl dvanáctý.........radši si k ní skoč,abys nemusela o víkendu na pohotovost

Na aukru maj to úžasný křesílko z Ikei zatím za 700 a něco,ale je červený a Táda tam zatím moc nechce tak to radši nekoupím.

A dál nevím jestli sem ještě něco chtěla..................příští týden budu vědět směny tak hned se můžem domluvit na srazu v březnu.

:slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo díky. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - na špatný žaloudeček a náznaky chřipky pomáhá i cola po douškách, nebo lžičkách. A prý slaný tyčinky, čím víc sole, tím líp, ale to nevím, to mi říkala Jana. Já víc kamarádila s Janou Škodovou, byla starší než Luca, ale co s holkama je teď taky nevím :frowning2: . Třeba něco zjistí Andarka. :slight_smile:

Perad - Jak píše Monča Dr. je tam od 8.00 do 11:30 a nám vždycky říkala, že je nejlepší na tu 10.00, ale v pátek by tam moc lidí být nemělo.

Val - o těch křechčených kuřatech už vím dýl, nacpou do toho vodu, aby to vážilo víc. Mluvila o tom teta kateřina na Primně ve "Jste co jíte" , že si na to má dát člověk pozor. Je to ale hnus co dokážou udělat s jídlem co? :confounded:
No sněhu tady máme mraky, ale zima tu je krásná, kydž svítilo sluníčko a mrzlo, sníh se třpitil a praskal pod nohama, no úplná pohádka. :sunglasses: :sunglasses: . Elí je rošťák a vleze všude, asi bude horolezec. :grinning: :grinning:

Kikimaruško - s tím plavčem se když tak ještě domluvíme, Jíťa chodí k Šafrům, myslím, že o o víkendech, to já bych raděj v týdnu a normiš pod bazén, ale právě, že nevím jak nás zařadí, když Elí už je přes 2 roky. A možná bych šla na plavčo až od května až bude líp. Březen mi příde ještě studený. :confounded:

Moni - ty jsi minule psala, že vy máte taky nějaké úžasné oblíbené Tádovo křesílko a že hodíš fotku a pořád nic, nebo se pletu?

Zítra máme spicha dopol s kámoškou v Unče a večer generálku na náš hoptaneček na Babský bál, tak jsem na to zvědavá, jak budem vymoděný. Jdeme za uklizečky, vezmu foťák a pak vám to sem hodím, abyste se taky mohli pobavit. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....už je mi dobře----včera jsem spala a spala a pomohlo to.
Mates vstával dnes v 5 s obr náloží v plíně..to jsem ještě neviděla.Měl plnou plínu a i spací pytel,tak jsme se hned museli osprchovat :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

RAduš, jedeme už zítra ráno v 7,30 :slight_smile:
včera jsem sbalila Filípkovi věco a dneska nám.

Iren, no to určo vezmi foták, se těším na fotečky, to bude určo prča :slight_smile:

Piku, tak to je dobře :slight_smile:

noo s tím sranděním mi povídej,předevčírem se mi filípek taky posrandil, no jak jsme psala, výměna povlečení v postýlce,+praní deky.

noo a ted vám napíšu co včera večer :frowning2:
19. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer šel Filípek spinkat nějak kolem 21h, za chvilku takový pobrekávání, tak vždy čekám,jestli je to jen z otho,že neví jak si lehnout nebo proto,že mě volá.
tak jsme tam šla a strašně se poblinkal, celej polštář, trošku to káplo na prostěradlo,ale dobrý.
takže jsem ho převlíkla,chvilku jsme s ním ještě byli a pak jsem ho dala do postýlky a dala mu pití, za chvilku zase takovej brek-jinej než jindy, tak jsem tam šla a nahla se do postýlky a obejmula ho,no se postavil a zase další blinkání, celou mě poblinkal,takže i postýlku a koberec na zemi.
takže zase celý svlíknout a umýt a zase obléknout.
postýlku komplet povlíknout.
to ostatní jsem ještě raději zaprala a dala prát prádlo.

ještě jsme si s ním pro jistotu hráli,aby jsme věděli že už to budek ok, no šel chrupat ve 23h.

tak jsem šla žehlit a pak slyším,že jakoby něco spadlo z pračky, tak se jdu mrknout, no a ona vypadla hadice z umyvadla- mám tam takovou přísavku a v té je hadice na kraji umyvadla.
noo takže trošku vody vyteklo po koupelně,ale dobrý,setřela jsem to a ok.
šla jsem teda dožehlit, no a bylo něco kolem 0,30 a jdu do koupelny, pračka už dopírala.
noo a najednou koupelna plná vody :angry: :angry:
praskla guma, ve který je uchycená ta hadice na umyvadle, no já myslela že mě vomejou, holky byly to 2 kýble.
takže jsme začli uklízet, jednourukou jsem držela hadici v umyvadle, bo pračka měla poslední vypouštění vody.

manžel to pak douklidil, no já byla hotová.

pak jsme šla pověsit prádlo a ještě v 1 hodinu jsem balila Filípkovi tašku a spát jsme šli ve 2.

slyšela jsem včera,že prý bylo v televizi,že řádějí rotaviry a že děti mají srajdu a blinkají, takže asi i na Filípka něco přistálo :angry: a to zítra jedem na hory, no já jen doufám,že bude ok.
ale je nějakej ukňouranej, ted teda hezky sedí u kouzelný školky,ale jinak chodí a kňourá ...
19. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...teda to byl taky večer a noc....
hlavně at Filípek je v pořádku....
Joooo a holky,k těm rotavirům,ted jsem četla někde diskusi o Pekle a děti si to od tamtud dovezly.... :unamused:
Mě teda břicho pořád jaksi tlačí.....Mates se snad pos.....a bude v pořádku
19. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku fakt joo?

no minule jsme si z Pekla taky dovezli nějakou nemoc, to víš, tam je hdoně dětí a šíří se to rychle... :unamused:
19. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej,já to najdu a zkopčím...
19. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se z pekla vrátili před týdnem..pocity mám smíšené. Herničky jsou super, především o starších dětech člověk téměř nevěděl. Dohromady jsou tam 4. dole u „baru“, nad restauací, naproti recepci, míčková, a před bazénem v sektoru „A“. Jídelna je opravdu vybavená pro děti, jídelních židliček požehnaně, misky, lžičky…bazén měl příjemnou teplotu 29°C, snídaně jako švédský stůl super, opravdu hodně a při docházení doplňovali, byl i meloun, kiwi, rajčata, kedlubna…no a teď nedostatky…Schodů je až hrůza…byli jsme na áčkovém pokoji, byl to mezonet, takže další schody, ty do patra pokoje byly šíleně příkré, na pokojích minimum úložného místa ve spodní části..v létě asi fuk, ale v zimě, když jsou bundy, kombinézy to bylo na houby. aquabary se sice uhradit musely, ale ani jeden nebyl zapojen do elektřiny, což bylo na nic, když člověk chtěl použít koj. vodu k přípravě mlíka, čekala bych, že tedy budu moct načepovat ohřátou a bohužel..u bazénu byl spešl koš na pokakané pleny, ovšem nefungoval jak měl a odér z plenek se táhl chodbou. co mi vadilo hodně, byla nemožnost platit kartou. jelo nás tam 6, včeně roční dcery, zálohu jsme platili převodem, zbytek tam a že to naskákalo..bazén, poplatek za aquabar, doplatek ubytovného, lázeňský poplatek, půjčení postýlky a něco se nechalo i v restauraci…su­masumárum 15000,– musel mít člověk v keši, nejbližší bankomat byl ve smržovce…personál byl v celku ok..číšníci by se mohli víc usmívat, uvíala nás ukrajinská recepční, které jsem ne všechno rozumněla, ale vesměs všichni v celku ochotný. Konec pobytu jsme ukončili o den dřív, mladší syn začal zvracet a měl horečku. předčasně odjelo 5 pokojů, s námi 6..já doteď děti léčím, mají rotaviry, průjem, teplota, zvracení..paní majielka mě po mailu ubezpečila, že všechno už je v pořádku a vše bylo důkladně vydezinfikováno…já bych možná čekala nějaké upozornění už v průběhu pobytu, třeba vyvěšené na recepci, že se objevuje u dětí průjem, zvracení a teplota, aby teda člověk víc dbal na hygienu a byl připraven na komplikace
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, hmm, tak to je nemilý :frowning2:
no snad už v dubnu to bude ok, už bude po zimě .. :confused:
19. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....snad jo a budete hodně venku....
holt mnoho dětí pohromadě...
19. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak u nás řádí taky něco, Elí dnes od rána má prujmík, ráno tedy kákla normiš, ale co jsme byli dopol. v Unče, tak 2x průjmik, no snad to nebude tak strašný, jinak je v pohodě, žádné jiné příznaky nemá. A to že to v Pekle takhle řádí, se nedívím, mezi dětma se to rozjede hnedky. Je to stejné třeba jako tady v Lipský porodce ta infekce, co měl i Filípek od Val. Nedá se tomu zabránit. DOufám, jen že to brzy zmizí a v dubnu už to bude v poho. Před tím byla nastydlá ségra od Monči a chytli to tam skorem všici, takže ta samá řetězová reakce. :confounded:

Val - hlavně ať to Fildu brzy přejde, aby jste z hor taky neodjížděli dřív, nebo vůbec odjeli. Třeba ten jiný vzduch mu pomůže. Bych byla hotovson, spát až ve 2.00 a ráno být čilá jak rybička. Tak si to na těch horách užijte a vraťte se nám celý ju? :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčátka :slight_smile:

Koukám tady se srandí o sto šest :astonished: no já doufám, že když jsme teď doma s chřipkou, tak pak hned nic Kája nechytne. Teď už je dá se říci v poho, v pondělí pošupajdí do školky :wink:

Já po pár dnech nic nedělání dnes luxovala (předtím to dělal manža) a vytírala. A k obídku jsem dělala krůtí guláš s houbama a těstoviny.
19. únor 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, já jsem zvyklá chodit dlouho spát, běžně chodím kolem půlnoci,ale včera jsem už byla nějaká vyflusaná :frowning2:

Filípek už dneska zatím dobrý, oběd snědl celý, pak si dal kousek buchty a ted měl tvaroháček a už spinká, odpo kakal normálně a pije taky, tak snad to bylo jen tohle.
asi opravdu něco lítá vzduchem, byli jsme ve středu v prioru,tak možná tím..

Mori, tak zatím ale pomalu juu?

MM je ted natankovat a trošku poklidit v kufru,aby se nám to tam vešlo.

věci už mám všechny na hromadě, tak to nahážu do tašky
19. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkná absence :sweat_smile:

jdu se s vámi rozloučit.

ted jsem naházela jídlo do tašky, ráno pak ještě maso a jídlo z lednice a huráááá :slight_smile:

mějte se tu holky hezky, pokusím se aspon dočítat, jestli mi Barča půjčí i-phone :slight_smile: ale blbě se mi na tom stejnak píše a hledá :frowning2:

za týden papa
19. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

Jíťo tak šťastnou cestu a užijte si to :slight_smile: :wink: ...................Tak hlavně že je už Filípkovi líp a pračka no tě bůh :grinning:

Iren já na to křeslo úplně zapoměla,se podívám jestli ho na nějaký fotce nemám,jinak vyfotím a dám sem ju...............Furt přemýšlým nad tím otočným z Ikei sem ho našla na aukru http://www.aukro.cz/item925488508_otocne_a_zaklopne_kresilko_ikea.html

Ty rotaviry jsou teď všude a určitě se o tom bude všude mluvit a psát,farmateutický firmy potřebujou zase na něčem vydělat.

Něco pro pobavení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pro maminky s jedním a více dětmi, ale i pro ty zatím bezdětné :slight_smile:

OBLEČENÍ
1. dítě
Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě
Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě
Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO
1. dítě
Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě
Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě
Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě
Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě
Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo.
3. dítě
Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě
Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě
Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě
Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?

STAROSTLIVOST
1. dítě
Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě
Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně.
3. dítě
Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě
Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě
Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě
Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě
Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě
Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě
Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě
Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě
Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě
strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí
1.Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...
2.Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3.Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4.Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5.Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6.Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7.Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8.Duplo toho schopno není.
9.Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě.
10.Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
11.Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12.Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku...
13.Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14.Avšak kočkám ano.
15.Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
16.Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
17.Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
18.Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci.
19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je pozdě.

Také zjistíte, že
20.80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo ne.
21.80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.
19. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek