Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
19. únor 2010
Moni, tak to je bomba 😃 😃 😃 😃 😃

ty body, v tom je 90% pravdy 🙂
jjj26
20. únor 2010
Ahoj holky🙂
omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla ale nějak mi nevycházel čas.
Vyřizovala jsem si nějaké věci ohledně bytu a taky jsme byli dva dny u našich aby se Honzík nabažil dědy a babí🙂
Všem co jste nebo byli nemocní přeji hodně zdravíčka🙂
Jitušce přeji aby dojeli v pořádku na hory a hodně si to užili🙂a brzy byla už zase tady mezi námi.
Moni-blahopřeji opožděně k baráčku a samozřejmě že vybraný nábytek je pěkný a za dobrou cenu🙂už se těším na nějaké bližší info a samo fotky🙂
Dneska jedeme celá rodina do Liberce na podívání a hlavně dokoupit vše potřebné co už mi jaksi chybí🙂
Ted sháním Honzíkovi Mickey Mouse tak bych se chtěla podívat v Liberci Pompu a jiných obchodech,snad budu mít uspěch🙂Máme ted období mickeyho a Bořka stavitele🙂a samo nikde nic nemají.
moniska24
20. únor 2010
Čauky Iren fotka nic moc jinou sem nenašla http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

Jani ahoj..........budem všechno dokumentovat......před,běhěm a po,ale naštěstí nemusíme toho dělat moc barák je po rekonstrukci roku 2004,ale jen menší změny co jsme si vymyslely
jjj26
20. únor 2010
Ahoj Moni tak to je dobře že nebudete muset dělat nějaké velké upravy,alespon se mužete dříve nastěhovat 🙂
Kolik jste dali za baráček když je po rekonstrukci🙂
My by jsme časem taky chtěli baráček ale uvidíme jak to bude celé vypadat a jak na tom budeme finančně🙂😞
jjj26
20. únor 2010
Jinak doufám že ten srazík v březnu vyjde a sejdeme se na velký pokec,bude určitě o čem mluvit🙂neb jsme se společně dlouho neviděli.
Měřila jsem včera Honzíka tak už má 98 cm a mě bylo divné že mu je zase plno věcí malých a krátkých🙂takže další nákupy oblečení i obuvy😞
Co jinak říkáte tomu počasí?nejdříve tolika sněhu🙂a ted ten ošklivý déšt,ale zase už by se mělo oteplovat a být příznivější počasí🙂
pikusa
20. únor 2010
ahoj holky....
NAŠLA JSEM 1.ZUB 😃 😃
andara
20. únor 2010
Piku-gratulujeme 😃 a dole?
andilekir
20. únor 2010
Ahojky při sobotě!
Pikus velké gratulace k zoubku, tak konečně jsi se dočkala co? 😎 😎 Tak mamka bude mít na šaty? 😉 😉

Jani - vy pořád někde výletujete a nakupujete, měla by jsi s oblečením na sebe počkat, až budeš ta štíhlá holka, ať jsi pak sexy mamina 😎 😉 😉

Moni - takové křesílko má i Elenka,ráda v něm sedí a kouká na telku, mám ho i v rodinných fotkách na MMB, ale křesílko z Ikea je teď už nepostradatelné, hodně v něm sedí, nebo si i hraje, jsem ráda, že jsme ho nakonec, i když cena je teda radost, koupili.

My se pomalu chystáme na bál, Elí už spinká, hlídá jí Míša. Jsem zvědavá jak dopadne ten náš sranda tanec, tak držte palce! 😎 😎 😎
pikusa
20. únor 2010
Andarko,jojo jednička vpravo dole...
Irenko,jasan,že půjdu na nákup 🙂
moriautor
20. únor 2010
Ahoj holky ! My dnes byli konečně od pondělka s Kájou venku. Venku teda zase trochu kašlala, ale teď doma zas dobrý. Tak doufám, že v pondělí ráno bude OK a bude moci do školky.

piku - jdete zítra na ten Masopust ? já furt nevím, uvidíme dle počasí a Káji

já ač na pořad Hodina pravdy vůbec nekoukám, ale dnes ze zvědavosti budu, páč by tam měla být spolužačka ze střední (rodina Svobodova).
laada
20. únor 2010
Ahoj holky po očku vás sleduju .. 😉

Piku malej je pod vodou úúúžasnej 😃

Mori ty se šetři ... já raději celé těhu proležela ale ono s malou to jde těžko co ? :-N

K těm zubům ... zrovna dneska sem psala holkám do června (tam občas lezu 😃 ) jestli našemu mladému už můžou růst zuby :-o :-o :-o :-o :-o hrozně slintá ...celou pěstičku si rve pořád do pusy a dnes sme s tátou objevili jakoby takový dva puchýřky dole na dásni ... s bílejma čárkama ... :-o v úterý jdeme na očkování tak se optám co to je =-) =-) =-) =-)
laada
20. únor 2010
jinak taky nevím v čem budu malého vozit až půjdou teploty nad +5
přijde mi že mu ve fusaku bude vedro =-) poraďte 🙂
pikusa
20. únor 2010
Mori,jdeme určitě po obědě.....hodím do kočárku to tričko ne????kdybys dorazila 🙂
Ladunko....malej slintal a cpal si ruce do pusy od 4 měsíce 😃 a zub až dnes...
ale dětičky prostě ruce ocucávají.
a o fusaku jsem ti psala vedle 🙂
moriautor
20. únor 2010
laadi, ber to zas tak, že se ti prckové v kočáře nehýbou a lehčeji prostydnou. Tím nechci říct oblékat ho jako na jaro .. jsem ti moc neporadila co ? ale jistě to odhadneš správně 😉 tak aby se nepotil
Tý jo, už vám lezou zoubky jo, to si Vítek pospíšil 🙂 tak tfuj tfuj, ať to leze bezbolestně 😉
laada
20. únor 2010
😃 a má jeden jo ? 😉 podle tradice ti musí dát přítel peníze na nové šaty 😎
moriautor
20. únor 2010
piku - jj vem ho. ale nezlob se, kdybys to táhla zbytečně .. ale to nezabare moc místa viď 😉
laada
20. únor 2010
no nevím nevím má to krapet opuchlý ale nevím nevím .... zeptám se v úterý doktorky a pak vám poreferuju 🙂

Jinak s Vítečkem je sranda zatím ho moc hračky nezajímají a nic v ruce neudrží a že já furt nutím 😃 😃 tak aby se neřeklo nějakou tu hračku vezme do ruky ale oči mu jedou jinam a hned to pustí takže ho to moc nezajímá .. a už by měl mít asi zájem né? :-p
pikusa
20. únor 2010
ladunko...teprve čárečka je venku a jojo jeden a první 😃
a neboj,hned jsem se o nákup přihlásila 🙂
Já v mrazech přes fusak ještě dávala deku,tu jsem dnes neměla...
A jak jsi dávala vedle odkaz na tu zavinku...ta je teplejší???
laada
20. únor 2010
no úplně zateplená není je to takový flísový nebo jak se to jmenuje ale koukni on je v tom kočáru navlečenej jako pumpa ale zase ho dát do fusaku v body nemůžu :-N

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
pikusa
20. únor 2010
Ladunko....a co jak tam máš tu fotku,kde má tu kombinézku žlutou a nějakou deku?????
Nebo nabalit a do té zavinky,??
A projela jsem to albíčko,malej je krásnej 🙂 a co bílý kočárek?????spokojená????
laada
20. únor 2010
teď sem se nasmála 😃 žlutá kombinézka byla jen 3x oblečená, protože náš synek má už 6,8 kil a nevejde se do ničeho ... oblečení máme 6-9 měsíců a i to nám je něco malý 😎 no co ti budu povídat vás nedoženem 😃
laada
20. únor 2010
bílej kočárek je super 😎 už sme 3x prali 😃 ale zase mě oslovily nějaké dvě slečny nebo mladé paní před drogérkou DM jestli si kočárek můžou zkusit povozit jak je krásnej x-)
pikusa
20. únor 2010
Ladunko...a co to je vlastně za značku???ten kočík
No aha,tak to mi nevyšlo s kombinézkou 😃 😃 ale to znám 😃
laada
20. únor 2010
Kolik ste měli kil ve 3tím měsíci? Teda ten váš kluk má krásný kukadla on je jako z pohádky x-)

Bebé confort (někdo si ho plete s Bebé car ale jsou to dvě různý značky 😉 )
laada
20. únor 2010
taky já sem pořád macek jako ten náš kluk pořád se mi drží deset kilo nahoře, ale co hlavně že máme vysněného kluka milovanýho x-) x-) furt mám hroznej hlad najím se a dala bych si znovu :-x
laada
20. únor 2010
šla bych s váma taky posedět, ale nevím jak by to bylo s Vítečkem =-) ono je těžký odhadnout jakou bude mít náladu, někdy prostě spustí to svoje a je konec 😎
pikusa
20. únor 2010
Ve 3 měsících 7.70 😃....
a já když jsem jen kojila,taky jsem žrala a žrala....a ted?????stále vlastně žeru a žeru 😃 😃
laada
20. únor 2010
týýýý jo skoro osm kilo to je borec 😃 do kdy si kojila a co si pak dávala za příkrmy ?
laada
20. únor 2010
já se s tím jídlem i stydím před velkým Vítkem :-x 😃 najíme se (stejnou porci) a on funí jak je přejedenej a já to mám vlastně jako malou svačinku :-x
pikusa
20. únor 2010
Laduš,kojila jsem do 6tého měsíce a asi týdne....
a pak dostal první mrkvičku,ale jen asi 5 lžiček...a to měl 3 dny....pak mrkvička s bramborem,taky asi 3 dny...pak brokolice samotná,pak s bramborem...ale stále jsem pořád hlavně kojila,ono zkraje to stejně bylo spíš na ochutnání 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli