• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Moni, tak to je bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty body, v tom je 90% pravdy :slight_smile:
19. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla ale nějak mi nevycházel čas.
Vyřizovala jsem si nějaké věci ohledně bytu a taky jsme byli dva dny u našich aby se Honzík nabažil dědy a babí:slight_smile:
Všem co jste nebo byli nemocní přeji hodně zdravíčka:slight_smile:
Jitušce přeji aby dojeli v pořádku na hory a hodně si to užili:slight_smile:a brzy byla už zase tady mezi námi.
Moni-blahopřeji opožděně k baráčku a samozřejmě že vybraný nábytek je pěkný a za dobrou cenu:slight_smile:už se těším na nějaké bližší info a samo fotky:slight_smile:
Dneska jedeme celá rodina do Liberce na podívání a hlavně dokoupit vše potřebné co už mi jaksi chybí:slight_smile:
Ted sháním Honzíkovi Mickey Mouse tak bych se chtěla podívat v Liberci Pompu a jiných obchodech,snad budu mít uspěch:slight_smile:Máme ted období mickeyho a Bořka stavitele:slight_smile:a samo nikde nic nemají.
20. únor 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky Iren fotka nic moc jinou sem nenašla http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3824533&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Jani ahoj..........budem všechno dokumentovat......před,běhěm a po,ale naštěstí nemusíme toho dělat moc barák je po rekonstrukci roku 2004,ale jen menší změny co jsme si vymyslely
20. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni tak to je dobře že nebudete muset dělat nějaké velké upravy,alespon se mužete dříve nastěhovat :slight_smile:
Kolik jste dali za baráček když je po rekonstrukci:slight_smile:
My by jsme časem taky chtěli baráček ale uvidíme jak to bude celé vypadat a jak na tom budeme finančně:slight_smile::frowning2:
20. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak doufám že ten srazík v březnu vyjde a sejdeme se na velký pokec,bude určitě o čem mluvit:slight_smile:neb jsme se společně dlouho neviděli.
Měřila jsem včera Honzíka tak už má 98 cm a mě bylo divné že mu je zase plno věcí malých a krátkých:slight_smile:takže další nákupy oblečení i obuvy:frowning2:
Co jinak říkáte tomu počasí?nejdříve tolika sněhu:slight_smile:a ted ten ošklivý déšt,ale zase už by se mělo oteplovat a být příznivější počasí:slight_smile:
20. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....
NAŠLA JSEM 1.ZUB :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-gratulujeme :grinning: a dole?
20. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky při sobotě!
Pikus velké gratulace k zoubku, tak konečně jsi se dočkala co? :sunglasses: :sunglasses: Tak mamka bude mít na šaty? :wink: :wink:

Jani - vy pořád někde výletujete a nakupujete, měla by jsi s oblečením na sebe počkat, až budeš ta štíhlá holka, ať jsi pak sexy mamina :sunglasses: :wink: :wink:

Moni - takové křesílko má i Elenka,ráda v něm sedí a kouká na telku, mám ho i v rodinných fotkách na MMB, ale křesílko z Ikea je teď už nepostradatelné, hodně v něm sedí, nebo si i hraje, jsem ráda, že jsme ho nakonec, i když cena je teda radost, koupili.

My se pomalu chystáme na bál, Elí už spinká, hlídá jí Míša. Jsem zvědavá jak dopadne ten náš sranda tanec, tak držte palce! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jojo jednička vpravo dole...
Irenko,jasan,že půjdu na nákup :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ! My dnes byli konečně od pondělka s Kájou venku. Venku teda zase trochu kašlala, ale teď doma zas dobrý. Tak doufám, že v pondělí ráno bude OK a bude moci do školky.

piku - jdete zítra na ten Masopust ? já furt nevím, uvidíme dle počasí a Káji

já ač na pořad Hodina pravdy vůbec nekoukám, ale dnes ze zvědavosti budu, páč by tam měla být spolužačka ze střední (rodina Svobodova).
20. únor 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky po očku vás sleduju .. :wink:

Piku malej je pod vodou úúúžasnej :grinning:

Mori ty se šetři ... já raději celé těhu proležela ale ono s malou to jde těžko co ? :sweat_smile:

K těm zubům ... zrovna dneska sem psala holkám do června (tam občas lezu :grinning: ) jestli našemu mladému už můžou růst zuby :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: hrozně slintá ...celou pěstičku si rve pořád do pusy a dnes sme s tátou objevili jakoby takový dva puchýřky dole na dásni ... s bílejma čárkama ... :astonished: v úterý jdeme na očkování tak se optám co to je :confused: :confused: :confused: :confused:
20. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky nevím v čem budu malého vozit až půjdou teploty nad +5
přijde mi že mu ve fusaku bude vedro :confused: poraďte :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,jdeme určitě po obědě.....hodím do kočárku to tričko ne????kdybys dorazila :slight_smile:
Ladunko....malej slintal a cpal si ruce do pusy od 4 měsíce :grinning: a zub až dnes...
ale dětičky prostě ruce ocucávají.
a o fusaku jsem ti psala vedle :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laadi, ber to zas tak, že se ti prckové v kočáře nehýbou a lehčeji prostydnou. Tím nechci říct oblékat ho jako na jaro .. jsem ti moc neporadila co ? ale jistě to odhadneš správně :wink: tak aby se nepotil
Tý jo, už vám lezou zoubky jo, to si Vítek pospíšil :slight_smile: tak tfuj tfuj, ať to leze bezbolestně :wink:
20. únor 2010 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a má jeden jo ? :wink: podle tradice ti musí dát přítel peníze na nové šaty :sunglasses:
20. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - jj vem ho. ale nezlob se, kdybys to táhla zbytečně .. ale to nezabare moc místa viď :wink:
20. únor 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím nevím má to krapet opuchlý ale nevím nevím .... zeptám se v úterý doktorky a pak vám poreferuju :slight_smile:

Jinak s Vítečkem je sranda zatím ho moc hračky nezajímají a nic v ruce neudrží a že já furt nutím :grinning: :grinning: tak aby se neřeklo nějakou tu hračku vezme do ruky ale oči mu jedou jinam a hned to pustí takže ho to moc nezajímá .. a už by měl mít asi zájem né? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladunko...teprve čárečka je venku a jojo jeden a první :grinning:
a neboj,hned jsem se o nákup přihlásila :slight_smile:
Já v mrazech přes fusak ještě dávala deku,tu jsem dnes neměla...
A jak jsi dávala vedle odkaz na tu zavinku...ta je teplejší???
20. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no úplně zateplená není je to takový flísový nebo jak se to jmenuje ale koukni on je v tom kočáru navlečenej jako pumpa ale zase ho dát do fusaku v body nemůžu :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3815123&vReferer=%2Fphotos%2Flaada
20. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko....a co jak tam máš tu fotku,kde má tu kombinézku žlutou a nějakou deku?????
Nebo nabalit a do té zavinky,??
A projela jsem to albíčko,malej je krásnej :slight_smile: a co bílý kočárek?????spokojená????
20. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď sem se nasmála :grinning: žlutá kombinézka byla jen 3x oblečená, protože náš synek má už 6,8 kil a nevejde se do ničeho ... oblečení máme 6-9 měsíců a i to nám je něco malý :sunglasses: no co ti budu povídat vás nedoženem :grinning:
20. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bílej kočárek je super :sunglasses: už sme 3x prali :grinning: ale zase mě oslovily nějaké dvě slečny nebo mladé paní před drogérkou DM jestli si kočárek můžou zkusit povozit jak je krásnej :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko...a co to je vlastně za značku???ten kočík
No aha,tak to mi nevyšlo s kombinézkou :grinning: :grinning: ale to znám :grinning:
20. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik ste měli kil ve 3tím měsíci? Teda ten váš kluk má krásný kukadla on je jako z pohádky :dizzy_face:

Bebé confort (někdo si ho plete s Bebé car ale jsou to dvě různý značky :wink: )
20. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky já sem pořád macek jako ten náš kluk pořád se mi drží deset kilo nahoře, ale co hlavně že máme vysněného kluka milovanýho :dizzy_face: :dizzy_face: furt mám hroznej hlad najím se a dala bych si znovu :zipper_mouth:
20. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
šla bych s váma taky posedět, ale nevím jak by to bylo s Vítečkem :confused: ono je těžký odhadnout jakou bude mít náladu, někdy prostě spustí to svoje a je konec :sunglasses:
20. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve 3 měsících 7.70 :grinning:....
a já když jsem jen kojila,taky jsem žrala a žrala....a ted?????stále vlastně žeru a žeru :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýý jo skoro osm kilo to je borec :grinning: do kdy si kojila a co si pak dávala za příkrmy ?
20. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s tím jídlem i stydím před velkým Vítkem :zipper_mouth: :grinning: najíme se (stejnou porci) a on funí jak je přejedenej a já to mám vlastně jako malou svačinku :zipper_mouth:
20. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš,kojila jsem do 6tého měsíce a asi týdne....
a pak dostal první mrkvičku,ale jen asi 5 lžiček...a to měl 3 dny....pak mrkvička s bramborem,taky asi 3 dny...pak brokolice samotná,pak s bramborem...ale stále jsem pořád hlavně kojila,ono zkraje to stejně bylo spíš na ochutnání :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek