• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
to si sama vařila nebo si kupovala sklenice ? Já chci taky co nejdýl kojit :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze začátku jsem skleničkovala.....na ty 4 lžičky to bylo fajn...
a ted tak půl na půl,vařím,skleničkuju...
kojím pořád,ale mates už nechce :unamused:
20. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ladu.No holky,Majda uz ma 6zubu,vsechny jsem nasla ja a dostala prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak porad jezdime v hlubokem kocarku,jeste ze je tak velkej, pac do sportaku nemam ten nanoznik :unamused: Sice je tam taky jen tak tak,ale snad uz se dockame teplicka :slight_smile:

A jinak jidlo jak Pikuska-nekdy varim,nekdy sklenicka -dneska jsem delala brambor+hovezi+mrkev+brokolice :wink: a jak ji to chutnalo.
No a taky jsem objednala ohradku-8dilu s brankou, da se ruzne sestavit do jakeho chcete tvaru,pac ta moje princezna vsude leze a to je neco ji uhlidat,uz mela na cele dve modriny :unamused:

Kojeni-Majda tez nechce,jen kdyz je hodne unavena, tak si s ni lehnu a dam prso-ona cuca dokud neusne,nejaky mlicko tam je,aleasi uz jen minimum.Doktorka mi stejne rikala, ze by bylo nejlepsi prestat,kvuli te cyste a hormonum, ze to dela neplechu. :pensive:
20. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar...matese je ted aky všude dost....a na ohrádku nemám místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže oči všude :grinning:
20. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
tam my dnes vstávání v 6:30 hod a ihned mlíčko:slight_smile:to je naše ranní snídaně.
Byli jsme včera v tom Liberci a normálně jak je v Globusu ten hlídací koutek tak hOnzík že tam chce jít si hrát!Tak jsme s manželem na sebe koukli a dali ho tam si hrát.Když už jsme se blížili po hodince ke kasám na placení volala slečna z koutku,že Honzík pláče a volá maminku:frowning2:
Takže se budu muset někde zeptat jestli by nemohl chodit na zvykačku jako to dělala Marcelka s Kájou aby si zvykal že maminka bude pryč:slight_smile:
Jinak blahopřeji moc:slight_smile: Matýskovi k jeho prvnímu zoubku:slight_smile:
Laada-některé děti se rodí i se zoubky:slight_smile:,ale je pravda že to muže ještě chvilku trvat než malému vylezou ven:slight_smile:
Marcel je dobře že už je tobě i Káje lépe:slight_smile:
21. únor 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - odměnu za 1. zoubek si koukej prosadit :wink: já si tehdy vybrala zimní bundu :grinning:

jani - pokud vás už přijmou do školky, tak si myslím by neměl být problém chodit zvykat jak my. Ale dřív asi těžko. Ale do Pumpkinu ho můžeš zkusit někdy dát - třeba tam jít tak 2x s ním, aby to poznal a pak ho tam někdy na hodinku nechat - sjedeš si něco koupit a uteče ti to, ani nemrkneš. Do Lípy jezdíte často, tak bych to zkusila :wink:
21. únor 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
marcel,tak co,přijedete se juknout do mimoně???mám brát to tričko,kdyby jsme se potkali???
21. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milý Bože:
Chodím každý den do práce a dřu 8 hodin, zatímco má žena si pěkně sedí doma.
Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak tě prosím, dovol, aby její tělo bylo
prohozeno na jeden den s mým.Amen."
Bůh, ve své nekonečné moudrosti, splnil mužovo přání.
Příštího rána, vím to jistě, se muž probudil jako žena.
Vstal, udělal rychle pro svého druha snídani, probudil děti, připravil jim šaty
do školy, dal jim snídani, zabalil obědy a odvezl je autem do školy.
Přišel domů, sebral věci na čištění, vzal je do čistírny a stavil se v bance,
aby uložil peníze.
Šel na nákup k zelináři, pak jel domů, vyložil nákup, zaplatil účty a zapsal vše
do účetní knihy.
Vyčistil bedýnku na kočičí výkaly a vykoupal psa.
To už byla 1 hodina a on spěchal, aby ustlal postele, vypral, vysál prach,
zametl a vytřel podlahu v kuchyni.
Běžel do školy vyzvednout děti a po cestě domů se s nimi pohádal.
Připravil jim mléko a sušenky a postaral se aby udělaly domácí úkol.
Pak vyndal prkno na žehlení a při žehlení se díval na televizi.
V 16.30 začal škrábat brambory a čistit zeleninu na salát, obalil vepřové řízky
a nakrájel čerstvou fazoli na večeři.
Po večeři uklidil kuchyň, pustil myčku na nádobí, poskládal prádlo, vykoupal
děti a uložil je do postele.
Ve 21.00 byl vyčerpán a protože jeho každodenní povinnosti ještě neskončily, šel
do postele, kde se od něj očekávala soulož, což zvládl aniž si postěžoval.
Dalšího rána, sotva se probudil, poklekl u postele a řekl...
"Bože, nechápu, co jsem si představoval.
Jak jsem se mýlil, když jsem záviděl své ženě, že si může být celý den doma.
Prosím, snažně tě prosím, mohl bys to vrátit zpátky?"
Bůh ve své nekonečné moudrosti odpověděl:
Můj synu, vidím, že sis vzal ponaučení a velmi rád bych všechno změnil jak to
bylo, musíš ale počkat devět měsíců.
Včera v noci jsi totiž otěhotněl."
:grinning:
21. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar...super,je vidět,že tam je spokojená :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
andar-malá je už velká slečna a jak duležitě sedí v té autosedačce :wink: ani se z ní někdy nechce dostat ven,že už jí to nebaví :wink:
jinak vtípek je suprový :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pikus-jaký byl masopast,doufám že jste si to užili :slight_smile:
My vstávali dneska až o pul osmý až jsem nevěřila svým očím kolik už je hodin:slight_smile:
Ted jsme nasnídaní a za chvilku se oblékneme a pujdeme ven:slight_smile:
Samozřejmě po ránu taky musí být shlédnutý Mickey Mouse,náš velký idol :slight_smile: :slight_smile:
Dneska nemusím vařit neb mi zbylo ze včera což jsem ráda a odpoledne pojedeme s manželem do Lípy nebot potřebuji zrušit Sipo a změny na internetuaby jsme to měli zase v pořádku :wink:
Jak se má asi Jíta,ale věřím že dobře:slight_smile:
Taky jsme koukali po nové větší sedajdě do auta pro Honzíka arozhodujeme se mezi Chicco a Patron.Nemáte někdo zkušenosti,chceme koupit velikost 15-36 kg.
22. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
JJJ Masopust byl fajn,docela dost lidí,jen začalo sněžit a byla docela zima.
Ale jinak---prima akce :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

my víkend docela dobrý, v so byla velká rodinná oslava narozenin mých rodičů, sešlo se nás 29, super nálada, Péťa to zvládl skvěle. Jeli jsme na chvilku ale bylo mu dobře tak jsme se zdrželi, řádili až mě včera boleli nohy neskutečně. Pak se teda zase trochu rozkašlal, počasí venku hrůzný, takže jsme masopust museli vypustit, což mě mrzelo :frowning2: Program byl parádní :frowning2:

Jani, Chicco věrtší mám vyhlídlou já, ale ještě se rozhoduju pro Cybex...možná to vyhraje ta, super testy, polohovací opěrka hlavy.
Vstávačku v půl 8 závidííím....já včera čekala na Sáblíkovou do půl druhý: a vyplatilo se to, překvapení se konalo!!! :dizzy_face: :dizzy_face:, a Péťa měl už v šest vyspáno....těším se až zapluje po obědě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A to že Honzík vkoutku po tobě smutnil je přeci normální, když tě dlouho nevidí a je na tebe zvyklej :wink:, z toho si nic nedělej....5 dní v měsíci můžeš dávat na zvykání do školky, tak toho využij :wink: . Bylo by divný, kdyby se mu po tobě nestýskalo :wink:

Andaro autosedačka parádní :dizzy_face: a vtip fakt vtipnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus gratuluju k zoubečku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď to pofrčí jak začne jeden :grinning:
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus-nějaké fotečky náhodou nemáš:slight_smile:a v kterých místech se ten Masopust konal? :wink:
perada-je tak to je dobře že ještě někdo bude kupovat větší sedačku a kouknu se tedy na ten Cybex a zkouknem to s manželem neb Honzík má tuhle cop máme už krátkou na výšku,začíná mu koukat hlava a to už nesmí.
Jinak školku chci vyzkoušet aby už si pomalu zvykal,vždyt pul roku je už krátká doba kor když ten čas tak rychle utíká:frowning2:
22. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Honzík chtěl včera volat dědovi,tak jsem mu jen zmáčkla telefon a on si vyřídil s dědou že mají přijet a jakmile to vyřídil tak to vypnul a že mám telefon uklidit:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
22. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ bylo to na náměstí.....průvod masek,pak vyhodnocení v daných kategoriích,kapela,stánky,jídlo,pití :slight_smile:
Rozdávali koláče a dobroty.....ale fotky bohužel nemám :unamused:
Peradko....však už leze další zub :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-jak vyleze jeden, jde to jak na bezicim pasu :grinning: a jak to Mates snasi? To uz budete cistit kartackem vid?ja mam tu detskou pastu Elmex a je supr, od prvnich zoubku :wink:
22. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, cybex tuto http://www.detskyraj.cz/zbozi/8322-cybex-solution-2010 mají i verzi s ISOFIXem :wink:
Prý tady http://www.ms-arbesova.cz/o-nas berou od 2,5 roku určitě možná i jinde ale nepídila jsem se po tom, tohle mi říkala známá. :slight_smile:

Já můžu doporučit zubní pastu od Weledy- čistě přírodní až od dvou let zubařka doporučila tu Elmex, kdy už děti umí pastu plivat :slight_smile:

Jinak jsem holky dala pár fotek a videí na web, tak kdo chcete, jukněte... http://www.jaksezijeunas.cz/ nahoře v novinkách jsou odkazy :wink:

Tak my dopo byli konečně venku, jen na chvilku, bylo a stále je krásně, teď jsem poklidila, uložila p do postele a vrhnu se na pohoštění a na chvilku snad zalehnu, ať dospím tu noc :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu-ja prave cetla, ze ta Elmex je od prvnich zoubku,ze neni sladka (jen trosinku) a nenuti je to polykat a taky ma mensi mnozstvi fluoru nebo co a navic, ja ji davam na kartacek uplny minimum :wink: Ja pouzivam Elmex dospelackou a nemuzu si ji vynachvalit :sunglasses: Ale Weleda je urco super, je to dobra znacka :wink:
22. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a z te nasi sedajdy Cybex Pallas se prave pak udela tento typ jako Solution :wink:
22. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no máme 2.zub :grinning:
Mě zase zubařka říkala zatím bez pasty,jen masírovat.....a nebo koupit v lékárně,ale nepamatuju jakou....
No ještě chvilku máme čas,jsou to zatím jen čárečky,tak až povylezou víc
22. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda! Kájuška byla už dnes ve školce, těšila se, když tam týden nebyla.
Já byla dopo na gyndě - sem jako měla den ... zapoměla jsem úplně na moč sebou, neschopenku jsem nechala doma. Jinak kontrola dobrý - a na to že pupek roste jsem zatím nic nepřibrala.

Když Káje začaly růst zoubky, tak jsme taky čistili jen vlhkým kartáčkem a až později jsme začali s pastou Elmex, i zubařka nám jí doporučila.

Nám odjel tatík na florbal, tak jsme tu samy.

piku - včera jsme nedorazili kvůli počasí, páč jsem to nechtěla pokoušet, když je Kájuš po nemoci ... tak se nějaký den domluvíme a můžete přijet na to kafíčko :wink: Hele ještě mě napadlo, jakou má vůbec tríčo barvu ?
Kamarádka tam včera s rodinkou byla a taky říkala, že to bylo na Masopustu pěkný :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...je bílé....
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=206&sName=Tehotenské-tričko-biele-DR-prekladané-Nesahat!-Kopu!-
tady to---i tady jsem si ho objednala.....no měla jsem ho sebou,tak jsem ho zase odvezla domů no :slight_smile:
A domluvíme se určitě :wink:
22. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus - no vidíš, že se konečně Matýskovi zoubky prorazily a co jak pokračujete v krůčkách, už běhá jako zajíček? :wink: :grinning:
Mori - asi začínáš mít těhotenská zapomínací syndrom a neboj bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: . Hlavně, že je všechno v pořádku a to krvácení bylo jen nějaké čištění nebo tak.
Andarko - je dobře, že Majdik je spokjená v sedačce, to je důležitý :sunglasses: :sunglasses:

Taky si Elí čistí Elmexem, ale máme trošku jiný, stál 120,- a máme ho od kamarádky zubní laborantky, je úplně bez floru a je speciálně pro děti, takže se může i polikat, používáme Elmex všici a velká spokojenost. Jinak včera Elí po obídku spala, kupodivu, tak jsem si dáchla s ní, fakt mi to bodlo, alespoň jsem dospala ten sobotní bál a včera jsem na chvilku večer zaskočila za ženskýma do vinárny na dýchánek. Jedna mažoretka slavila 50 tak byla velká žranice a šampíčko s jahůdkama, no na noc fakt dobrej nášup, ale bylo to moc fajn. :sunglasses: :sunglasses: .
Taťka psal z Rotterdamu, že tam prší a má celý týden, dneska má narozky a je pryč, tak to osavíme o víkendu. Dostane tenisouvou raketu, tak jsem zvědavá na reakci. :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko....neběhá....ale všude se staví,tak musím mít oči i na zadku :grinning:
23. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko-mame tento: http://www.lekarna.cz/elmex-detska-zubni-pasta-50ml/

Pikus-presne tak Majdik taky, oci na zadku mne pobavily,ale je to tak :grinning: prave proto se tesim na ohradku, jinak se nemuzu ani hnout.
23. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....taky by se mi hodila....ale Mates by v ní stejně asi nechtěl být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iren,jdu jukat
23. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
my včera měli absenci,naši nás vzali s sebou na výlet do Ustí,tak jsme se přidali,lepší než sedět doma na prdce a alespon jsem okoukla nějaké ty autosedačky.Samozřejmě že jsme zustali u těch na které jsme koukali v Liberci v Gobusu takže pro nějakou asi sjedeme hned ted o víkendu aby už mohl jezdit Honzík zase pohodlněji než v téhle která už je mu těsná:slight_smile:
Iren-foteček málo ale alespon nějaká památka a tebe nelze přehlédnout vždyt jsi ta nejhubenější ze všech :slight_smile::slight_smile:
Jinak dneska vstávačka v pul šestý :frowning2:a když jsem viděla co se děje venku chtělo se mi opět zalézt do postele ale už to nešlo,Honzík chce hned dělat nějaké akce:slight_smile:
Dneska musím vyprat prádlo ale nevím kam ho dám když je venku tak ošklivo nebot by mi to venku neuschlo,no hold musím něco vymyslet,nahatí chodit nemužeme:slight_smile::slight_smile:
Na kdy se chystá ten srazík? :wink:
24. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek