• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
iren - fotky super :grinning: ty jsi jistě ta v té fešné zástěře vlevo že :grinning:

piku - s tríčem uvidím, až ho vyzkouším - zrovna černé a čistě bílé nenosím :sweat_smile:

Mě právě dorazil balíček z MMB - takový bundo/kabátek pro Káju na jaro / podzim - jak nové za 150,- i s poštovným. Od paní už jsem vzala po páté, mám s ní dobré zkušenosti :wink:
24. únor 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
mori,nemusíš si ho brát.....mám ho doma rok,klidně budu mít další rok :grinning:
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Plavanicko--od_5ti_a_pul_mesice_Matyasek_plave..../
plaváčci :wink:
24. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - fotečky parádní :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori..díky :slight_smile:
a jak ti je????a co kája????co říká na sourozence???
24. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - je mi fajn, i to krvácení se zdá je už zažehnáno. Karolínka se na miminko těší, hladí bříško a dává pusinky :slight_smile: krásný no :dizzy_face:
Jinak dle UTZ mám posunutý termín na 13. 8.
24. únor 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

dneska mám po dvou dnech volno

tady nějaký testy na autosedačky http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-skoncil-katastrofou-deti-jsou-v-ohrozeni-1gg-/automoto.asp?c=A100223_151604_automoto_hig

tak já dorazím do lípy příští týden 3.3 odpol tak co dát sraz ve čt 4.3 můžu celej den nebo pátek 5.3 dopol ,odpol pak pojedu dom neb jdu víkend do práce

holky fotky máte super........my jdem dneska na karneval tak pak foto přidám......a chlapovi jak sem dělala ten půlitr tak měl úsepěch

tak pak napište jak se srazem pá
24. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani škoda,že ste se nestavili v tescu sme se mohli vidět
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Pikusko, Matyáškovi přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: My ho slavili v pondělí, pár fotek jsem vložila na web. Vaše plavací fotky jsou super!!! :dizzy_face:

Mončo, tedy autosedaček jsem sem právě chtěla taky Janě vložit :slight_smile: Cyběx má super hodnocení, paráda! Užij si volno a karneval :wink: Já se na něj tak těšila a bohužel, nemoc zkřížila plány :unamused:

Marcel, já si před pár dny všimla, že jsi komentovala fotky, díky a omlouvám se že jsem neragovala, ono se to tam těžko dá dohledat... :unamused:
Kája je sladká :slight_smile:

Iren, fotky úžasný :grinning: pěkně jste se vyřádili co? :grinning: Paráda že Míša takhle pohlídá :wink: A co taťka? Viděl už fotky? :grinning: a jak to bere Elenka že taťka je pryč? :confounded:
24. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
tak jsem z těch testu na autosedačky docela v rozpacích jakou koupit sedačku aby vydržela kdyby nedej bože se něco stalo:frowning2:
Jinak Matyáškovi k svátku jen to nej,nej,nej:slight_smile::slight_smile:
moni-jé tak to mě mrzí :slight_smile:to kdyby jsem věděla že se tam někde nacházíš tak bych donutila dědu aby tam zajel:slight_smile:a dali by jsme řeč:slight_smile:
24. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Matyasek ma svatek?Tak vsechno neeeeeeeeeeeej a Piku, ta ohradka je veeelika, tam by se mu urco libilo, pac by se mohl za ni chytat a stavet :wink:

Fotecky super, obcas koukam na rajce :slight_smile:

Jinak sedacky,dobryyy Cybex vysla dobre :sunglasses: :slight_smile:

Mori-tys mela Kaju cisarem vid?Ted bys mohla rodit normalne ne? :wink: A opet Liberec? Jsem zvedava co :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - nevadí že se ptáš :wink: jj císařem. 12 h jsem rodila normoš, moc to nešlo, tak se šlo na císaře. no jsem zvědavá jak to půjde teď .. dr. mi minule na pohotovosti zrovna říkal, že když jsem rodila císařem, že třeba by to i normal šlo, ale to se vše uvidí, až fakt k tomu dojde. spíš to vypadalo že to myslí tak, že je to takový víc komplikovaný - takže spíš budu počítat i s opětovným císařem.
Jinak počítám zas s Libercem
24. únor 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori - samá voda, já nejsem v zástěře, ale v zelených taťkových montérkách s brýlema. :sunglasses: :sunglasses:

Piku - taky přejeme Matymu vše nej k svátečku a koukala jsem jaký je Matýsek potápka co? Hezký fotečky.

Raduš - Elí je bez taťky v poho, je zvyklá, že ho moc nevídá, páč jezdí pozdě z práce a o víkendu už tu zase bude. Přejeme Peťovi dodatečně k svátku, doufám, že si to pořádně užil. :sunglasses: :wink: :sunglasses:

Moni - fotečky z karnevalu moc hezký Táda, je teda skoro jako Vinetuuv pokrevní bratr :grinning: :grinning:. Teda ty nás napínáš vyfotíš dveře do baráčku a dál nic. Tak to tě budeme muset na srazíku pěkně vyspovídat. :slight_smile:

Mně se moc čtvrtek odpol nehodí, páč bych zase byla někde sama a čekala to už tady bylo. Ale jinak se se srazíkem přizpůsobíme. :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo budem dokumentovat před,během a po.Fotky jiný nemám dávala sem vám odkaz na tu realitku,když tak juknu jestli to jiná realitka,ještě nemá na servru a hodím odkaz jinak..........Má to šest místností a podkroví, v roce 2004 rekonstruovali spodek,tam necháme udělat novou kuchyň a až uděláme v patře z jedný místnosti koupelnu,tak tu dole předěláme.Dneska jedem pro plovoučku a chlap by chtěl v neděli jí začít pokládat a to nám přivezou i velkou rohovou skříň.Doma máme už předsíň a nábytek do koupelny.
No když to půjde dobře tak by sme chtěli od 1.4 jinak až od 1.5 uvidíme jak to půjde.Za baráčkem je malý plac,ale já opravdu nejsem pěstitel a obdělávání zahrádky není pro mě,tak mi to vyhovuje.
25. únor 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bohužel to už všechny ostatní stáhly............no když je to už prodaný :grinning:
25. únor 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska když jsem vstala tak jsem se lekla že mám snad zalepené oči a ona je tam mlha že by se dala krájet:frowning2:
Jedu do Lípy neb chci zrušit placení sipa a chci to stihnout aby jsem už příští měsíc nemusela platit přes složenku.
Samozřejmě že Honzík hned že musíme jet i za dědou a babí takže se v Lípě zdržíme:slight_smile:do odpoledních hodin.
Moni-fotečky z karnevalu jsou krásné a Táda je v kostýmu duležitý :wink: maska napadla tebe?A ohledně baráčku přeji hodně trpělivosti s upravami a aby jste se mohli co nejdříve nastěhovat :wink: a bydlelo se vám super.
25. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
tak díky za přání,alw vzhledem k tomu,že v kalendáři je jen matěj a ne matyáš,tak bude slavit na josefa,když se jmenuje Matyáš josef.....a bude to mít s tatínkem :slight_smile:
Ale stejně dík :grinning:
Mori....to je fajn,že se Kája těší :wink:
Však my tady taky :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska bylo venku nááádherně!! Kromě rána samozřejmě :sweat_smile: Pak se to vybralo. Dorazili jsme domů kolem půl šesté a to už bylo zase chladno. Víc takových dní!!! :dizzy_face:

Pikus aha :sweat_smile: to jsem nevěděla, no lepší popřát dvakrát než vůbec :grinning: Já jen že Matesové slaví na Matěje tak jsem si na vás hned vzpomněla.
Iren tobě děkuju za gratulaci :slight_smile: Užil a my s ním :slight_smile:

Mončo tak ať všechno běží hladce a bez problémů a brzo bydlíte. Táda v masce je úžasnej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Se vždycky na fotkách tak důležité tváří :grinning:

Jani tady je video o autosedačce Cybex-jak funguje :wink: http://www.autosedacky-web.cz/produkt/cybex-solution-x-fix-caribbean/

Jdu koupat a dneska mě čeká žehlení...pěkně mi tu narostla hromada.. si vždycky nadávám :confounded: proč nežehlím přůběžně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsem dnes 2x psala a vždy po odeslání to vypadne :rolling_eyes:

Dnes bylo bájo počásko, oproti včerejšku fakt rozdíl. Paráda, doufám, že už tak teď bude furt :slight_smile:

moni - kde že máte ten baráček ? - manža se ptá :wink: Jsem mu ukazovala ty fotky a říkala mu, že jsou s Pavlem hrozně podobný typy :wink:

iren - můj první tip byl montérky, ale pak se ptala u jiné fotky která že to jsi, tak to mě zmátlo a raději jsem napsala zástěru :grinning:

My bysme braly sraz toho 4. 3., páč to můžem odpo po školce - jely bysme rovnou po ó, takže kol 13 h budem v ČL

právě peču Opilou bábovku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18651&user=52301
25. únor 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dneska bylo opravdu nádherně a já ráno zatopila a když jsme se vrátili ze cvíča dom, tak jsme tu měli 28 st. no tropy no, tak jsem pustila jarní vzdoušek a bylo fajn. Ráno byla ale šílená mlha. :confounded: :confounded:
Elí mi usnula v autě, ale jak jsem jí přenášela tak se mi vzbudila, takže ze spaní nebylo nic, odpo jsme byli na dlouhé procházce a Elí zvládla všechno po svých, páč jsme šli od kaluže ke kaluži, mokrá byla jak vodníček, ale hrozně jí to bavilo, ještě, že naše super botky fakt nepromoknou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zítra se nám vrátí taťka, tak už se na něj těšíme.

Pikus - vlastně jsme ty svátky probírali na srazíku viď? Myslím, že jsi tam říkala, že bude oslava na Josefa.

Mori - jak se povedla bábovka, no vypadá to lákavě, taky jsem přemýšlela, že něco upeču, ale pak jsem si vzpomněla, že bude o víkendu dortík, takže někdy příště. :sunglasses: :sunglasses:

Perad - něchceš přijet vyžehlit i k nám, když už budeš v tom, mám tu koš se třema pračkama a vůbec se mi do toho nechce. A teď mi ještě pračka s bílým dopírá, ach jo! :confounded: :confounded:
25. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem pěkně naštvaná,sem si tady v bazaru našla inzerát,že paní prodá postel z ikei i se zábranou za 1000.- tak sem jí poprosila o fotky na email..........od pondělí si píšem,že pošle,nejdřív se jí rozbil foťák,že si půjčí a dneska píše..........dobrý den omlouvám se postel je už prodaná pani přijela nečekaně z daleka a hned si jí vzala hezký den.......to mi mohla rovnou napsat,že má jinou zájemkyni a prodávající měla uvedeno bydliště Česká Lípa přezdívku toccynka

Marcel baráček je mezi krásňákem a neštěmicema Veslařská ulice
25. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori tady něco pro Káju
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=331945
koukala jsem, že paní je zaměřená na Peppa Pig :sweat_smile: :wink:
25. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - dík, o paní s Pepinou vím :wink:
Bábovka se povedla :slight_smile: Taťka ráno odjel busem do Holandska (přijede zítra ráno), tak dostal samo krom jiného, kus bábovky sebou :wink:

Jsme byla ráno překvapená, ale jak jsem Káju oblékala do školky, tak sama si řekla, že tam chce dnes spinkat :astonished: Tak jsem se jí ještě několikrát ptala a že prej jo. Tak tam zůstane. Tak jsem zvědavá, páč tam spala Út + St a druhý den už z toho moc nadšená nebyla ... ale když chce sama, tak to snad bude OK
26. únor 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem doma sama neb jsme včera byli v Lípě stavili se u rodicu a Honzik se rozhodl že u nich bude spát:slight_smile:samozřejmě že chtěl i mě ale musí si zvykat že maminka nebude všude kde je on:slight_smile:
Takže mám trochu klidu než mi přijde manžel z práce:slight_smile:
Ráno jsem si trochu přispala,do sedmi hodin:slight_smile:jsem už hold zvyklá vstávat dříve:slight_smile:
Marcel Kája je šikulka že už chce i sama spát ve školce,asi už si tam nachází i nové kamarády a kamarádky:slight_smile:
Moni-udělaj nějaké fotečky baráčku at mužeme tiše závidět:slight_smile::slight_smile:
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy kde jste když je venku tak hnusně ?
já tu jsem sama, nemusím vařit (Kája se nají ve školce), mám vypráno, tak koukám zda se tu konečně někdo objeví na pokec a nikdo nikde :unamused:
26. únor 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tu jsem a nakukuju :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-to je super, ze kaje se ve skolce libi :wink:
26. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojky tak pojdte dát pokec jsem pro:slight_smile:
U nás mrholí než jsme se se psem prošli byli jsme mokrý jak vodníci,brrr:frowning2:
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
nestíhám,dítko je malej horolezec....ted spí,ale zase musím udělat oběd.
mori,to je fajn,že se káje líbí ve školce.
26. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek