• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
aha, tak už jsem tu možná zase pozdě :grinning:

po 14h jdu pro Káju, pak musíme na hřbitov - taťka by měl dnes narozeniny :pensive:

ale jako nikam se mi v tom počasí nechce. včera bylo táááák nádherně
26. únor 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak jsem se ohledně počasí dočetla,že mají zase příští týden dorazit mrazíky a přes den se taky sníží teplota jen na nějaké tři stupně ale že bude foukat vítr takže bude připadat že je ještě chladněji:frowning2:to snad už ani ne.už se mi líbilo to sluníčko:slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaro ještě ne, já ještě jedu v dubnu lyžovat, tak ať mi to neroztaje :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink:

Ale dneska je opravdu hnus počasí, včera nádherně.....Mně by se líbilo, snížek, sluničko, malinko mrazejček. Na víc mi konečně přišly pro Elí prodloužené rukavice a my je nakonec ani pořádně neunosíme. :frowning2:
26. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jako v dubnu už chci nádherný jaro, neblázni, to už nechci sníh ani vidět :grinning:
Rukavice ti přišli fakt brzo na konci února :grinning: ale příští týden se má ještě ochladit, ale sníh asi ne e

Jinak dámy vám povím, že procházka Stráží se mi poslední dny doslova ekluje :rolling_eyes: nevím jak jinde, ale tady jak leze sníh dolů, tak to je samé psí hovno :rolling_eyes: něco otřesnýho !!!!!!!!! Lidi jsou neskutečný prasata :angry:
26. únor 2010 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - já jedu naštěstí do Alp, takže tady bych jaro taky uvítala. O těch psích hromádkách mi něco povídej, tady u nás ani ne, ale stačí jít po Lípě někde kde je tráva, je to tam to samý, nevím jestli si lidi myslí, že je sníh, že se to rozpustí pak taky, hrozný. :confounded: :confounded: :confounded:

Elí už spinká, já jsem ještě vytřela, udělám si čajíček, hodím nožky na horu a pokouknu na telku a počkám na manžílka. Dneska už nedáva Sex ve městě, ale můj hodný synáček mi ho stáhnul z netu, tak musím počkat na Toma, aby mi ho vypálil na svém PC a už se na něj těším.
Jak pak se asi měla Jituš a Filípek na horách, snad měli hezké počásko, už by se taky měli brzy vracet.
26. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Mori,povídej mi o hovnech....je jich jak nas....
a vy máte ve stráži nové mateřské centrum vid :slight_smile:
27. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - ano máme nové MC, funguje od začátku února. Ale určo jsem vám psala, že jsme tam s Kájou byly, než šla do školky :wink: http://www.otevrenodetem.cz./index.html s Kájou to už moc nevyužiju, jedině sem tam při nějakých odpoledních akcích, což občas dělaj. Ale pak to bude fajn pro druhýho prcka až povyroste

na FB jsem večer četla, že dnes se Jíťa vrací z hor, tak nám určo brzo poreferuje jak se měli :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...tak to mi uniklo,žes to psala :pensive:
FB---nechodím,nečtu,nepřila jsem tomu na chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
No dneska je venku nádherně, to je asi i ua ten včerejšek. Taťka nám přijel včera něco po 20.00, ale pěkně nastydlý, tak mu vařím své tajemné bylinkové čajíčky, aby mu bylo líp. Páč Elí si ho žádá :grinning: :grinning: .

Piku - moje řeč, sice jsem na FB zaregistrovaná, mám tam fotečky, občas nakouknu a okomentuju, ale taky mi to nepřirostlo k srdci, přijde mi to žrout času a soukromí. :confounded:

Odpolko se chystáme ven, Elí opět nechrupkala, tak půjdem na nějakou delší procházku a jsme pozvaní ke známím na kávičku, májí taky malé dítko, tak nebudu muset hlídat Elí jako ostříž. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli v bazénu....hned po obědě a docela málo lidí.....
Iren,taky jsem tam registrovaná,ale jejich posílání srdcí a něčeho jsem prostě nepochopila a ignoruju vše...
27. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

já pracovní den nic moc,lidi se tak nějak courali,ale nějak mě bolí v krku tak vemu paralen čaj a jdu do postele.

Péťo ségry byly dneska s Tádou v bazénu :slight_smile:

Co ten sraz příští týden můžu i pátek odpol,přehodila se mi šichta ze soboty na neděli tak nemusím v pátek dom
27. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jo????a v kolik????
Jinak super mejly,zrovna jsem hledala kde mám pepu dle tel.čísla :grinning:
27. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky :slight_smile:
tak jsme zpět z hor.
Měli jsme se dobře, Filípek byl zlatíčko pro celou chalupu:slight_smile:
sněhu bylo dost a sluníčko taky.
stavěli jsme sněhuláky, bobovali a procházkovali :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, z plavání super fotečky, jde vidět,že sí to Maty užívá :slight_smile:

Iren, to musel být ale prča,když jste tam takhle blbli,al ejá bych tě ani nepoznala :grinning:
ale myslela jsme si to dobře,že jsi v těch zelených kaťatech :grinning:

o testech autosedaček jsme četla na horách, maxi cosi se umístila na 2.místě, jsem ráda,že jsem dobře vybrala a cybex taky super :slight_smile:

Moni, tééda Táda byl ale fešnej indián :slight_smile: a tobě to tam seklo :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro srazík jsem :slight_smile:

tak dáme ten páteček,aby nemusel Iren čekat ve městě zase dlouho ??
27. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím se moc lidí nevyjádřilo ke srazu ... val asi nedočítala ještě. my jedině odpo, páč dopo je Kája ve školce ..

My dnes odpo jedem do Provodína, tak aspoň vypadnem zas z bytu :wink:
28. únor 2010 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jmenuju se Daniela a hledám nějakou kamarádku na pokec a výlety s dětma. Je mi 28 let a do Českolipska jsem se nedávno přistěhovala,takže tu nikoho neznám. Jsem v šestém měsíci a čekám svojí první miminko. Budu ráda,když se mi někdo zvás ozve. Kontakt je Daniela.Shy@seznam.cz a nebo ICQ 479687837. Daniela
28. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my nikam nejedem, páč se muž s bratránkem domluvil na jindy, tak teda nevim co budem dělat ...

mužíček teď kuchtí s dcerkou česnekovou polévku a já pak udělám kuř. řízky :slight_smile:

coletta.cz - vítej mezi náma :slight_smile: Určitě aspoň pro začátek choď sem mezi nás a kámošek tu jistě najdeš víc :wink: každý měsíc se scházíme s dětma v České Lípě, tak rádi přiberem do party i tebe :slight_smile: Koncem tohoto týdne bude opět sraz, tak to tu sleduj, ať víš kdy přesně.
A odkud přesně jsi ? Já ze Stráže pod Ralskem a jak jsem na tom s dětma mám psáno u fotečky :wink: (stejně jako ostatní :wink: ) a jmenuju se Marcela
28. únor 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Val,to je fajn,že jste si to užili :wink:
Srazík....opět se přispůsobíme.
Coletta...ahojky a chod sem,tady je to fajn :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, dočítala jsem, vždyt jsme psala,že sraz na pátek, bo ve čtvrtek má Iren cvičení a do odpoledne by tu musela dlouho čekat, bo jim cvičení končí v 11 a odpolendí srazy máme déle, nebo jestli to dáme nějak kolem té 11-12 hodiny ??

Danielo, tak vítej, jsem ráda,že jsi se sem dostala :slight_smile:
můžeš nás tu omrknout a zapojit se mezi nás.
ted tu máme těhulku Mori :slight_smile:

Marcel kam nejedete ?
28. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno jsme byli na plavču, byl s námi i taťka a natáčel.
dneska se filípek vyřádil a už jsme ho mohla nechat samotného v té podkově, už se udržel a pěkně kopal nohama.
pak jsme šli nakoupit do kaufu,odpo jsme si dali šlofíka, bo jsem z těch hor nevyspalá

čekají mě tu 4 pračky prádla vyžehlit, venku to hezky uschlo:slight_smile:
28. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - aha. No Monča může v pátek jen dopo, odpo už jede dom. A my dřív jak ve 13 h v ČL nebudem :unamused:
28. únor 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Mori - Monča psala, že může i v pátek odpol., že v sobotu do práce nejde, takže pátek má volný.

Val - super, že hory se takhle zadařili, jen ten spánek co? Ale to dospíš uvidíš, mně by teda deptalo to prádlo, vždycky se musím k žehlení hodně přemlouvat a pak si nadávám, proč to nevyžehlim hned a nechávám to takhle najednou. :confounded: :wink: :slight_smile:

colett- taky zdravím a vítám mezi námi, tady se ti určo bude líbit. :sunglasses: :sunglasses:

My dneska měli návštěvu, páč jsme oslavovali manži narozky, dostal dort - kulečník, hodím pak foto a penízky na tenisovou raketu, no byl moc rád. :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: Přijela naše roďka z Liberce a mamka tady zůstala, zítra od nás pojede na Krompach, kde slouží u dětí. Tak zas po dlouhé době Elí vidí babičku.
Elí rostou stoličky, tak je takový malý proťa a špatně spinká, doufám, že se vyklubou rychle a bude zase klíííííd. :sweat_smile: :sweat_smile:
28. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,t y jsi asi nedočítala :grinning: :grinning: :grinning:

Monča psala,že může i v pátek odpoledne, bo jí přehodili šichtu na neděli,takže v pátek domů nejede
mrkni nazpět

jéé ted čtu,že už to psala Iren :slight_smile:

Iren, to prádlo bylo z hor, jinak ho nenechávám hodně, bo by mě šlehlo,ale dnes mě po té dovče asi šlehne :grinning:

tak at si Eli babičku pořádně užije,když jí tak často nevídá :frowning2:

filípek spinká už od 18h., už ho chci jít vzbudit, manžel říká že at ho nechám, že změna prostředí...

na horách jsme chodili spát kolem 1 i 2 ráno, a v 7 budíček filípek,ale manžel si vždy filípka vzal dolů, dal mu čajík, převléknul,přebalil a mě ještě nechal válet,pak jsem vstala a udělala snídani a sunar a pak jsme se prostřídali a manžel si šel dáchnout na gauč k telce :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klasika---domlouvá se sraz,to je jako vždy problém :grinning:
28. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
tak ted jsem si napsala dlouhý příspěvek a ono mi to vubec neodešlo:frowning2:no je to možné?
Včera jsme byli na oslavě brácových 40.narozenin a Honzík vubec nespal takže to nebylo nic moc a taky tam byla malá neteř od švagrové a ona hned každé dítě bezduvodně mlátí a oni jí ano neokřiknou nebo jí neplácnou což se mi vubec nelíbilo a Honzík už pak i brečel že ho bije bezduvodně a mě se nechtělo se s někým hádat že si jí mají alespon hlídat:frowning2:kdyby se třeba tahali o hračku ale ona za Honzíkem přišla a uplně bez duvodu ho plácla až pak měl i červenou tvářičku:frowning2:
Doma odpadl v sedm večer a spal až do pul sedmý do rána a pak zase byl přetažený či nedotažený tak brečel a nedal se utišit:frowning2:tak jsme jeli k babí když má táta dneska noční aby se vyspal a tam to pokračovalo na novo,tak jsem ho sbalila dala do postele a do pěti minut byl ko a pak už to bylo ok:slight_smile:
Taky večír když jsme se myli jak byl už unavený tak se předklonil hlavou nad vodu a pak se mu to sklouzlo a měl vodu až v nosu a to byla reakce jak moje tak jeho,no zážitek hrozný a samozřejmě že už pak ve vodě být nechtěl:frowning2:
Dneska mi mamka ostříhala zase kousek vlasu aby jsem měla nějakou fazonku a byla ze mě fešná ženská:slight_smile::slight_smile:
Honzík mi říká že mi to sluší a že jsem hezká:slight_smile::slight_smile:
Jinak my se srazíkem by jsme raději kvuli spaní dopoledne neb odpoledne dávám Honzíka spát na poledne a vstává na druhou až pul třetí a než by jsme se sbalili tak to nemá cenu:frowning2:
Jinak přijdu kdyžtak jen já jestli to neva:slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

Jíťo to je fajn,že jste si to užily,pak ukaž fota :slight_smile:

Péťo jeli kolem druhý a za čtrnáct dní jdou znovu. :wink:

Vítej nová maminko :slight_smile:

Jani tak si můžem dát v pátek sraz dřív,vemem kočáry a kluci si daj dvaciáše v kočárku :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja nak asi nestíhám nebo co :grinning:D

Moniska: ty jo ty autosedacky to je mazec my nastesti mame tuhle maxi cosi tobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf :slight_smile:

A jak se jinak mate?? Co noveho?? Jdu vás zkusit aspon neco dočíst :slight_smile:
28. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Moni,tak to jsme se minuli,my jsme kolem 2 odcházeli......
a za 14 dní jedem taky :slight_smile:
A srazík.....Mates ted spí před oběděm,takže po obědě by to šlo,pak ještě chrupe odpoledne....
1. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni my už kočárek nepoužíváme a hlavně se tam na délku už nevejdeme:frowning2:ale zkusím to nějak vymyslet aby jsme přišli oba dva:slight_smile:
U nás už od rána fouká studený vítr tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí:slight_smile:
1. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek