• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj holky,

Piku, jojo klasika se srazem :grinning: :grinning: :grinning:

vzhledem k Irče bych to dala na pátek a domluvte si ten čas- dopolko-odpolko :sweat_smile:

Jani, jsem si ted vzpoměla, jak to máš s tou prací ???
neměla jsi 1.3. nastupovat ????
1. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, po dlouhé nakukuji a vidím těhulku. Moc moc moc gratuluji a držím pěstičky,aby bylo vše v pořádku. :wink:

Jinak my se máme skvěle,akorát internet moc nestíhám.
Koukám, že se stále scházíte...jste šikulky
1. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
Jituš do práce mi zatím nevolali ale dneska mi slíbila jedna holčina co dělá ve Stráži že se zeptá co a jak je,jinak už ted od 1.3. přijímali první uchazečky,uvidíme.Já si i klidně na práci počkám hlavně aby byla neb v Pakecu lidi nepřibírají,takže by jsem hned vyřešila situaci s prací.
Já mužu i čtvrtek i pátek neb jdu ve čtvrtek na cvičení a stejně přespíme u našich:slight_smile:
Jinak dneska dělám vrabce,bram.knedlík a zelíčko:slight_smile:
1. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky helenkooo
přijd taky za námi do unionky
1. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no to od nich není zrovna fér, že ti ani nedají vědět.
a ty jsi se nezkoušela zeptat co a jak ?

a co to Peklo, pojedeš tedy ?

já ráno byla u zubaře, konečně mám zadělaný ten léčený zub, dělal mi ještě rentgen všech zubu a objevil dirku,tak jdu ještě 11.3.
pak jsem sjela do práce podepsat papír na daně.

ted jsem začla luxovat, Filípek chrupká a k obědu mám od mamči segedýn
1. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, díky za pozvání, snad někdy do Lípy dojedu a setkáme se, to už bude asi 3/4 roku nebo rok co jsem byla naposledy,ne?
1. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nám se to doma taky krátí :sweat_smile: , v květnu půjdeme na zápis do školky a od září šup šup do kolektivu, Michalka už to potřebuje, se mnou je už doma nuda :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona mi paní na tom osobním řekla mi se ozveme a tak jsem čekala až do minulého týdne no ale nic:frowning2:tak jsem dneska potkala tu holčinu a ona mi slíbila že se zeptá neb mi nedali ani nějaké telefonní číslo .
Jinak podle toho co se dozvím bych pak kdyžtak ještě asi jela s vámi do Pekla:slight_smile:koukala jsem že tam volné místa ještě jsou:slight_smile:
Já mám hotovou už polévku,Honzík už je najedený a za cca pul hodky jde chrupat takže dodělám zbytek a možná ještě stihnu vyžehlit:slight_smile:
1. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pujdu taky některý den dolu do Zákup zkusit jestli by jsme tam nemohli na nějaké dny chodit na zvykačku,tak držte palce at nám to dopadne,teda jestli to tady dělají:frowning2:
1. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já se se srazíkem podřídím, jen ten čtvrtek nám vychází tak blbě. :confounded:
Dneska dopol jsme byli v Lípě, odvezli jsme babi na autobus a zašli jen nněco málo pokoupit, pěkně foukal vítr, takže fakt nic moc. :confounded:

Val - tak snad už budeš mít od zubů pokoj, už by to chtělo co? Vytrpěla si dost.

helenko - to to teda uteklo, když už půjdete do školky. No jo už jsme tě fakt dlouho neviděli, ani sem moc nezavítáš.

My jdeme k zápisu do školky až v květnu a tam se domluvíme co a jak. I když práci bych měla mít, nebo jako že mi ji teda držej, mé místo zrušili, tak si půjdu asi jen pro odstupné a budu se modlit ať najdu něco fajn.
1. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenko, toto teda uteklo, už do školky ....

Jani, místo máme na pokoji,přidá se postel, takže kdyby ještě někdo rád jel, tak se může přihlásit :slight_smile:

koukám holky,že jsme na tom my tři stejně s tou prací :unamused: :unamused: :unamused:
1. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Kdy se chodi s prckama k zubari????
1. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery, od roka všude píšou

já jsme dneska říkala zubaři,jestli můžu přijtí s fildou, že už má 9 zubu, tak mi řekl,že můžu třeba v srpnu až půjdu zase na pravidelnou

čistit vodou po každém jídle
1. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sorry děvčátka, já poctivě dočítám, ale Monču jsem jaksi nedopatřením úplně přehlídla :sweat_smile: v tom případě pátek odpo beru :wink:

jjj - tak si měla malou slečnu zkrotit ty, když rodiče na to dlabou - svoje dítě bych jako mlátit bezdůvodně nenechala :rolling_eyes: a ještě bych to vysvětlila rodičům, že by s tím měli jako něco dělat. Bych si to nenechala líbit, však mě znáš :wink:

Kája je zas doma a to byla ve školce jen týden :unamused: ze soboty na neděli začala v noci kašlat, dnešní noc prokašlala už celou :frowning2: přes den ale nekašle, ale i tak jsem jí pro jistotu nechala doma dnes i zítra a od středy se uvidí, jak na tom bude ..
1. bře 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - děkuju moc :slight_smile:

jjj - tak to jsem zvědavá jak dopadnete v Zákupech ve školce, pak dej vědět ... páč osobně si myslím, že by vás vzali jedině pokud byste tam i pak nastoupili na celodenní chození. Ale třeba budete mít štěstí, pokud maj třeba míň dětí.

teri - my byli s Kájou prvně u zubaře na roce. Zoubky jsme teda nečistili po každém jídle jak píše val, ale jen večer vlhkým kartáčkem. Později tedy tím Elmexem jak jsme se už bavily .. teď tedy už večer i ráno (večer jí čistím pečlivě já, ráno může sama).
1. bře 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marcel já té holčině říkala co to dělá a že se to nedělá kor když jí nic nedělá a ona nevěděla která bije.No já mít taky tu náladu tak bych jim dala taky co proto ale nějak jsem si nechtěla kazit zbytek dne,tak jsme jeli domu a příště tam když tam budou oni nepojedu dokud si jí nenaučejí,to jsem zvědavá zda jí vezmou do školky když jde takhle po dětech.
Hodím receptík,vypadá dobře:slight_smile:
http://ekucharka.net/bramborove-housticky
1. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....ve zdravotním průkazu je vzadu i průkaz k zubaři a tam je prvné prohlídka v roce....
ale mě říkala zubařka,že záleží na tom,kolik má zubů...
No já mám jít v květnu,tak uvidím,jak na tom bude a kdyžtak ho vezmu sebou.
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - ona by prvně asi potřebovala srovnat koukám švagrovka co .. :zipper_mouth:

to dítě jako moc nemocně nevypadá, místo chrápání tu pěkně s taťkou řádí :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jéé vy máte v pátek sraz? To nestíhám... Po obědě jdeme na svatbu. To mě mrzí, tak snad jindy, no..
Andar, my byly přesně v roce - to měl 4 zuby. Další kontrola v červnu.
1. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky problem je, ze nemam pro ni zubare :unamused: Ja chodim ke Spalkovi a ten je uz hodne starej a tam ji brat nebudu, nevite o nejakem dobrem detskem zubari, kterej by nas vzal???

Jinak kuk,moje modroocko :slight_smile:
http://img169.imageshack.us/img169/3607/majdinka.jpg
1. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to ted budou pořád samý nemoce z té školky, je to na palici co ?? :frowning2:

Tery, dětští zubaři nejsou, děti se berou k zubaři,ke kterému chodíš ty.
a jiní zubaři ani nepřibírají, pokud by jsi chtěla kvůli Majdě odejít k jinému, dnes jsem toho byla svědkem.
paní těhulka chtěla odejít od Kalouse a nikde jí nechtějí vzít,že mají přeplněno.

na internetu jsem ale našla zubařku,která je v nemocnici a specializuje se na dětské zoubky, myslím že se jmenuje Boháčová, původně jsem k ní chtěla s filípkem.
najdi si na netu zubaře z české lípy a omrkni to :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byli všichni na chvilku venku, přes den kašle fakt minimálně, tak aby jsme byli trošku na vzdoušku :wink: no Kája dělala kraviny venku, tak jí je nejspíš jinak dobře :grinning: i dobře baští - snědla oběd ze školky (byla jsem ho vyzvednout) a my jedli s mužem před 16 h, tak jedla taky.
No ale jak po ó nespala, tak mi tu teď usnula opřená o stůl :grinning: :grinning: :grinning:

teri - krásná fotečka :slight_smile:

Muž jede za chvíli na florbal, tak tu budem samy holky
1. bře 2010 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - hele fakt hrozný :unamused: Já jsem moc ráda, že jí už vzali a může chodit za dětma, ale na ty bacily to je fakt hrozný. Ona dřív skoro nemarodila a teď už podruhý během měsíce :rolling_eyes: Zrovna jsme se o tom bavily s kámoškou z Práglu a u nich to samý - chvíli ve školce, chvíli doma :confounded:
1. bře 2010 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26: já si myslím že sem do školky neeberou ani zvykačku. Ani na celodení, pouze od září. teta tam chtěla dát dceru pač měla dneska nastup do pakecua nemela sanci dokonce ani v Lípě až na tu soukromou školku co je ve velký škole na špičáku tam ji Terku vzali. takže to tam musí dochodit než ji vemou tady v září v zákupech...

andara: Boháčová bere, my jsme u ní taky... Ja tam volala už v listopadu a sestra říkala že po novym roce budou brát a taky že jo...

Já pořád nevim co mám koupit Yvce k svátku jsem naka bezradná :grinning: Mamka se segrou ji budou kupovat spacák ten sem původně chtěla já ale mamča řekla že ji koupej tak ja ted nevim co jinyho :frowning2:
1. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy, jsem tu zase nejak dlouho nebyla.. :sweat_smile:
Přečetla jsem pár stran zpět.. :wink: ten test autoseaček je zajímavej. My máme Tobi MC a nemuzu si ji vynachvalit ai dle testu je dobra. to mam radost. Jen ta cena, my za ní dali temer sedm tisic. A ted v tydnu jsem ji videla tady v Lipe v akci za ctyri tisice.. tak kdyby nekdo chtel kupovat.. :wink:
Nas ted ceka koupe sedacky na ANinku, a nejak se mi do toho vybirani neche. :frowning2:
A koukám domlouvá se srazik.. :grinning: Kdyby byl dopo od deviti, prijdu s Jirinou, kdyz bude odpo nebo kolem obeda, nevim nevim.. :sweat_smile:
Aninka začala dnes opět chodit do školky,byla dva a půl mesice doma, ty nemoci ve skolce ji totalne dostaly, mela rozhozeny imunitni system. Tak snad uz to bude ted ok. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Joji, jsem kupovala maxi cosi za 4200 přes net

tak at se Anince zase líbí ve školce a halvně at nic už nechytí,ale pokud měla rozhozenou imunitu, tak bude asi náchylnější :frowning2:
2. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno děvčátka :slight_smile:
Že se tu už dlouho neukázala kikimaruska :confused: budu jí muset napsat sms, zda v pátek dorazí - mám furt pro ní polštářek, jak jsme objednávaly společně ..
Nám dnes jel tatík busem do Jihlavy, tak to určo dorazí až večer .. no jsem zvědavá kolikrát budu za den vysvětlovat, že taťka pracuje :sweat_smile:

Já si včera nasbírala pár větviček, mám totiž rozpracované 3 kávové stromečky, tak až půjde zas Kája do školky, tak opět něco potvořím :wink:

Jinak Kájuška dnes v noci dobrý, zakašlala jen občas, tak jsme ani v noci nemuseli dávat ten sirup na uklidnění. Tak snad to bude dobrý ..

Tady včera večer lilo se sněhem, vítr a do toho bouřka :astonished: jsem fakt nechápala, když jsem viděla blesk :astonished:
2. bře 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinka - mě dětský dr. doporučil ať Káje koupím Imunoglukan - právě kvůli prevenci před školkovýma bacilama. Musím jí to koupit, páč teď furt něco chytá a to tam chodí necelý měsíc :unamused: Dřív mi téměř nemarodila.
2. bře 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
ui nás hned od rána námraza jak.....:frowning2: a to jsem chtěla Honzíkovi sjet k našim pro kolo aby mohl jezdit,no uvidíme jak si to počasí ještě bude hrát.
My za chvilku razíme okouknout tu školku tak uvidím jak dopadnu.
Jinak ta holčina mi zjistila,že by mě snad měli vzít v dubnu takže si s vámi nemužu ani doplánovat tu dovču,což mě mrzí:frowning2:ale práce je duležitější,hold výlet pak už jen o výkendu:slight_smile:
Na kdy vypadá ten srazík?:slight_smile:
2. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel ten Imunoglukan jsou vitamíny nebo jako co to je?Já budu asi taky muset něco koupit pro Honzíka neb je to všude s těmi nemocemi stejné kor když mi říkala paní co vychovává Jarouška že maminky dali do školky děti s přiušniceme a bylo jim to jedno a to samé s ostatními nemocemi,prý to neřeší,musí jít do práce a vy se starejte.
2. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek