• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
jjj - vitamíny asi přímo ne. Spíš léky na posílení imunity http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=imunoglukan

holky Kája tu trsá na Dádu :grinning: se z ní pčůrám :grinning:
2. bře 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinkacl: my jsme ji kupovali za necelých 6000 :unamused: je to darda
2. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak tedy na kdy je srazík? Na pátek? Já se asi musím omluvit i z toho pátečního, páč nám manža naplánoval cestu do Lbc, jede tam kvůli telefonu a tak se svezem s ním a pokoukneme po krámech. A nevím v kolik se vrátíme, takže se omlouvám :frowning2:
S těma nemocema ve školce je to děs, děti fakt chytí hned všechno, jsme to zažili v Pekle, že? :wink:
Já doufám, že ty naše bylinky nás ochrání i ve školce, píšou to tam, tak se pak uvidí. Už si je koupili i mé dvě kámošky, co jim chodí dítko do školky a říkali, že dobrý. Tak doufám, že to bude fungovat i u nás. :sweat_smile:

Jako včera jsem v té bouřce, snežopršení a vychru šla na cvíčo a to mám školu asi 100m od baráku, no ale byl to hnus velebnosti :confounded:

Jani - to s tou prací je to teda pěkná pakárna, proč nejsou schopní zavolat lidem a říct jak se věci mají, že takhle pořád žiješ v nejistotě, zavolaj nezavolaj. Já bych si tam normálně asi sama zavolala a ujistila jak se věci mají, oni hřeší na to, že lidi nemaj práci a jsou rádi, za všechno. Je to teda pěkně nesolidní jednání.

Herest - do toho Pakardu prý povolali matky z mateřské, ale jen na dva měsíce a chystají se jim dát vypověď, prý aby nemuseli platit 2+3 odstupné. Je to tak? :astonished:
2. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, maruška tu opravdu nebyla dlouho, naposledy než jsem jela na hory y myslela jsem,že s námi nastoupí do toho kurzu plavání a nic :frowning2:
pak hoď foto tvojí tvorby, at nás inspiruješ :slight_smile:
u nás včera taky pořádná vichřice se sněhem,ale naštěstí pak dobrý, už jsme se lekla,mže tu zase budou haldy sněhu, jsme ráda,že už to slezlo, bo to bylo hrozný tady na sídlišti :angry:
2. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a to ti stačí,že ti to řekne kamarádka a nemáš to oficiálně ???
jak píše Iren, zavolala a nebo bych si tam spíše zajela a domluvila se osobně, bo takové něco vyřizování přes kamarádku,že jako možná v dubnu.... bude se blížit duben a zase ti nic neřeknou a pak že možná v květnu a tak....
je to divné noo :confused:

filípek spinušká, já dožehlila konečně tu horu prádla, najendou jsem to jako nedala, bo fakt to byla darda,ale už to mám z krku, ještě dnes utřu prach a mám na chvilku pokoj :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem teď Marušce písla, tak snad se ozve ..

val - zrovna včera jsem dala na FB starší fotky :wink: ale jak budu mít hotovo něco nového, tak určo zas nafotím :wink: to je jasňačka :grinning:

Já tohle fakt nesnáším, jak firmy říkaj my se vám ozvem a ani nezavolají - i kdyby negativní zprávu, ale člověk aspoň ví ne čem je. Dělá to ale spousta firem, taky se mi to stalo dříve .. je to hrozný jednání teda :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir: Včera jsem mluvila s jednou co taky nastoupila z MD a říkala že je na audinách a 2 max. 3 měsíce a pak to skončí. teta se dostala na nakou novou vzorkovnu audiny tak nevim na jak dlouho to má ona. V sobotu tam jdem tak určitě povipráví :slight_smile: Ale tam člověk nikdy neví a navíc se toho povídá hodně. určutě me teta uvede na pravou míru :grinning: tak pak napisu co jsem se dozvěděla. Jsem zvědavá i na Terku co bude říkat na školku :grinning:
2. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s těma penězma nevim... Oni by stejně museli přibrat lidi a prý tam jsou i brygadníci...
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady jestli máte chuť pokouknout manželův dortík

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2719814
2. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám toho ted nějak moc, tak nějak nestíhám. Mori díky za sms, tak jak to tedy plánujete se srazíkem, kdy a kde? Přidáme se...holky letím, malej spí tak dám do pucu auto, vysát, umýt a tak. Večer přijdu.Pa pa
2. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
JJJ kamarádka dělá v johnsonu a ted je tady v mimoni a zaučuje od 1.3.ty,co nastoupily.
My práno plavčili,ted dítko spí...
andako,krásná fotka :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - my máte taky nějaký sirup na posílení imunity :wink:
Heresto - já když jí kupovala, tak na netu byla asi za 5800,- my na ni byli kouknout v Praze, a kdyz uz jsme tam byli tak jsme ji vzali tam prave o tisicovku drazsi nez byla na netu.. :grinning:
Iren - krááásnej dortík.. manža dostane k narozkám zase golfový hřiště.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: dost je krásnej mnam :grinning: :cry: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů Iren , manžel měl Kristovky joo?
pěknej dortíček :slight_smile:

Maruško, srazík zřejmě v pátek
2. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dnes měla den :unamused: mě skoro celý den pobolívala hlava, sice né moc, ale furt - konečně to teď po kafi přešlo.

My dnes s Kájou protřídily botičky, samo jí nic z loňska není, krom holinek, tak aspoň něco. Jedny botky jsme koupili na jaro už na podzim, tak základ máme - takové ke kalhotům. Ještě určitě musíme sehnat nějaké botky na lítačku / na kolo, no a pak něco k sukýnce :wink:
2. bře 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůů, mužíček prej v Lípě umyje autí, tak aspoň v pátek nebudu dělat ostudu :grinning:
kurňa ale chtělo by to i vyluxovat a omýt zevnitř po zimě :sweat_smile:
2. bře 2010 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
tak nakonec jsem Honzíkovi sjela pro kolo aby bylo doma když bude lepší počasí:slight_smile:
Jinak ve školce jsme přihlášený ale nemají místo aby tam Honzík mohl chodit na zvykačku tak to musím nějak vymyslet aby to pak nebyl velký šok.
S tou prací už to nějak neřeším,kor když čtu vaše reakce.Jen bych to brala ale co přijde tak přijde.Nerada bych skončila nezaměstnaná a bez financí.
2. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ dnes jsem mluvila s tou kamarádkou,tak tam prý byly nějaký čachry v té práci a ted se to teprve nějak řeší...takže klidně se ti ještě mohou ozvat.
2. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to neva, my ti to nepůjdem kritizovat :grinning:

Jani, proč to neřešíš po našich reakcích ?
snad jsi to nevzala nějak špatně ? samozřejmě,že ti přeju,aby tě vzali !!
2. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem na skok tu. Autíčko uvnitř umyto, vyluxováno (ale byla to teda práce, ještě z hafíka od bejvalího plno chlupů, co nešly vubec ven... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak sem prala i autosedačku, no 3,5 hodinky to sebralo..a ještě zvenku zítra :slight_smile:.

Valentynko-já tam chtěla už volat na to pavčo a víš na co sem nevzpomněla? Malýho si každý druhý víkend bere táta, vozí ho do Děčína...takže by každý druhý víkend chyběl a to by nám toho propadlo hodně a dost bychom zameškali :frowning2:, takže musíme najít něco v týdnu....

jj, pátek by byl dobrý :wink:
2. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Maruško,
tak to je škoda :frowning2: ale co se dá dělat, půjdete na jiné plavčo :slight_smile:

v pátek se teda těším na srazík, že by nás bylo více jak minule ?
2. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek určitě dorazíme...jen dejte vědět kdy..a kde??? Zase Unionka? Mohli bychom kdyby bylo hezky dát pak třeba i procházku...ale to nevím. Dneska teda bylo krásně :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26: me ted jeste napadlo proč nechodíte na cvičení do Zákup?? Je to každý čtvrtek v 16:20.. my s Yvcou chodime sice necvičí (to za ní zvládám já) ale aspon je s detma a vyblbme se :wink:
2. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
tak dneska je to snad zázrak,Honzík spal až do osmi hodin:slight_smile:což je super jen nevím zda ho dostanu do postele po obědě:frowning2:
Jinak venku opět mrazík,ale nás to od procházky neodradí :slight_smile:
Tak na kolikátou bude srazík?nějak se tu o čase nemluví :wink:
Musím vymyslet nějaký obídek a nějak mě nic nenapadá,ale asi udělám zeleninové rizoto,dlouho nebyla a já na něj mám taky chut:slight_smile:
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děvčátka v kolik v pátek ? My budem v ČL tak ve 13 h, tak jak chcete .. od 13.30 h ???
3. bře 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no já bych to viděla taky tak nějak kolem té 13,30, tak dáme rozmezí časový od 13-14 hodin coo ?
a kdo vůbec příjde ?

Jana, MArcela, Jitka,Maruška, Monča

Piku ??

Iren teda bohužel ne, ta bude utrácet v Liberci :grinning:
3. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo Marcel, prosím tě, mám tu nějaké ty kupony do DM na lahvičku,dudlíky, pleny,nějakou kosmetiku,vložky do podprdy, čaje a tak....
tak to beru sebou do Unionky,že ti to dám, pkud budeš chtít.
kdybych se zapoměla ti to dát, tak se přihlaš ju?
jsou platný do 30.6.10

joo a ještě mám kupon na 100 slevu na nutrilon, který stojí v DM 350,-,takže by byl za 250, tak ten taky beru :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - fajn :slight_smile: já zas vemu kuponky co nevyužiju já, tak si to třeba s holkama rozeberete :wink:
3. bře 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak jo, budem kuponkovat :grinning: :grinning: :grinning:

tak je to škoda vyhodit,když to neupotřebím že ?
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky taky mám kuponky navíc, třeba Pampersky na plenky, kosmetiku, čaje atp...využívám ted už jen když je na Sunar (a tech moc není), pak kaše, kapesníčky Babylowe-ostatní značky taky mohu předat...a pleny kupujem už jen ty jejich Babylowe a zbytek mužeme opět darova nebo vyměnit :wink: , tak já jdu nakrmit...zase večer pa pa
3. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek