Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
perada
21. led 2007
Fakt? teda, tak že bych to tam zkusila? 🙂)) Koukám, ulice ČS. Armády, VZP jsem, tak to je peráda.
perada
21. led 2007
😃 paráda tam mělo být
perada
21. led 2007
To jsem ráda, že na poliklinice, mám to kousek z práce a taky bych nechtěla nikoho z nemocnice tady v CL. Loni jsem tam pěkně zkusila!
moriautor
21. led 2007
perada - co je to ta mateří kašička?
pikusa
21. led 2007
Tak to jsem zvědavá jak dopadneš.Doufám,že tě vezme.Ja k ní jdu až za měsíc a něco.Až po utrogestanu.Vubec mo po něm není dobře,hlavně večer,to mám 2 a jsem jak praštěná.
perada
21. led 2007
Mateří kašička je zvláštní výživná látka, mimořádně bohatá na vitamíny, bílkoviny a aminokyseliny. Je ideálním prostředkem přirozené výživy. Mateří kašičku, která slouží ke krmení včelí královny, vyrábějí včelí dělnice ve svých slinných žlázách. Jde vlastně o speciální koncentrát živin, který královně umožňuje žít déle než pět let, ačkoli dělnice se dožívají pouze 2 - 4 měsíců. Tytéž živiny královně umožňují v období kladení vajíček snést 2000 - 3000 vajíček během 24 hodin. Není bez zajímavosti, že váha vajíček je rovna váze samotné včelí královny. Mateří kašička obsahuje celý komplex vitamínů B, vitamín B5 (kyselina pantothenová) a B6 ve vysokých koncentracích. Je jediným přírodním zdrojem čistého cholinacetátu. Dále obsahuje různé minerální látky, vitamíny A, C, D a E, enzymy, 18 různých aminokyselin a látky zabraňující rozmnožování baktérií a virů. Velmi dobře se osvědčuje v boji proti astmatu, jaterním onemocněním, zlomeninám kostí (fraktur), kožním chorobám a posiluje imunitní systém.

A je doporučována taky na růst sliznice, což potřebuju. Je to teda hnůj, ale docela to funguje. Prostě přírodní hormon.
perada
21. led 2007
Pikuso, tak moc děkuju za doporučení, ani nevíš, jak jsi mi pomohla!! Snad mi to vyjde 😉

Utro jsem nebrala, tak nevím :-| Já po Clomhex byla strašně nervní 🙂
pikusa
21. led 2007
Perado tak dej určitě vědět,jak jsi pochodila,zítra tam je určitě,myslím,že jen uterky nepracuje.
Navíc ještě ted bojuju s nějakou virozou a s horečkou,tak mi je všelijak.Vždycky trochu poklidím,pak kouknu sem a pak zase něco.Přítel je v práci,tak mám docela klid. 🙂
perada
21. led 2007
Jo to každopádně písnu!! x-)
Ó, jé, tak to hlavně pořádně vylež! Mě to naštěstí míjí..(musím ale zaklepat) i když te%D braní vitamínů flákám. To partner je doma, ale mám taky klid, spí 🙂 Nějak ho zmohl oběd a taky jsme včera trochu slavili kamarádovi narozeniny :-x 😃 . Takže taky poklízím, je tu zase neuvěřitelně prachu a nakukuju 😉
pikusa
21. led 2007
Jo tak to ja i osprchovala kytky a vyluxovala.A jsem zase nějaká unavená.při tom si povídám se ségrou po skype a pak asi zase pujdu odpočívat.Fakt mě ta vyroza nějak zmáhá.Tak pak zase nakouknu.
perada
21. led 2007
To já se dala konečně do přesazování kytek. Chtěla jsem nějaké i do práce, tak jsem koníčkovala 🙂 Dneska mám nějaký aktivní den. Od rána jsem uklízela, pak vařila, tř šaškovala s kytkama a do toho peru a ještě chci upéct :-p
Ty tedy hlavně odpočívej, ať se ti ta nemoc nerozvine 😞
pikusa
21. led 2007
Tak takovy aktivní den bych taky potřebovala. :-N Mě když to chytne,tak to pak vše lítá.A práce mi jde od ruky.Jen ten den ne a ne přijít 😞 Zítra zase do práce,ale docela se těším,tak ni snad bude dobře.No já se s tím poperu.Tak dneska už jsem tady naposled,ahojky všem a zase kouknu zítra.
perada
21. led 2007
Pikuso, to já mám právě takové dny, kdy dokážu uklízet až do jedenácti večer 🙂 Já v týdnu toho moc nestíhám, tudíž to musím zvládnout vše o víkendu..a někdy to jde ztěžka, dneska je to ale príma 🙂 Já se do práce nějak ani nehrnu ... snad ale bude klidnější týden, než ten minulý. Tak ahooj zítra!! 🙂
perada
22. led 2007
Dobré ráno Pikuso, tak jen co jsem dorazila do práce, jsem tam cinkla a kolem jedné se tam mám stavit, ať se domluvíme na kartě!!! Jupííí, moc děkuju, snad to bude fajn!!
pikusa
22. led 2007
Perado,tak to je super,snad budeš spokojená a možná se tam i někdy potkáme.Tak pak napiš,jak jste se dohodly a co bude dál.
heave
22. led 2007
Ahojky Vám všem. Holky to je hrozný takové problémy s tím otěhotněním,ale určitě se to podaří, držím Vám palečky.
Mori- jak jsi dopadla v Liberci, jsem zvědavá jak to tam probíhalo, tak až se dostaneš k PC, tak nám o tom napiš🙂
Stanco- už je líp?
perada
22. led 2007
Pikuso, tak jsem teď teprve dorazila dom, byla jsem u kadeř a něco vyřizovat na starém bytě. Představ si, že já jí prostě nenašla!!!! Jen gyne Dušek tam je!! :-|
perada
22. led 2007
Šla jsem normálně tím vchodem jak je nalevo optika a prošla jsem ordinace a až nahoru 😞 tak nevím..asi jsem slepoň. Šla jsem tam o polední pauze a pak jsem musela fičet ven z města. No bloumala jsem tam asi 15 minut...😞
pikusa
22. led 2007
A rozuměli jsme si dobře?Poliklinika u nemocnice.
perada
22. led 2007
U nemocnice? To jsme si asi nerozumněli 😃
perada
22. led 2007
Jak je hlavní nemocnice tak za ní? Nemá někde ordinaci?? PRotože na internetu je uvedena u ní ulice ČS. armády http://firmy.centrum.cz/utf/215807-ord-praktick... a i sestřička mi to odsouhlasila, když jsem se jí zeptala jestli je tam, v ulici ČS armády 🙂)
pikusa
22. led 2007
Ne u hlavní nemocnice.Bud projdeš lékárnou nebo pak vchodem dál.Nejsem si jistí tím patrem-2.nebo 3.A v té dlouhé chobdě od schodu vpravo je oční a pak za ním je její ordinace.
pikusa
22. led 2007
Nebyla ty jsi v lékařskym domě?
perada
22. led 2007
No jasně že byla 🙂 ale koukám, že na internetu má vedenou tu ordinaci v poliklinice jako pobočku....ale proč mi ta dr. řekla, že jsou v ČS armádě? No zítra tam zavolám! 🙂 Teda to je situace 😉
pikusa
22. led 2007
Já mám takovy dojem,že v uterý tam není,ale zkus to.Lípu podle ulic neznám,takže mě to hned nenapadlo,že jsi vlastně psala jinu adresu.No hlavně,že jsme to vyřešily 🙂 Já pořás prskám a smrkám a navíc jsem začala špinit a to jsem ještě ani nedobrala utro.Měla bych to dostat až po dobrání.
perada
22. led 2007
třeba to je jen reakce na ten Utro 😞 nebo k té nemoci 😞 Bereš na to něco? Na nos je výbornej BIOPAROX!
heave
22. led 2007
Zdravím, že vám do toho vstupuju, ta doktorka je ve 2.patře na poliklinice, minulý týden tam byla kamarádka a moc si doktorku chválila.
pikusa
22. led 2007
Já mám do nosu ten Olint a je docela dobry,ale zítra jdu do města tak se stavím v lékárně.At nenakazím holky a deti v práci.Učím na 1.stupni ZŠ tak na sebe s dětma prskáme navzájem.
perada
23. led 2007
Dobré ráno, včer jsem byla kaput a totálně usnula |-| . Ve druhém patře polikliniky? No a zítra tam tedy asi není, že? Heave, ty jsi přímo z Lípy? 🙂
No já jsem zvědavá, jak to bude s tou doktorou...pořád mi vrtá hlavou ten dům lékařů - Čs. Armády. Tam asi ordinuje jen po jedné, když říkala, ať dřív nechodím, jen netuším, kde ta ordinace je. Bylo by to super chodit sem než na polikliniku, mám to kousek z práce, ale samozřejmě, když nebude zbytí, ráda za dobrou lékařkou půjdu až na polikliniku 🙂
pikusa
23. led 2007
Perado,ja jsem u ní byla odpoledne a to na poliklinice.Myslím,že je jen tam.A zítra tam zavolej a uvidíš.Ale já vždycky chodila jen na polikliniku.Nikam jinam.Myslím,že tam není jen v utery.Ale ztratila jsem ten lístek,kde jsem si psala ordinační hodiny.