• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Fakt? teda, tak že bych to tam zkusila? :slight_smile:)) Koukám, ulice ČS. Armády, VZP jsem, tak to je peráda.
21. led 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: paráda tam mělo být
21. led 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, že na poliklinice, mám to kousek z práce a taky bych nechtěla nikoho z nemocnice tady v CL. Loni jsem tam pěkně zkusila!
21. led 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - co je to ta mateří kašička?
21. led 2007 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá jak dopadneš.Doufám,že tě vezme.Ja k ní jdu až za měsíc a něco.Až po utrogestanu.Vubec mo po něm není dobře,hlavně večer,to mám 2 a jsem jak praštěná.
21. led 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mateří kašička je zvláštní výživná látka, mimořádně bohatá na vitamíny, bílkoviny a aminokyseliny. Je ideálním prostředkem přirozené výživy. Mateří kašičku, která slouží ke krmení včelí královny, vyrábějí včelí dělnice ve svých slinných žlázách. Jde vlastně o speciální koncentrát živin, který královně umožňuje žít déle než pět let, ačkoli dělnice se dožívají pouze 2 - 4 měsíců. Tytéž živiny královně umožňují v období kladení vajíček snést 2000 - 3000 vajíček během 24 hodin. Není bez zajímavosti, že váha vajíček je rovna váze samotné včelí královny. Mateří kašička obsahuje celý komplex vitamínů B, vitamín B5 (kyselina pantothenová) a B6 ve vysokých koncentracích. Je jediným přírodním zdrojem čistého cholinacetátu. Dále obsahuje různé minerální látky, vitamíny A, C, D a E, enzymy, 18 různých aminokyselin a látky zabraňující rozmnožování baktérií a virů. Velmi dobře se osvědčuje v boji proti astmatu, jaterním onemocněním, zlomeninám kostí (fraktur), kožním chorobám a posiluje imunitní systém.

A je doporučována taky na růst sliznice, což potřebuju. Je to teda hnůj, ale docela to funguje. Prostě přírodní hormon.
21. led 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, tak moc děkuju za doporučení, ani nevíš, jak jsi mi pomohla!! Snad mi to vyjde :wink:

Utro jsem nebrala, tak nevím :unamused: Já po Clomhex byla strašně nervní :slight_smile:
21. led 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado tak dej určitě vědět,jak jsi pochodila,zítra tam je určitě,myslím,že jen uterky nepracuje.
Navíc ještě ted bojuju s nějakou virozou a s horečkou,tak mi je všelijak.Vždycky trochu poklidím,pak kouknu sem a pak zase něco.Přítel je v práci,tak mám docela klid. :slight_smile:
21. led 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to každopádně písnu!! :dizzy_face:
Ó, jé, tak to hlavně pořádně vylež! Mě to naštěstí míjí..(musím ale zaklepat) i když te%D braní vitamínů flákám. To partner je doma, ale mám taky klid, spí :slight_smile: Nějak ho zmohl oběd a taky jsme včera trochu slavili kamarádovi narozeniny :zipper_mouth: :grinning: . Takže taky poklízím, je tu zase neuvěřitelně prachu a nakukuju :wink:
21. led 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to ja i osprchovala kytky a vyluxovala.A jsem zase nějaká unavená.při tom si povídám se ségrou po skype a pak asi zase pujdu odpočívat.Fakt mě ta vyroza nějak zmáhá.Tak pak zase nakouknu.
21. led 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se dala konečně do přesazování kytek. Chtěla jsem nějaké i do práce, tak jsem koníčkovala :slight_smile: Dneska mám nějaký aktivní den. Od rána jsem uklízela, pak vařila, tř šaškovala s kytkama a do toho peru a ještě chci upéct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty tedy hlavně odpočívej, ať se ti ta nemoc nerozvine :frowning2:
21. led 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takovy aktivní den bych taky potřebovala. :sweat_smile: Mě když to chytne,tak to pak vše lítá.A práce mi jde od ruky.Jen ten den ne a ne přijít :frowning2: Zítra zase do práce,ale docela se těším,tak ni snad bude dobře.No já se s tím poperu.Tak dneska už jsem tady naposled,ahojky všem a zase kouknu zítra.
21. led 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, to já mám právě takové dny, kdy dokážu uklízet až do jedenácti večer :slight_smile: Já v týdnu toho moc nestíhám, tudíž to musím zvládnout vše o víkendu..a někdy to jde ztěžka, dneska je to ale príma :slight_smile: Já se do práce nějak ani nehrnu ... snad ale bude klidnější týden, než ten minulý. Tak ahooj zítra!! :slight_smile:
21. led 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Pikuso, tak jen co jsem dorazila do práce, jsem tam cinkla a kolem jedné se tam mám stavit, ať se domluvíme na kartě!!! Jupííí, moc děkuju, snad to bude fajn!!
22. led 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,tak to je super,snad budeš spokojená a možná se tam i někdy potkáme.Tak pak napiš,jak jste se dohodly a co bude dál.
22. led 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vám všem. Holky to je hrozný takové problémy s tím otěhotněním,ale určitě se to podaří, držím Vám palečky.
Mori- jak jsi dopadla v Liberci, jsem zvědavá jak to tam probíhalo, tak až se dostaneš k PC, tak nám o tom napiš:slight_smile:
Stanco- už je líp?
22. led 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, tak jsem teď teprve dorazila dom, byla jsem u kadeř a něco vyřizovat na starém bytě. Představ si, že já jí prostě nenašla!!!! Jen gyne Dušek tam je!! :unamused:
22. led 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šla jsem normálně tím vchodem jak je nalevo optika a prošla jsem ordinace a až nahoru :frowning2: tak nevím..asi jsem slepoň. Šla jsem tam o polední pauze a pak jsem musela fičet ven z města. No bloumala jsem tam asi 15 minut...:frowning2:
22. led 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A rozuměli jsme si dobře?Poliklinika u nemocnice.
22. led 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nemocnice? To jsme si asi nerozumněli :grinning:
22. led 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je hlavní nemocnice tak za ní? Nemá někde ordinaci?? PRotože na internetu je uvedena u ní ulice ČS. armády http://firmy.centrum.cz/utf/215807-ord-praktickeho-lekare-gynekologa a i sestřička mi to odsouhlasila, když jsem se jí zeptala jestli je tam, v ulici ČS armády :slight_smile:)
22. led 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne u hlavní nemocnice.Bud projdeš lékárnou nebo pak vchodem dál.Nejsem si jistí tím patrem-2.nebo 3.A v té dlouhé chobdě od schodu vpravo je oční a pak za ním je její ordinace.
22. led 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyla ty jsi v lékařskym domě?
22. led 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně že byla :slight_smile: ale koukám, že na internetu má vedenou tu ordinaci v poliklinice jako pobočku....ale proč mi ta dr. řekla, že jsou v ČS armádě? No zítra tam zavolám! :slight_smile: Teda to je situace :wink:
22. led 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám takovy dojem,že v uterý tam není,ale zkus to.Lípu podle ulic neznám,takže mě to hned nenapadlo,že jsi vlastně psala jinu adresu.No hlavně,že jsme to vyřešily :slight_smile: Já pořás prskám a smrkám a navíc jsem začala špinit a to jsem ještě ani nedobrala utro.Měla bych to dostat až po dobrání.
22. led 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to je jen reakce na ten Utro :frowning2: nebo k té nemoci :frowning2: Bereš na to něco? Na nos je výbornej BIOPAROX!
22. led 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, že vám do toho vstupuju, ta doktorka je ve 2.patře na poliklinice, minulý týden tam byla kamarádka a moc si doktorku chválila.
22. led 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám do nosu ten Olint a je docela dobry,ale zítra jdu do města tak se stavím v lékárně.At nenakazím holky a deti v práci.Učím na 1.stupni ZŠ tak na sebe s dětma prskáme navzájem.
22. led 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, včer jsem byla kaput a totálně usnula :pensive: . Ve druhém patře polikliniky? No a zítra tam tedy asi není, že? Heave, ty jsi přímo z Lípy? :slight_smile:
No já jsem zvědavá, jak to bude s tou doktorou...pořád mi vrtá hlavou ten dům lékařů - Čs. Armády. Tam asi ordinuje jen po jedné, když říkala, ať dřív nechodím, jen netuším, kde ta ordinace je. Bylo by to super chodit sem než na polikliniku, mám to kousek z práce, ale samozřejmě, když nebude zbytí, ráda za dobrou lékařkou půjdu až na polikliniku :slight_smile:
23. led 2007 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,ja jsem u ní byla odpoledne a to na poliklinice.Myslím,že je jen tam.A zítra tam zavolej a uvidíš.Ale já vždycky chodila jen na polikliniku.Nikam jinam.Myslím,že tam není jen v utery.Ale ztratila jsem ten lístek,kde jsem si psala ordinační hodiny.
23. led 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek