• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky...taky vezmu kuponky :grinning:
Takže v pátek po 13 hodině????snad nám to vyjde :wink:
3. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
tak já možná dorazím taky, ale uvidím s čím přijde manža z práce. Neví jestli se ta schlzka bude konat, takže by bylo zbytečné tam jezdit a do Harrachova asi taky pojedem až na Krakonoše, jelikož jsme rovnou chtěli koupit žrádlo pro psy, ale paní ho ještě nemá. Tak uvidíme. :astonished: :confused:
Dneska dopol tady snežilo a teď krásně svítí sluníčko, ale docela studeně fouká. Elí se hrozně zalíbil Garfield 2, tak už to od rána běží po 3. Myslela jsem si, že půjde po o. odpočívat, ale vydržela v pelíšku chvilku a pak vyskočila a vstávat. Takže nic.
Já dneska zaplatila ty hory, takže lyžovat jedu, jsem moc ráda, jen doufám, že bude hezké počásko a tady to manža s Elí zvládnou. :confused: :sweat_smile:

Jani a co ty a Peklo, pojedeš s námi? :sunglasses: :sunglasses:
3. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj :slight_smile:

to bude ale kuponková mánie :grinning:

Iren, jsem netušila,že jsi lyžařka a ještě ke všemu zahraniční :wink:
s kým jedeš na lyže ? jen s Míšou ?

přišla k nám ségra na 1/2 hodinky a zase letěla na barák kvůli přestavbě, jak dělá ty lázně a ještě další spoustu věcí..
tak jsme ve 2 vyrazili nakoupit, že jen u nás do malého sparu,je to kousek od baráku.
napsala jsem ale kámošce co bydlí nedaleko,kde jsou,že bych zašla na kus řeči-jen tak venku pokecat a vzešla z toho pěkná procházka. šla jsem až na námko, takže jsme se stavila rovnou v DM koupila zase dvě kaše na kuponky a ještě nějakou drogošku a courli jsme se zpět na špičák, udělali nákup a přišli jsme s filípkem ve 4.
dostal jídlo a už chrupká :slight_smile:
no a já si dala housku,kafíčko a sušenku :slight_smile: a je to :slight_smile:

Irne, bylo by super,kdyby jsi taky přišla :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru, a ty nejdeš na svatbu??
3. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val -já za mlada :wink: :wink: , tedy na základce reprezentovala školu a docela úspěšně, ještě mám někde schované medajle, ale to jsem byla ještě mladá, teď už brázdním pouze svahy rekreačně. Jedu sama s bandou devíti holek a jedem do Rakouska. Je to ale akce od Packardu, takže nás jede jinak celý autobus. Ale už se moc těším. :sunglasses: :sunglasses:
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
srazík v pátek možná taky, ale zatím s otazníkem :grinning: ANinka chce pořád spinkat ve školce, tak jí tam v pátek možná nechám a na chvilku bych přišla, ale ještě se uvidí. :slight_smile: Jinak když půjdu, tak beru s sebou taky kuponky.. :grinning:
3. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak je?Ja jsem nejaka nachcipana, mam v krku knedlik a trosku rymu (ale tu mam porad, pac mam alergii) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a konecne dorazila ohradka, tak uz stoji.Tady par fotek.

Takhle po pomahala dedovi kontrolovat, jestli je vse v poradku :grinning: http://img718.imageshack.us/img718/7250/pomocnii.jpg
Pak mu po tom porad lezla :grinning: http://img714.imageshack.us/img714/4134/pomocnik2.jpg
Tady dnesni fotka: http://img251.imageshack.us/img251/8020/ohrada.jpg
A tady jedna rohlikova: http://img251.imageshack.us/img251/866/rohlik.jpg

Srazik si uzijte,snad se brzo taky pridame.Ja uz chci teplooo!
3. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru: nejdu, Péťa říkala že je to jen obřad a pak oběd pro rodinu, nic velkýho. za svědka nejsem, takže nejdu. Donesla oznámení a koláčky a jsme dohodnutý že zajdem pak spolu příští týden někam do Lípy na něco dobrýho...

Tak v pátek tedy dorazíme taky, mezi 12.30-13.... Verčo jedeš taky? Mohla bych vás vzít... :wink:
3. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nejdu... jdu se na Péťu podívat - jak už jsem psala....
4. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
dneska vypadá že bude venku hezky ikdyž je ještě zima,brrrrr.
Jedu s Honzíkem do Lípy a zustaneme tam až do pátka.
Jituš mám pro tebe konečně ty plíny takže ti je v pátek donesu:slight_smile:snad si je ještě chceš vzít:slight_smile:
Terezko-malá je koukám taky zvědavá aby jí něco neuteklo:slight_smile:ale to je dobře:slight_smile:
Ohrádka je hodně veliká vid,alespon podle fotky mi to přišlo ale je řešená šikovně:slight_smile:
4. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terko malá už takhle hezky stojí na nožkách? :astonished: :grinning: :grinning: šikulka.
Ten náš Jiřin, před pár dny zjistil, že když se někam přitáhne do výšky rukama, tak může kleknout na kolínka, ale neudrží stabilitu, tak hned padá. No jo, chlap si asi dává na čas.. :grinning:
4. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko-jj uz takhle stoji mesic, ted uz i chodi kolem nabytku a dokonce se uz na chvilku pousti a stoji sama :grinning: ,ale to jen par vterin :wink: Jak ma v ohradce tu postylku, tak jsme ji rozepli pruchod a ona do ni vleze i vyleze.
Je to sikula, pokazdy me necim prekvapi, ted i zacala jako zvatlat-mimozemska rec :grinning: Musim sem pak dat video.

Jinak u ni to bylo strasne rychly, nejdriv zacala lezt-to bylo kazdym dnem lepsi-ted uz leze jako tryskomys,pak si jednou stoupla v postylce a od ty doby chce porad stat-takze se o vsechno stavi - byl tu jeji bratranec (je mu rok a 2mesice) a po nem porad lezla. :grinning:
No akorat mama porad nerika:to ja na ni:"rekni mama" a ona se na me koukne a rekne "tata" tak rikam: "mamamamamamama" a ona" tatatatatata" -proste si ze mne dela srandu potvurka :wink:
4. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-ohradka je osmidilna s brankou, da se udelat ruznej tvar.Celkem je to 180x180 :wink: Je i dobry, ze pak muzem par dilu oddelat a dat pred krb jako zabranu.
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri - s mámou je to u nás stejný, pořád jen tata tata tata.. :grinning: Jinak ohrádka moc pěkná a šikovná. No a náš malej se asi nechá nosit až do puberty.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky dámy :slight_smile: My včera jeli na otočku s taťkou do Lípy, páč jel vrátit bus, tak aby se malá dáma svezla :grinning: v autobuse je happy :dizzy_face: Zaskočila jsem do obuvy, že si vyzvednu reklamované kozačky a oni že si mám vybrat něco jiného - mě jako nakrkli, páč jsem chtěla ty kozačky opravené. Tak jsem chtěla mrknout zda něco vyberu, ale dáma že potřebuje kadit - tak jsme šly na WC do Unionky - klasika, prd a nic :sweat_smile: mě z ní jednou švihne :grinning:
Tak na boty mrknu zítra ... ale když nevyberu nevadí, mám prý na to rok, takže dobrý.

Dnes jedem po obědě do Liberce, potřebujem pro potvrzení do banky. Káju dáme k babičce, ať to máme rychlejší :wink:

teri - ohrádka vypadá fakt velká :slight_smile: Jinak Kája se taky vždy taťkovi do všeho montuje :grinning: má i své nařadí, ale stejně jí nejvíc baví to taťkovo z jeho kufru :wink:

Dnes tu zas ráno poletoval sníh a byla docela kosa :confounded: ale teĎ už zas svítí slunko :dizzy_face: Už chci jaro, a né sníh :zipper_mouth:
4. bře 2010 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Iren, týýý jo, taková lyžařka joo? noo a pěkná bandička vás jede, to budou večerní dýchánky coo? :grinning: :grinning: :grinning:

Tery, Majdulka je super pomocnice, Filípek t aky když se něco dělá,tak pomáhá, nejraději leští stůl :grinning:
snad vám ohrádka vydrží co nejdýl-myslím,aby v ní Majdulka chtěla být, bo jakmile začne chodit, tak asi ude chtít prozkoumávat okolí.
ale bude pak i super na zahradu, aspon vám nikam neuteče :wink:
Filípek té naší ohrádky moc neužil jakmile začal chodit, už jí chci složit a odvézt k mamče na půdu, vezmu rovnou i autosedajdu, už jsme konečně na ní vyprala potah a bude připravená na další miminečko :slight_smile:

Jani, to víš že si je od tebe vezmu-koupím !!!!

joo a ted je akce v hypernově na mega balík pampers 162ks za 600 vel.maxi a plno oblečení a akce na kašičky.
odpo pokud dorazí mamča tak tam sjedu pro ty plíny, jedna výde na 3,70 což je super :slight_smile:

Joji, Filípek se taky brzo stavěl..
4. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky 18. 4. od 15h bude u nás ve Stráži vystoupení pro děti - Míša Růžičková http://www.minidiskoteka.cz/terminy-vystoupeni-detail/duben-15/?rok=2010 vstup je 99,- - s dětma do 3 let stačí jedna vstupenka (počítá se, že sedí na klíně).
Rezervovat lístky si můžete tady po telefonu http://www.strazpr.cz/?page=Titulni-strana,Informacni-centrum,sluzby-IC nebo písněte mě a já je rezervuje společně s našima lístkama.
4. bře 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Andar,malá je šikulka,jak stojí a pomáhá...no je kouzelná
mates se taky o něco postaví,alle sám ani tuk...
Mám nějaký tlaky v břiše,není mi dobře,tak snad zítra budu v pohodě :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj....

Včera to byla noc sem nechápala. Tomáš přišel z práce a ta mrška malá jak kdyby to věděla probudila se a dokud si tomáš nešel lehnout tak řvala ani u mě nechtěla ležet :-O nechápu :grinning:

Jinak si užijte sraz.:slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar ohrádka vypadá fakt parádně! a Majda je šikulka!! :dizzy_face:
Joji, tak sand už se Anička dala dokupy a vybuduje si brzo imunitu. Mamča mě upozorňovala, že nemarodící děti ve školce začnou...normální průběh. :unamused: Jsem zvědavá jak z toho ale budou našený u mě v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska je venku zase pěkně i když chladno, jak svítilo sluníčko vytáhli jsme ven tříkolku a Peťulín s ní vůbec neměl problém, fakt šikulka. Bez problémů si vzal i helmu, což jsem zírala, protože když jí dostal, na hlavu si ji nenechal vůbec dát :sweat_smile:

Val už jsi začala chodit na to Vacushape? Já se dám na ty rekondiční stoly, musíme to nějak zkloubit s manželem - jeho prací aby hlídal. :wink:

My dneska jdeme konečně na Yamahu...3 týdny jsme nebyli..jeden byly prázdniny a pak byl P marod..tak snad ty dva týdny doženeme :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš - jj, ANinka před nástupem do školky, nikdy nebyla nemocná. Pokud teda nepočítám šestou nemoc. :sweat_smile: :grinning: No a dnes odpo má zase nějakou teplotu, mě z toho švihne.. ale u ní je problém, že odmítá ve školce jíst nebo jí minimálně, a lítá celý den s dětma a asi to má z únavy, nebo už nevím. :confounded:
4. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, snad to bude jen teplota z uhnání se :wink: držím palce ať není po teplotě ani památky..
Jiřík se jinak drží s nemocema?
4. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš dík, snad bude ok. Jiřin je šídlo, toho jen tak něco neporazí. :grinning: No ANinka byla stejná, uvidíme.
4. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni to většinou děti doma pochytají..u kamarádky jsou pomalu nonstop nemocný :unamused: jeden to přinese ze školky, udravuje se a chytne to mimčo...no hrůza. :unamused: Já šílím, když musíem být doma zavřený jen pár dní... :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to znám taky od kamarádky, to je pak šílený. Taky vydržím doma max. dva dny a pak už mi to leze na hlavu.. :sweat_smile: :wink:
4. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, takže se máš kam vrátit do práce ?

Jinak jsem ještě nezačla chodit na ten vacushape,taky to musím zkloubit :slight_smile:
ale prý s emá nejdřív chodit na stoly a pak na vacu a pak zase na stoly.
kámoška co byla na stolech a pak i na vacu,tak mi včera říkala,že neví jak na kila kolik zhubla,ale že jí prý padají kalhoty, takže to mělo úspěch a opět jde na stoly.

mají ted nějaké balíčky, tak omrkni jejich inter.stránky.
ženským na mateřské dávají slevu, tzn. 10lekcí za 710,-, jinak to stojí 910,- , sleva fajnová :wink:

omezila jsem od pondělí trošku jídlo večer, dám si jabko nebo jogurt, už žádný studentský pečetě po večer :grinning:
no a mám o 800g méně, ale možná to je jen voda :grinning: ale i tak dobrý :grinning:
4. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem sjela do té hypernovy pro ten akční balík plen a představte si,že koukám a tam dvě cedule s cenama, jedna 599,- a druhá 399,-.
tak mi to nedalo a čučím jaký že je to balík za těch 399 ?
ten balík za 399 měl počet plenek 132 a ten balík za 599,- měl plenek 162ks.

tak jsem raději šla na info,aby mi ty krabice projela,abych věděla, jestli to tak skutečně je, bo pak byhc se třeba na pokladně divila.
holky ono to bylo opravdu tak, že prý je to výprodej za těch 399,-, takže jedn aplína byla za 3,-. tak jsem vzala dva balíky a máme na dva měsíce vystaráno :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak my jsme konecne doma, byli jsme na cvičení pak vykoupat namazat napapat a alou do postýlky.. Ja si půjdu dát něco k večeři pač mám hlad jak vlk a pak sebou placnu na gauč :slight_smile: jsem víc vyřízená než Yvca :grinning:D

Val: a co to bylo za plínky??
4. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, pleny pampers.

koukám,že tu nikdo :frowning2:

Filípek už chrupe, před chvilkou jsem ho dala spát,ještě jsme si hráli s mašinkama :slight_smile:

MM je v práci, šel zase v 10 a příjde zítra dopolko, zase spí v Boleslavi :frowning2:
4. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
val: tak to je dobrá cena týýý jo :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek