• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val zatím mám..snad to vydrží do září :pensive: S plínkama paráda.

Jsem teď vykoukla z okna a docela jsem se zhrozila...sníh .. já už nechci!! :unamused: Ty jarbí procházky se mi zalíbily :sweat_smile:

Heresto to znám :grinning: Taky toho mám za dnešek dost..ale musím se postavit ještě k prknu :unamused: jdu na to + zkouknu nějaký film. :sunglasses:
4. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, já vykoukla před hodinou a fičelot o pěkně.
tak jsme ted mluvila s manžou a v Boleslavi ani ťuk sněhu, tak se divil, u nás bych to odhadovala na 3cm a pěkně se to drží :angry: :angry:
já už chci jaro,jaro,jaro...

já dneska vyprala dvě pračky, visí to na balkoně, takže žehlení mě čeká zítra nebo pozítří :slight_smile:
Raduš,zkoukni zoufalý manželky :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
4. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já zítra na srazík nedorazím, do Lbc se jede, ale do Harrachova už ne, tak jsem docela ráda, protože má být docela velká zima, snad mi nezmrznou na zahrádce narcisky už lezou :slight_smile: :slight_smile: takže jaro bude.

My dneska byli dopol na cvíču, pak nakoupit, rychle domů na oběd a pak jsme jeli do Cvikova ke kamarce, co má stejně starého Ondráška jako je Elí, byli jsme chvilku i venku, ale byla taková vlezlá zima, no brrr!!! :confounded: :confounded:
Nabídla mi, jeslti se nechci v květnu přidat na dámskou jízdu na Moravu do sklípku a jelikož jsem pro každou kravinu a manža mi dal propustku, takže jedu!!!!!

Holky užijte si zítra srazík, je mi líto, že se zítra nezúčastním, ale třeba zase jindy.
V pondělí mám v plánu s kámoškou dopol. Pumpkin, takže kdyby jste někdo se chtěl přidat, budeme tam. :sunglasses: :sunglasses:
4. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky
tak zítra s na vás těšíme,jen nevím jak bude Táda spát v kolik dorazíme.............Myslela jsem že domluvíme Peklo,neb do konce března se do Lípy nedostanu a jestli v dubnu to nevím jak budu mít směny
4. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já byla dnes taky v Albertu, bohužel na plenky nebyly penízky a zásobujem se těma Babylováckýma, takže jsem vzala jen ty akční Sunary, Hamánky s mističkou a vlhčený ubrousky od Pampers...(a nedalo mi to a vzala sem i lrásný příbor, nerezovej s modrýma držadlama....ten je tak krásnej, hned bych s ním jedla sama .No cílem ale nebylo tohle, ale slítala sem v Cl lékárny co sem věděla a hledala zdravotní botičky pro Kubíka, ale ty co potřebujeme nikde nemají, jen pár kousků a ještě velký...ochota nic moc...no tak koukám že to zas budu muset objednat po netu bez zkoušení a příp vyměnit :confounded: ....

Jinak zítra razíme do Cl už dříve, zajdem s babi na obídek, pak něco pokoupím, neb v sobotu jedem na oslavu svátků a narozenin... Jinak kuponky mám pro Vás připravené, roztříhané...a můžeme šmelit :wink: :grinning:
4. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Val ty mě chceš zabít???!!!??? :grinning: ...ten dort vypadá božsky!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Iren super že máš možnost takhle vyrážet! :dizzy_face:
V pondělí už neco máme ale když budem stíhat, rádi se připojíme :wink:

Val, Zoufalky jsem nestihla od začátku a tak jsem dál nekoukala, zkouknu je až je stáhneme z netu :wink: koukám na Koření života...takový nenároční ale milý film :slight_smile: a půlka žehlení ještě předemnou...

Dm kuponků mám hafo...seznam je na MMb + mám nějaké další, musím to zaktualizovat...kdyžtak si napište co byste rády :wink:
4. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 22:25 • janka313
Iren, ty umíš žít :grinning: :grinning: :grinning:

v pondělí bysme se mohli přidat tak max. na 2 hodinky, Filípek chodí spinkat před 11, ted týden už v 10,30,ale uvidíme :slight_smile:

Maruško, to bude teda šmelina :slight_smile:

škoda,že na pleny nebyly penízy, byla za dobrý prachy...
Filípkovi vyhovujou i ty alberťácký, ty doma ale máme, ted jsme zase předzásobený :grinning:

Raduš, néééééééééé, nechci tě zabít :grinning: :grinning: vypadá opravdu suprově,hned jsem si uložila, no už jich takhle mám uložených snad milion :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla spokojená se starýma Tesco pak Huggies... Pampers pro mě hrůza :sweat_smile: Teď na spaní dávám Babylove a dobrý :slight_smile:
Při akcích jsme se taky vždy nabalíkovali :sweat_smile: :sweat_smile: to samý s ubrouskama.

Val já taky vždy poukládám ale pak se mi do toho nechce a udělám raději osvědčený dezert :stuck_out_tongue_closed_eyes:

za 14 dní v magazínu Ona - MF Dnes budou taky nějaké kupony na slevy...http://ona.idnes.cz/nakupte-vyhodne-se-slevou-ona-vam-poradi-ffe-/ona_deti.asp?c=A100301_175724_ona_deti_bar
4. bře 2010 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jako co to je venku :astonished: :rolling_eyes: já už chci jen sluníčko a teplo. Místo toho si malá dáma ráno vyžádala kombinézku, tak jí pak musím převlíknout než pojedem, aby jí bylo v autě pohodlno.
Dnes chci Káje v Lípě juknout na ty boty na kolo - no když ještě neseženu, tak se nic neděje, když je sníh. To jsem mysela, že o víkoši ho na chvíli vytáhnem konečně ven ..

joji - Aník nechce ve školce baštit ? :unamused: to je blbís, to fakt vydrží celý den bez jídla kočka ? My tohle máme naštěstí v poho, baští tam vše, i si prej už něco přidala :slight_smile:

iren - škoda že nedorazíte :confounded: Ráno jsem Káje říkala, že až přijde ze školky, tak pojedem do Lípy za dětma a ona hned jako první, že tam bude Elí :slight_smile:

jůů, sklípek bych taky dala :wink: To bysme jednou taky mohly podniknout co děvčata. Pěkně necháme dětičky doma tatínkům a na víkend sjedem na Moravu co ? Teda samo až za dýl, tak za rok bych to u mě viděla :grinning:
My byli v roce 2006 od manži z práce, jelo se busem (vězeňským, takže s mřížema :grinning: ) , takže jsme byli i taková atrakce :grinning: Ale paráda - výlet do Valtic, ve sklípku ochutnávka s výkladem, žrádýlko, vínečko, sranda .. přespali jsme na nějaké ubytovně a druhý den se jelo ještě na zámek Buchlovice

ráďo - díky za tip, Ona DNES pak musím koupit, doufám že na to do tý doby nezapomenu :wink:
5. bře 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Marcel, no to nevímc o to je venku, jako děs a hrůůůza, už mě ten sníh štve :angry:
chci jaro, pomooooc

tý joo, vezeňským busem joo, noo tak to musela být prča, zavřený baby si jedou chlastat do sklípku :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....
Tak v noci jsme jeli s malým na pohotovost.Opět latyngitida,šílený,nemohl vůbec dýchat.Dostal 2 inhalace za sebou,Mates řval,já jsem řvala,hrozilo,že si nás tam nechají.Naštěstí se mu ulevilo.
Ted jsme byli u dr.tak dostal ještě Prednison na noc a uvidíme.
takže srazík padá.....
5. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
piku - tak ať se prďolíkovi brzo uleví :frowning2: Čumím že dostal Prednison - ten jsem brala dlouhodobě v dětství a dost jsem po něm přibrala, ale zas byl dost důležitý ..
5. bře 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Usnul bobek-......
jo Mori,vím,že ho berou i holky třeba před umělým oplodněním....
Tak snad bude v pohodě.
5. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Val,super cena za plíny....do kdy to trvá???
5. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky,

Mori no ona špatně jí i doma. Je hrozně vybíravá, nechápu proč. :confounded: Prostě když nemá zrovna chuť na to co je, tak prostě nejí. Dá třeba jen trochu polívky. No jsem z toho uz trochu zoufala. Uvidíme jak to půjde dál. Za to Jiřin by snědl nejraději jogurt i s kelímkem.. :grinning:

Pikus, tak ať je prcek co nejdříve zdravý, chjo ty nemoci.. :unamused:

My na srazík taky nedorazíme, opět, takže příště srazík u nás.. :grinning: :grinning: :grinning: ANinka dnes zůstala doma. Sice ráno teplotu neměla, ale raději to nebudu pokoušet, přes víkend si odpočine a v pondělí snad zase do školky. Když to vše vyjde, šla bych v pondělí taky do Pumpkinu. V kolik jdete? Val mohla bych s Tebou :slight_smile: bo to tam neznam a přiznám se, že nerada chodím sama tam kde to neznám.. :grinning: :grinning:

A kdybych mohla nabídnout, budu o víkendu dělat objednávku, tak kdo chcete koukněte.. www.topolino.de díkes
5. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky

Péťo ježíši bobek malej tak ať je mu brzo dobře.......to je strašný,kdyby to šlo tak to vememe hned na sebe co holky?????

Marcel a jak ses cítila jako vězěnkyně???

Plínky naštěstí už nějak neřeším,kupuje ty kalhotkový když někam jdeme a doma je už bez plínky a dneska zase ráno byla suchá a to se ve čtyři vzbudil a vypil dost čaje.

Ještě že sen nechala auto nad kopcem jinak bych nikam nejela sme zase pěkně zapadly :frowning2:
5. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hned bych to vzala na sebe,to je jasan....
já se tak rozbrečela na té pohotovosti.....Pepa ho držel,já držela tu hadici od inhalátoru...mates řval,no tak jsem se rozbrečela....
Byla tam taková mladá doktorka,příjemná,i sestřička,tak aspon tak....
5. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, tak to mě mrzí,že má Matýsek takové trápení :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudinečka majinkej :frowning2:
tak at se mu brzy uleví, muselo to být hrozný...

Piku, ta cena ty 3,-kč to byla výprodej, měli tam ještě tak možná 10krabic, ale bylo to tam tak chaoticky daný,že normálně si toho člověk ani nevšimne
a ta akce za 599,- je od středy, takže tak nějak týden vždy mají akci..
5. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Val díky.....když bude mít P.cestu do lípy,vyšlu ho tam.
5. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, já taky řvala jak jsme byli na tom rentgenu, bylo to šílený, Filípek řval jako nikdy, takovej úplně jinej pláč, byla jsem z toho nešťastná...
5. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo dneska dorazí??????A v koik?????
5. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, dorazí :

Marcel v 13,30
Kikimaruška 12,30- 13
já na tu 13, pokud tedy filípek nebude spát dvě hodiny, to byhc pak dorazila na 13,30
Jana-doufám,že s Honzíkem :slight_smile:
a ty, toť vše
5. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moni - my kol 13 h :slight_smile: těšíme se :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...je to síla vid,s takovým prckem,když se něco děje.....
ted spinká a dýchá klidně.
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já radši Tádu spát nedám,dneska vstával až v půl osmý oproti šestý a to by šel spát až kolem jedný
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jéé teď jsem viděla z okna Kájušku jít se školkou venku :grinning: ta je z nich snad nejmenší :grinning: holčička moje maliá, však je snad i nejmladší. šla poslušně za ručičku :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak já za 15 min. valim do školky a jedem
5. bře 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to bude Marcel v unče brzy :slight_smile:

jsem si sfoukla hlavu a připravuju žampiony k obědu,ale udělám je až příjdu.
zatím sidáme polívku,teda ža manža dorazí, ještě jel tchýni nakoupit
5. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek