• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
teri - super malůvky :slight_smile: tohle jsem ještě nezkušela.
Chci teď zkusit ty skládačky z čajových obalů - tak holky prosím všechny sbírejte ju :wink: je potřeba sbírat stejné sáčky od 1 druhu, tak nevyhazovat :wink:
7. bře 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel-ok, snad na to nezapomenu a budu sbirat :wink: Jinak na ty maluvky je super ta transferova tuzka,az do toho pujdes dam ti tip :wink:
7. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, tý jo, jsi šikulka, krásně namalovaný :slight_smile:

marcel, a na co jsou ty skládačky, viděla jsme to u brýdové,ale nevím k čemu to slouží :frowning2:
7. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, fotečky hezký, jen jsi teda málo fotila, ty taková fotografka :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ahoj jo mám se fajndíky za optání
7. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... Srazík byl opět vydařený...potom jsem šla do té prodejny se zdr.potřebama jak jste mi doporučili, ale ty co jsme sháněli neměli ani tam :frowning2:. No ale v pátek jsem vyrazila a sehnala mu na jaro Elefantí botičky, celokožený kotníčkový šněrovací ze 900 na 445 Kč a pak ještě jedny zimní, protože ty co jsme měli ted tak z nich užměl sedřený nožičky, jak nebyly puvodně na vysoký nárt :frowning2:, ty jsme ale sehnali v DC.

Pikusko: co mallej, už je to s ním v pořádku?
Na fotky za srazíku kuknu později, zrovna maíj údržbu...já sem taky přihodila pár, dneska jsme si udělali sněhovou procházku po zahradě a konečně Kubulík přišel na to, že sníh nekouše a sám se pak rozešel a dělal dokola stopy....do tý doby jen stál anebo šel jen za ruku.
7. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zákupando, co takhle někdy za námi dorazit častěji a taky na kafíčko ??

maruško, tak to je škoda,že tam neměli, ale super kauf jsi udělala :slight_smile:)

Maruško, hezké fotečky a parádní s tím dřevem :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....kde na to bereš čas????ještě malovat???
je to krásný :slight_smile:
Mori,nějak nevím,co přesně potřebuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Maruško,jojo malému je líp....ale ještě to není můj veselej kluk
7. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Tak nám zase napadal sníh aby ho letos nebylo málo:slight_smile:
Včera jsem dělala palačinky a manžel je snědl všechny sám:slight_smile:
Pikus-je dobře že Matýskovi je lépe,určitě se z toho šikulka brzy dostane uplně a bude dělat zase hlouposti:slight_smile:
Terezko-jsi šikulka,takové nadání na malování bych taky chtěla ale hold mi nebylo přáno:frowning2:
Maruško-ja škoda že jsi botky nesehnala v těch zdr.potřebách ale zase si sehnala dobře jiné botky:slight_smile:
Honzík stále poslední dobou mluví o dětech a že jdeme za nima abudeme si s nima hrát,tak musíme udělat nějaké setkání dopoledne aby se vyblbnul:slight_smile:
8. bře 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
JJJ jak s prací???ještě nevolali????
kdyžtak něco povyzjistím od té kamarádky zase :wink:
8. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,
tak Jiřínek konečně zjistil k čemu má kolínka :grinning: a už je jak motorová myš.. :grinning:

Ráno jsem se chystala s dětma do školky, v tom volala p. učitelka, že jim v noci prasklo ve školce topení a jetli by ANďa nezůstala doma. No a to se tak těšila, že bude dnes ve školce spinkat.. :confounded: Ta k jsme doma a vymýšlíme náhradní plán..
8. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,diky za pochvalu, jeste jsem vcera udelala dve,tak pak hodim foto. A Pikusko - o vikendu vetsinou bere Majdu muj tatka ven a pak si s ni hrajou,zpivaj atd. Takze mam chvilku casu :slight_smile: Jinak ona je hodna, hraje si sama v ohradce :sunglasses:
8. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Hani, tak skočte do pumpkinu,bude tam Iren.
my to dopolko nestíhám, Filda chodí spát a na hodinu abych tam letěla,to se mi nechce, kort v tomhle počasí :angry:
8. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Tady je jako bílo a stále padá :rolling_eyes: chci jaroooooo
Kája je ve školce, bude tam spinkat - jsme jí slíbila. že jak zbaští pak sváču, tak pro ni přijdu a půjdem taťkovi naproti k busui (dnes jezdí), tak hned se spaním souhlasila :grinning:
Já jdu za chvíli do města, musím na městský úřad a obědnat nás všechny k zubaři - je to obojí v 1 budově, tak pohodička :wink:

piku a ostatní co nevíte, potřebuju toto http://www.brydova.cz/techniky/7-techniky/334-tea-bag-folding :slight_smile:

já si jdu fouknout vlasy, i když jako v tom sněhu to asi nemá moc cenu :unamused:
8. bře 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar...tak to máš zlatíčko......asi potřebuju ohrádku :grinning:
8. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

děkujeme za pochvalu je to naše láska :dizzy_face:

Terko téééda Majda je už taky veliká slečna to je mazec jak to letí :dizzy_face: pořád si tě pamatuju s bříškem na monitoru u Dr. :sunglasses:

Mori už se rýsuje bříško :wink: sem zvědavá jak pak budeš psát co na to Kája :wink: Necháte si říct co čekáte?

Jestli je v Union výtah tak není co řešit ....určitě bych vás ráda viděla :slight_smile: posledně sem podkala Peradu u malého Sparu ale bylo mi hloupé se nějak ozvat ...ahoj já sem Lada z koně :grinning: :sunglasses:
8. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladunko....já tě potkat,tak tě snad poznám jen podle kočárku :grinning:
8. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tady taky padá, je to hrůůza, se jara asi nedočkáme.
doufám,že pak bude krásný jaro a dlouhý léto

ted s Filípkem luxuju, mi pomáhá :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - jj bříško už slušně vyrostlo. Kájuška se zatím moc těší, miminka miluje, tak snad jí to vydrží až si přivezem mimčo domů. No kdybys přišla na sraz (koukej příště dorazit :wink: ), tak si určo bude chtít Vítka pochovat :dizzy_face: že jo holky, vy ostatní jí už znáte :wink: Je to taková malá pečovatelka :dizzy_face:
Jéé, ani k Radce ses nepřihlásila .. si pamatuju, že jsi psala, že jsi viděla mě myslím v Intersparu když jsem čekala Káju a taky jsi se nepřihlásila :zipper_mouth:

val - no pomocník velikej to je co :grinning: hlavně aby to těm dětem vydrželo :grinning: Kája už i utírá nádobí :grinning: fakt sama od sebe chce, já jí (zatím :grinning: ) nenutím. Počkej, nebude dlouho trvat, a bude chtít s tebou vařit :grinning:

piku - fotky boží, jak spinká je prostě sladkej :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu-vsak ja si to taky pamatuju, jak sem tam sedela, na brise pasy a tys prisla s pidi Viteckem v brisku a bala ses,aby bylo vse OK :slight_smile: A uz ho mas doma :slight_smile:
Takhle jsem tam postkala i Jojinku, taky byla zrovna na pasech a ja na ni:My se zname z konika ne? :grinning: :grinning:

A souhlasim s Mori, Kajus je super, ta bude pekne pomahat se sourozencem :wink:

Pikusko-fotky krasny, je to velikej kluk uz :slight_smile: kolik vazi a meri? Asi bude proti Majdulce obr :grinning:

Jo a vite co mi rek Honza, ze se zacnem snazit v cervnu 2011 :grinning: prej aby mimi bylo zas na leto a taky nez mi zkonci materska.
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Piku-co to mate na dlazdickach u vany, to jsou ty vodolepky?
8. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - my se taky snažili od června a vyšlo to na srpen :wink: a těsně před skončením MD :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar....jojo vodolepky.....mám je z MMB :slight_smile:
A kolik váží ted nevím,zvážím zítra.....ale měl 11.44 na 10 měsících :grinning:
A já bych chtěla zase jarňátko :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouknu po nich taky na MMB,diky. :wink:
Tak a tady vsechny vytvory co jsem spachala vcera http://img718.imageshack.us/img718/8030/bodycka.jpg :grinning:

Mori-nam Majdinka trvala 14mesicu,ale to bylo urco stresem z ty strasny prace, tak snad to podruhe nebude tak dlouho :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - já chtěla taky podobně jako Káju na únor, nebo březen :wink:

andara - Kája nám taky trvala rok a 3/4 ..
8. bře 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Kájuška je pečovatelka, Marcel bude mít doma super pomocnici :slight_smile:
Filípek si taky chovala a houpala ho,když ještě byl v autosedajdě :slight_smile:

chichi, Filípek 11kg na 15měsících :grinning:DDDD

nám trval Filípek 4 roky :confused:
8. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery,super.
hoď sem prosím odkaz čímt o děláš-tu fixu nebo co jsi to psala :slight_smile:
díky :slight_smile:
je to moc hezký
8. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku :grinning: :grinning: jak Maty dolezl až na záchod co ?
noo asi u všech dětí hodně oblíbená místnost :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek