Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
7. bře 2010
teri - super malůvky 🙂 tohle jsem ještě nezkušela.
Chci teď zkusit ty skládačky z čajových obalů - tak holky prosím všechny sbírejte ju 😉 je potřeba sbírat stejné sáčky od 1 druhu, tak nevyhazovat 😉
andara
7. bře 2010
Marcel-ok, snad na to nezapomenu a budu sbirat 😉 Jinak na ty maluvky je super ta transferova tuzka,az do toho pujdes dam ti tip 😉
valentynka
7. bře 2010
Tery, tý jo, jsi šikulka, krásně namalovaný 🙂

marcel, a na co jsou ty skládačky, viděla jsme to u brýdové,ale nevím k čemu to slouží 😞
valentynka
7. bře 2010
marcel, fotečky hezký, jen jsi teda málo fotila, ty taková fotografka 🙂
zakupanda
7. bře 2010
val ahoj jo mám se fajndíky za optání
kikimaruska
7. bře 2010
Ahojky holky... Srazík byl opět vydařený...potom jsem šla do té prodejny se zdr.potřebama jak jste mi doporučili, ale ty co jsme sháněli neměli ani tam 😞. No ale v pátek jsem vyrazila a sehnala mu na jaro Elefantí botičky, celokožený kotníčkový šněrovací ze 900 na 445 Kč a pak ještě jedny zimní, protože ty co jsme měli ted tak z nich užměl sedřený nožičky, jak nebyly puvodně na vysoký nárt 😞, ty jsme ale sehnali v DC.

Pikusko: co mallej, už je to s ním v pořádku?
Na fotky za srazíku kuknu později, zrovna maíj údržbu...já sem taky přihodila pár, dneska jsme si udělali sněhovou procházku po zahradě a konečně Kubulík přišel na to, že sníh nekouše a sám se pak rozešel a dělal dokola stopy....do tý doby jen stál anebo šel jen za ruku.
valentynka
7. bře 2010
zákupando, co takhle někdy za námi dorazit častěji a taky na kafíčko ??

maruško, tak to je škoda,že tam neměli, ale super kauf jsi udělala 🙂)

Maruško, hezké fotečky a parádní s tím dřevem 🙂
pikusa
7. bře 2010
Andarko....kde na to bereš čas????ještě malovat???
je to krásný 🙂
Mori,nějak nevím,co přesně potřebuješ :-p 😃
Maruško,jojo malému je líp....ale ještě to není můj veselej kluk
jjj26
8. bře 2010
Ahojky🙂
Tak nám zase napadal sníh aby ho letos nebylo málo:-)
Včera jsem dělala palačinky a manžel je snědl všechny sám🙂
Pikus-je dobře že Matýskovi je lépe,určitě se z toho šikulka brzy dostane uplně a bude dělat zase hlouposti🙂
Terezko-jsi šikulka,takové nadání na malování bych taky chtěla ale hold mi nebylo přáno😞
Maruško-ja škoda že jsi botky nesehnala v těch zdr.potřebách ale zase si sehnala dobře jiné botky🙂
Honzík stále poslední dobou mluví o dětech a že jdeme za nima abudeme si s nima hrát,tak musíme udělat nějaké setkání dopoledne aby se vyblbnul🙂
pikusa
8. bře 2010
Ahoj holky....
JJJ jak s prací???ještě nevolali????
kdyžtak něco povyzjistím od té kamarádky zase 😉
jojinkacl
8. bře 2010
Ahojky maminy,
tak Jiřínek konečně zjistil k čemu má kolínka 😃 a už je jak motorová myš.. 😃

Ráno jsem se chystala s dětma do školky, v tom volala p. učitelka, že jim v noci prasklo ve školce topení a jetli by ANďa nezůstala doma. No a to se tak těšila, že bude dnes ve školce spinkat.. :-S Ta k jsme doma a vymýšlíme náhradní plán..
andara
8. bře 2010
Holky,diky za pochvalu, jeste jsem vcera udelala dve,tak pak hodim foto. A Pikusko - o vikendu vetsinou bere Majdu muj tatka ven a pak si s ni hrajou,zpivaj atd. Takze mam chvilku casu 🙂 Jinak ona je hodna, hraje si sama v ohradce 😎
valentynka
8. bře 2010
ahoj holky,

Hani, tak skočte do pumpkinu,bude tam Iren.
my to dopolko nestíhám, Filda chodí spát a na hodinu abych tam letěla,to se mi nechce, kort v tomhle počasí ]-(
moriautor
8. bře 2010
Dobré ráno ! Tady je jako bílo a stále padá 8-( chci jaroooooo
Kája je ve školce, bude tam spinkat - jsme jí slíbila. že jak zbaští pak sváču, tak pro ni přijdu a půjdem taťkovi naproti k busui (dnes jezdí), tak hned se spaním souhlasila 😃
Já jdu za chvíli do města, musím na městský úřad a obědnat nás všechny k zubaři - je to obojí v 1 budově, tak pohodička 😉

piku a ostatní co nevíte, potřebuju toto http://www.brydova.cz/techniky/7-techniky/334-t... 🙂

já si jdu fouknout vlasy, i když jako v tom sněhu to asi nemá moc cenu :-|
pikusa
8. bře 2010
Andar...tak to máš zlatíčko......asi potřebuju ohrádku 😃
laada
8. bře 2010
Ahoj holky,

děkujeme za pochvalu je to naše láska x-)

Terko téééda Majda je už taky veliká slečna to je mazec jak to letí x-) pořád si tě pamatuju s bříškem na monitoru u Dr. 😎

Mori už se rýsuje bříško 😉 sem zvědavá jak pak budeš psát co na to Kája 😉 Necháte si říct co čekáte?

Jestli je v Union výtah tak není co řešit ....určitě bych vás ráda viděla 🙂 posledně sem podkala Peradu u malého Sparu ale bylo mi hloupé se nějak ozvat ...ahoj já sem Lada z koně 😃 😎
pikusa
8. bře 2010
ladunko....já tě potkat,tak tě snad poznám jen podle kočárku 😃
valentynka
8. bře 2010
Marcel, tady taky padá, je to hrůůza, se jara asi nedočkáme.
doufám,že pak bude krásný jaro a dlouhý léto

ted s Filípkem luxuju, mi pomáhá 🙂
moriautor
8. bře 2010
laada - jj bříško už slušně vyrostlo. Kájuška se zatím moc těší, miminka miluje, tak snad jí to vydrží až si přivezem mimčo domů. No kdybys přišla na sraz (koukej příště dorazit 😉 ), tak si určo bude chtít Vítka pochovat x-) že jo holky, vy ostatní jí už znáte 😉 Je to taková malá pečovatelka x-)
Jéé, ani k Radce ses nepřihlásila .. si pamatuju, že jsi psala, že jsi viděla mě myslím v Intersparu když jsem čekala Káju a taky jsi se nepřihlásila :-x

val - no pomocník velikej to je co 😃 hlavně aby to těm dětem vydrželo 😃 Kája už i utírá nádobí 😃 fakt sama od sebe chce, já jí (zatím 😃 ) nenutím. Počkej, nebude dlouho trvat, a bude chtít s tebou vařit 😃

piku - fotky boží, jak spinká je prostě sladkej x-)
andara
8. bře 2010
Ladu-vsak ja si to taky pamatuju, jak sem tam sedela, na brise pasy a tys prisla s pidi Viteckem v brisku a bala ses,aby bylo vse OK 🙂 A uz ho mas doma 🙂
Takhle jsem tam postkala i Jojinku, taky byla zrovna na pasech a ja na ni:My se zname z konika ne? 😃 😃

A souhlasim s Mori, Kajus je super, ta bude pekne pomahat se sourozencem 😉

Pikusko-fotky krasny, je to velikej kluk uz 🙂 kolik vazi a meri? Asi bude proti Majdulce obr 😃

Jo a vite co mi rek Honza, ze se zacnem snazit v cervnu 2011 😃 prej aby mimi bylo zas na leto a taky nez mi zkonci materska.
andara
8. bře 2010
Jo a Piku-co to mate na dlazdickach u vany, to jsou ty vodolepky?
moriautor
8. bře 2010
teri - my se taky snažili od června a vyšlo to na srpen 😉 a těsně před skončením MD 😃 :-p
pikusa
8. bře 2010
Andar....jojo vodolepky.....mám je z MMB 🙂
A kolik váží ted nevím,zvážím zítra.....ale měl 11.44 na 10 měsících 😃
A já bych chtěla zase jarňátko 🙂
andara
8. bře 2010
Kouknu po nich taky na MMB,diky. 😉
Tak a tady vsechny vytvory co jsem spachala vcera http://img718.imageshack.us/img718/8030/bodycka... 😃

Mori-nam Majdinka trvala 14mesicu,ale to bylo urco stresem z ty strasny prace, tak snad to podruhe nebude tak dlouho 🙂
moriautor
8. bře 2010
piku - já chtěla taky podobně jako Káju na únor, nebo březen 😉

andara - Kája nám taky trvala rok a 3/4 ..
valentynka
8. bře 2010
jojo, Kájuška je pečovatelka, Marcel bude mít doma super pomocnici 🙂
Filípek si taky chovala a houpala ho,když ještě byl v autosedajdě 🙂

chichi, Filípek 11kg na 15měsících 😃DDDD

nám trval Filípek 4 roky =-)
valentynka
8. bře 2010
Tery,super.
hoď sem prosím odkaz čímt o děláš-tu fixu nebo co jsi to psala 🙂
díky 🙂
je to moc hezký
valentynka
8. bře 2010
Piku 😃 😃 jak Maty dolezl až na záchod co ?
noo asi u všech dětí hodně oblíbená místnost 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli