• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Piku, hezkej nákup donesl taťka :slight_smile:
super fotečky a Maty je už velkej kluk :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak mi dneska dopol byli v Pumkinu, já čekala, jestli někdo dorazí a nikdo nikde, ale bylo docela dost dětí, mamči šly cvičit, tak to tam nechali na hlídání. Byla tam i přednáška o kosmetice a zrovna to byla naše sousedka. :sunglasses: :sunglasses:

Andar - bodynka úplně super, jak a čím že to děláš a kde bereš ty šablony, docela bych to taky zkusila elí na trička, koukala jsem, že to dělá jedna paní ma MMB, chtěla jsem Elí něco objednat, ale zkusila bych to nejdřív sama.

mori - co to představení té Míši Růžičkové, vy s Kájou jdete? My to doma pouštíme DVD, Elí na to docela kouká, ale myslím, že na živo je to na ní ještě brzy, to by nevydržela.

Holky jsem se zbláznila a sháním nového pejska
http://border-kolie.cz/5-42-fotogalerie-.aspx
úplně mě to chytlo a chtěla bych s ním zkusit dětskou canisterapeutii. :wink: :sunglasses:
8. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Iren, my měli dopo nečekaně návštěvu :confounded:

Laado, pěkná videa! Vodu si pěkně užívá :dizzy_face:
Pikus, vy máte zase pěkný fotky! Maty je pěkně akční a vy vynalézavý :grinning: :grinning: :grinning: Kam vy ho všude nedáte :grinning: :grinning: :grinning:
Andaro, ty jsi šikulka!!!! Majda bude fešanda :dizzy_face:
Mori, na skládačky jsem taky koukala u Brýdový...na co ty ženský nepřijdou! :sunglasses:
Fotky ze srazíku parádní :dizzy_face: Pro nsá bohužel doba po obědě na sraz nevhodná, P spí. :unamused:

My o víkendu byli u našich, návštěvu jsme si užili, bylo to príma. Jen nás překvapilo to mimimum sněhu...ze Lípy jsme brali sebou boby, páč tu byla pěkná vrstvička :sweat_smile: :sweat_smile:
Peťulín odo usnul dýl, tak ještě vyspává. Jak vstaneme musíme na nákup.
8. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus a co vy? Maty už je v pohodě? Ty nemoci to je děs... :frowning2: Už aby bylo teplo a jistě budete mít pokoj. Zvlášní že zvlhčovač nepomáhá :confounded:
8. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky za pochvaly,Mates taky děkuje :wink:
peradko,no má kašel a rýmu,stále není ve své kůži.....ale z nejhoršího je venku :wink:
8. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco, obrazek najdu na netu, vytisknu, prekleslim na pecici papir tou transferovou tuzkou a na obleceni nazehlim-pak vezmu stetec a normal to vymaluju barvama na textil, necham uschnout, prezehlim a dam vyprat a je to :wink:
8. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....mohla bys to dělat na kšeft :slight_smile:
jinak v jablonném je nový fotoatelier,tak už jsem paní psala,že chceme fotečky malého....
tak půjdeme,bude to mít mates k roku :slight_smile: ještě si pak upřesnit termín
8. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku já viděla na těch posledních fotkách jak má červená tvářičky :frowning2: ty míval Peťulín taky při nemocech :pensive: hlavně ať už nemáte výjezd na pohotovost a brzo je mu dobře :pensive:

Andaro, to je to tak snadný? Tak to je teda parádní! Já k narozeninám chtěla nechal něco namalovat na tričko taky přes jednu paní na MMB a cena teda docela vysoká a hlavně měla plno objednávek a nestihla by to. :unamused: Asi se koukknu po té transfertužce :sunglasses:
8. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko...jojo byl takhle červenej....jak mu nebylo dobře.....
no holt se mu to bude vracet.musíme s tím počítat.
8. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-tak aspon uz budete vedet jak na tu blbou nemoc! :unamused: Ale snad na jare a v lete bude lip.
A na kseft?Noo to bych asi nestihala, uz mam dve objednavky na tricko od kamosky :slight_smile: No ale treba pokud bys chtela nejakou postavicku Matymu staci rict :wink: mam jeste tri bily bodycka vel.12-18mes -jsou to Tesco bodycka, sehnala jsem je na MMB, nejsou teda novy ale to neva. No ted nevim jestli by mu byly kdyz je tak velkej :grinning:
8. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jsi hodná....a 12-18 mu je :grinning:
ale já myslela pro cizí...ale to chce víc času vid......a co máš za předlohy???
8. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se byla podívat odpoledne na zahrádce jak je to nacucané vodou a zase tam mám nějakého krtka nebo co a zahrádka je celá rozrytá t čehož nemám vubec radost:frowning2:
Vypadá že kytky to zvládli všechny ale budu se muset zbavit té potvory než tam nasadím další rostlinky neb by mi je všechny oddělal,což už se mi stalo loni,ukouše kořínky a je po rostlinkách:frowning2:
Jinak už bylo opět cítit že bude večír opět chladněji ale to už asi jiné nebude,hold si musíme ještě počkat.
Co se týče toho malování je to pěkné a není vubec poznat že by to byla laická výroba:slight_smile::slight_smile:hold je Terezka skrytý profík:slight_smile:
8. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-co najdu na netu :slight_smile: ted jeste chci namalovat hleda se Nemo :slight_smile: No co mas treba rada za postavicku?
8. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jj my určitě jdem na tu Míšu. Všude po Stráži jsou plakáty, tak se už Kája těší :slight_smile: Jde i Jana s Honzíkem. Zítra nám jdu zamluvit místa, jsem se tam ještě nedostala. Tak jestli chceš můžu i vám :wink: Hele Kája byla loni poprvé na představení, to byl František s Majdou a vydržela v poho - to jí byli akorát 2 roky, zrovna nějak v únoru to snad bylo.

piku - má ten fotoatelier nějaký webovky ?
8. bře 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, já to četla,že tam v pumpkinu má být ta tvoje sousedka a zapoměla jsem ti to napsat :sweat_smile:

Piku, nemají na ten fotoateliér odkaz na webovky ??

jsem taky furt chtěla k prvním narozeninám a stále nic :frowning2:
mám tip do liberce, tak se už musím rozhoupat a objednat nás :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá tak jsem dočetla a ptám se na to stejné co Marcel :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan,že má :slight_smile:
http://www.jindrakrobova.cz/index.html
Andarko....ted je oblíbenej krtek :grinning:
8. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka:slight_smile:
tak koukám že bud ještě spíte a nebo jste venku a nechce se vám sem nic psát:slight_smile:
My už byli venku na procházce a vypadá že by tam mohlo být příjemněji než včera:slight_smile:
Rovnou jsem si koupila v krámu kousek salámu a udělám zapečené těstoviny,dlouho jsme je neměli tak snad bude uspěch:slight_smile:
Jinak budu dneska dávat nějaké věci co mi zbyli po Honzíkovi na prodej na MMB tak se kdyžtak mužete podívat a kdyby se vám něco hodilo dejte vědět:slight_smile:
9. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Piku,tak jsme skoukla stránky té paní a má opravdu moc super fotečky.
dneska jí napíšu,že bych měla zájem o ty portrétní, asi ten balíček o 30fotkách.
už ti paní napsala co a jak ?
budete si sebou brát asi i nějaké hračky nebo tak něco co ?

my tu máme doma toho ooobr medvěda, tak mě napadlo ho třeba vzít sebou.

pak by byly i krásný fotečky v té přírodě,až začne všechno kvést
9. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, až to hodíš na MMb tak písni, se mrknu :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....ještě ne...musíme si nejdřív upřesnit termín a pak se poptám co a jak.......takže tento týden jí budu psát...
JJJ kde tě na MMB najdu???
9. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
tak jsem se sem dostala až nyní,přijeli k nám za Honzíkem naši,tak šli s námi odpoledne ven a jak se Honzík předváděl tak se samozřejmě nejednou natáhnul,ale vždy z toho měl hroznou srandu:slight_smile:
Po příchodu z venku byla opět tasemnice:slight_smile:takže jsem nosila jen samé jídlo:slight_smile:
Jinak těch věcí po Honzíkovi moc není spíše zbyteček a nějaké už jsem tam dala a večír dodám snad už zbytek.
Ten ateliér zní suprově tak až bude mít Petruš nějaké bližší info nebo zkušenost určitě podá nějaké zprávičky:slight_smile:
9. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla dát odkaz na MMB:slight_smile:nojo hlava děravá:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=153895
9. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes paní do ateliéru psala,aby jsme si zatím aspon domluvily termín...tak pak poreferuju :slight_smile:
JJJ jdu jukat na MMB
9. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to fatk prodáváš pýža ve 104 ? To Kája teprve začíná nosit, to bych si snad i vzala od tebe já :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
Marcel sice je psaná velikost 104 ale je menší hlavně na délku,ale klidně by jsi se na ně mohla podívat a třeba si je i vzít:slight_smile:
Jinak dneska budu vkládat nějaké botky co jsou nám malé a málo nebo skoro vubec nenošené:slight_smile:
10. bře 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky KUK

nestíhám opět,ale slibuju že až to bude hotový budu tu denně................počítám do půl roka :grinning: :grinning: :grinning:

Jani pýža si beru jestli si je neveme Marcel a na botky pak juknu............já to budu třídit až budem přestěhovaný a taky nahodím do MMB nebo MMA pak dám vědět......

Tak Tádu dám dopol do miniškolky a jdu zase balit a odpol navážet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:slight_smile:
10. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Moni,dej pak odkaz na věcičky....že by jsme něco nutně potřebovali :grinning:
Od JJJ je to ještě velké :unamused:
10. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Moni, říkáš každý den joo? no to chci vidět :grinning: dala jsi tu velkýýý slib :slight_smile:
ale máš omluvu,když se stěhujete

Pak dej Moni vědět, taky juknu.

pýža jsou na nás ještě velký ,ale už jsou o ně dva zájemci :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Dítko ve školce, chce tam dnes i spinkat s kamarádkama :slight_smile: zase sama od sebe, tak jsem ráda.
Já tu mám kafíčko, mrknu co kde novýho a půjdu něco dělat ..
10. bře 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek