• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
na pýža je zájemnce 1, páč jsme se teĎ bavily s Janou a jsou menší než psaná vel. a Kája s Honzíkem jsou asi tak stejně velcí, tak by nám to taky bylo malé .. tak přenecháme Tádovi
10. bře 2010 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - k tomu vystoupení s Míšou Růžičkovou - nebude to kině, ale na velkém sále, kde jsou stoly s židlema (kde budem v klídku sedět my a klábosit) a pak velký plac, kde budou děti s tou Míšou - takže super myslím. Nechcete přece jen dorazit ? Tam nebude muset sedět, ale s dětma řádit - tak jako na maškarním to bývá
10. bře 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prodávám,kdyby někdo chtěl nebo někdo známý kdyby scháněl

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=31856993
10. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ohrádku ne e, napíšu co budu potřebovat kdyby se někdo chtěl zbavit nějakých potřeb pro mimouše: postýlka, vanička, polohovací lehátko, přebalovací podložka s tvrdou deskou, fusak (ten až na zimu, času dost)
10. bře 2010 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Moni - tak ať se v poho a klidu přestěhujete a ať se v těch krabicích pak vyznáš :grinning: :grinning: . No jsem zvědavá na dodržování tvého slibu. :wink: :wink:

mori - víš, že Elí je taková neposeda, já nevím, kdy že to vůbec je, koukala jsem na odkaz a samo hlava mapa zapomněla. :confounded:

Dneska byl zase hroznej mráz do rána, brrr, ještě, že přes den je potom sluníčko a krásně. Včera i předevčírem jsme chtěli jít odpo ven, jenže přišla dcerka sousedky, že jde ze školy a nemá klíče, je jí 8 a že by počkala u nás, tak tu byla do 17.30 hrůza, je hodná, ale nechtěla jsem jí tu nechávat samotnou a jít ven. No akorát že snědla Elence všechny bonbonky co měla na stole a křupky a papírky zmuchlala a zastrkala do sedačky. Dneska ráno, když jsem uklízela tak jsem to našla, no asi nějakou výchovu by to chtělo. :confounded: :confounded: Docela mně to naštvalo i to, že jí sousedka posílá k nám aniž by se mně zeptala, jestli mám čas a jsem doma, hřeší na to, že doma jsem.
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak co píšeš, toho se zbavovat nebudu:frowning2: nehcám pro druhé dítě, akorát ten fusak,ale je modrý vel.86
ale ty určo budeš mít kloučka :slight_smile:

jéé Iren, nazdááárek :slight_smile:

noo s kámoškou dobrý story :sweat_smile: :sweat_smile: jsi koukala,když jsi objevila papírky coo? :rolling_eyes:
10. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - 18. 4. http://www.minidiskoteka.cz/terminy-vystoupeni-detail/duben-15/?rok=2010 uvidíte no, stačí kdyžtak říct :wink: Však maškarní taky zvládla ne :wink:
10. bře 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - fusak vel 86 to je jo ??? já myslím jako do kočárku
My tyhle věci měli půjčené od kamarádky, tak to nemám .. bylo to fajn, že jsem pak neřešila kam to dám. Sice to teď musím pořídit, ale pak to rovnou prodám, tak to opět nebudu muset skladovat. Lehátko teda bylo naše, ale prodala jsem ho, páč překáželo. A přebalovák jsem vyhodila, páč se trhal.
10. bře 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - díky za info, ještě popřemýšlím

Musím se pochlubit, tohle bude nový člen naší domácnosti
http://abiadigi.rajce.idnes.cz/Aila/#PIC_0408.JPG
10. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,jojo do kočárku, ted v něm mám ještě Filípka, ale ten už to má spíše pro spodek těla, už je to čahoun

Iren, ten je kráásnej :slight_smile:
a kdy ho budete mít doma ? a jak bude velkej, jako ten váš dosavadní hafík ?
10. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren:slight_smile:
velká gratulace k nalezení domácího mazlíčka:slight_smile:
Jak píše Jituš,kdy ho budete mít k vyzvednutí?
Marcel já už žádné věci co ty potřebuješ nemám jinak bych ti je ráda pujčila:slight_smile:
10. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty emitex jsou dobrý fusaky, sice dražší,ale i pěkný :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pejsek - fenka je Border kolie a je to jeden z nejchytřejích pejsků vůbec, tak se Míša bojí, že bude chytřejší než on, pes je velkej asi 53cm, fenka o něco menší, paní o ní píše, že je hrozně hodná, milá a mazlik a že se hodi na canisterapii, což je super, k odběru v polovině dubna, ale chtěla bych se domluvit na konci až přijedeme z Pekla. Už se na ní moc těšíme, jen pro ni pojedeme až do Třince. :confounded:

Marcel já měla fusak ten nastavitelnej, což mi přišlo lepší než zem Emitex, šel dát potom i do sporťáku.
10. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Iren - pejsek krásný. to je úžasné plemeno. DObrý výběr.. :grinning: :grinning:

Mori - sice mám vše potřebuješ, ale ségra čeká za dva měsíce mimi, tak vše jde k ní. A škoda s tím fusakem, tady v Lípě teď měli v jednom krámku co se stěhoval úplně nový fusky Emitex asi za pětistovku.. kdybych někde na něco výhodného narazila dám vědět.
10. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - jestli chceš koukni taky k nám na MMB, jsou tam nějaký věci po Jiřinovi a něco málo i po Andě, třeba se Ti tam něco neutrálního pro prcka bude líbit. :slight_smile: Budu tam během týdne vlkádat další věcičky co nám jsou malý, tak pak dám vědět, až to tam bude vše. :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jéé Jani... pozdě jsem koukla. Pokud ti zbyde nějaké pýžo, tak si je rádi koupíme. Pepíno ze všechno nějak rychle vyrostl. Dneska jsme byly na 18 měs. - za půl roku se vytáhnul o 10 čísel...
10. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinkacl - jakou má Anička velikost, napadlo mě, že bych mohla brát nějaké věcičky, nebo třeba botky od tebe po Aní, ale jestli je teda už někomu nedáváš. My nemáme po kom děedit, takže všechno kupuju. Elí ma teď 92, něco už kupuju 98.
Pejska jsme pečlivě vybírali, proto jedem až do Třince a na cenesterapii bude jak dělaná. :sunglasses:
10. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Irčo krásnej pejsek.

Jani pýža beru

Marcel budu prodávat lehátko i sedačku do vany,jestli budeš chtít nafotím a pošlu.Já budu prodávat Tády kočár X-lander i s fusakem Emitex a slunečníkem originál X-lander vše oranžový kdyby jste o někom věděli není problém do lípy dovíst............neb ta holčina co že prej si ho veme neměla ani tu slušnost mi říct,že už kočár koupila,kdybych se to nedozvěděla od jiný kámošky tak jí ho furt schovávám
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko - 10čísel? teeeda.. :wink:

Iren - no ANinka nosí něco 98, většinou kalhoty a vršky 104. V albíčku mám teď na prodej akorát zateplený kalhoty, triko s dlouhým a mikinu ve velikosti 92, ale je to trochu větší. Jinak musím ANdě prolézt šatník. :sweat_smile: :grinning: Nějak jsem některé velikosti úplně přeskočila. A něco kupovala větší, tak jí tak nějak vše ještě je. No v každém případě koukni. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=20520
jj, výběr pejska je těžký, teda spíše výběr chovatele, my bohužel naletěli těm nezodpovědným.. :unamused: ale nechci strašit :sweat_smile: :grinning:

Moni - to je škoda že jsem to nevěděla, ségra před týdnem koupila x-landera.
10. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni pýža si vezmeš teda všechny jestli jsem to dobře pochopila?:slight_smile:tak já je stáhnu z bazaru aby se náhodou někdo neozval:slight_smile:
Jinak tam za chvilku vložím ještě botky tak kdo chce tak se muže podívat:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak se zase hlásíme. Včera i předevčírem jsme řešili resty a byli na návštěvě a na odpolení procházce, bylo kráíásně. Ale zase jsme někde chytli pěknej kašel, takže nic moc :unamused: . Zítra razím do školky pro papíry, aby my malého za rok přijali...prý to máme za 5 min.12, ale vezmou nám ho, hurá...v Dc mi ho nechtěli vzít vubec,tak aspon že tady. Jen mi paní ředitelka říkala-a nejmenuje se náhodou matěj? tech už tu máme 7, a já, ne, jakub....a ona - No, ty tu jsou zatím 3 :grinning: . Holky já už se tak těším na to Peklo...už aby bylo hlavně pěkně :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj - já teď taky vložila nějaký botky po kamarádky dětech :slight_smile: a jedny tam vydržely celých 14min a už jsou prodané.. :slight_smile: to se mi líbí, takový obchody.. tak držím palce, ať se taky rychle prodaj. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak botky vloženy:slight_smile:
Děkuji jojince za podporu v prodeji:slight_smile:no bud někdo koupí nebo ne,nedá se nic dělat.
10. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě až bude tepleji tak musím pořádně umít kočárek a taky ho někomu nabídku ke koupi,nebudu nic skladovat a kdyby se ještě jednou stalo že by jsme čekali mimi tak jdu do všeho nového:slight_smile:vždyt toho všude je:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani určo všechny a botky pěkný mě lákaj ty tmavě modrý holinky,jen mám strach aby mu nebyly malý nějaký botky máme 23 a některý už 24 podle toho co je za výrobce
10. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak není problém aby jste si je zkusili,ono hlavně záleží jakmá dlouhou nožku,mám tam napsáno jak je bota dlouhá kvuli orientaci:slight_smile:a jinak jsem rada že si pýža vezmeš všechny:slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše holka dnes poprvé spala ve školce. Já celý den napnutá, kdy budou jako volat že jim tam brečí, ať si pro ní přijdu. :grinning: Ještě ráno jsem jim vysvětlovala že Aninka už po obedě vůbec nespí, a aby jí teda nenutili. No a dopadlo to tak, že spala přes dvě hodiny.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jen nevím zda půjde spát večer.. snad ano.
10. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek