• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
iren - tééda, jste si pospíšili s tím pejskem :grinning: krásný štěňátko :dizzy_face:

fusak na MK cena paráda, ale já bych ráda asi červeno / černý do toho našeho X-Landera :wink:
Na to lehátko (červeno / modré) jsem koukala, hned bych do něj šla - je krásný a cena taky OK, ale je to zatím moc brzo - by mi ho Kája zrychtovala ..

iren - taky bych chtěla ten nastavitelný fusak, aby dlouho vydržel. Nevím jak to tedy je, zda jak píšeš ty - páč jak dala Jana odkaz, tak to je Emitex a nastavitelný je.

moni - fusak taky oranžový jo ? Kurňa to se mi do našeho červeno / černýho kočáru nehodí :confounded: Ty věci do vany ne e, Káju jsem koupala tak, že jsem ji držela - učili nás to v porodnici :wink:

joji - tak to tě Aník pěkně převapila co :grinning: šikulka :dizzy_face:
10. bře 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já Tádu taky koupala nejdřív v ruce to lehátko jsem používala od třech měsíců je tvarovaný podle tělíčka s protiskluzovou podložkou
10. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýý,
Moni, nafoť kočár, se mrknu, potřebuju nějakej skladnej kočár-golfky...
10. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky učili v porodnici, teda jen jednou,jak koupat,ale stejnak jsme si lehátko pořídila,je to lepší,když je ženská sama doma

Moni, taky se mi líbilo to lehátko jak popisuješ,ale to jsem ještě nevěděla,že existuje takový :grinning:
10. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem nakonec neodolala a lehátko už je zaplacené :grinning: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=512356&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D199 snad ho někam schovám před Kájou :wink:
10. bře 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - koukám ti to nedalo viď? No jo kdybychom to věděli, tak ti určo něco necháme. Já myslela, že Emitex má jen ty zavinovací, tak to jo, já ten fusak měla 4baby4 a kupovala jsem ho v Boru v Aje, vyšel tenkrát asi na 800,- a měli jsme červený, vnitřek žlutý, paní nám ho objednávala k barvě kočárku. Já budu prodávat přebalovák, ale i s komodou, tak nevím jestli by jsi ho chtěla
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=956261&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
No já se asi zbláznila a pejska jsem si objednala už na duben :wink: A manža svolil, aby se mnou bylo k vydržení :grinning: :grinning:

Joji - jak jste si naběhli s pejskem to mě zajímá, když tak mi to písni do IP. Koukala jsem k tobě do albíčka, ale nic příhodného pro nás tam není, mám tě v oblíbených, když tak občas dej info že něco dávaš, kouknu ju? Joji, když jsi taková obchodnice a objednáváš si i Next, není už někde doplněná kolekce s cenama? Já mám jen fotky, ale bez cen.

Včera mi psala paní co jsem si objednala Next, že už dorazil, tak se na to těším, balíček by měl přijít příští týden. :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Mori,kdybych jukla dřív,lehátko mám....no tak já si ho teda schovám :slight_smile:
Fusak mám Emitex..červenobílý a je super.... :slight_smile:
Irenko,teda takový krásný člen domácnosti :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
dneska jedem do Lípy,musím tam něco povyřizovat a pak jdu večer na cvičení a bylo by pozdě jet domu tak přespíme u našich,ještě že tam bydlí:slight_smile:
Na MMB v rodiných fotkách je včerejší dárek od manžela:slight_smile:je to vyrobené z papíru místo proutku,ale vypadá to suprově,jen jsem to musela kvuli Honzíkovi zatím uložit nahoru na skřín aby mi to hned nezničil.
11. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - já mám pocit, že ty máš lehátko Fisher Price ne ? Nebo se pletu ??? ty se mi totiž nelíbí :sweat_smile:
Ten fusak budeš prodávat ?

iren - nám se komoda nikam bohužel nevejde :confounded: takže potřebuju přebalovací podložku ve spod s tvrdou deskou, což jde položit na postýlku. Měla jsem to i u Káji.

jjj - pěknej dárek :slight_smile: tohle by mě ani ve snu nenapadlo. Udrží to květináč s kytkou ?
11. bře 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ptala jsem se ráno Káji, zda zas bude dnes spát ve školce, že to aspoň zkusím - a mile překvapila že prej jo - s nějakou Sárou :grinning: takže další kámoška :grinning:
11. bře 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ano FP a jsem ráda,je do 18ti kil...takže si ho nechám,třeba si do něj Mates pak sám bude sedat....a bude to mít jako křesílko...
Fusak prodávat nebudu....přece na další zimu nebudu kupovat jinej :grinning:
11. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOjky maminy,
Iren - Next jsem ještě s cenama taky neviděla, jen koukám na stránky bez cen. :( kdybych se k tomu někde dostala, dam vedet. :slight_smile:
No a co se hafiny týká, koupili jsme ji od chovatele který choval psy jen na výdělek, bohužel. Kynologie jako taková je velice korupční prostředí, a i přesto že koupíš psa s PP ještě neznamená že ten pes je zdravý. My koupili Giru za nemalé peníze a časem jsme zjistili, že má vrozenou vadu páteře. Taky jsme zjistili že není jediná od těchto chovatelů a že jejich veterinář byl velice a hlavně rád uplécen za změny v PP. Samozřejmě že chovatelé odmítali věc jakkoliv řešit, hold prachy měli v kapse a nic je nezajímalo. No asi tak. Píšu to sem, snad to holkám nebude vadit, je to spíše takové varování, že né každý uměvavý pejskař se chová fér k zákazníkům, ale hlavně k pejskům.
11. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel,t ak jsem jukla, hezký lehátko :slight_smile:

fischer price mám já a Filípek si ho užil maximálně, je právě i hudební a vibrovací a různě to tam bliká
11. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a mates mít to lehátko do 9ti kil,moc si ho neužijeme :grinning:
11. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už mám zájemce o ohrádku, supéér, tak snad si ji paní vezme

Piku, to je pravda :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,tak paráda,snad prodáš brzy :wink:
11. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dávala jsem jí tam včera a už mi dnes ráno paní psala,tak to jsem ráda.

jen to balení bude složitější, budu s tím muset asi na poštu na nádraží, líp se mi tam zaparkuje
11. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu posílat korbičku od kočárku....vidíš,pošlu chlapa až bude v práci na to nádraří,to mě nenapadlo--díky :wink:
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jojo, jen se tam nesmí stát přímo u pošty, myslím,že je tam zákaz a odtažení,ale na vystoupení a vyndání to půjde a snad i když má někdo něco těžkýho, tak kde by měl parkovat že ??
takže to frknu před poštu a bude

ted jsem uvařila filípkovi jídlo a máčí se kuskus, nám jsme udělala rizoto
11. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi.. pošta nadraží + velký balík + chlap.. kde jsem to už asi viděla.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...Pepa tam stejně jezdí, kvuli vagonům...tak mu to jen přidám :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...tak 1.4.jdeme na focení...tak jsem zvědavá :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů Piku fáákt jo?
a má tam paní nějaké rekvizity ? nebo co si máte sebou vzít ?

Filípek byl 1 1/5 hodiny v postýlce a né a né usnout, ted už dokonce velkej brek, no spíše ten vyřvávací, takže už je venku z postýlky a tancuje.
holyk, normálak to poprvé takhle stráášně brečel,chudinečka.
v 7 jde nekompromisně chrupat
11. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je 7 a filda z postýlky brečí, mě asi klepne. :cry:
11. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spinká broučínek :slight_smile:

jsem stála nad postýlkou a hladila a mám zase kříž v pr....
11. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,taky hladím matese po zádech....ale večer to není třeba,spí už po lahvi Sunaru
máme se na focení barevně sladit,mám vzít nějaké hračky,čepičky,kloboučky,paní si taky něco nachystá a na místě to doladíme.
11. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Piku, no já Fillípka dám do postýlky, dám mu lahev s čajem a chrupe,ale včera měl nějakej špatnej den , takže jsem ho musela uklidnit a zpívat a hladit.
spinkal do 6, pak půl hodiny u prsou :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holky, ta paní si to s ohrádkou rozmyslela, že prý si nakonec koupí novou.:frowning2:
tak snad se brzy prodá
12. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - chjo, to naštve. Člověk se zaraduje, že věc půjde z domu a pak nic :unamused:
Mě včera ta kočka z MK psala, že peníze už má na účtě, tak dnes lehátko pošle :slight_smile:
Mě včera Kája ukazovala v nějakém katalogu hraček kolotoč nad postýlku, že prej koupíme miminku :slight_smile: my ho teda máme po Káje, ale je to hezký, že myslí na mimi :dizzy_face:

Kája si dnes opět ráno řekla, že chce spát ve školce :grinning: šikulka mi dělá radost :dizzy_face:
Jen teda hned po ránu mě trochu točila .. jako čmárala si normálka voskovkama v pokojíčku po stole, to nikdy neudělala :rolling_eyes: ale tak nenadávala jsem, páč to udělala prvně, ale důrazně jí vysvětlila, že jen na papír se maluje. A pak nesla do kuchyně pullitr od pití a samo že jí to spadlo a rozbilo se .. stane se no
12. bře 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, asi to Kája viděla ve školce a tak to udělala.. určo to příště už neudělá, je rozumná :slight_smile:

střepy.. bude štěstí :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek