• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojík holky...
Val,no já už nekojím....Mates se jaksi odstavil :unamused:
Mori,Kája bude velká pomocnice vid...
Mates v postýlce,je tam klid,tak asi už usnul :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - kurňa tak tož doufám, že se štěstá fakt nějak projeví, páč před týdnem rozbila skleničku pro změnu v obýváku :grinning: páč si nesla deku na válení na zem

piku - jj taky myslím, že bude ráda pomáhat :slight_smile:
Hele s kojením to aspoň nemusíš pak řešit, že se nechce odstavit :wink: několik měsíců jsi kojila, tak to nejlepší jsi mu dala :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....ale vždyt štěstí máš v bříšku :slight_smile:
A kojo...chtěla jsem přestat tak na 11-12 měsících,aby se mi pak venku nesápal do výstřihu....a on to vyřešil za mě :grinning:
12. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co vaříte dámy ?
já dnes rychlovku, koupila jsem Cordony, oloupala brambory a bude k tomu okurkový salát .
zítra chci zkusit prvně brokolicovou polévku, nemáte někdo receptík ? já nikdy brokolici nekupovala, jen jak byla Kája malinká tak pro ní, jsem jí dělala zapečenou

piku - to joooo :dizzy_face: ale nějaký další štěstíčko by se šiklo :wink:
12. bře 2010 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...brokolicovou dělám jednoduše....osmahnu růžičky brokolice malinko,zasypu trošku moukou,zaleju vodou a povařím,dochutím,pak naleju smetanu a rozmixuju......
12. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, teda venku to je počasí...fuj...řeším co dělat zítra, kam jet..a vůbec nevím :frowning2: Dneska jsme byli dopo v MC, Péťa se vyřídil tak že neměl sílu ani na oběd :slight_smile:

Pikus, to je paráda že to Matyášek takhle vyřešil! Máš to nez starostí...kamarádka s tím měla fakt problémy :frowning2: Jak píše MOri, dala jsi mu to nejlepší a pak by to bylo asi hlavně o zvyku :slight_smile: S focením paráda! Těším se na reference a třeba tam taky zajdem. :wink:

Mori, já brokoli dělám často...uvařím jí ve vodě...vedle udělám jíšku kterou pak zaleju dovou, naházím uvyřenou brokolici, mixnu, osolím a dám trochu smetanu + do toho smažené kuličky...mňam :slight_smile: Ještě tam vlastně dávám vařenou mrkev.

Iren, pejsek krásný! Určitě se mu bude u vás líbit! :dizzy_face: Vůbec ae nevím co je to cenesterapie :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Taky uz mesic nekojim :wink: Taky uz nemela zajem a navic mi to dr. i doporucila prestat, kvuli hormonum a te cyste atd. Chtela jsem max. do roka, takze taky no problem :slight_smile: Navic jsem ted cetla, ze kojeni ma opravdu nejvetsi vyznam jen do 6mesice :slight_smile:

Pikus-Matyasek pije Sunar? Majda taky, nebo Bebu-nekdy stridame.
12. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady to vypadá pěkně co? http://www.pohadkove-kralovstvi.cz pro nás to ale ještě není... :sweat_smile:
12. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, jestli nevíte co v neděli, prý je tu Dáda Patrasová.. :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, příští neděli.. :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kdcrystal.cz/?page=vstupenky možná půjdeme :sweat_smile: :grinning: :grinning: ikdyž já jí teda vůbec nemusím.. :D
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...pije Sunar,ted Hami....i Bebu vypije...prostě všechno :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji já nevím jestli vyrazíme....p není zrovna taneční typ :grinning:

Pikus to neva že se takhle střídají mlíčka? Já furt kupuju Sunar, jako mimi měl místo MM Nutrilon.
12. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak na jednu stranu dobrý,že se Maty odstavil, je fakt že když se mimča nechtějí toho mlíčka vzdát, tak je to pak boj.
u nás to bude určo v pohodě, bo jak jsem měla ty ATB ,tak se prsou nedožadoval.
kojím jen ráno,když se probudí, ale fakt u nich vydrží půl hodiny a vyloženě si to vychutnává, druhou ručičkou mi hladí druhý prso, zavřený oči a šmakuje si, je to krásný ...:slight_smile:

Marcel, co to jsou cordony ?? jako cordon bleu ??

já měla od včera rizoto, jsem toho udělala jak pro regiment, včera si tu dala mamča a já večer a manža taky večer,když dorazil z práce. takže dnes jsem to měla bez práce.

zítra budem u mamči na oběd, bo tam jedem kácet strom, manžel tam přiveze kámoše co to podsekne

a jinak brokolicovou polívku dělám často, na trošce oleje si orestuju brambory na kostky, pak to zaliju vodou, nahážu brokolici na menší růžičky,osolím, nastrouhám do ní mrkev a až je to uvařený,tak tam prdnu vajíčka a je to :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že Piku dělá krémovou brokolicovou :slight_smile: tu jsem ještě nedělala :wink:

Raduš, já chtěla dneska do pumpkinu odpolende,ale pátky tam nejsou, jsme tu od 1 samy, manžel příjde až v 1 v noci
12. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jj cordon bleu jsem měla na mysli :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vy jste toho zase napovídali, nějak nestíhám dočítat. Konečně jsem se taky dostala k PC, pěču už na zítra maso k obídku a zadělávám zelí, abych zítra udělala jen polívku. Manža jde na tenis, tak abych měla oběd hotový a mohla se věnovat ELí, páč je to někdy neposeda. :wink:
Brokolicovou polívku já dělám se zeleninou, klobásou a zahušťuju strouhanýma bramborama, je to vynikající, ale zaujala mě ta pikusky se smetanou, to zkusím, pořád vymýšlím co za polívku.... Dneska měla ELí k večeři zapejkaný těstoviny z brokolicí a normálně snědla vrchovatej talíř a ještě si přidala, no to jsem fakt koukala.

Perad - canisterapie je něco jako rehabilitace úrazu, ochrnutí, nemoci, nemouhoucích končetin, ale i psychiky a tak pomocí pejska a člověka. Je na to speciální kurz a pak zkoušky. To pohádkové království vypadá moc hezky je to dobrý nápad. Škoda, že je to tak daleko, na narozeninovou párty do Prahy, mi to přijde z ruky.

Já myslela že Dáda už nejezdí, připadá mi teda teď hrozná a už na to stará. Míša, když byl malej, tak jí měl rád, ty její písničky, ale tady v Crystalu bylo vždycky tolik lidí, že z toho nikdy nic neměl. :confounded:
12. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. tak se zase hlásíme. Včera jsme byli u nás ve školce pro papíry, tak jsem si zavzpomínala kdy jsem tam chodila já, prošmejdila všechny prostory a pokoukala jak se to za tech 24 let změnilo :slight_smile: . Kubu jsem vzala sebou, hned šel s tetou sám dovnitř (já sem uklízela kočárek), až se zarazil když vešli k dětem. Postupně se pak otrkal a hned se mu zalíbily kočárky a velikánský stavební auta. Nastoupí až v květnu 2011, ale od září budeme chodit na zvykačku a jinak už odted mužeme chodit občas si jít pohrát a aby si zvykal na děti a nebyl tak vyjukanej ze všeho šmudlík (vždyt to znáte z Unionky). V ul jsme občas chodili do MC, ale tady nemám kam a až do Lípy a samotný se mi nechce, takže jsem ráda že máme tu možnost a postupně si zvykne i na prostředí. 24.3 jdeme na Velikonoční jarmark, vyrobíme si vajíčko (nebo spíš maminka), koupíme nějaké drobnosti (je to jako sbírka na nový kolotoč na zahradu :slight_smile: . Tak jdu počíst co jste všechno probíraly :wink:
12. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že jste řešily novýho domácího hlídače-je krásnej :dizzy_face: , taky bych už nějakého chtěla, ale rodiče nechtějí novýho, tak časem podle toho kde se usídlíme...ale do bytu pejska nechci při svým vytížení, to leda číču zase.

Koukám co vaříte za dobroty, já dělala těstoviny s kuřecím masem a porkem a na tu brokolicovku se smětanou se mi sbíhají sliny ted :slight_smile:

No a kojení a odstav jsem řešit nemusela, odstříkávala sem první měsíce a pak už mu udajně mléko nestačilo a bylo ho málo, tak se najelo přes dokrm na UM.
12. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já teď spořádala vařenou kukuřici, jsem jí od léta neměla, tak jsem si šmákla :grinning: prodávaj jí v Penny vařenou, jen se ohřeje v mikrovlnnce, celkem dobrá :wink:

taky jsem před chvílí dožehlila hromadu prádla, tak mám zas na chvíli klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
vy jste toho tedy napovídali že je skoro problém to vše dočíst:slight_smile:
Piku-je dobře že se malý sám odtrhl od prsa že nemáš starosti jak ho to odnaučit bez nějakého breku.
Andarka tak yuž nekojí a nemužu vám ani říct kdy je dobré přestat kojit neb nám to nešlo takže po 14 dnech jsme byli už na UM.Jinak si myslím že to střídání mlík není dobré,ale jestli to dětem nevadí ničemu to nebrání.
U mě nastali za ty necelé dva dny změny.Od pondělí nastupuji do práce takže už se sem asi moc nedostanu,alespon ze začátku než si to nějak najedu,takže se předem omlouvám.
Honzík bude zatím u našich,ještě že jsou ochotní pomoci:slight_smile:
kikimaruska-držím palečky aby se malý brzy okoukal mezi dětmi a byl i rád v jejich společnosti:slight_smile:
My jedeme zítra do Lípy plavat a tentokrát mohu i já což jsem ráda.Sehnala jsem si obyčejné jednodílné plavky tak už se těším jak se vydovádíme a odreagujeme se:slight_smile:
Budu se snažit dát relax a kluci at dělají hlouposti:slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týý jo, to je jsou mi noviny :astonished: tak přece jen to Trimko v Mimoni ???
12. bře 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

předně Jani gratulace ať se ti v prácil líbí

já mám teď tři jedenáctky tak se těším na neděli a budu mít den volna.

Tádu vzali na pokračování do miniškolky tak jsem ráda,strašně ho to baví a učitelky ho vždycky chválej se dmu pýchou

V po se stavím na dýl

BROU
12. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:
jj nastupuji do Stráže do Trimka,ale jen na zaučení,poté budu pracovat v Mimoni ale jako jejich zaměstnanec.
Moni musíme se nějak domluvit jak si vezmeš ty pyžámka :wink:
Jinak se mi ozvala paní na jedny botky tak uvidíme jak to dopadne.
Dneska fouká venku nějaký studený vítr,ale tak snad to nějak přežijeme až pujdeme ven :slight_smile:
Vstávačka opět před šestou :frowning2: ale na poledne jde opět spát a pak do bazenu :wink:
13. bře 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani určo se nějak domluvíme,víš jak budeš dělat???

Ségry s mamkou a Tádou jdou taky odpol do bazéne se třeba potkáte pá letím do práce
13. bře 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holkýý,
no co to čtu za krásný novinky ????
Jani, tak to je supéér, že ti ta práce vyšla :slight_smile:
taky přeju,ať se ti v práci líbí a at to všechno zvládneš, jak v práci, tak i doma :slight_smile:

my za chvilku jedem k babi,venku hnusně .. :frowning2:
13. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jani taky velká gratulace k práci, tak hlavně ať si spokojená a mrzí mě, že nejedeš do Pekla, ale práce a penízky jsou přednější, to je jasné. No když tak ty pýža by jsi mohla poslat po mně. My se vidíme každou neděli a já to Monče předám, nebo to můžu dát Mnči mamce, Míša má jít 18.3. k dr. tak to můžu poslat, ale to jak chcete. :wink:
Dneska je venku fakt větrno a tady u nás obzvlášť Elí vstávala v 7.30, ale docela zívá, tak třeba půjde v poledne. Má v úterý svátek, ale dáreček dostala už dnes, aby si to užila, dostala velkou farmu od Dupla, tak je od ní klid a hraje si. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Manža jde odpoledne do haly na tenis a večer k sousedum z něčím sousedovi pomoct.

Kikimarusko - klidně se můžem domluvit a jít do MC do Pumpkinu, kdyby jsi chtěla, holky se určo přidaj, aby si tam nebyla sama, jen stačí říct. Dokud nemáme pejska, tak můžeme kamkoliv a kdykoliv. :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

My jedeme k babi zítra na obídek a pak jede babí sem k nám, na pondělí je objednaná do kadéřa na stříhání. :wink: :slight_smile:
13. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
já byla dnes v Ikee....milion lidí.....
Já kupuju jen Sunar....bebu jsem zkoušela,protože jsem doma měla vzorek a Hami mi došlo poštou jako dárek...tak to přece nevyhodím :slight_smile:
JJJ super s prací :wink: to je dobře,že budeš tady u nás,a je to jen na jednu směnu :wink:
13. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Piku, jojo,přeci to nevyhodíš :slight_smile:

Iren,určo můžem zase někdy spáchat ten pumpkin :slight_smile:

filípek je už v postýlce, dělám čajík, manžel má dost velkou rýmu, tak snad ho čaj postaví na nohy :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...nooo šetřit se musí :grinning:
Mates vyzuhnul už v půl 8 u lahve :slight_smile: ale má trošku průjem,asi mu není nejlíp...tak snad z toho nic nebude.
13. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek