• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky:slight_smile:
všem děkuji za přání k práci:slight_smile:
Doufám,že se vše brzy naučím a bude to prima:slight_smile:Honzík bude muset být u babí a dědy než pujdeme do školky.
Jinak včera proběhlo rodinné koupání v Lípě v bazénu a bylo to super:slight_smile:sice jsme neustále chodili podle toho co chtěl Honzík ale zase si to užil hlavně on pro kterého bylo koupání uděláno aby měl nějaký zážitek:slight_smile:
Dnes budu dělat těstovinový salát aby jsem si ho mohla vzít zítra do práce:slight_smile:
Matýskovi přeji aby se z prujmíku nic dalšího nevybrvilo:slight_smile:
14. bře 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
JJJ,až budeš mít někdy po práci chvilku,můžem dojít někam na kávu :slight_smile:
mates se v noci vzbudil a byl od 23-2 rána vzhůru :astonished: no a stejně vstával v 6....ale mě teda spaní od 2-6ti nestačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno se řádně pos.....a vypadá to,že mu je dobře :grinning:
14. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti,tak to už se těším že dáme taky pořádný pokec a třeba i procházku,jen zatím neslíbím kdy:slight_smile:ale určitě se budu snažit aby to vyšlo:slight_smile:
Tak ted se možná Matýskovi už ulevilo a bude dobře:slight_smile:a nelezou mu nějaké zoubky?my jsme tohle tady se zuby neměli ale na každé dítko to pusobí jinak:slight_smile:
14. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ však já vím,že mi ted nic neslíbíš....až se zaběhneš,tak se domluvíme :grinning:
Taky jsem myslela,že třeb zoubky,no uvidíme :wink:
ale dnes zase ještě skoro nic nejedl.....a ted spí...
14. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak prý řádí nějké virozy,jedna je s ošklivým kašlem a ta druhá je s prujmem,tak jestli třeba někde něco chudák nechytl:frowning2:hlavně mu dávej hodně tekutin.
Včera jsem měla dost když jsme byli v bazenu že tam plno lidí bylo s nastydlými dětmi:frowning2:pak ty děti nemají marodit.
14. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on pije dost,tak aspoň že tak.....
taky jsme chtěli do bazénu,no nešlo to,tak byla ikea :slight_smile:
14. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani co to čtu ty jdeš do práce proč?
14. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrej:slight_smile:
no naskytla se mi příležitost tak jsem do toho šla po domluvě s Járou.
Stejně bych za pul roku musela někam nastoupit:slight_smile:
14. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - jet do Ikei o víkoši, to je hotová sebevražda :grinning: Co si pěknýho koupila ?

Kájuša taky už asi 14 dní otravuje s bazénem - nejdřív byla ale nemocná ona, mě se rýma drží už asi 14 dní a td se přidal manžel, má děsnou rýmu a celkově nic moc, včera skoro celý den prospal, což u něj není normal :confused:

Já si včera koupila u číňanů druhý vakuový pytel na Káji věci. Tak jsem dnes dopo třídila a zkoušela jí spoustu věcí, ani neprotestovala - jsem jí totiž i chystala věci na jaro, zda jí to třeba není moc velké :wink:
A razantně protestuju proti sněhu - schovala jsem už i kombinézu, tak doufám že nebudu už nucena jí znova vyndat :grinning:

jo holky a normal je ten vakuový pytel voňavý - je růžový s růžema a jejich vůní, a ještě tam maj fialový levandulý
14. bře 2010 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem šla chrápat až v 1 a Filípek měl dneska budíček v 5,45 a to šel spát ve 21h.
ten si to nějak posouvá, ted dopil mlíčko a už luxuje :slight_smile:

marcel, tu zimu jsi nějak nebojkotovala :grinning: :grinning: :grinning:
u nás tak 5cm napadlo :angry: :angry: :angry: :angry:
15. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=117664

holky, tady jsme našla na MMB obchůdek z Boru ... mrkněte
tam jsme nakupovlai hodně věcí pro Filípka
15. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá,tak jsou tam jen kočárky, židličky a autosedajdy ...
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Val,to je krámek u Aji ne??,,v tom Boru,tam jsem byla,je to malinké ale hezké...
Mori,no segra jindy než víken nemůže,navíc bylo po výplatách,takže nátřesk.Já chtěla jen ty plastové boxy na hračky....a nějaké rdobnosti.
15. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy,

Val - krámek znám i na MMB :wink: jen nevíš jestli tam prodávají autosedačky Cybex? :sweat_smile: :grinning: nebo neví kdokoliv? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, tam myslím tu cybex kupovala Tereza,ale nevímt o jistě
15. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - jj, máš pravdu, taky nevím zda jí kupovala právě tam.
Teri - kde jsi kupovala sedajdu?? :grinning:
15. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, teda to počasí je už na ránu :grinning:

Vál já tam kupovala kočárek - golfky :wink:

Hani, Cybexky prodáva www.elinka.eu v Boru přímo tu naší..jí tam v týdnu pojedeme asi prubnout a objednáme z netu :sweat_smile:

Tak jsem zvědavá na Jany dojmy z práce :wink:
15. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo myslela jsem tu naší vyhlídlou
15. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš a jakou máte vyhlídnotou? Já chci tu z toho testu, je na prvním místě dle Adac testu. :grinning: je to Cybex Solution X-Fix.. :grinning: a kupovat ji budu asi taky na netu, teda zalezi dle ceny..
15. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, na ty Elince jí mají teda nechutně drahou.. :confounded: ale jestli jí mají skladem, tak tam asi taky zajedeme.. :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani přesně tuhle :slight_smile: Jsem ráda, že má super výsledky v testech. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paní u Áji, mi napasla že ji má taky na prodejně, dokonce i skladem, jen má bez isofixu, ale s isofixem může objednat dle přání. Tak Raduš, kdyby jí u Elinky neměli, tak klíďo k Áje.. :grinning:
15. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiji tak paráda, díky za INFO! na vyzkoušení nez iso stačí :wink:
15. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji a nepsala ti cenu za tu obyč?
15. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé já nevěděla, že Aja je na MMB, ale koukala jsem, že tam jsou jen kočárky, my tam dneska byli. Kupovala jsem tam ponožky, punčošky a čepičky takové ty přechodové - zima, jaro. Jezdím tam ráda, jsou tam fajn a vždycky něco vyberu. :sunglasses: :sunglasses:
Holky a vy máte v autech systém na isofix? Auto na to musí být uspůsobené, já to chtěla taky, ale v autě to nemám, takže zbytečné peníze na víc. :confounded:
Joji - moc díky za info, hned na to Topolino mrknu. :wink: :wink:
15. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš - my se tam dnes vypravili :grinning: paní tam má tuto v cerna a modre barve http://www.detskyraj.cz/zbozi/8322-cybex-solution-2010
cena kolem 18stovek. Tu iso má za 3190,- s tím, že na některé barvy má akční ceny.. čekám až mi pošle info s cenou.. :grinning: a pak jí hned objednám.. :sweat_smile: :grinning: vypadala dobře a Andě se sedělo pohodlně.
15. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, ahojky.
Byli jsme dnes jeste na kyclich a huraa uz ma Acka, tak uz tam nemusime :slight_smile:
A sedajdu mame tu Cybex Pallas a taky z elinky z Boru :wink:
15. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukam na elinku, my ji kupovali v akci za necele 4tisice :wink: a jinak v ADAC testech je Cybex Solution a to je to samy jak ta Pallas, ta ma akorat navic ten pultik-ten se odenda a je to normal Cybex Solution :wink: Hodne lidi to nevi, tak mi treba napsala jedna maminka, ze tu moji v testech nevidela vubec :wink: Takze tak.
15. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky se pos..u, jsem dnes ráno samo tu kombinézu vytáhla že jo :rolling_eyes: :grinning: mám dost :angry:

My byli dopo s mužem v Liberci. Krom jiného jsme se stavili v Dětském ráji, kde jsme kupovali kočár - odvezli jsme ho tam na pozáruční servis. Oni sami ho dopraví do Babypointu, kde nám ho zkouknou, utáhnout, promažou a tak .. a bude pěkně připravený pro druhé mimi. S kočárem jsme byli nadmíru spokojeni, tak jsem ráda, že to jde takhle hodit do servisu :wink: a hlavně že to nemusím balit a posílat Českou poštou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem vyprala tašku na kočár, tak je taky přichystaná :wink:

jinak mám rýmu jako kráva, věčně ucpaný rypák, hrůza děs :unamused: tak jsem dnes naklusala do lékárny a prý se v těhu můžou všechny kapky, ale jen 2x denně. takže mám můj oblíbený Olynth
15. bře 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri - jj, koukala jsem na to, že je to ta samá, my jen potřebujeme s tím isofixem. :slight_smile:

Iren - jj, máme v autě isofix na všech sedadlech, teda kromě řidiče.. :grinning: :grinning: a je to super, sedačka sedí na místě a ani se nehne..

Mori - já to tu ráno četla, že jsi uklidila už kombinézu a řikala jsem si chudák Mori, až ráno vstane a koukne z okna.. :sweat_smile: :wink:
15. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek