• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Marcelko a jajek jste meli kocarek?Jinak Olynth mi dala v lekarne v tehu taky, ten detskej HA a super :wink:

Joji-taky mame v aute isofix,ale koupili jsme bez nej,pak to pripoutavame jednoduse, ne jako vajicko-stokrat omotat :grinning:
15. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tééda ta cybex je levná, na to že vyhrála v testech.
se divím,že ji nezdražili..

Tery, tak to je dobře,že už má Majdinka v pořádku kyčličky.
Filípek měl jednu A a druhou B, takže měl nějak do 5 měsíce dvě plíny

Marcel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jojo zazimování v březnu prý ještě nééé :wink:
15. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - dětskej mám doma pro Káju, a asi 2 x jsem ho použila právě i já teď. Dnes jsem si koupila dospělácký :sunglasses: :grinning:
Kočár máme X-Lander XA :dizzy_face: komplet: hl. korba, sporťák, taška, autosedačka (ta jde dát na podvozek kočáru)
15. bře 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri - to jo, vajíčko se musí kolem dokola.. :wink:
Isofix má ale jednu obrovskou výhodu, krom toho, že to dělá sedačku ještě bezpečnější, jí nemusíš pořád připoutávat i když dítko nevezeš v autě, jinak tam lítá jak nudle v bandasce.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji,ale prave tu s pultikem nedelaj s isofixem, pac ten pult se pripouta pasem :wink:
15. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy.. přeji hezký zasněžený den.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: už mě ta zima s... :grinning: :grinning:

Teri - to jo, ale až pultík sundáš, tak se to pak musí právě pásat. :wink: ale zase je to pak levnější no.. :sweat_smile:

Co dnes vaříte? Já jsem už zoufalá.. nevím co vařit, nic mě nenapadá.. prošla jsem hromadu kuchařských časopisů a stále nic.. :unamused: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile: u nás samozřejmě taky zasněžíno :rolling_eyes:

joji - já dnes spáchám domácí pizzu, i těsto si dělám sama. Je výhoda, že Kája baští ve školce :wink:
A jak u vás spaní ve školce ? zatím dobrý ? Kája jak tam má víc kamarádek, tak tam chce chrnět sama od sebe :dizzy_face: minulý týden tam nespala jen 1x.
Dnes se vzbudila Kájuša v 6.10 h, vypila si mlíčko a hned jako že chce do školky. No tak tam po 7 h už šla, jinak jí vodíme až na 7.45 h - máme to naproti baráku :wink:

K nám za chvíli dorazí mamka a nabarví mi vlasy, už to mám zas děsně odrostlý
16. bře 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel - dík za tip.. taky dělám domácí pizzu se vším všudy.. hezky pěkně kynutou.. mňam.. :grinning: nejlepší je Margharita nebo dělám s tuňákem a smetanou.. a občas se špenétkem.. ty jo, to jsou chutě po ránu.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Aninka v pohodě. Má tam kamarádku co se znají od mimin, tak se vždy těší. A kupodivu i ve školce usne, jen večer je to vždy boj, hold není zvyklá přes den spinkat. Anďa taky chodí na 7:45, ale dnes třeba jela s taťkou, tak tam byla už před půl.. :grinning: Jen nás trochu zlobí ve školce s jídlem :unamused: nechce tam moc jíst, ale přijdeme dom a snědla by nás všechny.. :grinning: :grinning:
Je to fajn, že se Káje ve školce líbí, já pamatuju jak jsem to nenáviděla.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joji - tak to mi napiš jak děláš ty různé příchutě, ju, díky :slight_smile: Já dělám klasika: kečup, koření, salám, rajče, paprika, žampiony, někdy cibule, sýr.
My s manžou chodili do školky rádi, tak dobře že i Káje se tam líbí. Baští tam vše a doma pak taky znova dlabe. Dost se rozjedla co tam začala chodit - asi že tam má furt co dělat, choděj ven a furt se něco děje, tak jí vyhládne.
16. bře 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - hned jak budu mít chvilku volnou napíšu Ti to do IP :grinning: za chvilku čekám opraváře na plynovou varnou desku.. :angry:
16. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já ráno dělala lívance po dlouhé době, manžel šel v 10,30 dopráce, tak to měl i jako oběd :slight_smile: bo jinak by mi nejedl..

ted jsme uvařila Filípkovi papání, tka bude mít na dalších 5 dní a už budu mít v mrazáku 12 jídel, tak mám zásobu :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Musíme se pochlubit, Elí od rána chodí na nočník!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Hurá!!!!!!!!!!!!!!!!Držte palečky ať to vydrží, na čůrání jí ještě musím hlídat, páč si vždycky ucvrkne, ale na kakání si sama sedla na nočník. Jééééééééééé kdyby jí to tak zůstalo!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joji - díky, někdy musím vyzkoušet

iren - tfuj tfuj ať jí to už vydrží :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren...super...
Mates na nočníku sedí,kouká kolem.....a včera se i vycůral :grinning:
ale zatím jen zkouším posadit,aby vůbec věděl,že nočník existuje...takže jen občas...
16. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Gratuluju Elence k nocniku :grinning: a drzim palce. Ja mam asi blbej nocnik, prijde mi velkej, pac mi tam Majda div nepropadne a navic z nej utika :unamused:

A dnes mi prisly ty vecicky z Topolina, jsou nadherny, hodim pak foto.A nakonec jsem je objednala u jine pani, pac tamta mne teda pekne nasrala! :angry: To vam pak popisu, jeste byla drza!
16. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri - tak až budeš zase něco objednávat, tak řekni :grinning: já na Tebe drzá nebudu.. hihi :grinning:

Iren- držíme palečky.. :wink:

Péťo - já Jiřinovi nočník ani neukazuju, on by ho maximálně ocucal. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji-ja to prave vubec nevedela, ze to delas :wink:
16. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji....nejdřív si s ním mates taky jen hrál :grinning:
16. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,
tak jsme odpo jeli k ségře, máme tatku zase celý den v práci, příjde až večer v 9.

ted pusinečka malá spinká a já si dávám kafíčko :slight_smile:

Tery, moc hezký oblečky, bude Majdinka frajerka :slight_smile: a na story s prodávající se těším :slight_smile:

Iren, tak at nočník vydrží :slight_smile:

Filípek na začátku taky byl pro, seděl a hned se vyčůral a nebo vykakal, pak měl období,že na něm nechtěl vůbec sedět.
ted si i ukázal že chce na nočník, dal si ručičku mezi nohy ..

ale co je super, že umí smrkat, normálka foukne nosem, šikulka a když odsáváme,tak musí i sám :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak jsem se dneska na chvilku dostala taky na net:slight_smile:
Práce zatím ok,jen nás zaučují a jsou v pohodě:slight_smile:
Honzík vegetí u babí a dědy a taky je ok,dneska jsme se byli pomazlit a nabrat sílu na další dny bez něho:frowning2:
Jinak v Trimku je samý mongolec,snad více než čechu.
Blahopřeji Elence k nočníku a držím palce na cestě k nočníkování:slight_smile:
Terez-věci pro malou Mjdu jsou uplně super a krásné:slight_smile:
16. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - téééda, to čumím že si sám ukázal na nočník :astonished: :slight_smile: šikula že ví k čemu to je :sunglasses:
A smrkání teda taky paráda !!!! to se naučil rychle :dizzy_face:

teri - hadříky naprosto úúúžžžooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jako frajerka nevětší to bude :sunglasses:

jani - fajn že to jde v práci dobře. Jen jsem myslela, že si každý den Honzíka vyzvednete domů a zas ráno ho odvezete k vašim.
16. bře 2010 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no vítej :slight_smile:
tak super,že se ti líbí a Honzík to určo zvládne a ty taky :slight_smile:

Marcel, no ani jsme hot o neučili,jen když jsme mu utírala nos, tak jsem mu říkala at udělá jako čmuch čmuch-to dělá pokaždý u kytky, jednou se i nadechl a frkl :slight_smile: nebo prostě zadrží dech,že zavře pusinku :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No já doufám, že to ty naší "Lojzince" vydrží, dala si to k svátku, no spíš jsme to oslavili zaní koupili jsme si dortíčky ke kávičce a představte si, mám hrozně ráda indiány z Kauflandu, mají růžovou pěnu a jsou polité čokoládou a on mi ho Míša snědl, no já nadávala. :wink: :wink:
Nám dneska přišel Next, moc hezké věcičky, tak už se těším až to oblíkneme.
Jinak má story z objednáním čaje Hipp od paní z MMB, normálně beru už dlouho od jedné paní a ta byla na týden na horách a já potřebovala docela rychle páč docházel, tak jsem vzala od jiné, psala jsem jí to, že prosím rychle a poslala jsem výpis z banky o zaplacení a ten čaj nemám po třech týdnech, do těď, mezi tím jsem objednala od paní co beru normálně a přišel druhý den ani nečekala na peníze. Tak jsem psala té druhé paní, kde že mám čaj a nic, koukla jsem na její stránky a tam vzkaz, že rodinné důvody a bude posílat od pondělí, tak jsem čekala a nic, kouknu znovu na její stránky a tam, že poslala náš čaj s posledníma balíčkama minulý čtvrtek, no ale čaje pořád nemám. No nenaštvalo by vás to? Tak jestli nepřijdou zítra, chci peníze zpět a rodinné důvody mě fakt nezajímaj. Hrůza!!!!

Andar - no to jsem zvědavá na tvou story. Ale věcičky jsou krásné, Majdinka bude frajerka. Topolino mám ráda, je hezké, kvalitní a nestojí moc.

Val - to jste šikulky, dkyž umíte srkat, Elí se to povede jak kdy, občas foukne pusou, občas se zadaří, že nosem.

Mori - je fajn, že Kája ve školce dobrý, a co ty jak se cejtíš? :sunglasses:
16. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Irčo gratulace k nočníku. :slight_smile:

Jani to je super že se líbí v práci :slight_smile:

Padám na hubu zítra volno a pak zase do práce a pak týden volno který strávím makáním na baráku.......Díky za pochvaly na FB
16. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori co to vidim ty jsi čekatelka :slight_smile: tak moc gratuluju at maš pohodové těhulkovaní :slight_smile: ja už musim skoro 2 měsice ležet dokonce jsem skončila i v nemocnici otviram se a skracuje se mě čípek a mala je v porodnich cestach a k tomu mě zjistili ýe nemam v těle skoro žadny železo a mam poruchu štitné žlazy a ubyvamě barvivo v krvi tak musi kostni dřen prej vic pracovat....a už viš co to bude?
17. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dodatečně Elence přejeme s Filípkem hodně štěstíčka :slight_smile:

Moni, vydrž!!! pak už si budete hezky bydlet a to za to stojí :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
mates vstával v 5,tak ted spí už od 9ti.......
Elence dodatečně taky vše nej nej :slight_smile:
Holky,kde je v lípě ten obchod bačkůrka???a mají výběr???
17. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, mě Filípek v 5,45 a stále řádí v postýlce a né a né usnout :angry:

Bačkůrka je nad Nebem, ale připrav se na super mastný ceny :grinning: mají i webovky
17. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo už koukám....teda pálky...
a kde ještě botičky v lípě???
17. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek