• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky Radko tak to jste také měli hezkou sobotu :wink: a malej se tak natřásal,až ti ztoho odešla ta hl. zátka :sweat_smile: tak žeby se už malej chystal na svět?No uvidíš jak to bude,hlavně aby vše proběhlo v pořádku-myslím na tebe a budu nedočkavě čekat na zprávičku :dizzy_face: Tak pa :confused:
23. zář 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margaret děkuju :slight_smile: Jsem fakt napjatá jestli k porodu dojde nebo ne...je to adrenalin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malej včera vyváděl navečer v břiše jak snad nikdy!!! Jako by třeba tušil, že už tam moc dlouho nebude a chce si to ještě užít :grinning:

Ty se taky opatruj! Ještě alespoň dva tři týdny :wink: Pak si dáme kočárkovací sraz :slight_smile:))
24. zář 2007 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu nemáš zač :wink:no já mám snad ještě čas :confused: -jé ty se máš,že už budeš mít co nevidět ten malinkatý uzlíček usebe :dizzy_face:Už se nemůžu dočkat,až vyrazíme na procházku :sweat_smile:
24. zář 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsem zvědavá jestli Radka už má mimi, jestli už se zadařilo. DOufám, že dá co nejdříve vědět. Má tak všechno hezky naštudovaný, tak snad bude vše v pořádku. :sweat_smile:
Markét jak je tobě? Zatím vše v pořádku?
Já byla o víkendu u mamky v Lbc, bylo nádherně, takže jsme skoro pořád byli venku na zahradě. No na houpací lavici to bylo úžasné!!!!
Mori já byla dneska, přiznávám, že poprvé, taky na zahrádce ve Splitu, s kamarádkou a dali jsme si ledový čaj s ovocem a horké jahody, byla to fakt mňamka!
24. zář 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irenko :wink: neboj vše je v pořádku :wink: Také jsem zvědavá jak je na tom Radka :confused: A ty se také citíš vpohodě? :dizzy_face:zatím pa
24. zář 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčiny! My jsme byli včera celý den v České Lípě. Chtěli jsme se podívat na lina na chodbu. Ale místo toho jsme vybrali v Zákupech (u nádraží) obklady do koupelny. Dnes pro ně manžel pojede. Takže koupelna bude žluto bílá - taková veselá. Ale ta přijde na řadu až po chodbě. Obklady budou zatím čekat na svůj den v pokojíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a Karolínka má zážitek ... byli jsme nakoupit v Intersparu,dali jsme ji včera na chvíli sedět do košíku a u regálu s plenama vedle nás stál košík s chlapečkem (taky v něm seděl). Furt po sobě šahali na ručičky. Kája se pak usmívala a klučík byl nějakej vyvalenej :grinning: Bylo mu 6 měsíců a byl o trošku větší než Kájuš. Bylo to roztomilý!!! Ona moc miminka nezná, tak taky čučela co to jako je.

Tady je info o peradě: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=28768&vGroupOffset=0&vOffset=9660
25. zář 2007 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2007 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak koukám, že si Ráďa pěkně "užívá", tak snad ji nebudou moc trápit a nebude to tak dlouho trvat.
Mori, pěkně s tím vaším bytečkem hejbete, že? Budete to mít určitě moc hezké až to bude. :dizzy_face:
Markét, já jsem v poho, to víš, mám to ještě za 3 mněsíce, takže se ještě tak nevalím, ale už se občas odbře zadejchávám a schodymi dělají problémy. Ale teď co sjem doma,jsem hezky odpočinutá a v poho, no do práce bych už nešla, jsem ráda, že jsem to zabalila o měsíc dřív. Manža říká, že nejsem nejmladší, hubatec jeden :grinning: :grinning: :grinning:
A jak tomáš s tím Liťákem, pojedeš tam?
Už se dlouho neozvala Evunka, že? Že by přeci jen jeli do Keni?
25. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla,čtu vás,ale jaksi si nemám o čem podebatovat,když řešíte miminka.
Peradce držím palečky a moc na ní myslím :slight_smile:
Užívejte si ty svoje prdelky.My pořád nic :frowning2:
25. zář 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren do Ltm pojedu možná jen na víkend a to s manželem,mamka chce abych raději byla doma-kdyby se náhodou chtělo Nikolce ven už dřív,víš :confused: A ty taky hezky odpočívej-co bys dělala v práci? :wink: No a ta Radka snad už zítra porodí,to vyvolávání jí posunuli až na zítřek,proto že mají na sále plno,tak uvidíme!tak zatím pa :dizzy_face:
25. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - evunka by měla odjíždět až 28. 9.

o peradě:
25. 9. 2007 - 14:39 hod.: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=28768&vGroupOffset=0&vOffset=9840

26. 9. 2007 - 7:34 hod.: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=28768&vGroupOffset=0&vOffset=9960
26. zář 2007 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ženský, ta Radka už rodí celý den. Furt niiic!
26. zář 2007 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě podrž. Přišla jsem se podívat jak to s Radkou dopadlo a ono pořád nic??? :confused: to jsem z toho jelen. Jinak my jsme byli opět u pana doktora a ten nám potvrdil že očkování vůbec, vůbec nevadí a že to na miminko nemá žádný vliv, tak jsem ráda a teď už dáme pozor jen v Keně a můžeme si snad v klidu užívat rostoucí bříško a prsa (a asi i zadek, co?). Tak se tu mějte hezky kočky, držím Rádě palečky ať to zvládnou a vy je držte nám, ať se mi komáři vyhýbají obloukem a ve zdraví se vrátíme.
Jinak Mori, Kája mi připadá že má tvar hlavičky po tatínkovi. Zdá se mi víc do něj. Co na to říkají známí? Je to tak??? Jinak s tím bytem hezky hýbete. Každá menší změna tě určitě vždycky potěší a máš dobrý pocit, viď? Tak ať se vám hezky buduje. Pa pa pa všem. Ozvu se za 14 dní a doufám že tu budou jen pozitivní zprávičky od všech. :dizzy_face:
26. zář 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
teda chudák Ráďa, no snad budou v pořádku a bude moci užít vše naštudované s té své bezva knížky :sweat_smile: Já jen doufám, že u mně ot nebude tka dlouho trvat, ale přesně jak Ráďa říkala, mají vymodlené miminko, tak si hold dává na čas.
Markét to je docela rozumné s tím Liťákem, že jste to vymysleli takhle, že budeš pod dozorem statného ošetřovatele :wink: :grinning:
My dneska s manžou celý den běhali po úřadech kvůli stavbě baráčku, pak jsem si myslela, že si odpočinu a zrelaxuju na kosmetice, ale malé se to asi nějak nelíbilo a pořád se nemohla uvelebit, tak jsem z toho měla akorát boule na břišku a dloubance od žeber.
Evunko tak buď na sebe moc opatrná a užijte si svatební cestu pořádně!!!!
Mori já až teď koukala, že si rodila v Liberci???
26. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - jj, máš pravdu. Kája je hrozně podobná tatínkovi! Říkají nám to jak známí, tak i cizí lidi, když jsme třeba někde v obchodě :grinning: Fakt! Sranda co?
To víš že mám radost, když tu je něco dalšího hotové.
Tak to je moc dobře, že vás dr. ujistil o neškodnosti toho očkování. Teď hlavně na sebe dávej na dovolené pozor!!! Těším se na až budeš vyprávět zážitky

andilekir - jj, rodila jsem v Liberci. A příště bych tam šla znova :slight_smile:

Tak je to tadýýýý!!!!!!!!!!!!
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=36254&vGroupOffset=0&vOffset=240

A už konečně můžu jít v klidu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé tak Rada už to zvládla :slight_smile: tak vítám malého Peťulku na světě a posílám velikánskou gratulaci,ktomu hodně mlíčka a zdravíčka. :sweat_smile: Byla jsem jak na trní,tak jsem ráda že už to mají zasebou :confused: zatím pa-ještě se ozvu,taď pádíme do školky :dizzy_face:
27. zář 2007 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé, tak to Rádě moc gratuluju!!!!!!
27. zář 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to pořádnej kus chlapa, to se musí nechat. Kéž by mu to vydrželo i po zbytek života a byl takovej velkej a silnej ochranář. Konečně si může oddechnout holka jedna šikovná. Zvládli to, mám fakt radost! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :wink: Evi tak to je skvělí když to nemá na miminko vliv a už si vklidu můžeš užívat to rostoucí bříško atd. :sweat_smile: přeji krásnou dovču a buďte na sebe opatrný :wink: Holky mě vám včéra bylo tak mizerně-hrozně mě bolela hlava,pak záda,pořád jsem unavená,ospalá-no co vám mám povídat-hned bych následovala Radku-abych to také už měla zasebou :unamused:No ale ještě to měsíc musím vydržet! :confused:
27. zář 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
margaret - Ještě vydrž, pak na to budete jen s úsměvem vzpomínat ve třech, vlastně čtyřech doma :wink: dneska je venku fakt hnusně, to je tak akorát na to zalézt pod peřinu, vzít si knížku, nebo pustit telku a proválet den. :slight_smile: Ale já balím a večer bereme maminky na večeři a sdělíme jim tu radostnou zprávičku, že budou babičkami. (Taťka je řidič a už 3 dny na cestách, tak ho to bohužel mine). :frowning2:
27. zář 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak to je super zpráva, že Ráďa už není provedení 2v1! Jsou to šikulíci, že to takhle hezky zvládli!!!!Moc gratuluju!!!!
Markét ještě chviličku vydržete, už si to vydržela tak dlouho dobu, tak myslím,že teď to rychle uteče ani se nenaděješ. :wink: :wink:
Mori takže v Lbc spokojenost, já bych teda chtěla do Frýdlantu, ale Libereckou porodnici znám, jen docela poslední dobou si na přístup některých začínají stěžovat, ale je to opravdu o lidech.
My byli dneska s manžou na nákupním výletě v Praze v Kice, tam jsme koupili malé hrací kolotoč na postýlku a takovou tu spirálu se stejným motivem, medvídkama v růžovém, tak jsem z toho nadšená. Pak jsme v Mobel objevili moc hezkou sedačku do baráčku, takže dnešní den docela fajn, jen mě z toho bolej dost nohy! :confounded:
27. zář 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky :wink: a to víte že to ještě vydržím,dneska je to už lepší :confused: Evi pak dej vědět jak babči reagovali na navaší nádhernou novinku :sweat_smile: Tak vy jste Iren dneska takle hezky utrácely jo?Už jste se koukali do říjnátek kde je Radka ona tam popisuje porod-strana 10 a má tam i fotky Petříka str. 19-je nádhernej :dizzy_face:
27. zář 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petřík je krásnej. Jinak babči reagovaly tak, že jedna - moje mamka dostala záchvat pláče, asi pětiminutovej - samozřejmě radostí a druhá byla moc ráda, jelikož je to její třetí, tak to tak neprožívala jako moje mamka. Já jsem vlastně první z téhle generace těhotná, tak to budou bouřlivé ohlasy. Mamka to hned všem volala a nechala si fotku z ultrazvuku. Úplně se klepala štěstím. Byla to nádhera. Tak já se loučím a až dorazíme, hned se ozvu. Hezky na sebe dávejte všechny pozor (i na svoje batůžky a miminka). papapa za 14 dní :dizzy_face:
27. zář 2007 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc moc veliká gratulace Peradce k Petříkovi a jen štěstíčkoa zdravíčko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak vám přeji krásnou sluníčkovou neděli :sunglasses: Iren jsme doma -taťka nám přijede asi až v pondělí :fearful: Tak jsem moc zvědavá jestli pak už dnes pustí Radku a malého s porodnice domu :confused: No uvidíme jestli se nám sem ozve se svýma zážitkama a zprávičkama :dizzy_face: Tak se mějte papa :sweat_smile:
30. zář 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jaký byl víkedn? Dneska bylo krásně, byli jsme na rodinném výletíku na zámku na Lemberku. Mlaďas Míša tamještě nebyl, tak jsme ho vytáhli a bylo to docela fajn.
Uvidíme, kdy se nám Ráďa objeví, jestli bude mít trochu času na psaní.
Markét, tak se hezky opatruj a už se ti to také krátí, že?
Zítra se jedu podívat do práce, no moc se mi tam nechce, ale musím si vyřídit nějaké papíry. Už jsem si zvykla, že doma je doma :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme s Tomikem byli na kaštanech a pak na písku :wink:Takže jsme měli hezkou neděli-ale s taťkou by to bylo lepší,no snad nám zítra přijede domu! :fearful: Teď jsem si uvědomila,že jsem po Radce na řadě JÁ :confused: jejda :confused:
30. zář 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda Markét to je postřeh :wink: :wink: teď si opravdu na řadě ty, já mám ještě chviličku čas, musíme pořádně dozrát, na víc, ještě nemám všechno pokupě, takže i z praktických důvodů musíme ještě počkat a na víc, ještě nemáme ani baráček, takže vůbec musíme počkat!!!!
Holky kdy se chodí zapisovat do porodnice, asi při nástupu na mateřskou, že? Takže to mám na to ještě měsíc, jen opravdu doufám, že Frýdlant nebude plný a vezmnou mě. Držte mi palečky!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky Irčo :wink: nojo no je to tak-ted já :confused: Ty máš ještě dost času-nejdřív ten baráček(tedy až se tam ta nádhera uračí hnout zadkem,že?)pak až budeš mít vše pomalu po kupě,tak až pak TY :dizzy_face: No stím porod. tak nějak a palečky ti držet budu,ať tam pak mají pro vás místo! :wink: :wink:
1. říj 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, ano, na adě jsi ty a já moc moc držím palce!! :dizzy_face:

Ahojky holky!
Moc vás zdravíme z domova. Děkuji za gratulace! a koukám měli jste tu o mě prostřednictvím říjnovek a mori o mě zprávy, to jsem ráda :wink: Porod byl opravdu hodně náročný...o druhém mimi nechci ani slyšet :grinning:, ale stálo to za to. Jsme z našeho dorbínka naprosto hotový a udělala bych pro něj cokoliv na světě. V nemocnici jsme bojivali s ošklivou žloutenkou (máme rozdílné rh faktory) a já s kojením. Holt velkým prsům trvalo než se dostatečně nalily :grinning: Naštěstí jsme vše zvládli. Malj má ještě zlomenou klíční kost, takže musíme být při manipulaci opatrný, jinak je naprosto v pořádku! :slight_smile:
Petr přidal na naše www fotky jak jsme odcházeli z porodky, tak jukněte, pak nějaké přihodím taky sem na MK, ale na webu jich bude vždy víc :slight_smile: je tam přecijen více místa.

No všichni jsme se natáhli po příjezdu domů, klucíí ještě spí a já jdu povybalit pár věcí. Jinak manžel je šikulka a všechno doma krásně připravil, včetně kočárku :slight_smile:

Ukážu se nejpíše zítra, kdy se tu všichni dáme tak nějak dokupy :slight_smile:
Mějte se krásně!
R.
2. říj 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek