• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
AHojky,

Peti, botičky asi v Andy možná něco ve zdravotnických potřebách, v Pupíku (je teď přestěhovaný na náměstí), hlavní lékárna v poliklinice nebo lékárna z boku Andy. Ale nikde nemají moc velký výběr. A pak jedině Deichmann u kaufiku, teda jestli to tam jeste je. Jinak nevim, ja tu botky nejak nekupuju.. :grinning:
17. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jojo jsou to pálky, já tam byla jednou a když jsem to viděla, tak mě vomejvali,kort když jsme věděla,že ty boty budou na dva měsíce a dát za ně 800-1100 se mi nechtělo.
koupila jsem první boty Filípkovi ve zdravotních potřebách na rohu Moskevské ulice, vedle je ta fitness prodejna a pupík, tam stály ty boty s atestem žirafky, kožený 450,-.
pak se dají koupit boty i u deichmanna s atestem .

joo a ted jsme si vzpoměla,že i na severu v obuvi Justová mají pro děti s atestem žirafy
17. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky...... :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Děkujeme za dodatečná přáníčka, jste hodné :wink: :dizzy_face:

Já kupuju otičk v té bačkůrce, mně přijde, že v kamenném obchůdku ty botičky tak drahé neměli. Hlavně je tam moc milá obsluha a když nesedí, nebo nejdou, nebo něco, tak vrací i penízky. COž jsem si docela loni naběhla v těch zdravotních potřebách v Moskevské. Elí botičky neseděli, byli to od Essi a stály přes 700,- a nebylo za co je vyměnit a peníze mi odmítli vrátit, takže jsem kupovala nové botky a tamty se nám válely doma. S Justovou měla zase kamarádka problém z reklamací, prý boty nikam neposílaj, ale nějaký příbuzná je obuvník a tak to rovnou zpravují a někdy se to nepovede. My teď kupovali botičky v Boru ve zdravontích potřebách a dají se tam i botičky objednat.
17. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-uz kupujes boticky? :slight_smile: Majdule zatim "beha" jen v ponozkach s protiskluzem, sem cetla, ze pokud jeste neprevazuje chuze nad lezenim, tak by pevny botky byt nemely :confused: ??Ze pri tom lezeni se jim jako vytacej nozicky nebo co, tak nevim, backurky mame doma od znamy,ale jeste jsem ji je nedala :slight_smile: Taky nevim kam pak pro botky a jaky hlavne :unamused:
17. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiřin má na doma bačkůrky po Ani, ale to má tak jen aby neměl studené nožky.. :slight_smile: Jinak jsem koupila nechodící botičky od Nextu :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen pozor na tu žirafku, boty se žirafou ještě neznamenají, že jsou zdravotnické. Ten certifikát žirafka znamená že jsou pouze z nezádavných materiálů. Teda tak mi to bylo řečeno v několika zdravotnických potřebách. Někteří obchodníci tvrdí že jsou to zdravotní boty, ale to není pravda. :unamused: Teda alepsoň dle toho co mi řikali.
17. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta žirafka má nějaký atesty,ale nevím teda jaký...

ty essi jsou zdravotní
17. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - jj, prý právě jen na zdravotní nezávadnost materiálů. Taky nevím přesně. Essi jsou zdravotní to jo.
17. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,chci botičky když někam jedem,aby měl v autosedačce botičky--třeba....§
ještě nechodí...teda zkouší to....
capáčky máme,ale už mu jsou malé.....
17. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, taky prave nemame takhle boticky.Tak pak rekni kde jsi poridila :wink:

Holky uz vam dorazil rodicak? Ja dnes mela litani po Lipe-vzdy chodil 15den v mesici a tento mesic ho porad jeste na ucte nemam a mam tam trvalaky a taky uver - trvalaky muzu prenastavit,ale uver si strhavaj primo oni, no a samozrejme jsem na nej nemala prachy, takze Honza musel vybrat hotovost, ja s ni mazala do banky a vlozila na ucet,aby si ten uver mohli odecist!Pak jsem byla nechat si tu splatku pro pristi a dalsi mesice radsi soupnout, takze to mam az na 25, doufam, ze v dubnu do ty doby rodicak prijde, ta zmena me stala 2kila :angry: :angry: No proste sem nasr....to vyplaci urad prace ze?A pan co mi menil tu splatku rikal, ze sem dnes nekolikata, co tam prisla, ze jim jeste penize nedorazili.

No a ted story s tou blbkou: takze sem si objednala ten komplet a mikcu Topolino, pani psala asi za tyden, ze bohuzel tam byla a na prodejne tu velikost co chci toho kompletu nemaj a jestli chci teda vzit tu mikcu.Tak pisu, ze jo a ze je skoda, ze ho nemaj a jestli treba jinou velikost.No a ona uz neodpovedela, tak cekam cekam a rikam si, kdy posle teda podklady k platbe za tu mikcu a nic.Tak ji pisu jak to teda vypada a odpoved: Ze zbozi bude mit dalsi den vecer.Nooo tak zase cekam tyden a nic, tak pisu jak to teda vypada s tim zbozim a odpoved presne toto: Já Vám psala že je zboží vyprodané a pokud je něco vyprodané tak už nikdy
nebude ... topolino nedoplňuje kolekce...dita
Coz mne teda dost vytocilo, hlavne ta poznamky, ze kdyz je neco vyprodane, tak uz nikdy nebude-no jak na debila mi to prislo. :angry: :angry:
Tak sem ji napsala, ze pokud vim mluvila o vyprodanem kompletu nee o mikine a preposlala jsem ji vsechny nase maily a napsala, ze ja teda cist umim! A na to uz samozrejme neodpovedela, no krava proste (pardon za slova,ale dneska sem total vytocena).
Takze mezitim jsem si nasla jinou pani co to prodava a objednala komplet a tu fialovou mikcu (sem furt doufala v tu cervenou od tamty) a ta byla v pohode, dokonce mi napsala, ze to ma v nekolika velikostech. Tak sem ji pak jeste psala o tu cervenou a ona, ze ji ma a ze zbozi teda posle najednou,abych nemusela platit 2x postovny.Takze nebe a dudy, naprosto mila a ochotna prodavajici. :slight_smile:Vecicky prisly skoro hned.No takze tak.
Irenko-ja takhle jeste pred porodem (asi mesic) objednala nejaky veci na mimco a furt to neprichazelo a pani, ez to posilala atd. No a ja ji furt otravovala a nakonec ji rekla at si to dojde vyreklamovat na postu, ze mne proste nic neprislo!No a nakonec napsala, ze ji to zaplatili, ze to byla jejich chyba a ze mi penze posle zpet-takze jsem je dostala az nekdy 2mesice po porodu,ale dostala.Nevim jestli baba kecala,ale hlavne ze je poslala :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen na skok, rozbil se mi o víkendu PC a mám pujčený bratruv notebook zatím. My chytli nějakou virozu, kašel, do toho i teplota, prostě nic moc, tak jsme zavřený doma a už netrpělivě čekáme na to jaro :grinning:
17. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a, koukám andarko řešíš rodičák, v CL na účet chodí kolem 15? To by bylo skvělé, mě v DC chodil až kolem 28!!! A nadělalo mi to dost problémů, jelikož příkazy a vše mají být v tu dobu dávno zaplacené... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já nakonec koupila Kubíkovi na jaro botičky v Deichnmanu, měli z 900 na 445 Elefanten celokožené botky, dám vám odkaz jak vypadají...jako jediné nám seděli, pokukovala sem i po jiných modelech, ale do tech jsme se nenacpali :confused:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30832321&tab=1
17. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Santé zdravotní sandálky jak mi nikde vlékárně nedokázali prodat ani objednat mi došly dnes (jsou moc krásné a hezky sedí) a ještě přijdou gumáčky, možná už zítra :slight_smile:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31544397 sice mám kluka, ale berušky má rád, tak myslím že se budoiu líbit

andarko mohla bys mi prosím písnout nick té paní z MMB?(omluva zda už to tu někde je, musím vrátit PC) Chtěla bych objednat také Topolino, tak abych si nevybrala zrovna jí...díky :wink:
17. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, mě chodí peníze někdy i kolem 9 v měsíci

noo paní prodávající no coment, taky by mě to teda vytočilo, nejdřív píše tak a potom mak :frowning2:
17. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucka28 - no jo, už je to tak :slight_smile: Byli jsme překvapeni, že se zadařilo :slight_smile: Ty už to máš koukám za pár .. tak pěkně dodržuj odpočinkový režim, ať tam holčička ještě chvilku vydrží :wink: My se necháme překvapit pohlavím až do porodu :wink:

teri - mě se dnes zrovna kamarádka ptala, zda mi dorazil už rodičák, páč jí taky ještě ne. Mě to už skončilo a přesně nevím, zda mi to ještě za únor přijde - mám pocit že by mělo ještě ..

kiki - botky vypadaj dobře, holinky ještě líp :dizzy_face: teda nevim jak pro kluka :grinning: ale když je má rád, tak se mu budou jistě líbit :slight_smile:
Topolino si můžeš objednat tady od jojinky :wink: aspoň to budeš mít bez starostí :wink:

My byli dnes dopo s mužem v Lípě, měli jsme nějaké zařizování, ale nezdrželi jsme se dlouho.
17. bře 2010 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marusko-krasny boticky i holinky :slight_smile:
Ta pani je tato: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=5710 :angry:

A o Jojince a Topolinu jsem netusila, jinak bych objednala samo u ni :slight_smile: Tak nekdy priste.

Marcel-kdy jdes zas na kontrolu a ukazes nam fotecku sveho drobecka? :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a už máme doma to polohovací lehátko z MK :grinning:

teri - příští Čt jedem do Liberce do Gennetu na UTZ :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar jsou to radost s některýma prodávajícíma, no dneska se mi panií ozvala, že se jí vrátil náš balíček, že asi zblbla adresu, no takže po mkěsíci mi dorazí čaj. :confounded:
Taky jsem si dneska myslela, že rodičák už bude a nic, přesně jako ty Terko, mám dané příkazy a vždycky počítám, aby mi to už vyšlo z nové a ne bralo z rezerv a prd nic. Tak asi taky posunu termíny. No co oni tam s tím dělaj, před vánocema přišly penízky už kolem 10. a teď pořád nic. Doufám, že zítra už budou.

Já kupovala botky od Santé a mám ještě od nich vyhlídnuté sandálky, ale byly teprve objednané, jsme raděj, když je může Elí vyzkoušet.

Kikimaruško - já myslím, že ty holinky jsou i pro kluky, vždyť jsou pěkné a takové univerzální. :wink:

Já nevěděla, že žirafka je certifikát jen na materiál, já myslela, že je to i zdravotní botička a ono takhle jo? Tak to si musím někde přečíst.
17. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem koukala, že zítra bude MK v přestavbě, tak to se zítra "neuvidíme". :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak objednávku budu také směrovat k Jojince :wink:
mori: no já koukala že pro kluky prodávaj taky červený holiny, ale se Spindermenem a toho já moc nemusím a ani na něj nekoukáme (vedou Teletubiees), takže si říkám červené berundy by nemuseli vadit (máme s červenou i kočárek :grinning: ). A hlavně tady na zahradu k domečku se budou hodit... :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, běžím vás taky pozdravit...poslední dobou je to nějaké hektické.

Včera jsme jeli k našim, přespali tam, oběhali babičky, nechala jsem Peťulína vyfotit ve školce, pak jsme jeli domů a rovnou na cvičení. Jsem teda pěkně vyšťavená, no a Peťulín už spí :grinning: by to svičení mohlo být klidně 3x týdně :grinning:

Iren, gratuluju k nočníkování, drží m palce ať to vydrží :wink:

ad boty, já vyrazím zítra nebo v pátek koupit jarní boty, kupuju jedině zdravotní a nové...ty ostatní bývají tak krásný, veselý...ale teď je to důležitý a i když to stojí teda šílený prachy, prostě to dám... byly doby, co měl boty měsíc, měsíc a půl...naštěstí teĎ vydrží dýl :grinning: chodím boty kupovat do lékáren Santé a nebo do Zdrav. potřeb. - hlavné lékárna, nebo dole v Andy.
Jo aje to jak píše Hanka, ta žirafa není záruka zdravotnosti..hrůza...konkrétně boty Essi mají dokonce tu žirafu neprávem...je i jiná než ta pravá. :angry:
17. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, Elence taky přejeme dodatečně všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo...Rahabka ke které jsme chodili nám i ostatním maminkám Essi doporučovala jako jedny z velmi dobrých značek (společne s Fare, ale ta nemá botky na vysoký nárt....) :confused: :confused: :confused: Nakonec jsme tedy sehnali ty Elefantíky a jedny od Pegresu...(plus sandálky Santé)
17. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - však jo :wink: když se ti to líbí a Kubíkovi taky, tak proč ne :slight_smile: Hele my máme taky červenej kočár a nevěděli jsme co se nám narodí :wink: a teď ho budem mít zas a opět nevíme co budem mít. Se mi prostě červenej kočár líbil a musela jsem ho mít :slight_smile:

radka - jéé, tak to ses měla jít podívat na Káju, Péťu mi tu běžně Kája ukazuje na fotce :wink: nebo jsi jí viděla ?
17. bře 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori- já chtěla ten stávající puvodně modrý, ale když sem viděla naživo červený a na černém podvozku, tak sem neváhala, čučela sem na něj a oči neodtrhla, prostě byl můj a to už Kuba dávno byl :grinning: a tátovi se taky líbil, víc jak modrej... (jo jo, naše poslední společná koupě něčeho většího...to byly časy...m ale BUDE LÍP, určitě)
17. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já už taky koupila jedny boty Honzíkovi na jaro v Prioru,stáli 700,-kč ale jsou se zdravotní vložkou na nožičku.
Jinak už začínám být unavená:frowning2:dnes jsem skoro celý den párala nebot se vždy našlo něco co bylo jinak než jak to mělo být,no hold se to musíme nějak naučit a zapamatovat.
Marcel-jak jsi myslela,že by Honzík byl u našich a pak doma a ráno zase k našim?My děláme tento týden oba na ranní a Honzík by musel vstávat nejdéle ve 4 hodiny kdyby jsme ho měli vozit do Lípy což by jsem neudělalal neb je to pro dospělého brzy na tož na takové malé dítko.
Zatím naši souhlasili s tím,že nám ho takhle pohlídají tak není problém k řešení.
17. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem psala a najednou error :angry:
17. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už nevím co tam bylo :frowning2:

botičky krásný, super cena a holínky bombastický, nikdy jsme takové neviděla.
a jsme rpo červenou pro kluky, moc jim sluší :slight_smile:

Jani, ajaj :frowning2: to je nemilý :frowning2:

nejdou nějak přehodit směny? to je vražedný vstávat ve 4 :unamused:
17. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek