Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
jojinkacl
17. bře 2010
AHojky,

Peti, botičky asi v Andy možná něco ve zdravotnických potřebách, v Pupíku (je teď přestěhovaný na náměstí), hlavní lékárna v poliklinice nebo lékárna z boku Andy. Ale nikde nemají moc velký výběr. A pak jedině Deichmann u kaufiku, teda jestli to tam jeste je. Jinak nevim, ja tu botky nejak nekupuju.. 😃
valentynka
17. bře 2010
Piku, jojo jsou to pálky, já tam byla jednou a když jsem to viděla, tak mě vomejvali,kort když jsme věděla,že ty boty budou na dva měsíce a dát za ně 800-1100 se mi nechtělo.
koupila jsem první boty Filípkovi ve zdravotních potřebách na rohu Moskevské ulice, vedle je ta fitness prodejna a pupík, tam stály ty boty s atestem žirafky, kožený 450,-.
pak se dají koupit boty i u deichmanna s atestem .

joo a ted jsme si vzpoměla,že i na severu v obuvi Justová mají pro děti s atestem žirafy
pikusa
17. bře 2010
Holky díky...... 🙂
andilekir
17. bře 2010
Ahojky holky!
Děkujeme za dodatečná přáníčka, jste hodné 😉 x-)

Já kupuju otičk v té bačkůrce, mně přijde, že v kamenném obchůdku ty botičky tak drahé neměli. Hlavně je tam moc milá obsluha a když nesedí, nebo nejdou, nebo něco, tak vrací i penízky. COž jsem si docela loni naběhla v těch zdravotních potřebách v Moskevské. Elí botičky neseděli, byli to od Essi a stály přes 700,- a nebylo za co je vyměnit a peníze mi odmítli vrátit, takže jsem kupovala nové botky a tamty se nám válely doma. S Justovou měla zase kamarádka problém z reklamací, prý boty nikam neposílaj, ale nějaký příbuzná je obuvník a tak to rovnou zpravují a někdy se to nepovede. My teď kupovali botičky v Boru ve zdravontích potřebách a dají se tam i botičky objednat.
andara
17. bře 2010
Piku-uz kupujes boticky? 🙂 Majdule zatim "beha" jen v ponozkach s protiskluzem, sem cetla, ze pokud jeste neprevazuje chuze nad lezenim, tak by pevny botky byt nemely =-) ??Ze pri tom lezeni se jim jako vytacej nozicky nebo co, tak nevim, backurky mame doma od znamy,ale jeste jsem ji je nedala 🙂 Taky nevim kam pak pro botky a jaky hlavne :-|
jojinkacl
17. bře 2010
Jiřin má na doma bačkůrky po Ani, ale to má tak jen aby neměl studené nožky.. 🙂 Jinak jsem koupila nechodící botičky od Nextu :-N
jojinkacl
17. bře 2010
Jen pozor na tu žirafku, boty se žirafou ještě neznamenají, že jsou zdravotnické. Ten certifikát žirafka znamená že jsou pouze z nezádavných materiálů. Teda tak mi to bylo řečeno v několika zdravotnických potřebách. Někteří obchodníci tvrdí že jsou to zdravotní boty, ale to není pravda. :-| Teda alepsoň dle toho co mi řikali.
valentynka
17. bře 2010
ta žirafka má nějaký atesty,ale nevím teda jaký...

ty essi jsou zdravotní
jojinkacl
17. bře 2010
Val - jj, prý právě jen na zdravotní nezávadnost materiálů. Taky nevím přesně. Essi jsou zdravotní to jo.
pikusa
17. bře 2010
Andarko,chci botičky když někam jedem,aby měl v autosedačce botičky--třeba....§
ještě nechodí...teda zkouší to....
capáčky máme,ale už mu jsou malé.....
andara
17. bře 2010
Aha, taky prave nemame takhle boticky.Tak pak rekni kde jsi poridila 😉

Holky uz vam dorazil rodicak? Ja dnes mela litani po Lipe-vzdy chodil 15den v mesici a tento mesic ho porad jeste na ucte nemam a mam tam trvalaky a taky uver - trvalaky muzu prenastavit,ale uver si strhavaj primo oni, no a samozrejme jsem na nej nemala prachy, takze Honza musel vybrat hotovost, ja s ni mazala do banky a vlozila na ucet,aby si ten uver mohli odecist!Pak jsem byla nechat si tu splatku pro pristi a dalsi mesice radsi soupnout, takze to mam az na 25, doufam, ze v dubnu do ty doby rodicak prijde, ta zmena me stala 2kila ]-( ]-( No proste sem nasr....to vyplaci urad prace ze?A pan co mi menil tu splatku rikal, ze sem dnes nekolikata, co tam prisla, ze jim jeste penize nedorazili.

No a ted story s tou blbkou: takze sem si objednala ten komplet a mikcu Topolino, pani psala asi za tyden, ze bohuzel tam byla a na prodejne tu velikost co chci toho kompletu nemaj a jestli chci teda vzit tu mikcu.Tak pisu, ze jo a ze je skoda, ze ho nemaj a jestli treba jinou velikost.No a ona uz neodpovedela, tak cekam cekam a rikam si, kdy posle teda podklady k platbe za tu mikcu a nic.Tak ji pisu jak to teda vypada a odpoved: Ze zbozi bude mit dalsi den vecer.Nooo tak zase cekam tyden a nic, tak pisu jak to teda vypada s tim zbozim a odpoved presne toto: Já Vám psala že je zboží vyprodané a pokud je něco vyprodané tak už nikdy
nebude ... topolino nedoplňuje kolekce...dita
Coz mne teda dost vytocilo, hlavne ta poznamky, ze kdyz je neco vyprodane, tak uz nikdy nebude-no jak na debila mi to prislo. ]-( ]-(
Tak sem ji napsala, ze pokud vim mluvila o vyprodanem kompletu nee o mikine a preposlala jsem ji vsechny nase maily a napsala, ze ja teda cist umim! A na to uz samozrejme neodpovedela, no krava proste (pardon za slova,ale dneska sem total vytocena).
Takze mezitim jsem si nasla jinou pani co to prodava a objednala komplet a tu fialovou mikcu (sem furt doufala v tu cervenou od tamty) a ta byla v pohode, dokonce mi napsala, ze to ma v nekolika velikostech. Tak sem ji pak jeste psala o tu cervenou a ona, ze ji ma a ze zbozi teda posle najednou,abych nemusela platit 2x postovny.Takze nebe a dudy, naprosto mila a ochotna prodavajici. 🙂Vecicky prisly skoro hned.No takze tak.
Irenko-ja takhle jeste pred porodem (asi mesic) objednala nejaky veci na mimco a furt to neprichazelo a pani, ez to posilala atd. No a ja ji furt otravovala a nakonec ji rekla at si to dojde vyreklamovat na postu, ze mne proste nic neprislo!No a nakonec napsala, ze ji to zaplatili, ze to byla jejich chyba a ze mi penze posle zpet-takze jsem je dostala az nekdy 2mesice po porodu,ale dostala.Nevim jestli baba kecala,ale hlavne ze je poslala 🙂
kikimaruska
17. bře 2010
Ahojky holky, jen na skok, rozbil se mi o víkendu PC a mám pujčený bratruv notebook zatím. My chytli nějakou virozu, kašel, do toho i teplota, prostě nic moc, tak jsme zavřený doma a už netrpělivě čekáme na to jaro 😃
kikimaruska
17. bře 2010
a, koukám andarko řešíš rodičák, v CL na účet chodí kolem 15? To by bylo skvělé, mě v DC chodil až kolem 28!!! A nadělalo mi to dost problémů, jelikož příkazy a vše mají být v tu dobu dávno zaplacené... :-p
Já nakonec koupila Kubíkovi na jaro botičky v Deichnmanu, měli z 900 na 445 Elefanten celokožené botky, dám vám odkaz jak vypadají...jako jediné nám seděli, pokukovala sem i po jiných modelech, ale do tech jsme se nenacpali =-)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30832321&tab=1
kikimaruska
17. bře 2010
Ty Santé zdravotní sandálky jak mi nikde vlékárně nedokázali prodat ani objednat mi došly dnes (jsou moc krásné a hezky sedí) a ještě přijdou gumáčky, možná už zítra 🙂http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31544397 sice mám kluka, ale berušky má rád, tak myslím že se budoiu líbit

andarko mohla bys mi prosím písnout nick té paní z MMB?(omluva zda už to tu někde je, musím vrátit PC) Chtěla bych objednat také Topolino, tak abych si nevybrala zrovna jí...díky 😉
valentynka
17. bře 2010
Tery, mě chodí peníze někdy i kolem 9 v měsíci

noo paní prodávající no coment, taky by mě to teda vytočilo, nejdřív píše tak a potom mak 😞
moriautor
17. bře 2010
lucka28 - no jo, už je to tak 🙂 Byli jsme překvapeni, že se zadařilo 🙂 Ty už to máš koukám za pár .. tak pěkně dodržuj odpočinkový režim, ať tam holčička ještě chvilku vydrží 😉 My se necháme překvapit pohlavím až do porodu 😉

teri - mě se dnes zrovna kamarádka ptala, zda mi dorazil už rodičák, páč jí taky ještě ne. Mě to už skončilo a přesně nevím, zda mi to ještě za únor přijde - mám pocit že by mělo ještě ..

kiki - botky vypadaj dobře, holinky ještě líp x-) teda nevim jak pro kluka 😃 ale když je má rád, tak se mu budou jistě líbit 🙂
Topolino si můžeš objednat tady od jojinky 😉 aspoň to budeš mít bez starostí 😉

My byli dnes dopo s mužem v Lípě, měli jsme nějaké zařizování, ale nezdrželi jsme se dlouho.
andara
17. bře 2010
Marusko-krasny boticky i holinky 🙂
Ta pani je tato: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=5710 ]-(

A o Jojince a Topolinu jsem netusila, jinak bych objednala samo u ni 🙂 Tak nekdy priste.

Marcel-kdy jdes zas na kontrolu a ukazes nam fotecku sveho drobecka? 🙂
moriautor
17. bře 2010
Jo a už máme doma to polohovací lehátko z MK 😃

teri - příští Čt jedem do Liberce do Gennetu na UTZ 🙂
andilekir
17. bře 2010
Andar jsou to radost s některýma prodávajícíma, no dneska se mi panií ozvala, že se jí vrátil náš balíček, že asi zblbla adresu, no takže po mkěsíci mi dorazí čaj. :-S
Taky jsem si dneska myslela, že rodičák už bude a nic, přesně jako ty Terko, mám dané příkazy a vždycky počítám, aby mi to už vyšlo z nové a ne bralo z rezerv a prd nic. Tak asi taky posunu termíny. No co oni tam s tím dělaj, před vánocema přišly penízky už kolem 10. a teď pořád nic. Doufám, že zítra už budou.

Já kupovala botky od Santé a mám ještě od nich vyhlídnuté sandálky, ale byly teprve objednané, jsme raděj, když je může Elí vyzkoušet.

Kikimaruško - já myslím, že ty holinky jsou i pro kluky, vždyť jsou pěkné a takové univerzální. 😉

Já nevěděla, že žirafka je certifikát jen na materiál, já myslela, že je to i zdravotní botička a ono takhle jo? Tak to si musím někde přečíst.
andilekir
17. bře 2010
Teď jsem koukala, že zítra bude MK v přestavbě, tak to se zítra "neuvidíme". 😞
kikimaruska
17. bře 2010
Aha, tak objednávku budu také směrovat k Jojince 😉
mori: no já koukala že pro kluky prodávaj taky červený holiny, ale se Spindermenem a toho já moc nemusím a ani na něj nekoukáme (vedou Teletubiees), takže si říkám červené berundy by nemuseli vadit (máme s červenou i kočárek 😃 ). A hlavně tady na zahradu k domečku se budou hodit... 🙂
perada
17. bře 2010
čauky holky, běžím vás taky pozdravit...poslední dobou je to nějaké hektické.

Včera jsme jeli k našim, přespali tam, oběhali babičky, nechala jsem Peťulína vyfotit ve školce, pak jsme jeli domů a rovnou na cvičení. Jsem teda pěkně vyšťavená, no a Peťulín už spí 😃 by to svičení mohlo být klidně 3x týdně 😃

Iren, gratuluju k nočníkování, drží m palce ať to vydrží 😉

ad boty, já vyrazím zítra nebo v pátek koupit jarní boty, kupuju jedině zdravotní a nové...ty ostatní bývají tak krásný, veselý...ale teď je to důležitý a i když to stojí teda šílený prachy, prostě to dám... byly doby, co měl boty měsíc, měsíc a půl...naštěstí teĎ vydrží dýl 😃 chodím boty kupovat do lékáren Santé a nebo do Zdrav. potřeb. - hlavné lékárna, nebo dole v Andy.
Jo aje to jak píše Hanka, ta žirafa není záruka zdravotnosti..hrůza...konkrétně boty Essi mají dokonce tu žirafu neprávem...je i jiná než ta pravá. ]-(
perada
17. bře 2010
Iren, Elence taky přejeme dodatečně všechno nejlepší k svátečku x-) x-)
kikimaruska
17. bře 2010
tyjo...Rahabka ke které jsme chodili nám i ostatním maminkám Essi doporučovala jako jedny z velmi dobrých značek (společne s Fare, ale ta nemá botky na vysoký nárt....) =-) =-) =-) Nakonec jsme tedy sehnali ty Elefantíky a jedny od Pegresu...(plus sandálky Santé)
moriautor
17. bře 2010
kiki - však jo 😉 když se ti to líbí a Kubíkovi taky, tak proč ne 🙂 Hele my máme taky červenej kočár a nevěděli jsme co se nám narodí 😉 a teď ho budem mít zas a opět nevíme co budem mít. Se mi prostě červenej kočár líbil a musela jsem ho mít 🙂

radka - jéé, tak to ses měla jít podívat na Káju, Péťu mi tu běžně Kája ukazuje na fotce 😉 nebo jsi jí viděla ?
kikimaruska
17. bře 2010
mori- já chtěla ten stávající puvodně modrý, ale když sem viděla naživo červený a na černém podvozku, tak sem neváhala, čučela sem na něj a oči neodtrhla, prostě byl můj a to už Kuba dávno byl 😃 a tátovi se taky líbil, víc jak modrej... (jo jo, naše poslední společná koupě něčeho většího...to byly časy...m ale BUDE LÍP, určitě)
jjj26
17. bře 2010
Ahoj holky,já už taky koupila jedny boty Honzíkovi na jaro v Prioru,stáli 700,-kč ale jsou se zdravotní vložkou na nožičku.
Jinak už začínám být unavená😞dnes jsem skoro celý den párala nebot se vždy našlo něco co bylo jinak než jak to mělo být,no hold se to musíme nějak naučit a zapamatovat.
Marcel-jak jsi myslela,že by Honzík byl u našich a pak doma a ráno zase k našim?My děláme tento týden oba na ranní a Honzík by musel vstávat nejdéle ve 4 hodiny kdyby jsme ho měli vozit do Lípy což by jsem neudělalal neb je to pro dospělého brzy na tož na takové malé dítko.
Zatím naši souhlasili s tím,že nám ho takhle pohlídají tak není problém k řešení.
valentynka
17. bře 2010
tak jsem psala a najednou error ]-(
valentynka
17. bře 2010
no a už nevím co tam bylo 😞

botičky krásný, super cena a holínky bombastický, nikdy jsme takové neviděla.
a jsme rpo červenou pro kluky, moc jim sluší 🙂

Jani, ajaj 😞 to je nemilý 😞

nejdou nějak přehodit směny? to je vražedný vstávat ve 4 :-|

Začni psát odpověď...

Odešli